Opinie o Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka w Kurowo-kolonia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka w Kurowo-kolonia

Robert

Ja teraz pracuje w Dworze i bardzo sobie chwałę. Super Social i mili szefowie. Ktoś kto źle pisze to pewnie wyrzucony lewus albo zlodziej Moje sugestie dla Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka: Tak trzymać dalej Lubię atmosferę w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka za: Wysokie zarobki i płacone na czas A jak trzeba to pożyczkę szefowa da

Joanna

Mimo, że nie jestem pracownikiem tej firmy, chciałabym się wypowiedzieć w temacie, ponieważ nie znalazłam innego miejsca, w którym mogłabym się podzielić swoją opinią na temat usług świadczonych przez Dwór Czarneckiego. Otóż tajemnicą poliszynela jest, że nie na wszystkie organizowane w obiekcie wydarzenia (w moim przypadku było to akurat wesele, które odbyło się w zeszłym roku), firma wystawia rachunek czy też fakturę. Piszę, bo chciałabym, by osoby biorące ten hotel pod uwagę jako miejsce na najważniejszą uroczystość w ich życiu, miały to na uwadze. Nie twierdzę, że ma to miejsce przy każdym kliencie, ja jednak rachunku za zrealizowaną (na szczęście bardzo udaną za sprawą Pani Teresy) w obiekcie usługę nie otrzymałam.

Piotrek

Świetny klimat i aż się dziwię i zastanawiam co to za osoba takie bzdury pisze oczerniajac Państwa Czarneckich??? Jedyna myśl to albo ktoś z konkurencji albo osoba chora na głowę

@Piotrek

Ci co mają dość.

Ty

Potwierdzam opinie, jesli ktoś zostaje już tam na dłuższy czas to dopiero dostrzega co się tam dzieje i jak wyglądają relacje między pracownikami i szefostwem

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jola

To bardzo miła rodzina i miłe wspominam lata wspöłpracy. Moje sugestie dla Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka: Polecam bo mila atmosfera i bardzo dobre jedzenie i swierze Lubię atmosferę w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka za: Rodzinny klimat i serdeczność gospodarzy

myslenie_nie_boli

Ludzie opnaujcie się, takie brednie tu wypisujecie, że wstyd!

Z

chciałam zapytać czemu w dworze się dwie listy obecności jedna w biurze a z drugą chodz księgowa i jedna nie ma nic wspólnego z drugą i z naliczaniem godzin

Bardzo przykro i smutno to się czyta ale niestety osoba która to pisze musiala miec bardzo przykre życie które do dzis nie pozwoliło jej osiągnąć dojrzałości do której do dzisiaj doszła. Pracując tam przez paręnaście lat ze strony właściciela nie było niczego takiego co tu jest napisane zawsze pomoc i dobre słowo za dobrze wykonana pracę. Może wracajac do tych komentarzy ktore są oskarzeniami właścicieli trzeba spojrzec na to z innej strony. Osoba ktora to napisala nadal sledzi to wszystko i dodaje fałszywe opinnie ale moze to juz czas zeby sama spojrzała na siebie i zauwazyła ze to z nią jest problem trudności dnia codziennego same spowodowały to że została zwolniona a teraz oskarżajac pracodawce prubuje sama sie dowartościowac. Niestety nie wszystko da sie wymusić płaczem i kłutnią . Osoby znające sytułacie bardzo dobrze wiedza o czym piszemy i mówimy.( Nie możemy oskarżać pracodawców za swoje zachowanie, błędy,i nie udane życie)

Anonymous
@Tomek

Ukrainki na czarno też sobie wymyślił, co nie?

@Anonymous

Widzę że znajomość prawa pracy odnośnie cudzoziemców u Pana/i który pisze te głupoty= zero!!!

@Jl

Pani, jeśli już. Nie pozdrawiam

@anonymous

A ja Panią pozdrawiam i życzę dużo powodzenia!!!

Wierzący

A papier patrzy.

waiter
@Wierzący

chyba papież??????

Zbychu

Uff, naa szczęście już tam nie pracuje. Wszystko, co widzą osoby z zewnątrz jest na pokaz. Wigilia, śniadania wielkanocne, pracownicy zamiast ten czas spędzać z rodziną w święta, muszą w tym czasie usługiwać fundacji. Według przełożonych to obowiązek - niestety przykry. Organizatorki, oczywiście też się pojawią - na godzinkę, do sesji zdjęciowej i wywiadu dla tvp. PS. Pamiętajmy że wszystkich basich czeka nagroda! Minimalna wypłata w kopercie!

@Zbychu

Uczestniczylas chociaż raz że wiesz..???

Zibi
@Jl

Tak

Gut

Dobrze że są w końcu jakieś komentarze! Brawa dla tych którzy odważyli się przełamać zmowę milczenia!!!!

Dodaj komentarz o tym pracodawcy i daj znać jak naprawdę wygląda praca u niego. Osoby zastanawiające się czy wysłać do niego CV czekają na twój szczery wpis o firmie Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka w miejscowości Kurowo-kolonia.

Bubu

Miejscowość Porosły-kolonia.

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka - Kurowo-kolonia

• Jak się pracuje w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka?

Zobacz opinie na temat firmy Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka?

Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka
  • 54A