Opinie o Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka w Kurowo-kolonia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka w Kurowo-kolonia

Dwór janusza Nowy wpis

Januszex i grażynex.

runaway Nowy wpis

Kolejny pracownik odchodzi z Dworu.

Król maciuś pierwszy Nowy wpis
@runaway

Z którego działu jesli to nie tajemnica?

Reni Nowy wpis

Może niektórym zabrakło chęci do pracy? Firma jest wymagająca bo i klient jest wymagający ale ja polecam!

Weselny grajek

O ile na salach weselnych rzeczywiście daje się odczuć atmosferę dobrej zabawy, to gdy już przemkniemy na zaplecze da się odczuć wśrd pracowników Dworu Czarneckiego zupełnie coś innego - mobbing, strach oraz lęk przed jutrem. Bo Dwór to (usunięte przez administratora) które wciąga. Odradzam wchodzenie w to miejsce głębiej, w takiej atmosferze pracować się nie da.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

xoxo

Nie ma żadnych etapów. Jak się spodobasz to zostajesz. Minimalne wynagrodzenie na umowie.

Stefan
@xoxo

Dziękuję że o tym napisałeś. Na stronie hotelu znalazłem informację, że organizują także konferencje, przyjęcia i odpoczynek w SPA. Czy przyjmują do pracy także osoby bez doświadczenia i po krótkim szkoleniu można podjąć pracę?

Tonik

@kelner Możesz dodać więcej konkretnych informacji? Słysząłem, że firma jest spoko!

@Tonik

Nie jest. Cieszę się, że już tam nie pracuję.

Minimalne wynagrodzenie w kopercie

Szkoda nerwów

D

W codziennej pracy daje się odczuć mobbing ze strony córki właścicieli

A

Mija już kilka miesięcy od kiedy obsługiwałam wesele a nadal (usunięte przez administratora)od właścicieli, to zwykli (usunięte przez administratora)

kelner

częśc pensji płaconej na konto (usunięte przez administratora) warto miec na uwadze idac tam do roboty

Stefan

Niezbyt pochlebne są te wasze opinie. Może to gorszy moment w karierze firmy?

Aaa
@Stefan

Gorzej już nie może być niż jest teraz. Lada dzień rzucam tę pracę.

JESZCZE kawaler

Jak ziomek miał kawalerski w dworze to lepszych baletow dawno nie było. Do dziś doceniam cierpliwość obsługi jak jeździliśmy na żubrze ! Więc muszą lubić swoją pracę.

@JESZCZE kawaler

Obsługa imprez i profesjonalizm kadry ma się nijak do warunków pracy i płacy w danej firmie, panie kolego.

Halina

Jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, czy możesz się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Jakie jest Twoje zdanie na ten temat? Czy są one na wysokim poziomie, podobnie jak usługi świadczone przez firmę? Może jest coś, co według Ciebie powinno się zmienić? Masz jakieś rady dla osób, które rozważają zatrudnienie u tego pracodawcy?

@Halina

Owszem. Znaleźć sobie pracę gdzie indziej, na pewno nie w Dworze Czarneckiego.

Nie warto tu pracować. W każdym innym hotelu w tym mieście jest lepiej.

Yanuszowo

Jaki Dwór? To zwykłe podlaskie januszowo. Od Czarneckich jak najdalej.

Pozwól drogi Pracodawco, że zapytam wprost w kontekście zorganizowanego dzis rano wraz z Caritasem - podobnie jak ma to miejsce już od kilku lat - śniadania wielkanocnego dla bezdomnych. Dlaczego jesteście drodzy Państwo Czarneccy, droga Heleno, Zdzisławie, Dominiko, tacy wspaniali dla obcych ludzi, a swoich bliskich, krewnych i pracowników uważacie za kogoś gorszego od siebie? Skąd u Was ta buta, zakłamanie i fałsz? Skąd ta chęć przypodobania się każdej władzy - czy to świeckiej, niezależnie od rządzącej opcji politycznej - czy kościelnej? Tak bardzo zależy wam na waszym nieskalanym wizerunku... Jak ma się to do tego, jakimi ludźmi jesteście i jak traktujecie bliżnich na co dzień? Bóg widzi. Bóg patrzy. Współczuję Wam.

Wyzysk pracownika do oporu, zero poszanowania dla wykonywanej przez niego pracy, a przede wszystkim brak szacunku do drugiego człowieka. Wypłata częściowo na konto, częściowo w kopetcie, a więc "pod stołem". Niezdrowa atmosfera przekłada się na relacje między współpracownikami. Osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Dworze Czarneckiego radzę dobrze się zastanowić. Zszargane nerwy. Nie warto!!!!

Niewolnik

Plantacja bawełny.

Milena

Osoby, które piszą tu komentarze przychylne państwu Czarneckim często mylą dwa pojęcia - opinii o obiekcie i poziomu (skądinąd wysokiego) organizowanych w nim imprez z warunkami pracy i płacy u pracodawcy oraz jego aroganckim i często wręcz bezdusznym podejściu do pracownika. Tyle w temacie.

Jeśli mam coś napisać to same dobre rzeczy o tym miejscu i ludziach A obraźliwym i klamliwym autorom postów radzę aby zajęli się swoim biznesem a nie w taki sposób walczą z konkurencją którą jest bezkonkurencyjna. Państwu Czarneckim życzę dalszych sukcesów i czynienia dobra !!!!

Mordowicz
@Monika

W imię ojca i syna. Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka - Kurowo-kolonia

• Jak się pracuje w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka?

Zobacz opinie na temat firmy Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka?

Dwór Czarneckiego Helena Czarnecka
  • 54A