RESTAURACJA POKUSA

Jelenia góra

Opinie o RESTAURACJA POKUSA

Klient

Atmosfera nie miła. Sam szef jak można go tak nazwać to gbur, cham i prostak bez kultury, który nie ma szacunku do pracowników jak i klientów. Szefowa alkoholiczka z resztą nawet widać po niej. Oszukują na napiwkach. Dają klientom stare piwa i nie tylko. Gdyby nie wycieczki Niemców to ta speluna by zbankrutowała. Brak słów do tych właścicieli.

Klient

asia

a moze to wszystko przez to z enie ma nikogo odpowiedzialnego za utrzymanie porzadku w restauracji, wiadomo ze sprzatania raczej nikt nie lubi, ale pracujecie wsrod jedzenia wiec musi byc czysto i schludnie.

em

Szef zero klasy, szefowa naduzywa alkoholu. Prosci ludzie ktorym zbyt wiele sie wydaje. Brak umowy, stawka godzinowa smieszna, oszukiwanie na napiwkac. Niemila atmosfera, krzyki wrzaski. W kuchni malo higieniczne starsze panie. Restauracja bazuje glownie na Niemcach ktorym mozna wcisnac wszystko nawet pierogi wyjete ze smietnika, klient najedzony a pazerny szef szczesliwy bo zarobil. Uciekajcie

em

Sores

Co za pierdy... ,,Wiedze mozna czerpac od osoby ktora regularnie wydaje opinie a nie jednostki ktora zaklada konto do jednorazowej oceny". Na tym wlasnie polega ten portal. Kto ma wydawac regularna opinie? Pracownik, ktory bedzie sie zwalniał i zatrudnial zeby zachowac owa regularnosc? Moze czas pogodzic sie z faktami zamiast zwalac na bezstresowe wychowanie i inne bzdury.(usunięte przez administratora)

Właścicieli sto.

Treść opini dość znacząca i ostra tak jak Nick osoby udzielającej tą ocenę. Dlaczego wszyscy którzy decydują się na takie komentarze nie zostawią też swoich danych by być do końca tak odpowiedzialni jak do momentu wpisania nicku "hyhyhyyy" czy coś podobnego. Uważam że wiedzę z innych opini można czerpać tylko do pewnego momentu i tylko gdy wydaje ją osoba która regularnie je wydaje a nie jednostka która zakłada konto dla jednorazowej oceny bo ktoś wpłyną negatywnie na ego owego pracownika. Niestety żyjemy w dobie "bezstresowego" wychowania i każde słowo dezaprobaty jest wśród owych pracownikow powodem do rezygnacji i do wyolbrzymionego nadinterpretowania czego skutkiem są tego rodzaju opinie. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o RESTAURACJA POKUSA - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RESTAURACJA POKUSA