Opinie o Domino Bar Wiesław Więckowski w Gostynin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Domino Bar Wiesław Więckowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Domino Bar Wiesław Więckowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domino Bar Wiesław Więckowski w Gostynin

Pracownica Nowy wpis

Praca w gastronomii nie należy do lekkich,ale w Domino nie pracuje się źle,wiadomo wszędzie są lepsze i gorsze dni, szef jest ok,bywa ,że się czasami wkurzy,ale kto z nas się nie denerwuje zwłaszcza, że mamy takie ciężkie czasy dla gastro.Pracownicy mogą jeść i pić wszystko na co mają ochotę(nie tak jak w mojej wcześniejszej pracy w gastro trzeba było przychodzić z kanapkami)Co do pieniędzy, przez pandemię bywały opóźnienia,ale wszystkim szef wypłacał w miarę możliwości i nic mi nie wiadomo żeby ktoś nie otrzymał wynagrodzenia!Nasze społeczeństwo jest teraz bardzo roszczeniowe,wszystko się należy,a od siebie nic pozatym co muszę!Ogólnie Domino i szefa oceniam pozytywnie,żeby wszyscy pracodawcy tylko tacy byli!

Marcin Nowy wpis

A nadgodziny często zdarzają się w firmie?

Kuchnia praca Nowy wpis

Na początku kiedy przyjmowałam się do pracy atmosfera i sam pracodawca byli naprawdę w porządku. Jak wiadomo czar prysł. (usunięte przez administratora)Pełno pretensji nie wiadomo o co np że przez nas nie miał kiedy zjeść? Porażka. Pracowało się bardzo dużo godzin gdzie nigdy nie dostało się słowa pochwały tylko zawsze było jakieś ale. O wypłacie na czas można było pomarzyć. Zawsze trzeba było się dopominać a gdy już to się zrobiło to otrzymywało się ją z wielkimi wyrzutami. A żeby było mało to jeszcze płacił takie śmieszne pieniądze na godz jak z 5 lat temu. A co do ludzi? Hmm można było by pomyśleć że byliśmy zgrani ale to niestety pozory. Część albo zastraszona albo zaślepiona. A gdy miało się własne zdanie było się od razu do zwolnienia. A co najważniejsze co do jedzenia to za moich czasów pracy nie zawsze zdazylo się świeże. Było często mrożone i odmrożone i tak ciągle

Marcel Nowy wpis

Idealnych firm nie ma i każdy jest tego świadom. Cieszmy się z pracy bo choć jest różnie to ogólnie jest na plus.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Domino Bar Wiesław Więckowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gotująca

Piszę po ok 6 miesiącach pracy w Domino na kuchni. Atmosfera trudno ją wyczuć. Jest fajnie niby ok a za chwilę bum. Nie wiadomo o co chodzi właściciel jakby miał dwie osobowości. Dużo zeczy na wariata pretensje niewiadomo o co. Kasa? O za tym trzeba chodzić i się przypominać oraz walczyć. Szczerze mówiąc to nie polecam. Dużo gadanina a mało w głowie.

Anonim z Gostynina

No widzę że same superlatywy to chyba sam pan Wiesław pisał.... jak chodzi o lokal, ok nie mam nic do niego jak chodzi o samego właściciela to dla mnie osoba niepoważna, niemiła a wręcz czasami okazująca (usunięte przez administratora) w czystej klasie. często się tam zmienia personel... Ciekawe dlaczego :)

A. N

Lokal i szef bardzo ok???? Atmosfera w pracy fajna, jedzenia i picia dla personelu bez ograniczeń. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Domino Bar Wiesław Więckowski - Gostynin

• Jak się pracuje w Domino Bar Wiesław Więckowski?

Zobacz opinie na temat firmy Domino Bar Wiesław Więckowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Domino Bar Wiesław Więckowski?

Domino Bar Wiesław Więckowski
  • Zamkowa 14A