Opinie o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie www.osmo.pl Krystyna Zawidniak o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak w Bytom

Zenek

Zastanawiająca sytuacja, trudno znaleźć więcej informacji.

MieszkaniePszczelna

Kompletnie nie polecam, ta firma tez wynajmuje mieszkanie a po wyprowadzenie potrzebuje pieniądze kompletnie za wszystko, i trzeba zgłaszać się do sądu żeby ich nie płacić, jakiś bzdur. Moje sugestie dla www.osmo.pl Krystyna Zawidniak: Być przyzwoitymi ludźmi

Julita

@Miro Niestety, nie widziałam ostatnio, żeby firma www.osmo.pl Krystyna Zawidniak poszukiwała nowych kandydatów do pracy. Na ważniejszych portalach z ogłoszeniami o pracę brakuje ich ofert, co nie oznacza, że nie mają jakichś wakatów. Napisz do nich bezpośrednio i dopytaj http://www.osmo.pl/kontakt.html Powodzenia! @Stefan Też mnie to zastanawia, bowiem firma zdaje się funkcjonować normalnie. Jesteś zainteresowany tym pracodawcą?

Stefan

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Serwisant
@Stefan

Powód jest prosty. Nowa nazwa firmy :-) szukaj regius aqua pod tym samym adresem ;-)

Czy po rozmowie w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
właściciel firmy

Czytam te opinie i są dla mnie bardzo pouczające - wyznaję pewna zasadę nie chcę ludzi którzy mają ochotę zarobić 800 do 1200 zł czemu to proste oni nie przynoszą korzyści i zysku dla firmy serwisanci zarobki za rok 2013 średnio 3800 zł netto telemarketer 2300 zł netto - ale ci którzy tak zarabiają wiedzą za co - nie ma zbędnych dyskusji - oni - mogę to stwierdzić są profesjonalistami co najmniej kilku serwisantów co miesiąc zarabia ponad 4500zł netto a telemarketing tez może ponad 3000 netto zarobić jak i wyżej w komentarzach nagrody dla pracowników za kilkaset zł i więcej to standard w OSMO więc żal i szkoda tych którzy nie byli wstanie spełnić rygorów i obowiązków pracy i szkoleń - jednak takie czasy albo profesjonalizm albo 800 zł Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych – prawda jest taka że zarobić można wszędzie jest jeden podstawowy problem , jak ze wszystkim musi się ‘’CHCIEĆ’’

Mhm
@właściciel firmy

Hahaha

Tamara

Może trzeba wyjaśnić sprawę w firmie a nie na forum?

Iga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@Iga

Nie polecam pracodawcy nie dostalam wyplaty i nie dotrzymuja uzgodnien a teraz unikaja kontaktu

s-z

Firma która założy filtr w każdej chwili ale faktury nie umie wystawić ,bałagan totalny ,pod tym względem nie zadbają o klienta , wręcz są opieszali i nieuprzejmi

Anita

Nie ma idealnych firm. Zupełnie normalne!

Darek

Siemka.Nie każdego da się zadowolić. Każdy ma prawo spróbować i zrezygnować. Pracowałem w Omoo 7 miesięcy i dużo się nauczyłem. Nie jestem zawiedziony z pracy znajomości ani tego czasu który poświęciłem.pozdrawiam Wszystkich .Trzymajcie się. Sfinks.kiedyś.

Erwin

Czy taka cisza na forum jest potwierdzeniem dobrej pracy?

Julita

@Lajdos o jakim druczku na umowie piszesz? rozumiem, że praca w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak jest stabilna, ale niektóre osoby się przy niej nudzą? Trzeba pamiętać, że nie każdy zawód pasuje do każdego człowieka. Pewnie są osoby, które by się w tym odnalazły, nie sądzisz?

@Julita

Święte słowa. Ja jestem zadowolony z pracy.

Seba

I pytanie się nasuwa jeszcze! Czy oklejanie produktów innych firm , własnymi etykietami z logo firmy i ich sprzedaż pod własnym szyldem nie jest przestępstwem? Zachęcam również do sprawdzenia adresu firmy Reqius Aqua w Wielkiej Brytanii , a dokładniej w Walii. Czy pracownicy nie biorą udziału w przestępstwie , podrabiając produkty i je sprzedając?

Lajdos

Ja w ostatnim miesiącu pracowałem tylko na paliwo do auta które jest wydatkiem dla serwisanta a zarodkiem firmy bo odlicza sobie VAT z twoich pienidzy za zapłacone paliwo.Średnio 800zł miesięcznie. Dodatkowo potrącenia w granicach 650zł doliczyć można jeszcze przelewy które zostały nie zapłacone . Ale firma jest do przodu serwisant w plecy.powiem tak nie polecam pracy współ pracy usług zakupów w tej firmie.

Lajdos 12

Nikomu nie polecę i kategorycznie nie polecam tej pracy. Od niedawna z umowy zleceń przechodzą na umowy o pracę. Na umowie najniższa krajowa. Za wszystko są kary , więc tak naprawdę "szef" wypłaci ci tyle ile on chce. Praca średnio 12-14 godzin. Jest się zwykłym wymieniaczem , no ale oni nazywają to handlowcem. Jak nie wciśniesz tego badziewia klientowi to zarobisz 1560 zł za 250 godzin.

Lajdos

Miałem chęć sprawdzić się przy serwisach filtrow. Dla mnie ta praca była nudna.człowiek się nie rozwijał. Jedyne co to kilometry przejechanie od świtu do nocy z małym przerywnikiem serwis u klienta.kto lubi pokonywać kilometry to polecam ale jako kierowca lepiej się na tym wyjdzie.a co do małego druczku na umowie to dobrze wiesz Judyta. Pozdrawiam

Mark

Witam Już więcej nie będę dyskutować z osobami tam pracującymi. Kupiłem filtr pol roku temu . Okazał się uszkodzony bo wylewa mi wodę poza obiegiem do kanalizacji przez co straciłem 700zł (mega rachunek) a osmo proponuje płatna wizytę serwisanta bo to mój problem i jak chce to serwisant ODPŁATNIE pomoże. Dodatkowo trzeba było się prosić o serwisanta 8 razy żeby oddzwonił. Skandal. Mieszkam niedaleko od siedziby ale co tam. Kupiłeś to martw się sam. Obsługa z PRL. A teraz po powrocie z serwisu określili, że to wina zbyt niskiego ciśnienia wody (powinno być 2.8-3.6 bara a wodociągi śląskie podają 2-5bara. Czyli filtr nie nadaje sie do naszych wodociągów. Absurd) lub zbyt brudnej wody z kranu. Widocznie filtra działa tylko filtrując Żywiec Zdrój. PARANOJA tej firmy.

Witam czy ktoś może odpowiedzieć jak to jest z tą pracą w firmie jako serwisant. Czy warto się angażować, . Proszę o odpowiedź

Leon

Dlaczego serwisanci na umowie mają ilość zleceń nie do zrealizowania? Dlaczego klienci nie dostają paragonu fiskalnego? Dlaczego wypłata jest pod stołem wypłacana? Dlaczego filskalizacja towaru polega na klepaniu na kasie fiskalnej setek filtrów za jeden grosz? Dlaczego serwisanci są traktowani jak szmaty, pracując ponad 12 godzin na dobę? Proszę o odpowiedzi.

Julita

@Lajdos już nie pracujesz w firmie www.osmo.pl Krystyna Zawidniak? Widać po Twoim komentarzu, że jesteś zadowolony z pracy. To czemu odszedłeś? A co jest małym druczkiem napisane na umowie? Możesz to zdradzić?

Zostaw merytoryczną opinię o www.osmo.pl Krystyna Zawidniak - Bytom

• Jak się pracuje w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

Zobacz opinie na temat firmy www.osmo.pl Krystyna Zawidniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w www.osmo.pl Krystyna Zawidniak?

www.osmo.pl Krystyna Zawidniak
  • ul. Karola Miarki 3 lok. 1