Opinie o Baltic Development Rafał Jamborski w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Baltic Development Rafał Jamborski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Baltic Development Rafał Jamborski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Development Rafał Jamborski w Szczecin

Czy firma Baltic Development Rafał Jamborski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Baltic Development Rafał Jamborski odbywa się w siedzibie firmy?

Jan Nowy wpis

Siedziba firmy miesci sie z kancelarii adwokackiej

Teresa Nowy wpis

Wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Lena

Ile zarabia się przy pracy przy remontach?

@Lena

To różnie, ale mniej niż półtorej kawałka w tygodniu nie wyszedłem. Akord oczywiście, bo te gwiazdy na godzinach, to nie wiem ;D

Jerzy
@Andrzejek

To ile ci godzinowo wychodzi w tygodniu? Te 40 godzin robisz?

Danuta
@Andrzejek

to ile w sumie już w tej branży sobie siedzisz? Tam widziałam coś, że 3 miesiące po okresie próbnym jesteś, zostajesz w firmie na dłużej?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Baltic Development Rafał Jamborski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Zrozum

Czy ktoś uwierzy że fachowe położenie płytek kosztuje 40 zł? Nie jest mi później szkoda naiwnych ludzi, pozdrawiam

@Zrozum

No to zrozum, że jak kładziesz halę 3000m2 to cena nie jest taka jak łazienka ;) dniówkę płacił przy moim tempie 1000zł. Tak, kładłem po 20-30 m2 dziennie. Łazienki u niego robiłem średnio po 100zł/m2, ale to było jakiś czas temu, teraz pewnie więcej bo co roku podwyższali

@Zrozum

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Baltic Development Rafał Jamborski?

Andrzejek

Po 3 miesięcznym okresie próbnym, dostałem umowę na stałe. Fakt, że na początku się zniechęciłem, musiałem robić praktycznie wszystko, co chwilę mnie sprawdzali, przerzucali do innych brygad, kontrola codzienna to norma. Szef codziennie osobiście na budowie, alkomat, poziomica, zużycie materiałów, czemu okno źle oklejone, narzędzia źle poukładane.. gdzie byłeś, co robiłeś...Przypierdalanie się z (usunięte przez administratora) bo on ma swoje jakieś tam swoje standardy. Tak myślałem od początku, że po premii pojedzie czy coś, albo z godzin utnie jak to zazwyczaj, wiadomo. I tu muszę zwrócić honor. Co by nie było, kasa co piątek punkt, wiadomo łaski nie ma. Ale i jak się (usunięte przez administratora) paliła, pomógł nie raz, jak rodzina mogę powiedzieć. Niedziela 22...nieważne. odebrał, przyjechał, pomógł. Normalny CZŁOWIEK. Szanuję, a przerobiłem pół życia w budowlance, taki to rzadko. Ja już wyjechałem co prawda pisze to z Danii Szefuńciu :D , ale dzięki wielkie i pozdro , pamiętaj ,że wrócę tylko do Ciebie także wiesz, nie (usunięte przez administratora) tego :D

Beti

Najgorsza firma na świecie . Remont klatki zaczęty w sierpniu a mamy zaraz marzec i wciąż nie zrobiona . Nie kompetentni , mała wiedza , niedoróbki , trzeba pokazywać palcem niedociągnięcia . Pan bardzo miły ale pojęcia o budowlance nie ma pojęcia .

Beti
@Beti

Mamy czerwiec a remont dalej nie skończony ale hitem jest jego stwierdzenie że w umowie nie ma napisane , że praca ma być wykonana na najwyższym poziomie wiec on zrobił na średnim poziomie . Można napisać na jego przykładzie prace magisterska pod tytułem „ jak (usunięte przez administratora) remont i nie dotrzymać terminu (usunięte przez administratora)

@K
@Beti

Bardzo prosze o kontakt. Nie jest Pani jedyna osoba poszkodowana przez tego wykonawce assistant.ksz@gmail. com

Mieczysław

Wykonali u nas wykończenie całego domu, 3 łazienki, zabudowy, szpachlowanie, malowanie, zabudowa poddasza.. Wszystko przebiegło zgodnie z bieżącymi ustaleniami. Szef trochę zabiegany, ale zawsze oddzwania, wyjaśnia, jak prosiliśmy zawsze był dostępny. Pracownicy czyści, grzeczni. Nie mam porównania, ale chyba tak powinno byc.

Ktoś poda adres siedziby firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Development Rafał Jamborski - Szczecin

• Jak się pracuje w Baltic Development Rafał Jamborski?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Development Rafał Jamborski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Development Rafał Jamborski?

Baltic Development Rafał Jamborski
  • Poleska 3