Opinie o Andom Adam Nysztor w Czyżew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Andom Adam Nysztor. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Andom Adam Nysztor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andom Adam Nysztor w Czyżew

Jakie godziny pracy obowiązują w Andom Adam Nysztor?

Głównie pracujemy w godzinach 7.00 - 18:00

Nowy wpis

Wartości to normy i zasady postępowania, które umożliwiają rozwój i osiągnięcie satysfakcji, a my kierujemy się profesjonalizmem, zaufaniem i przede wszystkim szacunkiem, do klienta i do siebie. Pozdrawiam

Krzysztof

Wspólpracuje juz z Adamem parę miesięcy. Facet ma duża wiedzę. Jest mega wymagający przez co oczywiście jak w każdej pracy zawsze znajdą się jakieś problemy, ale za każdym razem potrafimy się dogadać. Ogólnie polecam. Potrafi tez dorzucić premie za dobra robote

Tadzik
@Krzysztof

Czemu kłamiesz jak ja pracowałem ciebie nie widziałem żałosne

Natalia
@Tadzik

Tak? Panie Danielu, nawet nie potrafii się Pan podpisać swoim imieniem, szuka Pana policja? Np za kradzież wiertarki i wystawienie jej w lombardzie?

@Krzysztof

Dziękuję Krzysztof za miłe słowa. Pozdrawiam

Mateusz

Współpracowałem z Panem Adamem dwa lata 2017/2019 potrafi dobrze uczyć. I zawsze miał czas. Miałem dwa lata przerwy. Zadzwoniłem i dalej jest tak jak było kiedyś. Polecam.

@Mateusz

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Pozdrawiam, Adam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andom Adam Nysztor. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
jagoda

@Krzysztof czyli dobra praca jest tu doceniana przez szefa?

@jagoda

Dobra praca zawsze jest doceniana! Możesz nie mieć jakiejś wiedzy czy umiejętności, ale masz chęci do nauki i zapał, to zawsze będziesz mieć uznanie. ;)

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork!

Cieszymy się, że wykorzystujecie tę platformę do komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie.

Pojawiliśmy się tu aby wspólnie tworzyć wizerunek i renomę firmy ANDOM.

Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia. Warto też pamiętać, że w sieci nie jesteśmy tak anonimowi, jak się nam wydaje.

Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji.

Zachęcamy również do dzielenia się opiniami o pracy w Andom Adam Nysztor. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: andom.anysztor@gmail.com
Valerii

Jestem pracownikiem firmy AnDom, nie rozumiem tych ludzi którzy piszą te opinie co do tego ge Adam jest : nie spełnia rozumu, to nie prawda!!! On bardzo wymagany, i potrafi nauczyć tich które tego pragnę, a te które piszą te bzdury, poprostu jest cwoniaky! leniwy i niekompetentny

Ola

@Natalia a ty o pracowniku jakimś piszesz?

Tadzik

ADDOM Adam Nysztor to człowiek niespełna rozumu (usunięte przez administratora) niekulturalny (usunięte przez administratora) ze wsi.Zgrywa fachowca a to zwykły partacz który (usunięte przez administratora) ludzi którzy u niego pracują a na dodatek wyzyskiwacz (usunięte przez administratora) klientów którym remontuje domy,mieszkania dolicza roboty które nie zostały zrobione jego kosztorys to zawał dla klienta.Uważajcie na tego oszusta (usunięte przez administratora)

Nie polecam tego pracodawcy. (usunięte przez administratora) i bardzo impulsywny człowiek. Nie zapłacił należytych pieniędzy za wykonaną pracę, tłumacząc się że komornik zajął konto. Następnie już nie odbierał telefonów i nie odpisywał na wiadomości. Umowy oczywiście nie miałem więc trzeba unikać gościa.

Zostaw merytoryczną opinię o Andom Adam Nysztor - Czyżew

• Jak się pracuje w Andom Adam Nysztor?

Zobacz opinie na temat firmy Andom Adam Nysztor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andom Adam Nysztor?

Andom Adam Nysztor

Andom Adam Nysztor