Akustyk Mont Marek Wójtowicz

Opinie o Akustyk Mont Marek Wójtowicz

Kristiano Ronalto

Przyznam że w firmie się dzieje coraz gorzej.Odchodzą wartościowi ludzie,którzy znali sie na robocie i byli bardzo ogarnieci, a przychodzą tacy że ja nie wiem skąd prezes ich bierze,czy to jacyś znajomi,czy ktoś ich poleca?Totalny brak wiedzy i zero ogarniecia. Mysle ze da sie to zauwazyc od jakiegos czasu bo panuje totalny bałagan wszedzie a i roboty jakby mniej. Nie podoba mi sie to.

zając
@Kristiano Ronalto 12.01.2018 14:45

zgadzam się,coraz większy bajzel. chyba czas się ewakuować

Halib Bilah

Budmajster i Paweł to napewno lizusy co skutecznie się trzymają nogawki od spodni pana prezesa żeby im jak najwiecej skapnelo z tego wielkiego stołu...żal mi was chłopaki bo i tak niczego się tam nie dorobicie.

Kratos

Mam wrażenie że dwa ostatnie komentarze zostały napisane przez szefostwo albo na zlecenie bo to śmiech na sali co tam jest wypisane ....Nieźle się ubawiłem ....

Aleksy
@sosik 09.12.2017 09:50

To on wogole umie pisać ?

Aleksy
@sosik 09.12.2017 09:50

To on wogole umie pisać ?

BudMajster

Jak ktoś chce uczciwie pracować to w tej firmie zawsze znajdzie swoje miejsce i dobre zarobki.Właściciel stale rozwija swoje przedsiębiorstwo i dba o dobro pracowników,dochodzą ciągle nowe kontrakty, które są bardzo wymagające a to oznacza że Akustyk Mont jest odpowiednim miejscem dla ludzi ktorzy coś umieją i chcą być docenieni.Tak jak w życiu.... Cięzko pracujesz to zostaniesz doceniony, jak się obijasz ta firma zdecydowanie nie jest dla ciebie.

Paweł

Dziwię się wielu tym komentarzom. To że szef jest wymagający i oczekuje wykonania przez swoich podwładnych zadań to chyba rzecz normalna. Według mnie zarowno praca jak i sam wlaściciel jest sympatyczna. Nie mam większych uwag.Praktycznie z każdym kolejnym zadaniem mogę rozwijać sie zawodowo codziennie ucząc nowych,ciekawych rzeczy. Firma jest rozwojowa i to jest najważniejsze, ciągłe kursy i szkolenia,wdrażane nowe technologie i usprawnienia.Gorąco polecam i pozdrawiam.

Nindża

Współpraca z panem Markiem to czysta przyjemność...codziennie można liczyć na obelgi, wyzwiska, ciekawość spowodowaną brakiem obowiązków...jednym słowem zawsze czuć oddech szefa na swoich plecach.... Serdecznie polecam dla ludzi nie mających ambicji i lubiących toksyczną atmosferę,

niezadowolony

akustyk mont to obóz pracy !!! praca od wczesnego rana do wieczora i we wszystkie soboty, pensje marne, brak premii i podwyzek, brak urlopów, kombinowane umowy, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Benio

Ja se chwale robote,kierownicy som wporzatku tylko czasem sie dra bez powodu.stawki by mogli podnisc bo gdzie indziej juz lepsze piniondze daja

spajdermen

robota jak robota, tylko szef pojeb

Anusiak

Zgadzam się z większością tych komentarzy

HK

potwierdzam, Akustyk Mot to obóz pracy albo miejsce pracy dla niewolników

Loki

praca od rana do wieczora, brak urlopów, brak podwyżek, brak premii, umowa na najniższą krajową, szefostwo wariaci, odradzam

Bychu

W zasadzie to majstry są do d... drą się bez powodu i denerwują człowieka ...Kasa jak wszędzie a mogłoby być lepij.Dobrze chociaż ze materiał jest na czas to nie ma problemu.

JJ

Popieram,u mnie było to samo

Olek

A ja mogę polecić . Robota ciężka ale fajna,można się dużo nauczyć,atmosfera jest super,szefostwo miłe,płaca odpowiednia do posiadanych umiejętności.Chodze do roboty z chęcią bo wiem ze zawsze mogę liczyć na moich kumpli.

Daro

Robota ok,chyba ze łajzy z biur zaczną łazić to się czepiają wszystkiego

ab

Chamstwo,prostactwo i buractwo.... Jak ze wsi wyszedles to wies zawsze w tobie zostanie, razem ze sloma. Nie polecam,chyba ze ktos lubi krzyki,wyzwiska i obrazanie to wtedy ta firma jest wrecz stworzona dla niego.Rada dla innych omijajcie ich szerokim lukiem!!!

mear

Osobiście mam nie najgorsze wspomnienia z Akustyk Mont.Fakt że wlasciciel ma swoj swiat, ale na szczescie nie mialem z nim duzo do czynienia.Ale sadzac po komentarzach poprzednikow mozna wywnioskowac ze chyba jednak cos sie zmienilo.

xyxy

Śmieszna firma.Dwóch wartych siebie ludzi Pan Właściciel i Pan Kierownik na budowie jak bracia bliźniacy....Gbury i pewni siebie,w swoją wiedzę i umiejętności które są śmieszne.Jak ich obydwu widzę to tak bym ich zdzielił że nakryliby się swoimi brzuchami.Ale czasem bywało wesoło,szczególnie jak nie było pasibrzuchów i ich lizusów w pobliżu.

kufel

robota zrobiona na czas,wszystko w terminie a i tak zawsze żle.premie śmieszne,płaca przeciętna,atmosfera kiepska.pracę można traktować jako krótki przystanek i szukać dalej

Murator

Ogólnie rzecz biorąc przyjmując się do tej firmy miałem obiecane pewne warunki,niestety życie okazało się brutalne i pokazało że umawiasz się na jedno a wychodzi drugie.Praca jak praca,ale szef totalny furiat.Totalny brak porozumienia i chęci zgody.W tej firmie nie możesz mieć swojego zdania,masz trzymać gębę na kłódkę i słuchać TYRANA bo on wie zawsze lepiej.Jak wie lepiej to po co zatrudnia ludzi stosując swój terror...szkoda gadać...poszedłem bo myślałem że w końcu znalazłem normalną przystań do pracy,niestety szybko okazało się jak bardzo się pomyliłem...dziś na szczęście już tam nie pracuje i żałuję czasu spędzonego w tym przedsiębiorstwie...

glob

Zgadzam się z przedmówcami. Chamstwo i wyzwiska w wykonaniu Pana M.W. prawie na porządku dziennym. Jak ten wieśniak z subaru rozkręcił firmę ?! Wiadomo, głupi ma zawsze szczęście.

LADY

Żenada, szef firmy Pan M.W. to wyjątkowy cham, prostak i gbur. Zero szacunku do kobiet, wieczne pretensje nie wiadomo o co. Stanowczo odradzam pracę dla Tego pana.

xx

Masakra, dwóch "wielkich szefów" - jeden gbur z Kaszub, drugi ma problemy z napojami wyskokowymi. Chamstwo i wyzwiska to codzienność, a kasa - na początku obiecane złote góry, a potem wszystko obcięte, bo zawsze znajdzie się powód.

Zostaw opinię o Akustyk Mont Marek Wójtowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akustyk Mont Marek Wójtowicz