Akustyk Mont Marek Wójtowicz

Akustyk Mont Marek Wójtowicz

Opinie o Akustyk Mont Marek Wójtowicz

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tomasz

To co tu niektórzy wypisują to jakaś żenada,w firmie można dobrze zarobić o ile fachowo wykonuje się swoją pracę a nieudacznikom niestety pieniądze z nieba kapać nie będą,co do pana Marka żadnych zastrzeżeń nie mam inteligentny człowiek szanujący pracowników oby każdy miał takiego szefa,kiedyś był w firmie pewien pan J..co kulturą nie grzeszył ale całe szczęście wyniósł się wraz ze swoim przydupasami teraz jest wszystko w najlepszym porządku.

Dudziaczek
@Tomasz 27.01.2018 11:40

Tak... Tomasz to kolejny lizus albo ktoś nasłany aby robić dobra minę do złej gry....Skończ z ta propaganda!!!

@Tomasz 27.01.2018 11:40

Popieram to prawda

Marta

@oracz To co napisałeś jest bardzo poważnym zarzutem w stronę firmy Akustyk Mont. W związku z tym, czy mógłbyś rozwinąć to, co napisałeś i podać więcej informacji? Widzisz, łatwo jest komuś coś zarzucić, jednak trzeba pamiętać, aby zawsze potrafić swoje stanowisko obronić. Rozumiem, że Ty także potrafisz to zrobić i bez problemu napiszesz coś więcej na temat pracy tutaj, aby inny także mogli zapoznać się z Twoim zdaniem na ten temat.

@Marta 27.04.2018 17:17

Do Emerytury Akustyk Mont to firma z zasadami

Marta

@Tajson, podałbyś przykład traktowania pracowników w Akustyk Mont Marek Wójtowicz , które budzi u Ciebie zastrzeżenia? Ważne, aby na tym forum znajdowały się tylko uargumentowane wpisy o tej firmie jako pracodawcy. Jak oprócz tej kwestii mógłbyś ocenić warunki zatrudnienia jakie w tym momencie są proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie?

@Marta 11.07.2018 19:48

Mógłbym podać wiele przykładów beznadziejnego zachowania właściciela.Ale po co,skoro zaraz Pani Marta zacznie w sposób dwuznaczny odwracać kota ogonem... Wulgarne i chamskie odzywki to tylko wierzchołek góry lodowej! Niech szanowna Pani szczerze się wypowie dlaczego tylu dobrych pracowników opuściło szeregi waszej firmy w ostatnim czasie? Nie byli to byle jacy pracownicy,a wielu z nich pracuje dzisiaj nawet za gorsze pieniądze byle tylko nie mieć do czynienia z takim przełożonym.Wiele z zamieszczanych tu komentarzy jest prawdziwa!Ludzie nie dajcie się zwieść Pani Marcie która nie bezinteresownie stara się bronić wizerunku firmy który jest kiepski.

@Marta 11.07.2018 19:48

Najgorzej ludzie są traktowani u pseudo samozwańczego kierownika "Gumy" bez kwalifikacji,dzięki niemu firma straciła dobrych pracowników i z tego co wiem to traci dalej, ciekawe czemu??????

@Tajson 16.08.2018 17:58

Tylko dzieki pseudo kierownikowi guma doszło dużo wartosciowych ludzi i dochodzo dalej a odeszli ci co nie potrafili docenić tego co mieli

Z

Papcio

to jest firma w której się niczego nie dorobisz ani się niczego nie nauczysz, właściciel firmy Pan Mareczek to kanciarz, który tylko obiecuje złote góry a później twierdzi, że takiej rozmowy nigdy nie było a poza tym jak się nie podoba to wynocha. Złe traktowanie pracownika to norma w wykonaniu tego Pana.... Na szczęście już tam nie pracuję i nie muszę oglądać tego buraka oraz jego foch, na szczęscie są inne i lepsze firmy, tę stanowczo odradzam

Tajson

Chociaż w ostatnim czasie władza firmy się uspokoił to dalej nie polecam pracy u nich.Ludzie traktowani jak zabawki i marionetki,zero poszanowania dla drugiej osoby a i z pracą wcale nie tak dobrze jak kiedyś.Jesli nie masz lepszej alternatywy to zapraszam,jeśli masz to bierz cokolwiek.

oracz

firma bez perspektyw, jedyną władzę w firmie stanowi nieokrzesany Pan Prezes który niszczy ludzi, jeżeli lubisz być popychadłem i nie przeszkadza ci rola niewolnika to firma jest dla ciebie stworzona, jeżeli jednak masz trochę oleju w głowie i szanujesz siebie samego - po prostu odpuść te robote i lepiej zostań w domu

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Akustyk Mont Marek Wójtowicz? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Martyna

Niestety niektórzy nie potrafią dobrze pracować jedynie dobrze oczerniają firmę!! Przecież można ją zmienić

Newil
@Martyna 05.02.2018 15:35

Kolejny wpis wstawiony przez szefostwo, firmę oczywiście można zmienić i to już się dzieje, za chwilę nie będzie tam z kim rozmawiać

Jadzia
@Newil 06.02.2018 11:15

Panie (usunięte przez administratora)ten pewien Pan (usunięte przez administratora) był jedyna osoba która cokolwiek ogarniała w tej firmie A teraz zostali sami (usunięte przez administratora)co na niczym się znają i właśnie całe szczęście że zostawił ten "boski" akustyk mont, bo szef to potrafił tylko ludzi psychicznie wykańczac i podejrzewam że dalej tak jest. Nie bez przyczyny pojawily sie komentarze typu "w firmie dzeieje sie zle" "odeszli ludzie co znali sie na pracy". Ci co mieli możliwość odejść A nie odeszli mogą teraz tylko żałować.

James

Co tu dużo pisać,lubisz jak się Cię niedocenia i nieokazuje szacunku wstąp w szeregi Akustyk-Mont.... Feel the diference....

Antygamonie

Jak tak dalej będzie do wiosny to wróżę im kariery jeśli nic się nie zmieni to każdy to (usunięte przez administratora) bo rynek pracy jest ogromny i zostaną same nie dorobione osly

Kristiano Ronalto

Przyznam że w firmie się dzieje coraz gorzej.Odchodzą wartościowi ludzie,którzy znali sie na robocie i byli bardzo ogarnieci, a przychodzą tacy że ja nie wiem skąd prezes ich bierze,czy to jacyś znajomi,czy ktoś ich poleca?Totalny brak wiedzy i zero ogarniecia. Mysle ze da sie to zauwazyc od jakiegos czasu bo panuje totalny bałagan wszedzie a i roboty jakby mniej. Nie podoba mi sie to.

zając
@Kristiano Ronalto 12.01.2018 14:45

zgadzam się,coraz większy bajzel. chyba czas się ewakuować

Halib Bilah

Budmajster i Paweł to napewno lizusy co skutecznie się trzymają nogawki od spodni pana prezesa żeby im jak najwiecej skapnelo z tego wielkiego stołu...żal mi was chłopaki bo i tak niczego się tam nie dorobicie.

Kratos

Mam wrażenie że dwa ostatnie komentarze zostały napisane przez szefostwo albo na zlecenie bo to śmiech na sali co tam jest wypisane ....Nieźle się ubawiłem ....

sosik
@Kratos 26.11.2017 16:52

poniższych dwóch komentarzy na pewno nie pisał osobiście Pan Prezes M.W, ten półgłówek i troglodyta umie pisać tylko po neandertalsku

Aleksy
@sosik 09.12.2017 09:50

To on wogole umie pisać ?

Aleksy
@sosik 09.12.2017 09:50

To on wogole umie pisać ?

BudMajster

Jak ktoś chce uczciwie pracować to w tej firmie zawsze znajdzie swoje miejsce i dobre zarobki.Właściciel stale rozwija swoje przedsiębiorstwo i dba o dobro pracowników,dochodzą ciągle nowe kontrakty, które są bardzo wymagające a to oznacza że Akustyk Mont jest odpowiednim miejscem dla ludzi ktorzy coś umieją i chcą być docenieni.Tak jak w życiu.... Cięzko pracujesz to zostaniesz doceniony, jak się obijasz ta firma zdecydowanie nie jest dla ciebie.

Paweł

Dziwię się wielu tym komentarzom. To że szef jest wymagający i oczekuje wykonania przez swoich podwładnych zadań to chyba rzecz normalna. Według mnie zarowno praca jak i sam wlaściciel jest sympatyczna. Nie mam większych uwag.Praktycznie z każdym kolejnym zadaniem mogę rozwijać sie zawodowo codziennie ucząc nowych,ciekawych rzeczy. Firma jest rozwojowa i to jest najważniejsze, ciągłe kursy i szkolenia,wdrażane nowe technologie i usprawnienia.Gorąco polecam i pozdrawiam.

Nindża

Współpraca z panem Markiem to czysta przyjemność...codziennie można liczyć na obelgi, wyzwiska, ciekawość spowodowaną brakiem obowiązków...jednym słowem zawsze czuć oddech szefa na swoich plecach.... Serdecznie polecam dla ludzi nie mających ambicji i lubiących toksyczną atmosferę,

niezadowolony

akustyk mont to obóz pracy !!! praca od wczesnego rana do wieczora i we wszystkie soboty, pensje marne, brak premii i podwyzek, brak urlopów, kombinowane umowy, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM !!!

Benio

Ja se chwale robote,kierownicy som wporzatku tylko czasem sie dra bez powodu.stawki by mogli podnisc bo gdzie indziej juz lepsze piniondze daja

spajdermen

robota jak robota, tylko szef pojeb

Anusiak

Zgadzam się z większością tych komentarzy

HK

potwierdzam, Akustyk Mot to obóz pracy albo miejsce pracy dla niewolników

Loki

praca od rana do wieczora, brak urlopów, brak podwyżek, brak premii, umowa na najniższą krajową, szefostwo wariaci, odradzam

Bychu

W zasadzie to majstry są do d... drą się bez powodu i denerwują człowieka ...Kasa jak wszędzie a mogłoby być lepij.Dobrze chociaż ze materiał jest na czas to nie ma problemu.

JJ

Popieram,u mnie było to samo

Olek

A ja mogę polecić . Robota ciężka ale fajna,można się dużo nauczyć,atmosfera jest super,szefostwo miłe,płaca odpowiednia do posiadanych umiejętności.Chodze do roboty z chęcią bo wiem ze zawsze mogę liczyć na moich kumpli.

Daro

Robota ok,chyba ze łajzy z biur zaczną łazić to się czepiają wszystkiego

ab

Chamstwo,prostactwo i buractwo.... Jak ze wsi wyszedles to wies zawsze w tobie zostanie, razem ze sloma. Nie polecam,chyba ze ktos lubi krzyki,wyzwiska i obrazanie to wtedy ta firma jest wrecz stworzona dla niego.Rada dla innych omijajcie ich szerokim lukiem!!!

mear

Osobiście mam nie najgorsze wspomnienia z Akustyk Mont.Fakt że wlasciciel ma swoj swiat, ale na szczescie nie mialem z nim duzo do czynienia.Ale sadzac po komentarzach poprzednikow mozna wywnioskowac ze chyba jednak cos sie zmienilo.

xyxy

Śmieszna firma.Dwóch wartych siebie ludzi Pan Właściciel i Pan Kierownik na budowie jak bracia bliźniacy....Gbury i pewni siebie,w swoją wiedzę i umiejętności które są śmieszne.Jak ich obydwu widzę to tak bym ich zdzielił że nakryliby się swoimi brzuchami.Ale czasem bywało wesoło,szczególnie jak nie było pasibrzuchów i ich lizusów w pobliżu.

Zostaw opinię o Akustyk Mont Marek Wójtowicz - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akustyk Mont Marek Wójtowicz