Opinie o Taxify w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Taxify. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxify o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxify w Warszawa

baner wywiady
HU Nowy wpis
Inne

Na jakie zarobki można liczyć na ten moment pracując jako kierowca? Dawniej było to 4-9 tysięcy brutto (info ze starej oferty), a teraz? Od czego w sumie zależy to czy dostaniesz 4 albo 9 (teraz adekwatnie), bo mnie to ciekawi? Jest opcja umowy o pracę czy dalej zlecenie?

dżony Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Jak to się dzieje, że mimo tylu zmian w przepisach, obostrzeń, wymagań i w ogóle niesamowitych historii, po klientów nadal podjeżdżają golasy - prywatne samochody bez żadnych oznaczeń taxi - ze znajomą aplikacją Bolta na szybie?

1
Domi Nowy wpis
Inne

Elo, chciałbym pracować jako kierowca, co prawda mam już stałą pracę, ale pojeździłbym trochę wieczorami lub popołudniami, więc pytanie ode mnie czy można jeździć tylko porą wieczorową nie jest trochę tak jak w uberze, że kursy wieczorne są lepiej płatne? Wymagają zrobienia na miesiąc jakiejś ilości kursów? No i czy dają jakieś karty paliwowe lub zniżki? No i czy jest szansa, aby podpisać z nimi umowę zlecenie?

Nick

Odkąd wprowadzono przejazdy gotówkowe, pojawiła się rzesza cwaniaków co to nawet tych kilkunastu złotych opłaty za przejazd przy sobie nie mają. Zabić takich, to za mało.(usunięte przez administratora)

Byłe WSI
@Nick

Lewusku nie płacz... Lubię Bolta bo można za darmo jechać :-D

1
Skrajna prawica
@Byłe WSI

Skoro nie stać cię nawet na bolta to kim ty jesteś a raczej ile zarabiasz XD ? Ktoś cię kiedyś poczęstuje przemocą za te kilka złotych (usunięte przez administratora)

Hahaha
Pracownik
@Skrajna prawica

Fajnie, to gość jeszcze zarobi od lewuska odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Same plusy

Ja Cyngiel Nowy wpis
Pracownik
@Nick

Bo to zwykle (usunięte przez administratora) jest a Bolt jak wybierasz zlecenia te lepsze bo oni podają cenę brutto i minus podatki 30,75% to opłaca się jeździć dopiero od 20 zł w zwyż i to z małym dojazdem po klienta i za to zawieszają konto mówiąc krótko niech się oni (usunięte przez administratora)..

 Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Taxify? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Spawacz, praca od zaraz
Frechen
Work Factory GMBH Köln
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Spawacz
Gdynia
Kornelia Hydro-Serwis Sp. z o.o.
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Spryskiwacz celulozy

Ultra Driver Marcin Klader i Bartosz Goleń z Rzeszowa to oszuści!Firma ma rozwiązaną umowę jako partner z Boltem.Oszukiwał kierowców na rozliczeniach i VAT.Ultra Drive z Rzeszowa to oszczuści!

Mat
@Spryskiwacz celulozy

Trzeba bylo czytac e-maile od partnera. Komunikowali to wczesniej, aktualnie jest wznowiona dzialalnosc

Renata
Inne
@Mat

Zakładam, że jesteś jakoś powiązany z Taxify i masz aktualne informacje na temat firmy. Czy podejmując pracę u tego pracodawcy, konieczne jest założenie działalności, czy można otrzymać umowę? Jestem też ciekawa, jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych, jest możliwość skorzystania?

RusT
@Spryskiwacz celulozy

Słabo opłacalna wychodzi współpraca z tą firmą , nawet warszawka już nie odpisuje, pokazywana licencja od Urzędu Miasta niema nic wspólnego z twoją jazda własnym autem. Co więcej akceptacja przez firme partnerską nic nie znaczy bo twojego auta nie zgłosiła do Urzędu Skarbowego. No coż skoro ja trace 1000 złotych to trzeba się odwrócić od Bolta i stać po drugiej stronie ze nie pilnuje dobrze dokumentacji. Życzę powodzenia.

Spryskiwacz celulozy
Inne
 Pytanie
@Mat

No i co? Się popłynęło....Myślało się o milionach a tu nic nie ma. Tylko zadłużonego Kladerka

Daniel
Inne

I co wychodzi z tych wszystkich komentarzy ja jako Polak wolę zamówić taksówkę i dać zarobić dla dla Polskiego taksówkarza co z tego że zapłacę 10 zł więcej ale chociaż dam zarobić dla dla swojego rodaka a nie dawać zarabiać zagranicznym firmom wspierajmy to co Polskie bo i tak już nam nic prawie nie zostało mam 37 lat i całe życie korzystam z taksówek nigdy w życiu nie korzystałem z żadnych innych wynalazków

Daniel
Inne
@Daniel

Masz rację kolego ja taksówką jadę może 4 razy do roku i jest tak jak mówisz wolę zapłacić 10zł czy 15 zł więcej ale wolę dać zarobić dla swojego rodaka podam przykład mieszkam za Olsztynem 3 km wracałem tydzień temu z żoną ze starego miasta bo mieliśmy rocznicę ślubu i spod starego miasta do domu ok 10 km w tym 3 km poza miastem po godz 22 zapłaciłem 35 zł śmiech na sali i mam taką prośbę do rodaków dajcie zarobić dla naszych taksówkarzy wspierajcie to co Polskie to co nasze a nie jakieś zachodnie firmy już niedługo to co Polskie nie będzie Polskie bo wszystkie firmy zachodnie przejmą wszystko nigdy w życiu nie korzystałem z usług bolta i innych takich firm bo ja czuje się Polakiem i patriotom i dbam o to co Polskie zobaczycie jak tak dalej będzie to już niedługo z naszych dróg znikną taksówki i będzie tylko boolt albo uber alebo inne zachodnie firmy

Kamila
Inne
@Daniel

Czyli robicie mała antyreklamę z perspektywy klienta? A jak odnosicie się do osób zatrudniających się tutaj w takim razie? Bo czasami pracować gdzieś trzeba

Praca

Świetna oferta pracy dla kierowcy BOLT !! Praca 300-350 godz miesięcznie 5-6 zł za godz! Na czarno ! Zapraszamy ! Damy Ci auto zapłacisz min 1500 Prowizje następne 1500 Paliwo też 1500 Inne opłaty manipulacyjne też zapłacisz ! Powodzenia A mòwili że niewolnictwa nie ma ! Ale jednak jest !

Janek
@Praca

Pracowałem i jest w tym bardzo dużo prawdy !! Rzeczywiście strzyģą na potęgę a najmniej zarabia kierowca kosztem wszystkich pośrednikòw Nie polecać NIKOMU (usunięte przez administratora) i WYZYSK TOTALNY

Alan
Kandydat
@Janek

Czyli z tych opinii wynika jedno o (usunięte przez administratora) potłuc ten cały biznes z Uber Bolt i temu podobne. Lepiej iść do radio Taxi i spoko chociaż też nie wiadomo czy w ogóle się opłaca jeździć za te wszawe grosze.

taka prawda
Były pracownik
@Alan

Nigdzie się nie opłaca teraz jeździć. Uber i Bolt zniszczyły taxi, więc masz wybór: albo będziesz lewusem i będziesz tyrał na miske ryżu, albo taksówkarzem, który stoi i czeka po 2 godz na zlecenie.... i też zarabia na miskę ryżu

Tonic
Pracownik
@Praca

Ja pracuję po 10 godzin i na czysto mam 190/220 zł jest nieźle

Piotrek
Pracownik
@Praca

Pracuje od 1,5 roku i dobrze zarabiam na czysto miesiąc mam 4tys umowa zlecenie

Zawodowiec od lat
Pracownik
@Praca

Pracuje tu ponad 10 lat pisanie o tym że się nie zarabia to dla tych którzy nie umieją poświęcić się dla zarobku czasem bywają trudne dni ale to nic dziwnego 8 godzin dziennie i 200 jest bywa że i 260 Po prostu Eco to firma z korzeniami

Bolton
Inne
@Praca

Zacznij jeździć na własnej dg to zobaczysz że jest inaczej. Bo Ty 50 procent oddajesz partnerowi i do tego jeszcze paliwo z twojej kasy... Nie jeździć u partnerów złodzieji... Znajomy lata na aplikacjach i nie narzeka , na swojej dg oczywiście. Jak poszedłeś na łatwiznę do partnera to nie marudź.

Zbigniew
Inne
@Bolton

Ale wtedy dochodzą Ci wszystkie koszty prowadzenia działalności, ZUS - 1500 zł, skarbówka, oczywiście trzeba mieć własne auto, w pełni dostosowane do przewozów pasażerskich. Dochodzi zużycie auta oraz nie wiem, czy nie trzeba mieć licencji. No to ile taki początkujący w przewozach może zarobić, w przeliczeniu na godzinę pracy?

Zbigniew
Inne
@Bolton

A jakie auto trzeba mieć na WD? 7 letni samochód wystarczy czy jest za stary?

Kuji

Jeżdżę Bolt od roku i jest ok Zarabiam ok 2000 tygodniowo za pracę 60 godzin Jestem zadowolony i liczę na więcej od kwietnia Taxi to już przeżytek

3
AntiBolt
@Kuji

Nie wierzci, to pisze jakiś (usunięte przez administratora) 1000 to góra, przy 14 godzinach pracy w Warszawie, a teraz 700 max. A teraz bolt (usunięte przez administratora) swoich kierowców jak nigdy, uber o wiele lepiej.

.....
@AntiBolt

"Praca" dla tych "firm" to nowa forma (usunięte przez administratora);-)

Greg
Pracownik
 Pytanie
@Kuji

Kuji !!! Miałeś piękny sen ale czas na brutalną rzeczywistość !!!! Lepsza praca nawet w biedronce niż w bolcie uberze i Free now !!! Tam ZAROBEK pewny urlop i L4 się należy !!! Teraz fakty 1.KARTKA I DŁUGOPIS !!! TO NAJWAŻNIEJSZE!!!! LICZ WSZYSTKO DOKŁADNIE !!!!! 2.PROWIZJA W UBERZE JUŻ 31% !!!!! BOLT I FREE ZARAZ PODNIOSĄ NA MIN 25!!!!! 3. WYNAJEM SAMOCHODU 1500-2000 LUB PROWIZJA OD OBROTU 40% LUB 50% !!!!!! 4.PALIWO MIN 1000-1500 5.PROWIZJA 8% OD OBROTU - PODATEK DLA POŚREDNIKA OD AUTA 6.UMOWA ZLECENIE NA 100 MOŻE 200 ZŁ BRUTTO ALBO NA CZARNO BO TAM TO STANDARD BRAK URLOPU PRAWA DO L4 I JAKICHKOLWIEK ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH RENTOWYCH WYPADKOWYCH ZDROWOTNYCH !!!! 7. CZYTAJ UMOWĘ JEŚLI BĘDZIE !!!! - KIEROWCA ODPOWIADA FINANSOWO NA KAŻDĄ RYSĘ NA AUCIE !!!!!! 8. JEŚLI W WYNAJĘTYM AUCIE LUB WŁASNYM BRAK TAKSOMETRU KASY FISKALNEJ LEGALIZACJI I WSZYSKICH DOKUMENTÒW POTRZEBNYCH DO PRACY NA TAXI BADAŃ LEKARSKICH PSYCHOTESTY PIECZĄTKA TAXI W DOWODZIE - ODPOWIADASZ FINANSOWO RAZEM Z POŚREDNIKIEM OD AUTA W RAZIE JAKIEJKOLWIEK KONTROLI ITD LUB URZĘDNIKA 9.OBRÒT TO NIE ZAROBEK !!!!! 10. JEŚLI NA SPOTKANIU SŁYSZYSZ O ZAROBKACH 10-12 TYS TO BREDNIA 11.CZAS PRACY - NIEOGRANICZONY !!!! DOSŁOWNIE!!!! PRZYGOTUJ SIĘ NA MIN 10 - 14 GODZ 12.OBRÒT TYGODNIOWY ZAŁÒŻMY 1500 A TO WCALE NIE MAŁO !!! MIESIĘCZNY 6000 ZAŁOŻENIA W DOBRYM CZASIE !!! SPRZED PANDEMI OCZYWIŚCIE !!!! ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ !!!!! PODSUMOWANIE BO TO WAŻNE !!!!! 6000- uber 31% 1860 - 1800 auto pośrednik PALIWO 1200 PODATEK 8% to 480 ZOSTAJE 660 !!!! TAK TAK TO NIE POMYŁKA NA WŁASNYM AUCIE LEPIEJ TO WYCHODZI ALE AUTO NA TWOIM UTRZYMANIU !!! ZOSTANIE ZAJEŻDŻONE WIĘC ZASTANÒW SIĘ CZY WARTO !!! ODPOWIEDŻ MOJA - NIE !!!!! DECYZJA DLA NOWYCH KANDYDATÒW - SAM SOBIE ODPOWIEDŻ!!! PRWCA NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI ??? LEGALNIE ??? Z ZUSEM I PODATKAMI ???? NIEMOŻLIWE !!! ABSTRAKCJA !!!! WYBÒR ZOSTAWIAM WAM PRZYSZŁYM KIEROWCĄ KONIEC POWODZENIA I DUŻO PIENIĄŻKÒW ????

Greg
Pracownik
@Greg

MAŁE SPROSTOWANIE ODNOŚNIE PROWIZJI BO TO PROWIZJA UBERA A BOLT NA DZIŚ ZABIERA "TYLKO" 20% CZYLI 1200 CZYLI 660 ZŁ JESZCZE NA PLUSIE RAZEM WYCHODZI 660 + 660 CZYLI 1340 !!!! CZAS PRACY OK 250 - 300 GODZ !!! POLICZMY STAWKĘ ZA GODZINE..PRZY 250 GODZ TO CAŁE 5,36 SŁOWNIE BO KTOŚ MOŻE NIE UWIERZY PIĘĆ ZŁ 36/100 GR !!! PRZY 300 GODZ TO 4.46 !! SŁOWNIE CZTERY ZŁ 46/100 GROSZY !! SUPER !! OFERTA REWELACJA !!! TRZYMAJCIE SIĘ ZASADY NR KARTKA I DŁUGOPIS !!!! LICZYĆ DOKŁADNIE WSZYSTKIE KOSZTY !!! BO COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE WSZYSCY ZARABIAJĄ ALE NAJMNIEJ KIEROWCA....

mm
Były pracownik
@Kuji

co ty za brednie wypisujesz / albo jestes pracownikiem , naganiaczem a nie kierowcą , albo masz wstrzas mózgu ... 2000/60=33.33 czytaj WYPISUJESZ że Twój rzekomy przychód to 33.33pln przy cenie 1pln za km musiałyś każdego dnia 10-12h dziennie robić 30-40km w ciągu godziny z Klientem Na Pokładzie... nawet gdybym do twojego auta wsiadł ... i 30dni z rzedu był twoim pasażerm po 10-15h dziennie ... to twój mityczny przychód nawet gdyby był teorią w okolicy 30pln - to twój dochód po prowizjach , kosztach utrzymania auta ... ubezpieczniach, paliwie, podatkach to max 10-15 pln ***jeżdze taxi 7 lat... jestem solidnie zaprawiony ... pracuje w firmach które mają stawki 2-3-4 x większe niż Bolt i sorrry zrobienie 20-30 pln netto/netto - to coś co realnie potrafi zrobić kilku kierowców w mieście na kilkadziesiąt tysięcy śmiałków ... stąd to co piszesz jest kompletną bzdurą wyssaną z palca

*****
Były pracownik
@Kuji

Kłamiesz. Obecnie wychodzi 20zł na godzinę, przy własnym samochodzie. I to, jeśli policzysz jako koszty tylko paliwo i prowizję. Bez amortyzacji, eksploatacji i kosztów prowadzenia działalności. Gdybyś to wszystko policzył dokładniej, plus pełny ZUS 1500zł, to nie wyszło by Ci nawet 10pln/h, przy 60h tygodniowo. Tak wygląda niewolnictwo w XXI wieku. A wszystko po to, by klient mógł sobie oszczędzić kilka nędznych złotych. Poczekajcie, przy takiej mentslności Polaka skąpca, niebawem pozazdrościmy amerykańskim niewolnikom z plantacji bawełny.

Prawda
Pracownik
@Kuji

Dobrze że za marzenia nie karzą bo poszedł byś siedzieć.

Andi
Inne
@Kuji

Jeżdżę taksówką na codzienne i zarabiaj 10k do 15k. Mam znajomych w Bolt Taxi. Zarabiają średnio 6zl na godzinę, ile to trzeba się na jeździć żeby coś zarobić. Współczuję młodym Bolciaza.

Pytanie
 Pytanie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Taxify?

Kamila
Inne

Haha. Chodzi o teksty psychologiczne? W sumie to nawet racjonalne, żeby sprawdzali? ;p

1
Inne

Oszukają. Infolinii telefonicznej nie ma fizyczne. Brak pilnej informacji. Nie informacji jak Nie dostać mandat, jaka kwota tej kary, za ile można wrócić go miejsce, żeby nic nie było i etc. Po prostu poziom obsługi niżej zero i nic nie możesz zrobić.

Zuzanna
Inne
@1

A pracodawca nie udziela takich informacji kierowcy? Ktoś musi przecież z Tobą podpisać umowę więc ...

RtX
Inne

Nikt i Uber jak to w zwyczaju ma zabrać cię tam gdzie dany klient sobie życzy. Niestety w moim przypadku już któryś raz miałem taki przypadek że kierowca BOLTa ucieka z przed nosa, nie mogę nic zrobić jak już jest jakiś kilometr dalej to jestem zmuszony anulować przejazd bo z kierowcą nie ma żadnego kontaktu po czym nalicza mi 9.50 zł. Takie (usunięte przez administratora) trzeba tempic bo kierowcy często stają gdzies daleko żeby był jakiś kontakt i trzeba iść z buta po czym uciekają i nalicza opłaty np. opłata za pełny przejazd bo anulowalem, ponieważ kierowca poetanowił się zatrzymać 300m dalej

Ja
Kandydat
 Pytanie

Czy dynamiczny mnożnik Bolt uwzględnia wahania cen paliw na rynku oraz koszty części samochodu i serwisu?

Pasażerka
Inne

Kierowca ucieka spod rąk, nie reaguje na pukanie w szybę, prawie rzejezdzajac po nogach, tak mu się spieszy do tych 9 złotych, byle usługi nie wykonać, zero kontaktu z kimkolwiek z Bolta.dramat!!! I nie piszcie, że kierowcy mało zarabiają. Nie wszyscy zarabiają kokosy, chodzi o to, by pracować uczciwie, a nie być (usunięte przez administratora)

Marcin
Pracownik
 Pytanie
@Pasażerka

A jak ktoś stoi w miejscu gdzie nie można się zatrzymać? Albo próbuje wsiadać na skrzyżowaniu bo mi się auto pomyliło???

Mysa78
Inne

Byłam pierwszy raz w Warszawie z ciężka walizką, na szybko zainstalowałem aplikacje Bolt i nie zauważyłam pinezki. Czekałam na kierowcę i dostałam wiadomość że czeka w innym miejscu. Nie znam Warszawy i walizką nie mogłam daleko iść. Śnieg z deszczem a po 2 minutach dostałam wiadomość że kierowca odjechał a mnie obciążono opłata za postój prawie 10 zł. Napisałam wiadomość do kierowcy ale nie dostałam zamek odpowiedzi..z daleka od tej firmy! Witam Polsko !

Marcin
Pracownik
 Pytanie
@Mysa78

Żeby obciążyć Cię opłatą dodatkową kierowca musiał czekać min 5minut ponieważ inaczej system nie obciąży Cię kosztami. Po drugie to że źle Ci działa lokalizacja w telefonie obciążasz kierowcę? Po anulowaniu zlecenia nie ma kontaktu z kierowca. Dotyczy to każdej Taxi, bolt, Uber.

EsMo

Bolt taksowki to absolutna pomylka!wczoraj chcialam pierwszy raz skorzystac z ich uslug!firma w ktorej pracuje organizowala bal wiec bardzo zalezalo mi na punktualnosci.Zamowilam taksowke i czekalam na nia przed blokiem..na mapce wielkie odliczanie ze kierowca bedzie za 4,3,2,1 minute az wreszcie ze kierowca juz jest!pytanie gdzie???obeszlam blok i 5 sasiednich dookola i zero taksowki!!!probowalam klikac w ikone kontaktu i nie chcialo mnie polaczyc!!!pomijam fakt ze na dworze bloto po niedawnym deszczu,ciemno a ja w szpilkach i sukni wieczorpwej chodze i szukam tej taksowki!jakas "Oliwia"na będzinskich numerach podobno podjechala!!!na szczescie udalo mi sie zlapac taksowke z teletaxi i choc zaplacilam 10 zl wiecej dotaralam na miejsce.Totalnie nie potrzebny stres,nerwy i stracony czas przed takim fajnym wydarzeniem!!oczywiscie dzisiaj poerwsze co zrobilam to usunelam ta na zenujacym poziomie uslug apke z tel i BEDE KAZDEMU ODRADZAC!

Wolfi
@EsMo

a ty odróżniasz kobito TAKSÓWKĘ od nielegalnego przewozu osób jakim jest Bolt? Nigdy w życiu Bolta nie nazywaj TAKSÓWKĄ !

Przeciwlotniczy
Inne
@Wolfi

Oczywiście aikacje to nie taksówki.

Editha
Inne

Nie polecam bolt, nawet 2 minut nie poczeka. Ucieka w inne miejsce anuluje zamówienie po 3 minutach i każą płacić. Nie płacić. Uciekać

Jarek
Pracownik
@Editha

Nieprawda...wiem że może brak szczęścia do kierowców...ale jak się trafia na idiotę to jest wkurzające...ja np czekam ponad pięć minut,dzwonię i dopytuje ,raz wiedziałem że człowiek zbiera się na lotnisko to czekałem 10 minut,ale w tym zawodzie jak i w każdym innym trzeba być człowiekiem...a nie leserem który liczy na padlinę za anulację zleceń ...

TomTom
Inne

Największą gorączką Bolta,są przejazdy gdzie kierowca jedzie ślepo na nawigacji,czasami śmieszy mnie to, że może zawrócić by dojechać do klienta,a on leci prosto 4 km,by zrobić koło, albo ma jechać w konkretne miejsce i jedzie najdłuższa trasą bo mu tak nawigacja pokazuje. Oraz to że zdarza się iż samochód ma Inn rejstracje,lub kierowca nie jest tym który jest podany w zleceniu.

Wołodia
Pracownik

Dobra. (usunięte przez administratora) na myjkę. Trza poodkurzać i umyć Fabię, coby klijęci wstydu nie mieli. Później nie będzie czasu - 16 godzin bez przerwy za kółkiem. Dziś zaiwaniam do rana - będzie ze 150zł na rękę, jak się trafią dobre kursy

Stefan
Kandydat
 Pytanie
@Wołodia

To po co pracujesz tu? niewolnikiem nie jesteś tylko glupkiem

Raffi
Pracownik
@Wołodia

Fajna odmiana słowa "klient". Polska jenzyka nie być łatwa ;)

Frdcf
Inne
 Pytanie
@Raffi

Nie zauwazyles po,, akcencie pisanym '' ze to ukrainiec? Panie polonistom

Karolina

(usunięte przez administratora) Zostawiłam przedmiot w taksówce , po dwóch miesiącach łaskawie odpisali, że nie mogą się skontaktować z kierowcą i zamknęli zgłoszenie. Nie polecam!!!!

Debilka
@Karolina

Piszesz o taksówkce, więc po tu się zalisz?

mewa
@Debilka

bolt, uber i taksówka to samo - te usługi niczym się nie różnią, polegają dokładnie na tym samym

hahaha
@mewa

dla dziadów na pewno. Jak psychopata z Ukrainy wyśle takiego do szpitala, to i tak będzie dalej jeździł bo taniej. Typowe polaczkowe cebulactwo.

Mario
@mewa

Bolt, Uber i inne podwozu to nie Taxi

*****
Pracownik
 Pytanie
@Karolina

Ciekawe, ile by Pani zapłaciła kierowcy, gdyby poświęcił swój czas i przyjechał z zostawionym przedmiotem. Pewnie tyle, ile zapłaciła Pani za przejazd? W takiej sytuacji nie dziwię się kierowcom, że mają w (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Taxify?

Ja
Kandydat
@Pytanie

Tak. Po odliczeniu ZUSu i podatku dochodowego wpływa na Twoje konto. W końcu to cywilizowana Europa, a nie jakiś Bantustan. Tu wszystko się odbywa zgodnie z przepisami i poszanowaniem praw pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxify - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Taxify?

  Zobacz opinie na temat firmy Taxify tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxify?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Taxify
2.3/5 Na podstawie 47 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Marynarska 15
  02-674 Warszawa
 • NIP: 5252770711 REGON: 364688187 KRS: 0000622826
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Taxify
Przejdź do nowych opinii