Opinie o Taxify w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Taxify, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxify o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxify w Warszawa

Praca

Świetna oferta pracy dla kierowcy BOLT !! Praca 300-350 godz miesięcznie 5-6 zł za godz! Na czarno ! Zapraszamy ! Damy Ci auto zapłacisz min 1500 Prowizje następne 1500 Paliwo też 1500 Inne opłaty manipulacyjne też zapłacisz ! Powodzenia A mòwili że niewolnictwa nie ma ! Ale jednak jest !

Kuji

Jeżdżę Bolt od roku i jest ok Zarabiam ok 2000 tygodniowo za pracę 60 godzin Jestem zadowolony i liczę na więcej od kwietnia Taxi to już przeżytek

Karolina

(usunięte przez administratora) Zostawiłam przedmiot w taksówce , po dwóch miesiącach łaskawie odpisali, że nie mogą się skontaktować z kierowcą i zamknęli zgłoszenie. Nie polecam!!!!

Wołodia

Dobra. (usunięte przez administratora) na myjkę. Trza poodkurzać i umyć Fabię, coby klijęci wstydu nie mieli. Później nie będzie czasu - 16 godzin bez przerwy za kółkiem. Dziś zaiwaniam do rana - będzie ze 150zł na rękę, jak się trafią dobre kursy

Pytanie Nowy wpis

Czy pracownicy Taxify mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wołodia Nowy wpis

Stefan Nowy wpis
@Wołodia

To po co pracujesz tu? niewolnikiem nie jesteś tylko glupkiem

Karolina

Debilka
@Karolina

Piszesz o taksówkce, więc po tu się zalisz?

mewa
@Debilka

bolt, uber i taksówka to samo - te usługi niczym się nie różnią, polegają dokładnie na tym samym

hahaha
@mewa

dla dziadów na pewno. Jak psychopata z Ukrainy wyśle takiego do szpitala, to i tak będzie dalej jeździł bo taniej. Typowe polaczkowe cebulactwo.

Mario
@mewa

Bolt, Uber i inne podwozu to nie Taxi

***** Nowy wpis
@Karolina

Ciekawe, ile by Pani zapłaciła kierowcy, gdyby poświęcił swój czas i przyjechał z zostawionym przedmiotem. Pewnie tyle, ile zapłaciła Pani za przejazd? W takiej sytuacji nie dziwię się kierowcom, że mają w (usunięte przez administratora)

Kuji

AntiBolt
@Kuji

Nie wierzci, to pisze jakiś (usunięte przez administratora) 1000 to góra, przy 14 godzinach pracy w Warszawie, a teraz 700 max. A teraz bolt (usunięte przez administratora) swoich kierowców jak nigdy, uber o wiele lepiej.

.....
@AntiBolt

"Praca" dla tych "firm" to nowa forma (usunięte przez administratora);-)

Greg
@Kuji

Kuji !!! Miałeś piękny sen ale czas na brutalną rzeczywistość !!!! Lepsza praca nawet w biedronce niż w bolcie uberze i Free now !!! Tam ZAROBEK pewny urlop i L4 się należy !!! Teraz fakty 1.KARTKA I DŁUGOPIS !!! TO NAJWAŻNIEJSZE!!!! LICZ WSZYSTKO DOKŁADNIE !!!!! 2.PROWIZJA W UBERZE JUŻ 31% !!!!! BOLT I FREE ZARAZ PODNIOSĄ NA MIN 25!!!!! 3. WYNAJEM SAMOCHODU 1500-2000 LUB PROWIZJA OD OBROTU 40% LUB 50% !!!!!! 4.PALIWO MIN 1000-1500 5.PROWIZJA 8% OD OBROTU - PODATEK DLA POŚREDNIKA OD AUTA 6.UMOWA ZLECENIE NA 100 MOŻE 200 ZŁ BRUTTO ALBO NA CZARNO BO TAM TO STANDARD BRAK URLOPU PRAWA DO L4 I JAKICHKOLWIEK ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH RENTOWYCH WYPADKOWYCH ZDROWOTNYCH !!!! 7. CZYTAJ UMOWĘ JEŚLI BĘDZIE !!!! - KIEROWCA ODPOWIADA FINANSOWO NA KAŻDĄ RYSĘ NA AUCIE !!!!!! 8. JEŚLI W WYNAJĘTYM AUCIE LUB WŁASNYM BRAK TAKSOMETRU KASY FISKALNEJ LEGALIZACJI I WSZYSKICH DOKUMENTÒW POTRZEBNYCH DO PRACY NA TAXI BADAŃ LEKARSKICH PSYCHOTESTY PIECZĄTKA TAXI W DOWODZIE - ODPOWIADASZ FINANSOWO RAZEM Z POŚREDNIKIEM OD AUTA W RAZIE JAKIEJKOLWIEK KONTROLI ITD LUB URZĘDNIKA 9.OBRÒT TO NIE ZAROBEK !!!!! 10. JEŚLI NA SPOTKANIU SŁYSZYSZ O ZAROBKACH 10-12 TYS TO BREDNIA 11.CZAS PRACY - NIEOGRANICZONY !!!! DOSŁOWNIE!!!! PRZYGOTUJ SIĘ NA MIN 10 - 14 GODZ 12.OBRÒT TYGODNIOWY ZAŁÒŻMY 1500 A TO WCALE NIE MAŁO !!! MIESIĘCZNY 6000 ZAŁOŻENIA W DOBRYM CZASIE !!! SPRZED PANDEMI OCZYWIŚCIE !!!! ŻEBY BYŁA JASNOŚĆ !!!!! PODSUMOWANIE BO TO WAŻNE !!!!! 6000- uber 31% 1860 - 1800 auto pośrednik PALIWO 1200 PODATEK 8% to 480 ZOSTAJE 660 !!!! TAK TAK TO NIE POMYŁKA NA WŁASNYM AUCIE LEPIEJ TO WYCHODZI ALE AUTO NA TWOIM UTRZYMANIU !!! ZOSTANIE ZAJEŻDŻONE WIĘC ZASTANÒW SIĘ CZY WARTO !!! ODPOWIEDŻ MOJA - NIE !!!!! DECYZJA DLA NOWYCH KANDYDATÒW - SAM SOBIE ODPOWIEDŻ!!! PRWCA NA WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI ??? LEGALNIE ??? Z ZUSEM I PODATKAMI ???? NIEMOŻLIWE !!! ABSTRAKCJA !!!! WYBÒR ZOSTAWIAM WAM PRZYSZŁYM KIEROWCĄ KONIEC POWODZENIA I DUŻO PIENIĄŻKÒW ????

Greg
@Greg

MAŁE SPROSTOWANIE ODNOŚNIE PROWIZJI BO TO PROWIZJA UBERA A BOLT NA DZIŚ ZABIERA "TYLKO" 20% CZYLI 1200 CZYLI 660 ZŁ JESZCZE NA PLUSIE RAZEM WYCHODZI 660 + 660 CZYLI 1340 !!!! CZAS PRACY OK 250 - 300 GODZ !!! POLICZMY STAWKĘ ZA GODZINE..PRZY 250 GODZ TO CAŁE 5,36 SŁOWNIE BO KTOŚ MOŻE NIE UWIERZY PIĘĆ ZŁ 36/100 GR !!! PRZY 300 GODZ TO 4.46 !! SŁOWNIE CZTERY ZŁ 46/100 GROSZY !! SUPER !! OFERTA REWELACJA !!! TRZYMAJCIE SIĘ ZASADY NR KARTKA I DŁUGOPIS !!!! LICZYĆ DOKŁADNIE WSZYSTKIE KOSZTY !!! BO COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE WSZYSCY ZARABIAJĄ ALE NAJMNIEJ KIEROWCA....

mm
@Kuji

co ty za brednie wypisujesz / albo jestes pracownikiem , naganiaczem a nie kierowcą , albo masz wstrzas mózgu ... 2000/60=33.33 czytaj WYPISUJESZ że Twój rzekomy przychód to 33.33pln przy cenie 1pln za km musiałyś każdego dnia 10-12h dziennie robić 30-40km w ciągu godziny z Klientem Na Pokładzie... nawet gdybym do twojego auta wsiadł ... i 30dni z rzedu był twoim pasażerm po 10-15h dziennie ... to twój mityczny przychód nawet gdyby był teorią w okolicy 30pln - to twój dochód po prowizjach , kosztach utrzymania auta ... ubezpieczniach, paliwie, podatkach to max 10-15 pln ***jeżdze taxi 7 lat... jestem solidnie zaprawiony ... pracuje w firmach które mają stawki 2-3-4 x większe niż Bolt i sorrry zrobienie 20-30 pln netto/netto - to coś co realnie potrafi zrobić kilku kierowców w mieście na kilkadziesiąt tysięcy śmiałków ... stąd to co piszesz jest kompletną bzdurą wyssaną z palca

*****
@Kuji

Kłamiesz. Obecnie wychodzi 20zł na godzinę, przy własnym samochodzie. I to, jeśli policzysz jako koszty tylko paliwo i prowizję. Bez amortyzacji, eksploatacji i kosztów prowadzenia działalności. Gdybyś to wszystko policzył dokładniej, plus pełny ZUS 1500zł, to nie wyszło by Ci nawet 10pln/h, przy 60h tygodniowo. Tak wygląda niewolnictwo w XXI wieku. A wszystko po to, by klient mógł sobie oszczędzić kilka nędznych złotych. Poczekajcie, przy takiej mentslności Polaka skąpca, niebawem pozazdrościmy amerykańskim niewolnikom z plantacji bawełny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Taxify?

@Pytanie

Tak. Po odliczeniu ZUSu i podatku dochodowego wpływa na Twoje konto. W końcu to cywilizowana Europa, a nie jakiś Bantustan. Tu wszystko się odbywa zgodnie z przepisami i poszanowaniem praw pracownika.

Czy pracownicy w Taxify dogadują się między sobą?

@Pytanie

Tak. Główne języki to pasztuński i ukraiński

Kandydat

Super firma. Można już za 8 złotych wynająć sobie niewolnika. Mógłby Bolt obniżyć stawki. I tak znajdą się tacy, którzy będą jeździć, a niższe stawki to wyższa konkurencyjność.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Taxify?

Praca

Janek
@Praca

Pracowałem i jest w tym bardzo dużo prawdy !! Rzeczywiście strzyģą na potęgę a najmniej zarabia kierowca kosztem wszystkich pośrednikòw Nie polecać NIKOMU (usunięte przez administratora) i WYZYSK TOTALNY

Alan
@Janek

Czyli z tych opinii wynika jedno o (usunięte przez administratora) potłuc ten cały biznes z Uber Bolt i temu podobne. Lepiej iść do radio Taxi i spoko chociaż też nie wiadomo czy w ogóle się opłaca jeździć za te wszawe grosze.

taka prawda
@Alan

Nigdzie się nie opłaca teraz jeździć. Uber i Bolt zniszczyły taxi, więc masz wybór: albo będziesz lewusem i będziesz tyrał na miske ryżu, albo taksówkarzem, który stoi i czeka po 2 godz na zlecenie.... i też zarabia na miskę ryżu

Tonic
@Praca

Ja pracuję po 10 godzin i na czysto mam 190/220 zł jest nieźle

mm

dobrze radze trzymać sie solidnie z daleka... wszystko na nie. szkoda czasu. no chyba ze praca za 5-8pln/h jest szczytem Waszych Marzeń

Lubie Bolca

Lewusów nie wolno łapać bo kto będzie woził gołodupców?Podrabiane ciuchy,kosmetyki to są ,,światowi klienci";-) Biedaki i tyle.Mam święty spokój z ukraincami i buractwem wszelkiej maści a to dzięki boltowi i uberowi bo to oni typowy plebs wożą.

550ii
Klient
@Lubie Bolca

Kierowca Taxi wielki Pan i władca hahahahaha co ty (usunięte przez administratora) w ogóle. Zarobisz 3 czy 4 tysiąca i zgrywasz zarobasa. Plebsem dla mnie jesteś Ty, bo takie pieniążki to przepale w półtorej miesiąca

Bronisław
@550ii

Jesteś pracownikiem Taxify? Widzę że poruszyłeś temat wynagrodzeń, powiesz mi może na jakie zarobki można liczyć w tej firmie pracując na pełen etat? Liczę na rzetelne informacje, daj znać!

Nick

Odkąd wprowadzono przejazdy gotówkowe, pojawiła się rzesza cwaniaków co to nawet tych kilkunastu złotych opłaty za przejazd przy sobie nie mają. Zabić takich, to za mało.(usunięte przez administratora)

@Nick

Lewusku nie płacz... Lubię Bolta bo można za darmo jechać :-D

Skrajna prawica
@Byłe WSI

Skoro nie stać cię nawet na bolta to kim ty jesteś a raczej ile zarabiasz XD ? Ktoś cię kiedyś poczęstuje przemocą za te kilka złotych (usunięte przez administratora)

Hahaha
@Skrajna prawica

Fajnie, to gość jeszcze zarobi od lewuska odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu. Same plusy

Drajwer

Sam już nie wiem, kto prezentuje tu niższy lub nawet bardziej patologiczny poziom. Z jednej strony histeryczne, roszczeniowe, często nawalone jak szpadle i naćpane księżniczki, oczekujące za cenę tych kilku czy nawet kilkunastu marnych złociszy, limuzyny i konsultacji psychiatrycznej w trzech językach. Z drugiej strony "wsparcie" tej "firmy" dla kierowców w tej chwili po prostu nie istnieje. Nie radzili sobie z ogromną ilością zgłoszeń o zarzy*anej tapicerce i tym podobnych, więc możliwość zgłoszenia ZABLOKOWALI XD Wykonywałem tą pracę z pasją i poświęceniem(dbam o siebie, auto i komfort pasażera) natomiast teraz zacząłem gardzić ludźmi i kobietami po tym, co widzę, słyszę i po sytuacjach w jakich biorę udział.

@Drajwer

Dlatego będziesz jeździł do końca swojego życia na aplikacji bo nie potrafisz nic innego...

Exterminator
@Byłe WSI

A ty będziesz się wypinał w swojej korpo i uprawiał (usunięte przez administratora) w skrajnym przerażeniu, niczym wzorowy, komunistyczny korposzczur. Będziesz przyjmować do gardła brudne członki swoich pseudo menadżerów aby tylko zyskać poklask ;-) Tego nie potrafi każdy ;-) Będziesz też zgrywać bogacza, zamawiającego brudną fabię w bolcie, z jurijem(jakie oni mają szczęście, że takich buraków często wogóle nie rozumieją)za kierownicą :-)

oskar
@Byłe WSI

a ty co urodziłeś jakimś wybitnie uzdolnionym geniuszem hahahah, to masz mocno oderwane od rzeczywistości wyobrażenie o sobie, wszystko co robimy to rzeczy wyuczone to co ty robisz też wielu zrobi bez problemu i to o wiele lepiej od ciebie

Byłe Wsiąść
@Exterminator

Pracuj rumunie za 200 dziennego obrotu i nie narzekaje. Partner już wazelinę szykuje na twoją ubogą pupę

Exterminator
@Byłe Wsiąść

Wracaj do szkoły pastuchu i naucz się pisać w języku polskim.

@oskar

Oskarku...Na dobry początek to naucz się pisać poprawnie. Twój tekst gdzieś się nauczyłeś?Bo wyglądasz na takiego co (usunięte przez administratora) na kogoś....Kariery nie zrobisz.

Kierowca

Nie ma żadnych podstaw prawnych do kolejnego zaświadczenie z sądu, ani badań lekarskich ani psychologicznych. Proszę nie łamać prawo i stosować się do niego Bolt. Prawo obowiązuje od 1 października, zostało przesunięte rozporządzeniem premiera! BOLT łamie prawa pracownicze, nalicza horrendalną prowizję, zaniża cennik kosztem kierowców, nikogo nie zatrudnia, nie ubezpiecza, nie płaci ZUSu, ani nie opłaca auta, ubezpieczeń, paliw, czy chorobowego albo teraz rękawic, maseczek, płynów do dezynfekcji albo pleksi do odizolowania pasażera.

Renata

Dzień dobry jestem zainteresowana praca w Taxify, tylko zastanawiam się jak wygląda system pracy, ile godzin tygodniowo się pracuje i jak nocki, czy liczone są dodatkowo? I jak ustalane są dyżury?

hahaha
@Renata

Dzień dobry. Rozumiem, że ma pani licencję?

Problem

wasyl

Ale zapłaciłaś tanio za przejazd.

Axdnj

19i9

EsMo

Bolt taksowki to absolutna pomylka!wczoraj chcialam pierwszy raz skorzystac z ich uslug!firma w ktorej pracuje organizowala bal wiec bardzo zalezalo mi na punktualnosci.Zamowilam taksowke i czekalam na nia przed blokiem..na mapce wielkie odliczanie ze kierowca bedzie za 4,3,2,1 minute az wreszcie ze kierowca juz jest!pytanie gdzie???obeszlam blok i 5 sasiednich dookola i zero taksowki!!!probowalam klikac w ikone kontaktu i nie chcialo mnie polaczyc!!!pomijam fakt ze na dworze bloto po niedawnym deszczu,ciemno a ja w szpilkach i sukni wieczorpwej chodze i szukam tej taksowki!jakas "Oliwia"na będzinskich numerach podobno podjechala!!!na szczescie udalo mi sie zlapac taksowke z teletaxi i choc zaplacilam 10 zl wiecej dotaralam na miejsce.Totalnie nie potrzebny stres,nerwy i stracony czas przed takim fajnym wydarzeniem!!oczywiscie dzisiaj poerwsze co zrobilam to usunelam ta na zenujacym poziomie uslug apke z tel i BEDE KAZDEMU ODRADZAC!

Wolfi
@EsMo

a ty odróżniasz kobito TAKSÓWKĘ od nielegalnego przewozu osób jakim jest Bolt? Nigdy w życiu Bolta nie nazywaj TAKSÓWKĄ !

Elela

Ta firma to jakaś pomyłka. Tzn na początku było spoko, ale im dalej tym gorzej. Coraz więcej kierowcow to Ukraińcy lub Arabowie (nie wiem skąd dokladnie). Nie jestem rasistką, ale szlag mnie trafia gdy kierowca udaje że mnie nie rozumie ani po polsku, ani po angielsku (aż dziw bierze jakim cudem umowę z boltem/taxify na pracę podpisał), ale ostatnio to już jakas masakra się dzieje. Kombinatorstwo pełną gębą. Jak zrobic, by zarobić, ale nie nie narobić. Więc co robią? Kręcą się okolicznymi uliczkami, tu sobie wjedzie, tam skręci, czas oczekiwania zamiast maleć to się zwiększa. Wtedy co? Poirytowany klient anuluje przejazd, a kierowcy wpada pieniążek rekompensaty za "fatygę". Obsługa klienta też jakaś tragedia. Składa człowiek reklamacje, to Pani z obsługi łaskę robi, że na maila odpisze i jeszcze człowieku przepraszaj bo to i tak Twoja wina. Co by to nie bylo. Zdecydowanie nie polecam.

Łysy
@Elela

no widzisz bo on niczego z boltem nie podpisywał, oni jeżdżą bez umów i wymaganych zezwoleń, nie płacą podatków i często nie posiadają na prawdę uprawnień do kierowania samochodem

Czy Taxify zatrudnia studentów?

Światły
@Pytanie

Jak chcesz być złapany i być w plecy kilka dych to polecam. Bolt gada bzdury że legalnie pracujesz. Tak samo bzdury to ich pomoc prawna.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxify - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Taxify
2.3/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marynarska 15