Opinie o Taxify w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Taxify. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Taxify o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taxify w Warszawa

Super firma. Można już za 8 złotych wynająć sobie niewolnika. Mógłby Bolt obniżyć stawki. I tak znajdą się tacy, którzy będą jeździć, a niższe stawki to wyższa konkurencyjność.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Taxify?

mm

dobrze radze trzymać sie solidnie z daleka... wszystko na nie. szkoda czasu. no chyba ze praca za 5-8pln/h jest szczytem Waszych Marzeń

Lubie Bolca

Lewusów nie wolno łapać bo kto będzie woził gołodupców?Podrabiane ciuchy,kosmetyki to są ,,światowi klienci";-) Biedaki i tyle.Mam święty spokój z ukraincami i buractwem wszelkiej maści a to dzięki boltowi i uberowi bo to oni typowy plebs wożą.

550ii
@Lubie Bolca

Kierowca Taxi wielki Pan i władca hahahahaha co ty (usunięte przez administratora) w ogóle. Zarobisz 3 czy 4 tysiąca i zgrywasz zarobasa. Plebsem dla mnie jesteś Ty, bo takie pieniążki to przepale w półtorej miesiąca

Bronisław
@550ii

Jesteś pracownikiem Taxify? Widzę że poruszyłeś temat wynagrodzeń, powiesz mi może na jakie zarobki można liczyć w tej firmie pracując na pełen etat? Liczę na rzetelne informacje, daj znać!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Taxify? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Drajwer

Sam już nie wiem, kto prezentuje tu niższy lub nawet bardziej patologiczny poziom. Z jednej strony histeryczne, roszczeniowe, często nawalone jak szpadle i naćpane księżniczki, oczekujące za cenę tych kilku czy nawet kilkunastu marnych złociszy, limuzyny i konsultacji psychiatrycznej w trzech językach. Z drugiej strony "wsparcie" tej "firmy" dla kierowców w tej chwili po prostu nie istnieje. Nie radzili sobie z ogromną ilością zgłoszeń o zarzy*anej tapicerce i tym podobnych, więc możliwość zgłoszenia ZABLOKOWALI XD Wykonywałem tą pracę z pasją i poświęceniem(dbam o siebie, auto i komfort pasażera) natomiast teraz zacząłem gardzić ludźmi i kobietami po tym, co widzę, słyszę i po sytuacjach w jakich biorę udział.

Byłe WSI
@Drajwer

Dlatego będziesz jeździł do końca swojego życia na aplikacji bo nie potrafisz nic innego...

@Byłe WSI

A ty będziesz się wypinał w swojej korpo i uprawiał (usunięte przez administratora) w skrajnym przerażeniu, niczym wzorowy, komunistyczny korposzczur. Będziesz przyjmować do gardła brudne członki swoich pseudo menadżerów aby tylko zyskać poklask ;-) Tego nie potrafi każdy ;-) Będziesz też zgrywać bogacza, zamawiającego brudną fabię w bolcie, z jurijem(jakie oni mają szczęście, że takich buraków często wogóle nie rozumieją)za kierownicą :-)

oskar
@Byłe WSI

a ty co urodziłeś jakimś wybitnie uzdolnionym geniuszem hahahah, to masz mocno oderwane od rzeczywistości wyobrażenie o sobie, wszystko co robimy to rzeczy wyuczone to co ty robisz też wielu zrobi bez problemu i to o wiele lepiej od ciebie

Byłe Wsiąść
@Exterminator

Pracuj rumunie za 200 dziennego obrotu i nie narzekaje. Partner już wazelinę szykuje na twoją ubogą pupę

@Byłe Wsiąść

Wracaj do szkoły pastuchu i naucz się pisać w języku polskim.

Byłe WSI
@oskar

Oskarku...Na dobry początek to naucz się pisać poprawnie. Twój tekst gdzieś się nauczyłeś?Bo wyglądasz na takiego co (usunięte przez administratora) na kogoś....Kariery nie zrobisz.

Kierowca

Nie ma żadnych podstaw prawnych do kolejnego zaświadczenie z sądu, ani badań lekarskich ani psychologicznych. Proszę nie łamać prawo i stosować się do niego Bolt. Prawo obowiązuje od 1 października, zostało przesunięte rozporządzeniem premiera! BOLT łamie prawa pracownicze, nalicza horrendalną prowizję, zaniża cennik kosztem kierowców, nikogo nie zatrudnia, nie ubezpiecza, nie płaci ZUSu, ani nie opłaca auta, ubezpieczeń, paliw, czy chorobowego albo teraz rękawic, maseczek, płynów do dezynfekcji albo pleksi do odizolowania pasażera.

Renata

Dzień dobry jestem zainteresowana praca w Taxify, tylko zastanawiam się jak wygląda system pracy, ile godzin tygodniowo się pracuje i jak nocki, czy liczone są dodatkowo? I jak ustalane są dyżury?

hahaha
@Renata

Dzień dobry. Rozumiem, że ma pani licencję?

wasyl

Ale zapłaciłaś tanio za przejazd.

Axdnj

19i9

Elela

Ta firma to jakaś pomyłka. Tzn na początku było spoko, ale im dalej tym gorzej. Coraz więcej kierowcow to Ukraińcy lub Arabowie (nie wiem skąd dokladnie). Nie jestem rasistką, ale szlag mnie trafia gdy kierowca udaje że mnie nie rozumie ani po polsku, ani po angielsku (aż dziw bierze jakim cudem umowę z boltem/taxify na pracę podpisał), ale ostatnio to już jakas masakra się dzieje. Kombinatorstwo pełną gębą. Jak zrobic, by zarobić, ale nie nie narobić. Więc co robią? Kręcą się okolicznymi uliczkami, tu sobie wjedzie, tam skręci, czas oczekiwania zamiast maleć to się zwiększa. Wtedy co? Poirytowany klient anuluje przejazd, a kierowcy wpada pieniążek rekompensaty za "fatygę". obsługa klienta też jakaś tragedia. Składa człowiek reklamacje, to Pani z obsługi łaskę robi, że na maila odpisze i jeszcze człowieku przepraszaj bo to i tak Twoja wina. Co by to nie bylo. Zdecydowanie nie polecam.

Łysy
@Elela

no widzisz bo on niczego z boltem nie podpisywał, oni jeżdżą bez umów i wymaganych zezwoleń, nie płacą podatków i często nie posiadają na prawdę uprawnień do kierowania samochodem

Czy Taxify zatrudnia studentów?

Światły

Jak chcesz być złapany i być w plecy kilka dych to polecam. Bolt gada bzdury że legalnie pracujesz. Tak samo bzdury to ich pomoc prawna.

Buka

To jest dobre jako driver ale tylko i wylacznie żeby dorobić i to do 50zl dziennie, do tego na swoim aucie, przekroczyles tą kwote to zjazd i tyle..bo im wiekszy zarobek tym wieksza prowizja dla bolta, a najlepsze jak pokazuje na koniec dnia, przy wiekszym zarobku, kwote ''na reke'' a rano juz potrafi sie roznic o kilkanascie zloty nawet ! support nie reaguje, a jesli to po dlugim czasie i lakoniczne odpowiedzi..do tego jak ktos juz tu napisal, pasazerowie..na 10ciu, 4-5osob a wiec i 50% to poprostu brak słów..ksiezniczki, ksieciunie ktorzy za 10zl spodziewali sie chyba sami nie wiedza do konca czego..do tego zakręty które albo zostawi dokumenty albo telefon albo i to i to potem jescze jezdzij za nimi, oddawaj bo przeciez sam nie podjedzie..dalej te pseudo kontrole ITD do spolki z milicją.. łapanka to mało powiedziane..wystawka(przez salaciarzy) takze..no ale jak im gamonie podpisują protokol kontroli to trudno sie dziwic ze ''interes'' im kwitnie..reasumujac..jako dodatkowe zajecie(a i to na chwile) mozna sie podjąć, ale to co wiekszosc pariasów jezdzacych pod nich robi(jazda po 16h dziennie, te 8h co idzie spac, 2gi bierze auto) + podpisywanie papierow na te ''kontrole'' czym nakrecaja temat dla pseudo dziennikarzyn i robote dla ''sluzb'' typu wymieniona tu juz ITD..to kpina jest.

Anna B

Jako klient radzę omijać wielkim łukiem. Przyzwyczaiłam się już do kierowców z łapanki, z których wielu ne mówi po polsku, i nie umie jeżdzić z szybkością powyżej 40h/godz. Albo że aplikacja mówi, że kierowca dotrze za 2 minuty a w rzeczywistości dociera po 10. Ale pojawiły się też przewałki finansowe, Aplikacja podaje cenę za kurs który zamawiam, a potem na rachunku dwa razy tyle!! Odpowiedź na reklamację: "Z danych w naszym systemie wynika, że zawyżona cena była wynikiem dłuższej trasy wybranej przez kierowcę jak i ruchem na drodze w czasie przejazdu". Nie ma kontaktu z tą firmą innego niż mailowy. Rozliczenie nie ma nic wspólnego z zasadami usługi ryczałtowej, jakie niby oferuje Boilt. Brak możliwości jakiejkolwiek korekty. Pobieranie faktur z maila działa w co drugim przypadku. Totalna masakra. Unikać jak ognia.

Dźwigowy
@Anna B

Już zamawiaj Bolta!Od stycznia gównojady przez taksówki nie będą obsługiwane.

Xsardas

Kto Wam dał prawo jazdy? Kierowcy znaleźli w chipsach Lays !!! ŻENADA Nie polecam

@Xsardas

Poziom bolta i jego pasażerów jak widać pokrywa się XD Z jednej i drugiej strony małpy i nied*jeby mózgowe ;-) Słuchając pasażerów i "zespołu wsparcia" srolta, człowiek ma ochotę na zagładę ludzkości ;-)

Daniel

To nie jest forum dla klientów lecz dla pracowników. A nawiasem mówiąc firma ma bardzo dobre opinie!!

Ela
@Daniel

Portal jest tak samo dla klientów jak i pracowników. Dzięki temu może potencjalni klienci będą wiedzieć na co się decydują

Kaskader0

(usunięte przez administratora) Zatrudniają (usunięte przez administratora)bez pojęcia o prowadzeniu pojazdów oraz topografii. Zamówiłem kierowcę który czekał na mnie na drugim osiedlu choć aplikacja pokazywała dokładny adres oraz miejsce w którym czekam.Baran stał 5 minut po czym skasowali pieniądze a on napisał że się nie stawilem. Zamówiłem drugiego kierowcę z bolta który dotarł w ciągu 2 minut bez problemu i pokazał mi jak zgłosić reklamację oraz poinformował mnie że kierowca powinien zadzwonić. Zgłosiłem reklamację oraz prośbę o zwrot pieniędzy a idiotka z bolta mi odpisała że powinienem biegać i szukać kierowcy oraz dzwonić do niego. Fakt faktem że próbowałem zadzwonić ale miał zajęty telefon. Sytuacja ta miała miejsce w Lublinie nigdy więcej nie pojadę tym dziadostwem chodzi o zasady nie o te kilka złotych. Wolę więcej zapłacić ale jeździć z profesjonalistami a nie z amatorami którzy wskocza dorywczo do samochodu żeby dorobić parę złotych i nie potrafią znaleźć prostego adresu i popsuja mi cały dzień. Zaznaczam że nie jestem żadnym taksówkarzem tylko klientem. Dziękuję Piotr

Aga

Kierowca nic nie mówi po polsku ani po angielsku. Spóźniony. Na koniec twierdził ze nie ma płatności przetrzymujac mnie 20 minut w oczekiwaniu na płatność. Drugi raz zamówiłam czekałam ponad 20 minut a kierowca i tak zrezygnował będąc 10 m od miejsca docelowego. Błądzil po osiedlu.

Grzegorz

Pamiętajcie proszę, że forum GoWork.pl dotyczy wymiany opinii na temat firmy z perspektywy pracownika lub byłego pracownika. Ze strony korzystają również osoby, które chciałyby się zapoznać z aktualną sytuacją lub warunkami pracy, a tymczasem większość opinii opisuje doświadczenia z punktu widzenia klienta. Wypowie się ktoś, kto jest tam obecnie zatrudniony i opowie o pracy w tym miejscu? Będę bardzo wdzięczny.

Dzis kierowca Taxify probowal mnie oszukac na 114zl. Trase 10km z ul. Bagatela 10 w Warszawie na ul. Lanciego 12 w Warszawie jechal przez Gore Kalwarie razem ponad 55km. Mnie nie bylo w taksowce. Prosze o natychmiastowe zablokowanie oszusta. Kierowca ma 1* co znaczy ze juz kogos oszukal I nadal jezdzi w Taxify. Kierowca Pavel Ford Focus WN 8285S

Bolt
@Monika

Bardzo dobrze(usunięte przez administratora)

Hahahaha
@Bolt

Dobrze ci tak. Chciało się pokazać przed koleżankami, że się ma klasę, bo się podjeżdża "taksówką"?

Alll

Ostatnio trafił się kierowca co nie chciał wziąć mojego partnera do samochodu z powodu innej kultury.... Masakryczny był ten kierowca.... Nie wolno tak postępować i wziął pieniądze za przejazd z powodu z naszej winy niby....

ELO
@Alll

Z brudasami się dmuchasz ?

Obcy
@ELO

Z twoją mamusią się pewnie puka w nocy.

Zostaw merytoryczną opinię o Taxify - Warszawa

• Jak się pracuje w Taxify?

Zobacz opinie na temat firmy Taxify tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taxify?

Taxify
2.3/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Marynarska 15
    02-674 Warszawa