Opinie o PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Kalina Nowy wpis

Hejo, stosunkowo niedawno firma szukała do zespołu Customer Service Representative z językiem niemieckim. Podpwiecie mi jak sprawdzany jest poziom języka, czy to rozmowa czy jakieś testy, i czy z benefitów proponują tylko ubezpieczenie?

Kandydat Nowy wpis

Z całą stanowczością nie polecam brania udziału w procesie rekrutacyjnym do tej firmy. Brak kontaktu z rekruterem, po długim czasie oczekiwania, po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych, dostaje na maila wygenerowany mailowo feedback. Mam nadzieję, że nikt się tak głupio nie nabierze następnym razem jak ja.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko pracownik do spraw procesowania dokumentów. Czy ktoś mógłby się podzielić opinią o pracy na tym stanowisku? Dziękuję :)

Jacek Nowy wpis
@Kasia

Też widziałem to ogłoszenie. Nawet dość dobrze płacą bo 4500 zł. Zastanawiam się czy wymagają doświadczenia na podobnym stanowisku. Z opinii wynika że atmosfera ok. Ty będziesz wysyłać papiery?

Eeex Nowy wpis
@Kasia

Jak ktoś lubi monotonie to praca ok. Loteria do jakiego zespołu trafisz, nie wspominam dobrze...atmosfera daje wiele do życzenia...zawiść, złośliwość i toksycznosc, bycie miłym na pokaz, a za plecami obgadywanie

Ja pracę wspominam bardzo dobrze :) musiałam odejść ze względu na dojazdy, które pochłaniały dużą część dnia, ale tęsknię za tą firmą! Opinie, że limitów nie da się wyrobić - uwierzcie, że robiłam podwójny wynik w ciągu dnia. Multisport, Medicover, ubezpieczenie, owoce, obiady co jakiś czas, imprezy integracyjne, przesympatyczni ludzie, kawa, herbata - różne rodzaje, soki do rozrabiania z wodą, owoce dwa razy w tygodniu. Mam sentyment :) gdyby nie odległość, byłabym tam dalej :)

Grażyna

Brzmi w porządku. A nie orientujesz się czy aktualnie nie ma żadnych problemów u nich? Z tego co widziałam w ich wizytówce google mają status tymczasowo zamknięte i się zastanawiam o co może chodzić

Była planeta

Tylko po co dawać z siebie 200 % i robić podwójny wynik jak nikt tego nie docenia, nie ma żadnej premii, nie jest to brane pod uwagę przy ocenie rocznej i podwyżkach, może atmosfera była fajna ale dobrego pracownika nie umieli docenić :(

Elżbieta
@Była planeta

Kurczę to w takim razie jakie aspekty biorą pod uwagę przy ocenie rocznej? I kto w takim razie może liczyć na podwyżki?

@Elżbieta

Czy wyrobisz normę czy nie, czy robisz błędy czy nie, czy się bardziej przykładasz do pracy czy robisz na odwal się żeby odbebnic 8 godz w pracy to wszystko jakby nie miało znaczenia bo podwyżki były dla wszystkich takie same, bardzo małe, prawie nie odczuwalne:(

Grażyna
@Była planeta

Przy tym twierdzisz, że są lub były tu osoby, które unikały pracy i na tym mogły zyskać? bo jeśli chodzi o robienie jakiś błędów to raczej nikt ich celowo nie popełniał? O jakich błędach tak właściwie mowa?

@Grażyna

Pisze jak było kiedyś, nie wiem jak jest teraz bo już tam nie pracuje;p

Sebastian
@Była planeta

A no widzisz ciekawe, jak jest to teraz. Ej ale tak pamiętasz za Twoich czasów, czy osoba, co dopiero prawko niedawno skończyła i chce nabrać doświadczenia w takiej pracy to przyjmą, czy trzeba mieć koniecznie doświadczenie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Premier Tax Free Shared Services Centre Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
John DD

Company is called Planet Payment. Management didnt treated employees like humans, overhours were not accepted and not paid,too much to do in 8 h. Salary of specialists cut to gave more to managers. Managers incompetent in 95% cases , cowards and controlling psychos. Great example how to be bad managers. To feel more important they made pressure. No pay rises.

(usunięte przez administratora) jest tu czymś normalnym. Szefowie działów oczekują od nowego pracownika, że po pierwszym dniu będzie już wszystko umiał i nie wolno zadawać im pytań. Nie polecam

Wiecie może czy w Premier Tax Free Shared Services Centre Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Kama

Nie szukają. Jak się skończy pandemia zaczną przyjmować do pracy i tak grosze płacą.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Premier Tax Free Shared Services Centre Sp. z o.o.?

Karola

Na cuda nie licz. Mało , jak na taką pracę ciut więcej niż minimalna stawka. Zero premii nawet jak robisz wyniki. Podwyżki raz do roku i bardzo niskie prawie nie odczuwalne. W sumie pracujesz za darmo jak na taką pracę.

Nie polecam. Niska płaca kłamanie z umowa o prace. Liderzy zespołów nie szkoła a potem wytykają każdy błąd. Pamietam jak byłam obmawiana i czepianie się mnie o błędy gdy byłam rzucana na głęboka wodę . Na szczęście liderka która dała mi popalić szybko została usunięta z pozycji co nie zmienia faktu ze ta praca wykańczala mnie psychicznie nie wspominając o wygórowanych normach których nie dało się wyrobić ... mimo ze wkładałam w prace cała energię. Zawsze coś było nie tak, krytyka obserwowanie obmawianie ... kolesiostwo

Pracownik biurowy

Polecam firmę. Dobrze wspominam spędzony tam czas. Dużo benefitów, wypłata na czas, młodzi ludzie w zespołach, przyjazna atmosfera. Praca po 8,5h, za moich czasów były też możliwe dobrze płatne nadgodziny, jeżeli ktoś chciał sobie dorobić :)

Szef firmy to bardzo dobry człowiek, docenia pracowników i odnosi się do każdego z szacunkiem. Niestety nie można powiedzieć tego o kierowniczce jednego z działów. Jest niemiła,nie przyucza nowych pracowników i lubi ich poniżać. Nie raz gdy zadawało się jej pytania( o które sama prosiła,gdy coś było niezrozumiałe) miała pretensje i wyśmiewała pracowników. Nie raz po powrocie do domu chciało mi się tylko spać, by odreagować stres i poniżanie przez kierowniczkę. Dla starych pracowników była ok, ale dla nowych, których przyuczała wymagała nieomylności, krzyczała na nich i często ich obgadywała. Był to główny powód, by zmienić pracę. Mam nadzieje, że szef dojdzie do tego, która to kierowniczka i coś z tym zrobi.

truder

Spokój na forum to ewidentny znak, że dobrze się tu pracuje, polecam!!

Firma jest w porządk, szef firmy ma duży szacunek dla pracowników są dodatkowe benefity z których pracownik może korzystać, co jakiś czas obiady w firmie, owoce średnio dwa razy w tygodniu....tylko że tu trzeba wyrabiać się z (moim zdaniem) wygórowanym limitem tzn. trzeba robić ponad limit bo normą jest najmniejsze minimum jakie pracownik może wykonać. Ale polecam tą firmę.

Małgorzata

Dziękuję za podzielenie się opinią na temat pracy w Premier Tax Free Shared Services Centre. Chciałabym jeszcze dopytać o wspomniane przez Ciebie benefity. Czy poza tymi, które wymieniłeś, firma oferuje jeszcze kartę sportową lub prywatną opiekę medyczną? Wiele osób zwraca uwagę na te aspekty wybierając miejsce, do którego będzie aplikować. Taka informacja będzie dla nich pomocna.

xxx
@Małgorzata

benefity: opieka medyczna, kafeteria( w tym multisport) dofinansowanie do wakacji, dodatkowe ubezpieczenie

Zostaw merytoryczną opinię o PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

PLANET SHARED SERVICES CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  • Domaniewska 39