Opinie o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski w Inowrocław

Hubson Nowy wpis

Profesjonalny zespół specjalistów w swoim fachu. Polecam

Hubson Nowy wpis

Profesjonalny zespół specjalistów w swoim fachu. Polecam

Woda

Poziom obsługi jest żenujący. Ci ludzie ewidentnie nie wiedzą co sprzedają.

Zespół | Invest-Support Nowy wpis
@Woda

Szanowny Kliencie, mimo prośby o bezpośredni kontakt otrzymujemy od Ciebie już trzecią anonimową opinię. Jak już wcześniej informowaliśmy, prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu, e-mail’a bądź bezpośrednio w BOK. Jeżeli rzeczywiście jest Pan/Pani naszym Klientem, to z pewnością bez trudu odnajdziemy dane w systemie i rozwiążemy ewentualny problem. Pozdrawiamy Zespół | Invest-Support

Gosc

Najbardziej kuleje obsługa pozakupowa.

Zespół | Invest-Support Nowy wpis
@Gosc

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Klient

Jakby powiedzieć, że właściciel jest zarozumiały, a ludzie odbierający telefony nie mają pojęcia co sprzedają to jakby nic nie powiedzieć. Zmiękczacz, który kupiłem wygląda jakby miał się za chwilę rozpaść. Taniocha i tandeta.

Zespół | Invest-Support
@Klient

W dniach 28.12.2022 r.- 08.01.2023 r. firma była całkowicie zamknięta dla naszych Klientów z powodu przerwy technicznej. Trudno jest nam więc odnieść się do Pana/Pani zastrzeżeń wyrażonych 2-go stycznia br.? Członkowie naszego Zespołu sprzedaży posiadają odpowiednie kompetencje zawodowe i wieloletnie doświadczenie. Chętnie pomożemy rozwiązać ewentualny problem z zakupionym urządzeniem. Prosimy zatem o kontakt w dogodnej dla Pana/Pani formie, np. telefon, e-mail bądź bezpośrednio w BOK. Pozdrawiamy Zespół | Invest-Support

maniana

Z ciekawosci wszedłem po paru latach zobaczyc, czy ktos dodał swoją opinie. Ciekawe z ilu kont pracownicy, czy sam szef firmy klika opinie jako negatywne xd robił tam niedługo po mnie mój znajomy i po 2 miesiącach odszedł, bo nie mógł wytrzymac psychicznie xd takze tyle na ten temat

Maro

Byłem dawno temu na rozmowie o staż - szkoda czasu i pieniędzy tracić na dojazd. (usunięte przez administratora)zarozumiały, wymagania jakbym co najmniej na stanowisko dyrektora aplikował, a pieniądze żadne. Na rozmowie obiecywania premii niesamowitych na szczęście znajomy to były pracownik i uświadomił mnie jak to naprawdę wygląda. Całe szczęście zrezygnowałem. Nie polecam szczerze nikomu.

Ana

Bardzo dobre warunki pracy, pracodawca docenia pracowników, co miesiąc oprócz wynagrodzenia podstawowego można zgarnąć niezłą premię

Nika

Nie polecam tam pracy. Właściciel bardzo zarozumiały i zarazem nieprzyjemny podczas rozmowy. Próbuje zrobić z człowieka błazna a sam wygląda jak laluś. Także już na dzień dobry jest niemiło przez niego!!!

Magdalena

Oczywiście szanuję Twoje zdanie - możesz być tego pewien. No ale jednak byłoby dobrze, jakbyś nieco rozwinął swoją wypowiedź, ponieważ tamta tak naprawdę niewiele mówi o pracodawcy, jakim jest Przedsiębiorstwo Invest-Support. W jaki sposób nie respektuje on praw pracownika?

Isixnxiwbsjxjwnx

Na pierwszy rzut oka właściciel jest ok. Niestety, podczas rozmowy jest zarozumiały, powiedział mi wprost ze tylko głupi ludzie przychodzą na staż i ze on bardzo długo poszukuje kogoś do pracy, a nie może znaleźć. Pewnie nie może znaleźć bo ma zbyt wysokie oczekiwania. Jeśli ja, wykształcenie z najlepszego LO w Inowrocławiu i studia prawnicze w Poznaniu nie wystarczają na staż to nie wiem kogo oni poszukują. Mieli oddzwonić, nie oddzwanili, ja dzwoniłam to cały czas było, ze nie maja podjętej decyzji. Przykro ☺️

Patryk

@Damian a skąd ta informacja?

Damian

@maniana tylko trójka was tu pracuje? To pewnie nikogo nie poszukujecie?

maniana

Jesli podoba sie komus praca, (usunięte przez administratora)trzyosobowej kadry i trzeba chodzic na paluszkach, żeby tylko nie zdenerwowac pana Jacusia i przy tym zarabiac dosłownie grosze to niech smiało składa cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski - Inowrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski?

2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Jacewska 164
    88-100 Inowrocław