Opinie o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski w Inowrocław

Maro Nowy wpis
Kandydat

Byłem dawno temu na rozmowie o staż - szkoda czasu i pieniędzy tracić na dojazd. Właściciel zarozumiały, wymagania jakbym co najmniej na stanowisko dyrektora aplikował, a pieniądze żadne. Na rozmowie obiecywania premii niesamowitych na szczęście znajomy to były pracownik i uświadomił mnie jak to naprawdę wygląda. Całe szczęście zrezygnowałem. Nie polecam szczerze nikomu.

Ana Nowy wpis

Bardzo dobre warunki pracy, pracodawca docenia pracowników, co miesiąc oprócz wynagrodzenia podstawowego można zgarnąć niezłą premię

Nika Nowy wpis
Kandydat

Nie polecam tam pracy. Właściciel bardzo zarozumiały i zarazem nieprzyjemny podczas rozmowy. Próbuje zrobić z człowieka błazna a sam wygląda jak laluś. Także już na dzień dobry jest niemiło przez niego!!!

Jakafirma

Stanowczo nie polecam pracodawca nie respektuje praw pracownika.

Magdalena Nowy wpis
@Jakafirma

Oczywiście szanuję Twoje zdanie - możesz być tego pewien. No ale jednak byłoby dobrze, jakbyś nieco rozwinął swoją wypowiedź, ponieważ tamta tak naprawdę niewiele mówi o pracodawcy, jakim jest Przedsiębiorstwo Invest-Support. W jaki sposób nie respektuje on praw pracownika?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS.LOGISTYKI(2442). Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Isixnxiwbsjxjwnx
Kandydat

Na pierwszy rzut oka właściciel jest ok. Niestety, podczas rozmowy jest zarozumiały, powiedział mi wprost ze tylko głupi ludzie przychodzą na staż i ze on bardzo długo poszukuje kogoś do pracy, a nie może znaleźć. Pewnie nie może znaleźć bo ma zbyt wysokie oczekiwania. Jeśli ja, wykształcenie z najlepszego LO w Inowrocławiu i studia prawnicze w Poznaniu nie wystarczają na staż to nie wiem kogo oni poszukują. Mieli oddzwonić, nie oddzwanili, ja dzwoniłam to cały czas było, ze nie maja podjętej decyzji. Przykro ☺️

Patryk

@Damian a skąd ta informacja?

Damian

@maniana tylko trójka was tu pracuje? To pewnie nikogo nie poszukujecie?

maniana
 Rekomendacja

Jesli podoba sie komus praca, (usunięte przez administratora)trzyosobowej kadry i trzeba chodzic na paluszkach, żeby tylko nie zdenerwowac pana Jacusia i przy tym zarabiac dosłownie grosze to niech smiało składa cv.

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski w mieście Inowrocław? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support Jacek Smokowski - Inowrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad