Opinie o HYDROPRESS hydraulika siłowa w Elbląg

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie HYDROPRESS hydraulika siłowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie HYDROPRESS hydraulika siłowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HYDROPRESS hydraulika siłowa w Elbląg

Zdecydowanie nie polecam. Ilość ofert pracy mówi sama za siebie... Szefostwo nie szanuje pracownika. Człowiek jest traktowany jak trybik, który zawsze z łatwością można wymienić.

@Jakub

Nie przepracowalismy tyle godzin co wcześniej premi nie było.....

PZdr

Pracuje w Hydropress od 2019 r. i czy jest tak źle jak to prsedstawiają ?? Faktycznie przez erpa było zamieszania…. Czytając te opinie zastanawiają mnie tylko dwie sprawy; Jak nisko trzeba upaść aby A. jako były pracownik wylewać swoje żale na stronach tego typu. B. jako kandydat kierować się tylko opiniami tych smutnych ludzi (którzy pewnie nawet roku nie przepracowali;p) i pytać otwarcie o zarobki na tej stronie. Jak przychodziłem do pracy to nie było takich stron... przezylem To wasza pierwsza praca ze jesteście zdziwieni ze tak to wyglada??? pzdr

Pedro
@PZdr

Pracowałem w tej firmie i co tam się dzieje daje wiele do myślenia,każdy kto tam pracuje lub pracował wie o czym pisze...cieszę się,że szybko odszedłem widząc tą całą sytuację z pracownikiem nikt tam się nie liczy...a to wielka szkoda bo to jest branża ciężka i niższowa odchodzą bardzo dobrzy fachowcy i starzy pracownicy i nikt nie reaguje na to :( a wyszkolenie kandydata,żeby coś nie coś rozumiał to minimum rok...ale widzę tam nikomu to nie przeszkadza

Absolutnie nie polecam. Ani atmosfera dobra ani wypłata. Chora firma

@Zakupowiec

Czemu? Zarobki nie są jawne i polityka firmy jest taka że zabrania się o nich mówić? Zwykle ludzie nie mają z tym problemu. Mnie wystarczyłyby widełki żebym miał ogólną orientacje. Widełki tez są zakazane?

t1234

Super firma, stałe godziny pracy, dobre zarobki. Szczerze polecam

Maja Nowy wpis

Hej, a taki regionalny agent jak szukali tu lata temu to nadal funkcjonuje takie stanowisko? Jakby było coś fajnego ,zeby dorobić, to bym była zainteresowana, szkoda że wejśc w to ogłoszenie się nie da już poczytać, nawet jak kiedys było. Tam jak coś to się tylko prowizje dostaje?

klient

Profesjonalna obsługa i szybkie działanie. jestem zadowolony. Polecam :-)

Domowladca Nowy wpis
@klient

Firma ok. Nie płacą tak jak by człowiek chciał ale nie można mieć wszystkiego jedna z lepszych firm w Elblągu Zarobkowo ????

Jest oferta na pracownika warsztatowego. Zastanawiam się czy zdarza wam się pracować w weekendy? Czy raczej wszystkie wolne? No i co ze świetami? Macie wolne święta? Zastanawiam się w jakiej formie można wyrobić nadgodziny. Czy zostajecie dłużej czy właśnie dorabiacie w weekendy

PZdr

Weronika
@PZdr

Skoro jesteś długoletnim pracownikiem i jednak wypowiadasz się na takim forum to mógłbyś obiektywnie powiedzieć jak się w tej firmie pracuje, o zarobki nie pytam bo zanegowałeś pytanie się tutaj na forum :) Ale może opowiedziałbyś o atmosferze jaka panuje między pracownikami i czy jest szansa w ogóle na rozwój/awans w tej firmie? Jako pracownik z długim stażem pewnie masz wiedzę w tym zakresie :)

Pedro Nowy wpis
@PZdr

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HYDROPRESS hydraulika siłowa. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szanujący się obywatel

Przez ostatnie 2 lata odeszło 20 osób tych ze stażem i tych z mniejszym stażem, opinia jest jedna- wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, ale te 20 osób gdzie wcześniej może jedna na rok odchodziła to o czym świadczy, najgorsze to maja ci co zostają, gdyż obowiązki odchodzących musza wyplenić ci co zostali, a przyjąć i przeszkolić pracownika w tej firmie to minimum rok, wielu tego nie przetrwa, przed rewolucja było znacznie lepiej a firma się rozwijała dziś stanęła w miejscu lub nawet się cofnęła ale to już każdy wie kto tam jest lub był strach się bać - całe szczęście są firmy które jednak pracownika szanują i nie pozwalają tak sobie odejść po wielu latach współpracy nienagannej pracy Dla przyszłych pracowników nie wiele to mówi ale każdy sam oceni i zostanie lub nie. Branża nie jest z tych co łatwo się przyswaja temat w każdym dziale firmy są niestety problemy które same się nie naprawią, wiele jest do życzenia a szkolenia są na niskim poziomie zapewne z oszczędności. Wielu zapyta o wynagrodzenia nic zadawalajacego za prace w tej firmie, Można by zastanowić się czy warto wiec niech każdy sam sprawdzi, W większości prawa pracownicze są przestrzegane i z tym nie ma problemu ale klimat atmosfera daje wiele do życzenia. Powodzianie tym co zostali a nowym wytrwałości.

@Szanujący się obywatel

piszesz tak trochę tajemniczo i bez wchodzenia w szczegóły, możesz powiedzieć jaki był konkretny powód odejścia tych pracowników? skoro potrzeba roku, aby pracownika przeszkolić, to jaki jest u nich okres próbny? no i pytanko co do tych szkoleń, to napiszesz proszę ile trwają?

Szanujący się obywatel x

Powód to może każdy niech poda swój, a ilość pracowników która odeszła może jest nawet większa niż podane, kto to zliczy, zapewne brak szacunku przełożonego dyrektora spowodował wiele odejść brak podwyżek w odpowiednim czasie oraz zostawienie pracowników samym sobie bez skutecznych szkoleń może mieć wpływ na tego typu zachowania, zapewne wielu firmach tak jest no ale cóż małe Miasta maja tego typu problemy nie od dziś

KoczownikLasowOrleanskich
@Szanujący się obywatel

"o, to to" jak by to kolega powiedział. Od siebie dodam, że zabierana jest premia za L4. Rozumiem jeśli ktoś robi to notorycznie, ale w tej firmie nawet jak cały miesiąc pracujesz, a w ostatni dzień coś wypadnie losowego (dzieci, choroba), to jeśli zależy komuś na pieniądzach to musi wykorzystywać urlop, który powinien być przeznaczony na czas dla rodziny, albo na wakacje, a nie na dochodzenie do zdrowia. Podwyżki jak były to wyproszone i mizerne. Na plus to kasa zawsze na czas i możliwość zrobienia kawki w czasie pozasniadaniowym. Pozdrawiam kawoszy ;-) Tak jak ktoś napisal, po wielu latach pracy nawet nie było rozmowy na temat powodu odejścia. Zarządzenie na magazynie leży i kwiczy.

W wątku pojawił się jeden komentarz, który dosyć mocno mnie zastanawia ... Podobno pracowników można tutaj łatwo "wymienić", czy to prawda? Można zostać zwolnionym z dnia na dzień? Czy to również oznacza, że nie zatrudniają na umowe o pracę tylko na tzw. śmieciówkę?

roman

Dziękuję za miłą współpracę z państwa firmą pozdrawiam Roman

@Anonim

Ale tylko serwis i magazyn ostatnio Ludwiczek zaczol okradać ludzi zabierając premie ogólnie mówiąc bez powodu.

@JebacPIS

Serio bez powodu czy jednak jakiś był? Powiedział w ogóle czemu nie ma premii? Zaczął zabierać od początku roku czy w zeszłym też były takie sytuacje?

@Jakub

Nie przepracowalismy tyle godzin co wcześniej premi nie było.....

Absolutnie nie polecam. Ani atmosfera dobra ani wypłata. Chora firma

Aleksandra
@Zakupowiec

A ile pracowałeś? Widziałam, że można zostać w tej firmie samodzielnym agentem handlowym. Może wiesz coś na ten temat? I właśnie, jak to jest z zarobkami? Są premie/prowizje? I jeśli możesz, to rozwiń o co chodzi z atmosferą. Czemu jest słaba?

@Aleksandra

Jeśli jesteś pomimo mojej opinii wciąż zainteresowana pracą, to skieruj te pytania bezpośrednio do pracodawcy.

@Zakupowiec

A ja by ciebie podpytał. Jak nie pasowała ci wypłata to napisz na jakim była poziomie. Bo owszem wysłałbym CV ale jak będę wcześniej wiedział że pułap niski to sobie daruje.

@Jakub

Wszystko zależy od ciebie... Ja nie narzekałem. Nikt o zdrowych zmysłach nie napisze tu konkretnych kwot, chyba logiczne.

t1234

Super firma, stałe godziny pracy, dobre zarobki. Szczerze polecam

Popracowałam i było fajnie czasem może nie, ale się zwolniłam. Każdy sam nich oceni, czy firma dla niego czy nie, mi nie pasowało to się zwolniłam. Pzdr

kolejny były pracownik

Brak szacunku jakiegokolwiek do pracownika ze strony zarządu i niektórych pań kierowniczek. Tam już nawet dwóch zdań nie można ze sobą zamienić. Wszyscy tylko czekają na lepszą ofertę pracy. Ktoś z zarządu ewidentnie rozwala firmę od środka ciekawe kiedy tylko właściciel się ocknie.

Witam. Co powiecie na temat pracy pracownika na stanowisku administracyjno-biurowym? Czy warto, jeśli nie, dlaczego? Jak zarobki, atmosfera?

Firma masakra. Nie szanuje klienta.Trzeci raz z rzędu nie obsluzyli mnie gdzie jeden pracuje A trzech siedzi za biurkiem i kawę piją. Pojechałem od razu do hydro max na lubelskiej i załatwienie mojej sprawy zajęła im minutę.

@Adam

Pija kawe albo browary bo tam byl taki jeden co wyglada jakby codziennie nawalony przychodzil. I taki czlowiek jeszcze "obsluguje" klientow.

Alicja
@Anonim

I żaden z klientów nie poszedł jeszcze na skargę bezpośrednio skoro przysparza to tyle problemów? I od ilu miesięcy to trwa? Bo ktoś pisał o tym na początku grudnia, zbliża się kwiecień a Ty to potwierdzasz...

Ramon

Ta firma to pomyłka. Nie szanują fachowca z doświadczeniem. Wypłata mała, reszta do koperty. Na magazynie atmosfera super ale od pandemi szefostwo wymyśla coraz większe głupoty. Na dłuższa metę nie da się tam pracować. Ilość ogłoszeń tylko pokazuje że nie mogą znaleźć pracowników.

kurier
@Ramon

odchodzą z pracy? :-) od lat te same mordki na magazynie .....

Do kuriera
@kurier

A ta firma to tylko magazyn?

Maria
@Do kuriera

Akurat wisi ogłoszenie o pracę dla magazyniera. Może wiesz, ile dopłacają do pakietu sportowego?

Hanna

ta rotacja wsrod praocnwikow to ze wzgledu na niskie zarobki czy wysokie wymagania pracodawcy odbnosnie tego ile trzeba zrobic w firmie ? pracuje sie za wiecej niz jedna osobe skoro jest tyle zamowien ?

B C

Te pozytywne opinie z początku sierpnia to jakaś zorganizowana akcja? Dyrektorzy dostali zadanie poprawy opinii od p. Konrada? :D Pozdrawiam serwis i magazyn jedyne normalne działy w tej firmie.

Chcę pozostać anonimowa

Zatrudniłam się tutaj parę miesięcy temu. Współpracownicy są mili i sympatyczni, raczej skorzy do współpracy.

Romaniuk

Z perspetykywy czasu robota calkiem fajna, ludzie mili, ale za dużo zamowien czasami było i ciężko było znalezc czas żeby pójść zapalic ale tak ogolnie to wspominam dobrze..

Marcin R

Pracowałem tam koło rok temu temu..... wypłata się zgadzała no to jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Tylko szef przychodził i kazał zrobić cos bez kolejki a z chłopakami byliśmy zawaleni robotom ale tak to pozatym atmosfera super…

Zostaw merytoryczną opinię o HYDROPRESS hydraulika siłowa - Elbląg

• Jak się pracuje w HYDROPRESS hydraulika siłowa?

Zobacz opinie na temat firmy HYDROPRESS hydraulika siłowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HYDROPRESS hydraulika siłowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HYDROPRESS hydraulika siłowa
3.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Rawska 19B
    82-300 Elbląg