VIVASANIT

Skawina

Opinie o VIVASANIT

Julita
użytkownik zarejestrowany

@neon, każdy poszukuje tutaj konkretnych informacji uzupełnionych przykładami, więc mógłbyś wytłumaczyć innym dlaczego VIVASANIT trzeba omijać? Na pewno każdy będzie wdzięczny za aktualne informacje, które może w 100% wykorzystać.

Neon

Omijać jak się tylko da !!

welmus
użytkownik zarejestrowany

No to musisz teraz też pośledzić, bo właśnie się pojawiły na przedstawiciela handlowego @andy. Wymagane jest doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży sanitarnej, grzewczej i instalacyjnej oraz komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.

Ta firma to jedna wielka porażka. Atmosfera w pracy [usunięte przez moderatora], "dyrekcja" to dno. Można traktować pracę w tej firmie jedynie jako przystanek do znalezienia innej a i to tylko w ostateczności. Omijać jak się da.

Zostaw opinię o VIVASANIT - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VIVASANIT