Firma ta jest totalnym (usunięte przez administratora)wiec omijajcie jak sie da.NIE dajcie się zwieść obietnicą ,które związane są z firmą.
Praca po 9 godzin dziennie.Jesteś cały czas kontrolowany gdzie jedziesz ,pamiętaj o tym. DNI tzn biurowe 4 razy w miesiącu.Właśnie dzięki nim tracisz tylko czas , który możesz poświęcić klientowi. Gdy się przyjmujesz nikt o Ciebie nie dba ..W pierwszym dniu wysyłają Cię na badania a potem siedzisz w firmie obowiązkowo od 8 do 17 przez minimum 2 tygodnie bo się szkolisz..Tyle że sam , bo wszyscy mają Cię w (usunięte przez administratora).. Nie ważne czy masz do domu 80 60 czy 100 km musisz być w firmie na 8 ! Na dniach biurowych latasz do dyrektorka ,zdajesz mu relację z rynku i robisz mu te durne analizy , które i tak do niczego się nie przydają..Nie możesz jako przedstawiciel podejmować decyzji o wszystko musisz dzwonić..Zreszta nawet jak zadzwonisz to nie licz że cos zalatwisz.Musisz dac twarde argumenty dlaczego chcesz dac taki rabat a nie inny , najlepiej jakbys podal cene jaka daje konkurencja..Najczesciej jednak i tak uslyszysz ze jest to niemozliwe , nie możemy zrobić takiej ceny..Tak niemozliwe i nie zrobimy takiej ceny ,bo wszyscy producenci maja nas gleboko w (usunięte przez administratora). Lista rabatów dla klientów jest cofneta o klika lat.. Glownie przez rabaty tracisz klientow..Dział sprzedaży to ludzie którzy rozmowy z klientami traktują jak karę..Ciągły brak towarów na magazynie..Nawet jak zwrocisz uwagę na to to usłyszysz, że mamy częste dostawy i nalezy klienta troszke przekonac zeby poczekal lub że przecież mamy to na stanie.Reklamacje i zwroty też trzeba sobie pilnować.Zapomnijcie o użytkowaniu samochodu służbowego...Nie ma kart flota nie masz więc na myjnie ,płyn do spryskiwaczy czy odkurzacz o wszystko musisz się prosić.Jak jesteś na firmie pamiętaj żeby zaatakować z zielonego potwora.Laptop pamięta czasy wojny A telefon ech szkoda słów...Uważaj też co musisz W sali dla przedstawicieli handlowych to taka dobra rada..Jeżeli chcesz stracić czas i nerwy to już twoja decyzja..Najlepsi wytrzymują 1 rok.. Już po 3 miesiącach stracisz chęci i zapal do pracy.Klienci jak uslysza skad jestes to moga cie po prostu wyrzucic ze sklepu.. To tak na marginesie.Nie niszcz swojego Cv wpisem ze tu pracowałeś.. Idź do na prawde stabilnej firmy która będzie o Ciebie dbać i Cię szanować.
Pozdro.