Opinie o Euro Sat Martin Żelichowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Sat Martin Żelichowski, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Sat Martin Żelichowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Sat Martin Żelichowski w Warszawa

Bartek
Klient

Firma Euro sat czy też Tani sat ...zero profesjonalizmu ...naciąganie... po czym po spierdolonej instalacji ,zrywa kontakt i blokuje telefon. Jak nie wystawi faktury Vat to dziś piszę pismo do Urzędu Skarbowego OMIJAĆ DUŻYM ŁUKIEM!!!!!

Agnieszka

Polecilibyście Euro Sat? Pytam oczywiście te osoby, które korzystały z ich usług telekomunikacyjnych. Wszystko jest wykonane w terminie?

Bartek Nowy wpis

Jacek Nowy wpis
@Bartek

Widać że konkurencja nie śpi...

Bożena Nowy wpis

Witajcie, czy Euro Sat Martin Żelichowski to jednoosobowa firma? Zastanawiam się czy zatrudniani są jacyś inni pracownicy i można liczyć na pracę w niej. Ktoś wie? Podzielcie się takimi informacjami.

Agnieszka

@Agnieszka

U mnie nie było problemu jestem zadowolona :)

Andzej Nowy wpis
@Agnieszka

U mnie zrobili wszystko w ciągu jednego dnia godzinę się spóźnili ale efekt ich pracy wyba Czuł im to polecam ,

Klientka 03.2020

NIE POLECAM firmy M. Żelichowskiego. Zamontował antenę dachową do telewizji naziemnej. Za pierwszym razem był zlyt odbiory, część programów wogole nie byłoby. Przyjechał następnego dnia, nadal katastrofa. Odpisał na SMS, ze przyjedzie i poprawi. Akurat ogłoszono pandemię i ustaliliśmy, że poczekamy aż skończą się obostrzenia. No i od ponad miesiąca usiłuję umówić się na prawidłowe ustawy anteny. Parę dni już czekalam bo miał przyjechać, nawet nie zadzwonił, że go nie będzie. Po ostatnim "nieprzyjechaniu" w zeszłym tygodniu zablokował moje numery telefonów. Gdy dzwoniły osoby w moim imieniu, najpierw udawał, że nie ma zasięgu, potem ich też blokował. Zostałam teraz z 4 programami, które w miarę odbierają i straconymi pieniędzmi.

@Klientka 03.2020

A może była pani zbyt naporczywa ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Super firma polecam

Klient

Jeśli jest pan taki do przodu proszę wypowiadać się tu w tytule z nazwa swojej firmy chętnie poczytamy co u pana piszą jest pan żałosny !(usunięte przez administratora)

@Klient

Asia

Panie Martinie proszę się nie przejmować taką mendą społeczna która nie ma klientów bo się do niczego nie nadaje proszę robić swoje ja jestem dumna z pana usługi i będę polecać

@Asia

No niestety na każde miasto zawsze czarna owca się trafi

Sam sobie odpowiadasz?

Jacek

Dziękuje panie Marcinie za link tutaj ! Mogę szczerze napisać ze firma Euro Sat to kapitalna firma 5 gwiazdek

@Jacek

bez współczucia

Wielokrotne zaznaczanie flagi zgłoszenia świadczy tylko o twojej bezsilności i wściekłości, że znowu mało dzisiaj zarobiłeś, a rachunki do zapłacenia i jeszcze kredyt do spłacenia został, a na ratę brak. Nie współczuję ci. O mnie się nie martw, bo zarobiłem więcej od ciebie i twoje kiepskie złośliwostki zwisają mi.

@bez współczucia

Wie pan ze wystąpiliśmy już to portalu o wydanie pana IP ? Za zniesławianie nas i przekazujemy sprawę do wydziału ścigania i napewno zobaczymy się sadzie za pana bezpodstawne wpisy ..

@bez współczucia

I radzimy naprawdę wsiąść się za uczciwa prace a nie siedzieć na opiniach konkurencji i wypisywać smuty proszę sobie nie myśleć ze jest pan tu incognito

bez współczucia

Właściciel firmy Euro Sat Martin Żelichowski w Warszawie jest już w całkowitej desperacji. Brak roboty i brak pieniędzy zmusza go do poszukiwania sposobów na ich uzyskanie. Wykupuje mnóstwo płatnych ogłoszeń na znanym portalu na 3 litery (w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu) i szuka naiwniaków, którzy będą na niego pracować za miskę ryżu lub dwie puszki piwa. Sam sobie wypisuje tutaj pochwalne teksty i mimo, że jak twierdzi nie ma czasu, bo ma nawał pracy, marnuje go na sztuczne nabijanie sobie plusików bo aż 81 plusików przy tekście zachwycającym się nim i minusów krytykom jego postępowania. Wygląda na to, że czasu ma bardzo dużo, skoro go tutaj marnuje, bo przecież nikt nie uwierzy, że w ciągu 13 godzin aż tyle uzbierał pochwał. Można by mu współczuć, ale jego chamski sposób zachowania nie zasługuje na współczucie.

@bez współczucia

No niestety reklama dźwignia chandlu kupować trzeba jak cię nie stać na 4 ogłoszenia tylko wylewania swoich smutków tutaj ze nie masz klientów to jest mi bardzo przykro zamiast siedzieć desperacyjnie tu i pisac (usunięte przez administratora) wejz się do pracy to uzbierasz na te 4 ogłoszenia o wartości 60 zł na tydzień to nie boli wystarczy chcieć :)

Euro sat

O jak fajnie widać ze konkurencja nie śpi najpierw telefony abym dostosował do was ceny a potem opinie panowie jest wolny rynek bądźcie rzetelni uczciwi nie bierzcie marzy razy 1000% od klientów to tez będziecie mieli co robic a nie próbujecie zniesławić kogoś w necie chcecie jeszcze lepszej zabawy cenowej np montaż balkonowy za 50 zł ? Mogę wam to dać ciekawe ile wytrzymacie pozdrawiam

@Euro sat

Jak widać stosujesz wysokie warszawskie ceny, więc nie wciskaj kitu o konkurencji.

@Euro sat

Czy dalej sprzedajesz "Antenę 3w1 BROW SAT satelita DVB-T MUX 8 hybrydowa" po 399 zł? Ona nawet nie jest warta 200 zł! Jak się to ma do twoich "niskich" i "konkurencyjnych" cen?

@Euro sat

Czy znalazłeś już faceta, do montażu anten w Londynie i to jeszcze z własnym autem za aż 3000-9000 zł (?) miesięcznie? Jak na londyńskie warunki to jest za darmo.

Nick

Podruba (sic!) to jesteś ty Cenzorowi nie spodobało się nieortograficzne słowo

Jakie są mocne strony pracodawcy Euro Sat Martin Żelichowski?

odpowiedź
@Pytanie

Żadnej chyba że chcesz popracować u niego przez dwa tygodnie za darmo. Pardon. Za dwie puszki piwa.

@Pytanie

Robili u mnie instalacje i nie wyglądało jak by jego pracownicy byli nie zadowoleni jeszcze chwalili bossa tyle wiem na pewno

pytanie
@Klient

Euro Sat Martin Żelichowski Znowu sam sobie piszesz komentarze, udające wypowiedzi klientów?

hahaha

Faktycznie. Masz ciężką robotę. Siedzisz w ciepłym pokoiku i szukasz jeleni, którzy będą na ciebie pracować za dwie puszki piwa, a jeleni brak, wiec zaczynasz udawać zapracowanego. Udawanie zapracowanego to bardzo ciężka praca.

Moja opinia

Bardzo fajna firma szybko tanio i na temat 5 gwiazdek dziękuje pan z krucza 25

@Moja opinia

Dziekujemy i zdrówka życzymy :)

zostawiam opinię

Właścicielowi firmy Euro Sat Martin Żelichowski dziękujemy za podszywanie się pod pracowników, pisanie samemu pozytywnych komentarzy i udawanie udzielania odpowiedzi na nie. Nie ma to jak autoreklama, ale nawet taka forma nie nabierze nikogo myślącego.

@zostawiam opinię

Tak sebie proszę myslec nikt wam tego nie zabrania pozdrawiam

zostawiam opinię
@Euro Sat

My w odróżnieniu od ciebie myślimy.

kandydat

Dziekuje za komentarze. Dzieki nim nie nabralem sie na te "oferte" pracy jako naiwny murzyn.

Pracownik krakow

Jestem pracownikiem tej firmy i mogę powiedzieć szczerze że super mi się pracuje w tej firmie pieniądze na czas zaliczka kiedy chcę jestem sam sobie szefem i mają super podejście do klienta dla tego często jesteśmy polecani mam płacone składki flotę dietę jestem zadowolony pozdrawiam

@Pracownik krakow

Widać jak walczysz na (usunięte przez administratora)dużą ilością płatnych i promowanych ogłoszeń. Ogłoszenia opłaca szef z W-wy? Chcesz połknąć wszystko? Uważaj, bo się zadławisz! Przecież możesz sam zacząć pracować u siebie i nie dawać się wyzyskiwać cwaniaczkowi z W-wy.

Klientka euro sat

Zostałam poproszona przez pana Martina o opinię wiedz to robię w zeszłym tygodniu zamówiłam firmę z Wrocławia która sprzedała mi antenę z konwenterem optimum za 330 zł sam sprzęt który nie działał wraz m montażem zapłaciłam 600 zł ???? do tego nie działało pan z euro sat zdemontował to i sprzedał mi to samo za 110 zł plus montaż 150 co daje nam 260 zł za wszystko a tamten pan do dziś nie oddał mi pieniędzy wiedz widać że euro sat dobrze traktuje klenta

Ubawiony

Dziękujemy za napisanie sobie samemu pozytywnego komentarza i odpowiedzi. Ogrom błędów komentatora świadczy o kompletnym analfabetyzmie, albo zamierzonym udawaniu kogoś innego. Jak tam dalej nie masz roboty, że szukasz jej we Wrocławiu i Krakowie? Z Łodzi już zrezygnowałeś?

obserwator

Poszukaj sobie go w necie, to zmienisz zdanie. To jest tylko drobny cwaniaczek, który szuka jeleni, którzy będą na niego pracować. (usunięte przez administratora)

@obserwator

Moderator usuwa informacje o machlojkach.Ciekawe, czy ten pan płaci za swoich "pracowników" podatki i składki ZUS?

Norbert

Firma działa stosunkowo krótko, więc przestańcie marudzić i dajcie firmie rozwinąć się.

obserwator

Facetowi chyba brakuje kasy, bo próbuje ogłaszać się na olx z montażem anten oprócz Warszawy, również w Krakowie, a we Wrocławiu szuka jelenia do pracy na jego konto, obiecując bajońskie zarobki.

Kl8ent

Masakra gościu miał już tyle bab że niema czym wkładać to antenki zaczął robić hehe kase wisi w Rybniku Dzierżoniowie to wydupil na Warszawę

@Kl8ent

A ty jesteś chyba jego fanem ze tak go obserwujesz napisz do niego to może ci autograf wyślę ????

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Sat Martin Żelichowski - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Euro Sat Martin Żelichowski
3.7/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Niska 3A lok. 77