Opinie o Martin Żelichowski PERFECT - LOOK w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Martin Żelichowski PERFECT - LOOK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Martin Żelichowski PERFECT - LOOK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Martin Żelichowski PERFECT - LOOK w Dzierżoniów

@Gość

Ten typ to (usunięte przez administratora) Z daleka od niego i jego usług. Nie dość że nie posiada wiedzy jakiejkolwiek to po wykonanej "usłudze" próbuje robić z kogoś (usunięte przez administratora), wyłącza telefon , blokuje numery, a na dodatek wmawia że ma jakiegoś swojego szefa ktory ma sie ze mna skontaktować. ???????? Po tym jak się do niego dodzwoniłem z innego już numeru mowi że po 16 godzinie włącza tryb samolotowy, mimo że dzwoniłem do niego o 14. Gość sam sobie zaprzecza. LUDZIE NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ JESLI CZYTACIE TO PRZED WYKONANIEM DO NIEGO TELEFONU.

Czy w Euro Sat Martin Żelichowski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Inga
@Odpowiedź

Hej, nie rozumiem chyba przytoczonej stawki? W jakim kontekście zostało napisane to 8? To dodatek do nadgodzin? Ogólnie to występują? i jeśli już to są bardziej dobrowolne czy czasami trzeba się poświęcić dla dobra ogółu?

Ala

Ktoś ewidentnie źle życzy tej firmie. Korzystałam nie raz z jego usług, polecałam znajomym i wszystko było i jest ok.

Emilia Nowy wpis

Właśnie wyczytałam te informację we wpisach dotycząca zawieszenia działalności. sęk w tym, że widziałam ofertę do pracy w ogrodzie od Pracodawcy i chciałam rozeznać się w szczegółach względem warunków zatrudnienia. czyli ono jednak teraz nie jest za bardzo możliwe? oferta to pomyłka?

Adka Nowy wpis

Faktycznie ten wskazany przez kogoś adres przy Szkolnej nie jest już aktualny? Tutaj pokazuje mi Niską, ale myślałam, że to może dane rejestrowe? dla monterów zresztą to i tak chyba bez większej różnicy, jeśli w terenie pracują? Na które regiony najczęściej się jeździ? partner chyba będzie się wybierał na rozmowę

Do Adki Nowy wpis
@Adka

Pan Żelichowski nawet nie potrafi kłamać. W Dzierżoniowie nie ma takiego adresu. Firma jest zarejestrowana w Dzierżoniowie przy ul. Szkolnej 17 i jest obecnie w stanie zawieszenia działalności.

Kornelia Nowy wpis

Z jakich przyczyn ktoś mógłby źle życzyć firmie? chłopak kiedyś chciał się tu dostać ale wtedy nie było tu jeszcze tych ostatnich komentarzy. Nie wiecie może co z tymi naborami na montera, o które ktoś się pytał w grudniu? Gdzie można taka ofertę pracy teraz wypatrzeć? Zatrudniają?

Ala

Rozmowę kwalifikacyjną w Euro Sat Martin Żelichowski masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko 45-50 zł na ręke, budowa domów drewnianych, dachy, wym. dośw?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR

Skoro tak twierdzisz, to jaka jest Twoja wersja? Teraz ktoś w ogóle napisał, żeby uciekać ale bez konkretnego argumentu a widzę że tu ludzie się pracą także interesują. Warunki pracy i ich postrzeganie od czego jest zależne w takim razie? Stażu pracy?

Euro Sat Martin Żelichowski poszukuje osoby na stanowisko Monter. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Ksenia

Fajne chłopaki tu pracują? :) mój tez taki jest, pod tym względem go polecam akurat. Ciekawa jestem ile przy tym za sama prace by zarobił, wiecie? on raczej jeśli już to przyszedłby po nowym roku, będzie wtedy ktoś potrzebny? I czy są przewidywane może jakieś podwyżki?

@Gość

asdf

Tak z ciekawości to kobiety są zatrudniane? Pytam, bo widziałem w jednym wątku zaskoczenie, że jedna Pani pytała o stawki na forum. swoją drogą mnie też zastanawia to przytoczone 8 zł. Może ktoś z bieżącej perspektywy się odnieść? są teraz jakieś fajne zlecenia, które warto byłoby wyłapać?

Odpowiedź

Codziennie. 8zł za godz

Inga
@Odpowiedź

Natalia

Z jednej z ostatnich opinii wynika, że kierowcy nigdy nie byli zatrudniani? A co wiecie na temat przyjęć instalatorów? Czy w tym roku będzie jakakolwiek opcja na pracę? Mój partner ma wstępne doświadczenie i szuka zatrudnienia w mieście. Opinii dawno nie było, więc wolę w ten sposób się zorientować. Czy firma ma klientów? Jest ich taka sama liczba, co w ubiegłym roku?

Brak wiedzy

Poszukiwano osoby na stanowisko Kierowca Ce. Czy ktoś był w firmie Euro Sat Martin Żelichowski na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 9000 ?

Euro Sat

Nigdy takiego ogłoszenia nie mieliśmy !

Sandra

Właściciel jest (usunięte przez administratora)chory, mówił jakby był po narkotykach, oczywiście zrezygnowałam po kilku minutach z jego uslug. Pan zelichowski ma wielkie ego, nic poza tym; totalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) powinien wziąć się za uczciwą pracę.

Tadeuszku-Martinku

Nie wysilaj się, bo tak nikt nie uwierzy, że to pisze ktoś inny niż ty.

Sandra

Tadek to pewnie pan Martin, który z desperacją broni swojej wiedzy , a konkurencja tak naprawdę go olewa bo on nikomu nie zagraża

Jak w Euro Sat Martin Żelichowski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

odp

Nie ma, bo musiałbyś zająć miejsce Martina

Natalia

A szerzej uzasadnisz? Zwłaszcza wobec pojawiających się negatywnych opinii

Wyrolowany

Omijać z daleka! Dekoder TV przy niektórych nagraniach sygnalizuje przerwy w zasilaniu… Pan Żelichowski bez sprawdzania innych opcji, natychmiast zmierzył „padnięty konwerter anteny”. Na moje zdziwienie, że antena ma tylko 3 lata, „bo to taki dziadowski konwerter dodawany za darmo do anteny” (Unicable aktualnie 200-280 zł na Allegro, nagrywanie 3 kanałów równolegle). Wymienił na „super konwerter zalany płynnym aluminium – nie padnie” (aktualnie 66 zł a Euro AGD, nagrywanie 1 kanału tylko, zapłaciłem za niego 200 zł + 200 zł za usługę!) Gdy odkryłem następnego dnia, że nie mogę nagrywać jak dawniej, obiecał przyjazd i wymianę na właściwy konwerter (dopłata kolejnych 180 zł…!) no i zaczęły się schody: „nie ma konwerterów w hurtowni”, „dziś nie mogę bo muszę odebrać córkę”, przestaje odbierać telefony i blokuje mój numer, po mojej interwencji u pośrednika z Internetu, który go przysłał, dzwoni z pytaniem dlaczego nie można się do mnie dodzwonić (jednak się dodzwonił…), ma przyjechać następnego dnia, ale SMS „nosz cholera, samochód mi nie odpala”. W tym momencie zaczynam analizować całą sytuację (dopiero niestety, znajduję dane o konwerterach…). Okazuje się, że stary konwerter jest w porządku (z powrotem w antenie i działa bez problemów) a problemy dotyczą zasilania dekodera (przy zaniku sygnału z konwertera dekoder podaje inny komunikat…). Od pierwszej wizyty minęły już 2 tygodnie, znów nie odbiera telefonów. Gra na zmęczenie klienta. Klasyczne naciąganie ludzi, którzy relacje międzyludzkie opierają na wstępnym zaufaniu. Uwaga – faktycznie, robi wrażenie bardzo sympatycznego i kompetentnego przy pierwszej wizycie…!

Ela

Bardzo fajny przemiły człowiek polecam u mnie wszystko igła

zaciekawiona
@Ela

Co ci ten bardzo fajny, przemiły człowiek zeszył tą igłą?

@Ela

A co konkretnie polecasz? Rozwiniesz?

konkluzja

Podejrzane te komentarze, bo wygląda jakby sam Euro Sat Martin Żelichowski rozmawiał ze sobą

Usuniete flagi przy komentarzach mowia bardzo duzo, ale tylko inteligentnym

Sylwia

Jakie flagi? Moze po prostu administrator usuwa nieodpowiednie słowa

@Sylwia

Flage moze usunac tylko osoba zalogowana i uprawniona, czyli administrator lub sam zainteresowany. Inteligentny/a zrozumie.

Natalia

Tobie chodzi o te "unikalne zgłoszenia"? To dużo ich było? I pod którym wpisem, bo wcześniej nic nie widziałam

Zostaw merytoryczną opinię o Martin Żelichowski PERFECT - LOOK - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Martin Żelichowski PERFECT - LOOK?

Zobacz opinie na temat firmy Martin Żelichowski PERFECT - LOOK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Martin Żelichowski PERFECT - LOOK?

Martin Żelichowski PERFECT - LOOK
3.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Niska 3A lok. 77
    00-179 Dzierżoniów