Opinie o Paweł Lech Elektromonter w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Paweł Lech Elektromonter. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paweł Lech Elektromonter o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Lech Elektromonter w Łódź

Były Nowy wpis

Nie polecam jakis dziwne praktyki ze placa najnizsza a resztę placa niby w premiach z czego te premie szybko znikaja bo cos tam. ogolnie wala w bambuko, jak chcialem 3500 na reke bez tych smiesznych premii to dostalem info ze tyle zarabia wieloletni majster i to nie od szefa z ktorym bylem umowiony na rozmowe tylko od ksiegowej bo szef jak zwykle ma lepsze zajecia niz rozmawiac z plebsem. Polecam omijac szerokim lukiem i znalezc firme ktora szanuje, docenia i dba o pracownikow

elektromonter

Więcej informacje w gowork o powyższej firmie znajdziecie pod hasłem Hurtownia Elektryczna Elektromonter Małgorzata Lech. Elektromonter to kilka spółek założonych na Pawła, Małgorzatę i Sebastiana Lech. Są to osoby nie słowne i zakłamane. Kierownicy, brygadziści, dyspozytorzy i magazynierzy to osoby niekompetentne i niewykwalifikowane. Bardzo nie zdrowa atmosfera pracy. Zastraszanie utratą premii i jej obcinanie to comiesięczny rytuał, niezależnie od szczebla i stanowiska.

Halina
@elektromonter

Tzn na czym to zastraszanie polega? Często ludzie są wrażliwi i odbierają różne komunikaty w przesadzony sposób?

Halina

Może powiesz coś więcej, czemu tylko tyle? Ludzie mają różną wrażliwość, co jednemu przeszkadza dla drugiego będzie obojętne. Daj znac, co się dzieje.

elektromonter - warsztat - bui
@elektromonter

Szkoda rze nie czytałem tego wczeszniej, po krotkim termine potwierdzam slowa tego pana! dla tego oni i majom po 2 porsze i bmw i duzo sluzbowych samochodow ... zarabiajątylko dla siebie - pracownika nie szanuką ... zwalniają ludzi ktoru pracowali ponad 15 lat rze by tylko nie zaplacic wiecej kase!

Zuzanna
@elektromonter - warsztat - bui

Czyli wychodzi na to że zwalniają starych pracowników aby nie domagali się podwyżek? A nowym po prostu dają niską kwotę na start? Troszkę cwanie.

pracoholik
@elektromonter

Właściciele firmy są źli, kierownicy są źli, brygadziści są źli, tylko pracownik na stanowisku monter lub pomocnik montera jest najlepszy. Proponuję więcej pokory. Premia jest składowa jeżeli nie szanowałeś sprzętu to dziwne że miałbyś dostawać premię za jego szanowanie.

Danuta
@pracoholik

Nienawidzę takich narzekaczy, nie mam pojęcia skąd w ogóle biorą się tacy ludzie. Jeszcze to chamskie wymienianie ludzi z imion publicznie. Ale mogę dopytać tylko na czym polega ta premia składowa? To znaczy, że faktycznie coś zniszczył i dlatego jej nie dostał?

Obiektywny Nowy wpis
@elektromonter

Niestety Firma - rozłożona na kilka, ale oficjalnie podają jak jedną nazwę - Elektromonter. Niezłe przekręty kręcą. Częsta praktyka w Elektromonterze - doczepić się o cokolwiek, lub coś wymyślić, żeby mniej, lub wcale nie zapłacić. Nie bez powodu Porsche się wożą. Nie polecam w żaden sposób, pracy ani współpracy.

@Obiektywny

Przychodzi ci na myśl jakas syuacja, gdzie podali totalnie absurdalną wymówkę, żeby uciąć coś z wypłaty? O jakich kwotach tu mówimy? Żaden z pracowników nigdy tego gdzieś nie zgłosił?

Przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) pracowników, wykorzystują do granic możliwości i za małe pieniądze. Kadry i księgowość też podtrzymują kłamliwe podejście właścicieli. Już dawno takiej firmy nie doświadczyłem.

Izka Nowy wpis
@były pracownik

A na jakim stanowisku tutaj pracowałeś? Możesz wyjaśnić, w czym przejawia się to rzekome wykorzystywanie, jeżeli faktycznie tak jest? Małe pieniądze? To jaką pensję idzie tutaj wyrobić? Napisz, jeśli możesz, bo mąż szuka pracy...

Pracownik od kilku lat.

Pracodawca prowadzi na pewno wiele kierunków firmy. W firmie sprzęty (zwłaszcza samochody) to nie są jakieś stare ulepy którymi nie wiesz czy dojedziesz do miejsca pracy. Znaczna większość pojazdów to nowy zakup, ciężko o pojazdy ponad 5-10 letnie. W firmie ludzie się pojawiają ludzie zmieniają pracę. Na rynku jest wiele osób które tylko potrafi wymagać od firmy, pracodawcy najlepiej nie biorąc odpowiedzialności za powierzone i zlecone zadania. W większości firm występuje obecnie problem z pracownikami na każdym poziomie. Kiedy faktycznie firma miała przychylność do pracowników UA,BY, te czasy jednak odeszły, pracownicy z tych krajów stanowią mały procent pracowników firmy. Jak w większości firm właściciele muszą w jakimś stopniu Tobie zaufać, nikt tego nie robi od ręki. To nie dziś wiadomo że pomiędzy pracodawcą a pracownikiem nie ma przyjaźni. Pracownik jest za wypłatę, pracodawca jest dla wypracowanego zarobku przez pracownika.

@Pracownik od kilku lat.

To dobrze, że sprzęt jest nowy i sprawny. Czy pracownicy mogą korzystać z samochodów firmowych do celów prywatnych? :) Piszesz, że w firmach na ogół nie ma przyjaźni między pracodawcą a pracownikiem. A na jakie relacje można liczyć w tym miejscu? Jak atmosfera?

Sprzedawca

Rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie, zadawane pytania były odpowiednie co do stanowiska

Przede wszystkim o doświadczenie na podobnych stanowiskach

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Już jakiś czas nikt z pracowników się nie wypowiadał. Pilnie poszukuję pracy i zastanawiam się nad aplikacją w to miejsce. Powiedzcie mi, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Po jakim czasie odzywają się do kandydata? Czy informacja co do negatywnego wyniku też jest przekazywana? Bo czytam, że kiedyś był problem z feedbackiem... Co do godzin pracy, to ilu zmianowa jest to praca? Czy można spodziewać się wcześniej ustalonego grafiku? I nie jest on zmieniany już w trakcie? ;)

Natalia

Brak kontaktu firmy po rozmowie rekrutacyjnej pomimo umówionego dnia do którego odpowiedź miała się pojawić. ZERO kontaktu, wiadomości nic. Bardzo nie profesjonalne. Do tego rozmowa przeprowadzona w taki sposób że wyszłam z niej zażenowana. Pan kierownik wywyższający się na każdym kroku i próbujący przygasić mnie w dziwny sposób. Zadanie pytania co Pani tutaj robi? Moja odpowiedź była prosta szukam pracy mam takie i takie doświadczenie, wykształcenie itp po czym dalsze pytanie nie odpowiedziała Pani na pytanie co Pani tutaj robi? Mam wrażenie że próbował zrobić ze mnie głupią. Czytałam opinie ale mimo wszytko postanowiłam udać się na rozmowę o pracę, mimo iż NIE czekałam na telefon, ponieważ rozmowa z kierownikiem spowodowała że po przemyśleniach z pewnością nie miałabym ochoty tam pracować. To jeśli ktoś stara się być wyżej nad kimś, chcąc być profesjonalną firmą odpowiedź zwrotna to rzecz normalna. Upokarzacie sami siebie.

On

Porażka. Na rozmowie kwalifikacyjnej proponują 2900 brutto i dyspozycyjność od 6 do 22. Grafik co 4 dni ulega zmianie i co mnie rozbawiło najbardziej to abyś dawał z siebie wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Lech Elektromonter - Łódź

• Jak się pracuje w Paweł Lech Elektromonter?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Lech Elektromonter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Lech Elektromonter?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paweł Lech Elektromonter?

Kandydaci do pracy w Paweł Lech Elektromonter napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paweł Lech Elektromonter
  • Ogrodowa 72