Arkadiusz Rożewski Rożewski Arkadiusz Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe

Adres: Wylotowa 89, 66-446 Osiedle Poznańskie

NIP: 5991701952 REGON: 210208689

Arkadiusz Rożewski Rożewski Arkadiusz Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe

Opinie o Arkadiusz Rożewski Rożewski Arkadiusz Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe

Filtruj opinie po kryteriach:

Co sprawiło, że zatrudniłeś się w przedsiębiorstwie Arkadiusz Rożewski Rożewski Arkadiusz Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe w mieście Osiedle Poznańskie? Opisz nam historię twojej współpracy z tym pracodawcą.

Zostaw opinię o Arkadiusz Rożewski Rożewski Arkadiusz Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe - Osiedle Poznańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arkadiusz Rożewski Rożewski Arkadiusz Blacharstwo Lakiernictwo Pojazdowe

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.