Turbo-Ka Mechanika Pojazdowa Łukasz Horeglad Osiedle Poznańskie Ul

NIP: 5992434358 REGON: 081161622

Turbo-Ka Mechanika Pojazdowa Łukasz Horeglad Osiedle Poznańskie Ul

Opinie o Turbo-Ka Mechanika Pojazdowa Łukasz Horeglad Osiedle Poznańskie Ul

Filtruj opinie po kryteriach:

Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od pracujących bo nie ma tu jeszcze żadnych info odnośnie firmy Turbo-Ka Mechanika Pojazdowa Łukasz Horeglad Osiedle Poznańskie Ul w miejscowości Osiedle Poznańskie, a każda opinia jest pomocna.

Zostaw opinię o Turbo-Ka Mechanika Pojazdowa Łukasz Horeglad Osiedle Poznańskie Ul - Osiedle Poznańskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turbo-Ka Mechanika Pojazdowa Łukasz Horeglad Osiedle Poznańskie Ul

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
Nie bądź obojętny na problemy w firmie!
Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Radca prawny, członek korpusu służby cywilnej. Urzędniczka Ministerstwa Zdrowia.

Pracuje w Wydziale Kontroli Departamentu Ubezpieczenia Zdrowotnego, wcześniej kierowała Wydziałem Integracji Europejskiej w resorcie. O mobbingu wie wszystko – jako prawnik i niestety także jako ofiara. Jej historia to najlepszy dowód, że warto być odważnym. Pani Joanna pozwała Ministerstwo Zdrowia i wygrała proces w drugiej instancji. Sąd przyznał jej ponad 80 tys. zł odszkodowania a resortowi nakazał przeprosiny. Pani Joanna obecnie przygotowuje się do doktoratu z prawa. Tematem jej pracy będzie mobbing.