"DPJ" Jakubowski Sp. j.

Piekoszów

Opinie o "DPJ" Jakubowski Sp. j.

maher

Jest dobrze

gyszy

a jak z podpisywaniem papierów za uszkodzenie pojazdu ??? z tego co wiem to obciążają kierowców .

Adam

Wszystko w porządku nie ma na co narzekać

Kleofas

Doskonale jest.

Hjhjhjhj

Nie ma na co narzekać . Polecam wszystkim

Obecny pracownik

Wypłata na czas , atmosfera dobra , szacunek dla pracowników Każdy wie co ma robić ogólnie mówiąc polecam wszystkim

Obecny pracownik

doksi

Jestem pracownikiem od grudnia i nie zgodzę się z poprzednikiem który pisze że jest nerwowa atmosfera, chyba nigdzie więcej ta osoba nie pracowała. Zobaczyła by jak jest gdzie indziej, a tu w miarę jest wszystko uporządkowane i wiadomo co ma się robić. Polecam

byly pracownik

Witam widzę ze sam pracodawca sobie wystawia komentarze same superlatywy ale niestety rzeczywistość jest inna ,usunięte komentarze e transport gdzie wszystko było opisane zgodnie z prawda -firma nie godna polecenia traktuje pracowników jak rzecz nerwowa atmosfera ,nie da się dogadać z pracodawca z PJ.pzdr.

szybki

Pracuje w firmie dopiero cztery miesiące i jest ok.

Polecam wszytkim pensja na czas wypłata dobra atmosfera super. Polecam PS Firma szuka pracowników na stanowisko kierowcy

bikston

Pracuje w DPJ już troszkę , niema co narzekać. Atmosfera w pracy jest ok wypłata na czas.

pracuje u (usunięte przez administratora) juz kilka lat pensja zawsze na czas wlasciciel troche nerwowy ale wlascicielka super kobieta

Zostaw opinię o "DPJ" Jakubowski Sp. j. - Piekoszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DPJ" Jakubowski Sp. j.