Opinie o "DPJ" Jakubowski Sp. j. w Piekoszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy "DPJ" Jakubowski Sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie "DPJ" Jakubowski Sp. j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "DPJ" Jakubowski Sp. j. w Piekoszów

Obecny

Pracuje jako kierowca od niedawna , narazie pozytywnie , pensja dobra wiadomo co robić , wypłata zawsze na czas

Barbara

zakupiłam 2 marca Toyotę u DPJ Jakubowski .Pomimo późnej pory samochód przygotowany do oględzin .Umyty ,co się mało zdarza, czysty ,papiery przygotowane perfekcyjnie .Zero problemów przy rejestracji. Tak można kupować.Dziękuję .Będę polecać Waszą firmę

Anna S

Polecam. Zakupiłam samochód w tej firmie i okazał się świetny. Przebieg rzeczywisty, samochód serwisowany, a przedstawiona oferta w 100 procentach prawdziwa. Po kolejny samochód na pewno pojadę ponownie do DPJ (usunięte przez administratora)

Aga

"DPJ" Ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i nie dziwię się pozytywnymi wpisami. Czy potrzebujecie ludzi?

Aplikowałeś do firmy "DPJ" Jakubowski Sp. j.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Niki

Wszystko w porządku

Obecny

Jęk narazie jest dobrze

maher

Jest dobrze

gyszy

a jak z podpisywaniem papierów za uszkodzenie pojazdu ??? z tego co wiem to obciążają kierowców .

Wszystko w porządku nie ma na co narzekać

Kleofas

Doskonale jest.

Hjhjhjhj

Nie ma na co narzekać . Polecam wszystkim

Obecny pracownik

Wypłata na czas , atmosfera dobra , szacunek dla pracowników Każdy wie co ma robić ogólnie mówiąc polecam wszystkim

Obecny pracownik

doksi

Jestem pracownikiem od grudnia i nie zgodzę się z poprzednikiem który pisze że jest nerwowa atmosfera, chyba nigdzie więcej ta osoba nie pracowała. Zobaczyła by jak jest gdzie indziej, a tu w miarę jest wszystko uporządkowane i wiadomo co ma się robić. Polecam

byly pracownik

Witam widzę ze sam pracodawca sobie wystawia komentarze same superlatywy ale niestety rzeczywistość jest inna ,usunięte komentarze e transport gdzie wszystko było opisane zgodnie z prawda -firma nie godna polecenia traktuje pracowników jak rzecz nerwowa atmosfera ,nie da się dogadać z pracodawca z PJ.pzdr.

szybki

Pracuje w firmie dopiero cztery miesiące i jest ok.

Polecam wszytkim pensja na czas wypłata dobra atmosfera super. Polecam PS Firma szuka pracowników na stanowisko kierowcy

bikston

Pracuje w DPJ już troszkę , niema co narzekać. Atmosfera w pracy jest ok wypłata na czas.

pracuje u (usunięte przez administratora) juz kilka lat pensja zawsze na czas wlasciciel troche nerwowy ale wlascicielka super kobieta

Zostaw merytoryczną opinię o "DPJ" Jakubowski Sp. j. - Piekoszów

• Jak się pracuje w "DPJ" Jakubowski Sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy "DPJ" Jakubowski Sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "DPJ" Jakubowski Sp. j.?

"DPJ" Jakubowski Sp. j.