"SPED-TRANS" Jan Błoński i Paweł Błoński Sp.J.

Kielce

Opinie o "SPED-TRANS" Jan Błoński i Paweł Błoński Sp.J.

Stary mechanior

Witam ! Ma ktoś jakieś info o tej firmie, jak z czasem pracy i angażem. Czy to firma z "twarzą" czy ( usunięte przez administratora ).Nie chcę wdepnąć na kolejną "minę"

ktoś
@Stary mechanior 23.09.2015 11:50

Nie polecam tej firmy bo przez nich mam problemy.Wyłudzają pieniądze kosztem pracowników i robia im problemy.

Zostaw opinię o "SPED-TRANS" Jan Błoński i Paweł Błoński Sp.J. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SPED-TRANS" Jan Błoński i Paweł Błoński Sp.J.