Opinie o ZPM HOCHEL w Micigózd

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZPM HOCHEL. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZPM HOCHEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPM HOCHEL w Micigózd

Aneta Nowy wpis

Nie szukają może kadrowych?

ZUZA Nowy wpis

NIE MA ŻADNYCH PLUSÓW WYNAGRODZENIE PŁACONE Z MIESIĘCZNYM OPÓŻNIENIEM NIE MA KOMPETENTNYCH OSÓB GDZIE BY SIĘ NIE ZADZWONIŁO TO NIKT SIĘ TYM NIE ZAJMUJE TOWAR DOSTARCZANY NA SKLEP NIEDOWAŻANY A PANI KSIĘGOWA ODCINA Z WYPŁATY ILE JEJ SIĘ PODOBA BO TWIERDZI ŻE NIE BYŁO TYLE ZWROTÓW ALBO ZA DUŻO JEST PRZECEN NA PROMOCJI A PAN MENADŻER TO NAWET MIĘSA NIE ODRÓŻNIA PO PROSTU TRAGEDIA

Maja Nowy wpis

@aleksandrachętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Jednak jest to przede wszystkim wątek, który dotyczy oceny firmy jako pracodawcy. Nie jest to miejsce na ocenianie jej poszczególnych pracowników. Jeśli występują jakieś nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników warto ten problem zgłosić wewnętrznie. A co jako pracownik ZPM HOCHEL możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz? Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy właśnie tutaj? Takie merytoryczne wpisy będą bardzo cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalne miejsce zatrudnienia.

aleksandra Nowy wpis

Największym problemem istnienia tej firmy jest KADROWA nie mająca zupełnie pojęcia o tym co robi, nie posiada adekwatnego doświadczenia a codzienny jej dzień opiera się na piciu kawy, jedzeniu kanapek i mówieniu: dzisiaj nie mam czasu abo dzisiaj nie dam rady. Jest osobą nie dostosowaną do tego stanowiska a w rzeczywistości boi się Wielkiego Prezesa i wizytę u niego przeżywa na dwa dni przed i na 5 minut przed pójściem okazuje się że jest nie przygotowana....poprosić ją o jakiekolwiek zaświadczenie mija się z celem...nie ma czasu- a tak naprawdę musi poszukać w papierach bo nie wie ile Ty jesteś zatrudniony, ile masz urlopu też nie wie- bo nie ma i nie chce mieć Twoich świadectw.... Wielki Prezesie zanim zaczniesz unowocześniać swoją firmę zobacz kto u Cb pracuje...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ZPM HOCHEL.
Maja

Pracujesz w ZPM HOCHEL? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?

Hodowca

Dobrze płacą za krowy. Kasa o czasie - polecam

amen

foto czy kwestia finansowe i niejasności zostały wyjaśnione?

walery

Nie ma pieniędzy na czas. Czynsz wg. umowy najmu ma być płacony 5go każdego miesiąca. Dziś 25 ! Za każdym razem muszę prosić o kasę. Jest to dla mnie krępujące. No i .....nie rokuje na przyszłość !

AKt9wo

Polecam !

basia 123543

Firma płaci na czas a jeśli się zdazy to max 7 dni opoznienia. Wszyscy udzielająy sie powyzej nawet nie wiedzą jak tam jest i się wypowiadaja. To jest żenujące na poziomie 3latków.Pozdrawiam

rolnik

Ja też pare lat tam sprzedawałam żywiec zaczeły się problemy z płatnością to dałem spokój ale niedawno wróciłem narazie jest w porządku 30 dni jak na fakturze i kasa na koncie bez dzwonienia i poganiania. Teraz tam taka nowa dziewczyna jest myśle że w porządku. A Pan Czesiu dowiedziałem się że zmarł w ubiegłym roku.

Hodowca

A ja kiedyś z nimi handlowałem no i płacili....i przestali płacić.....od trzech lat trzymam sią od ich z daleka...Pozdrowienia dla p.Czesia Sabat

on

witam nie zatrudniajcie sie w tej firmie , nie ma kasy

T

Słyszałem że, z Hochlem nikt nie chce współpracuje bo jest nie wypłacalny? Podobno nawet wypłaty są z 10-12 dniowym opóźnieniem?

czasgomulki

a pracuje jeszcze nie mająca pojęcia o zasadach handlu- hamulcowa elka?

magda

Nie polecam ani pracy ani zakupów w sklepach hohla pracownicy sa wyorzystywani i oszukiwani dlaczego przed świętami sklep jest czynny o 7 do 19 a pracuje tam jedna osoba ,trzeba to zgłsić do PIPi tak zrobę

zainteresowany

z kim można porozmawiać ? czy jest jakaś szansa na współpracę czy raczej dać sobie spokój ? poza tym kto tam rządzi ?

xx
@zainteresowany

Daj sobie spokój z tą firmą jeśli chcesz pracować godnie.Może być tak że możesz nie mieć pieniędzy za pracę i jeszcze cię za coś obciążą!Nie polecam!

ktoś102

tak--GŁOWĄ MURU NIE ROZBIJESZ!!!... kto kieruje sprzedażą? ha! jest dział handlowy (temat rzeka)...

zainteresowany

jak wygląda sytuacja na rynku wiem ... co do braku rozwoju w firmie tez słyszałem mam małe pytanie ... ponieważ zostałem zaproszony na rozmowę o pracę ... kto tak naprawdę rządzi w firmie kto jest decydentem kto kieruje i jak sprzedażną ? bo mało słyszałem o tym człowieku ... czy ktoś mógł by dopisać parę infralokacji czy warto podejmować rozmowę czy raczej praca to rozbijanie głową muru a władza firmy wie lepiej ? jeśli ktoś może mi pomóc z góry dziękuję

hanah montana

Jasne... Gdyby to była taka dobra firma to nie miałaby kłopotów. Ludzie którzy jeszcze pracujecie u Hochla serdecznie Wam współczuję. Pracowałam i wiem jakie przekręty się dzieją ale każdy ma kredyt i dzieci i nikt nie chce sie podłożyć bo pilnuje pracy.Tak może i pan Ryszard Hochel o nas dbał ale jak dopuścił do rządów swych synów to widzicie do czego to dąży... Czasy się zmieniły minęło kilka lat a zmienią się jeszcze bardziej. Na sklepy powinny trafiać świeżutkie wędliny i mięsa a nie zwroty z kieleckich sklepów hochla, gdzie konkurencja jest ogromna i to co nie sprzedało się wraca do firmy i dalej na drugi lub trzeci dzień trafia na pozostałe sklepy. Więc żeby wypracować dobry obrót towarem zwracanym trzeba się naprawdę nagimnastykować po pachy a i tak ludzie poznają się na tym ze towar jest nie świeży! Szczerze gratuluje pani "" gate-sklep"" że była/jest usatysfakcjonowana ze swoich zarobków i nie musiała myć starych śmierdzących wędlin i wkładać do lodówki eksponując ją do klientów. Nie wspomnę o zalatujących mięsach i obrzydliwie śmierdzących kurczakach które trzeba porcjować i sprzedawać oddzielnie bo w całości nie zeszły akuratnio a trzeba by je wypchnąć/opchnąć/sprzedać.Wszyscy o tym wiedzą tylko nikt nie ma odwagi na kilka szczerych słów tutaj.Po to jest ta strona zeby ludzie mogli się dowiedzieć co się dzieje/wyrabia w firmie.....

Zostaw merytoryczną opinię o ZPM HOCHEL - Micigózd

ZPM HOCHEL