ZPM HOCHEL

Micigózd

Opinie o ZPM HOCHEL

ZUZA

NIE MA ŻADNYCH PLUSÓW WYNAGRODZENIE PŁACONE Z MIESIĘCZNYM OPÓŻNIENIEM NIE MA KOMPETENTNYCH OSÓB GDZIE BY SIĘ NIE ZADZWONIŁO TO NIKT SIĘ TYM NIE ZAJMUJE TOWAR DOSTARCZANY NA SKLEP NIEDOWAŻANY A PANI KSIĘGOWA ODCINA Z WYPŁATY ILE JEJ SIĘ PODOBA BO TWIERDZI ŻE NIE BYŁO TYLE ZWROTÓW ALBO ZA DUŻO JEST PRZECEN NA PROMOCJI A PAN MENADŻER TO NAWET MIĘSA NIE ODRÓŻNIA PO PROSTU TRAGEDIA

Maja
użytkownik zarejestrowany

@aleksandrachętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy w firmie. Jednak jest to przede wszystkim wątek, który dotyczy oceny firmy jako pracodawcy. Nie jest to miejsce na ocenianie jej poszczególnych pracowników. Jeśli występują jakieś nieprawidłowości w pracy któregoś z pracowników warto ten problem zgłosić wewnętrznie. A co jako pracownik ZPM HOCHEL możesz powiedzieć na temat pracy w firmie? Jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz? Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy właśnie tutaj? Takie merytoryczne wpisy będą bardzo cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalne miejsce zatrudnienia.

aleksandra

Największym problemem istnienia tej firmy jest KADROWA nie mająca zupełnie pojęcia o tym co robi, nie posiada adekwatnego doświadczenia a codzienny jej dzień opiera się na piciu kawy, jedzeniu kanapek i mówieniu: dzisiaj nie mam czasu abo dzisiaj nie dam rady. Jest osobą nie dostosowaną do tego stanowiska a w rzeczywistości boi się Wielkiego Prezesa i wizytę u niego przeżywa na dwa dni przed i na 5 minut przed pójściem okazuje się że jest nie przygotowana....poprosić ją o jakiekolwiek zaświadczenie mija się z celem...nie ma czasu- a tak naprawdę musi poszukać w papierach bo nie wie ile Ty jesteś zatrudniony, ile masz urlopu też nie wie- bo nie ma i nie chce mieć Twoich świadectw.... Wielki Prezesie zanim zaczniesz unowocześniać swoją firmę zobacz kto u Cb pracuje...

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w ZPM HOCHEL? Chętnie dowiemy się więcej o Twojej pracy. Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?

Hodowca

Dobrze płacą za krowy. Kasa o czasie - polecam

amen
użytkownik zarejestrowany

foto czy kwestia finansowe i niejasności zostały wyjaśnione?

walery

Nie ma pieniędzy na czas. Czynsz wg. umowy najmu ma być płacony 5go każdego miesiąca. Dziś 25 ! Za każdym razem muszę prosić o kasę. Jest to dla mnie krępujące. No i .....nie rokuje na przyszłość !

AKt9wo

Polecam !

basia 123543

Firma płaci na czas a jeśli się zdazy to max 7 dni opoznienia. Wszyscy udzielająy sie powyzej nawet nie wiedzą jak tam jest i się wypowiadaja. To jest żenujące na poziomie 3latków.Pozdrawiam

rolnik

Ja też pare lat tam sprzedawałam żywiec zaczeły się problemy z płatnością to dałem spokój ale niedawno wróciłem narazie jest w porządku 30 dni jak na fakturze i kasa na koncie bez dzwonienia i poganiania. Teraz tam taka nowa dziewczyna jest myśle że w porządku. A Pan Czesiu dowiedziałem się że zmarł w ubiegłym roku.

Hodowca

A ja kiedyś z nimi handlowałem no i płacili....i przestali płacić.....od trzech lat trzymam sią od ich z daleka...Pozdrowienia dla p.Czesia Sabat

on

witam nie zatrudniajcie sie w tej firmie , nie ma kasy

T

Słyszałem że, z Hochlem nikt nie chce współpracuje bo jest nie wypłacalny? Podobno nawet wypłaty są z 10-12 dniowym opóźnieniem?

czasgomulki

a pracuje jeszcze nie mająca pojęcia o zasadach handlu- hamulcowa elka?

magda

Nie polecam ani pracy ani zakupów w sklepach hohla pracownicy sa wyorzystywani i oszukiwani dlaczego przed świętami sklep jest czynny o 7 do 19 a pracuje tam jedna osoba ,trzeba to zgłsić do PIPi tak zrobę

zainteresowany

xx
@zainteresowany 29.11.2013 23:50
z kim można porozmawiać ? czy jest jakaś szansa na współpracę czy raczej dać sobie spokój ? poza tym kto tam rządzi ?...

Daj sobie spokój z tą firmą jeśli chcesz pracować godnie.Może być tak że możesz nie mieć pieniędzy za pracę i jeszcze cię za coś obciążą!Nie polecam!

ktoś102

tak--GŁOWĄ MURU NIE ROZBIJESZ!!!... kto kieruje sprzedażą? ha! jest dział handlowy (temat rzeka)...

zainteresowany

jak wygląda sytuacja na rynku wiem ... co do braku rozwoju w firmie tez słyszałem mam małe pytanie ... ponieważ zostałem zaproszony na rozmowę o pracę ... kto tak naprawdę rządzi w firmie kto jest decydentem kto kieruje i jak sprzedażną ? bo mało słyszałem o tym człowieku ... czy ktoś mógł by dopisać parę infralokacji czy warto podejmować rozmowę czy raczej praca to rozbijanie głową muru a władza firmy wie lepiej ? jeśli ktoś może mi pomóc z góry dziękuję

hanah montana

Jasne... Gdyby to była taka dobra firma to nie miałaby kłopotów. Ludzie którzy jeszcze pracujecie u Hochla serdecznie Wam współczuję. Pracowałam i wiem jakie przekręty się dzieją ale każdy ma kredyt i dzieci i nikt nie chce sie podłożyć bo pilnuje pracy.Tak może i pan Ryszard Hochel o nas dbał ale jak dopuścił do rządów swych synów to widzicie do czego to dąży... Czasy się zmieniły minęło kilka lat a zmienią się jeszcze bardziej. Na sklepy powinny trafiać świeżutkie wędliny i mięsa a nie zwroty z kieleckich sklepów hochla, gdzie konkurencja jest ogromna i to co nie sprzedało się wraca do firmy i dalej na drugi lub trzeci dzień trafia na pozostałe sklepy. Więc żeby wypracować dobry obrót towarem zwracanym trzeba się naprawdę nagimnastykować po pachy a i tak ludzie poznają się na tym ze towar jest nie świeży! Szczerze gratuluje pani "" gate-sklep"" że była/jest usatysfakcjonowana ze swoich zarobków i nie musiała myć starych śmierdzących wędlin i wkładać do lodówki eksponując ją do klientów. Nie wspomnę o zalatujących mięsach i obrzydliwie śmierdzących kurczakach które trzeba porcjować i sprzedawać oddzielnie bo w całości nie zeszły akuratnio a trzeba by je wypchnąć/opchnąć/sprzedać.Wszyscy o tym wiedzą tylko nikt nie ma odwagi na kilka szczerych słów tutaj.Po to jest ta strona zeby ludzie mogli się dowiedzieć co się dzieje/wyrabia w firmie.....

OSZUKANY

Pracownicy Hochla sa sami sobie winni...nie powinni pozwolić na to żeby nie płacono im należność jakie im się należą...ludzie jest was więcej!!! przecież wszystkich nie zwolnią. Synusie Hochla i ich żonki bujają się za kase rolnika i głupkowatą się jeszcze podśmiewają że mają pieniądze z % pieniędzy rolników. To jest skandal...to się nadaje do Telewizji co sie tam wyprawia. Jeśli ogłoszą upadłość żaden z rolników nie odzyska pieniędzy ani żaden z pracowników swoich pensji....i chyba o to im chodzi.

gate-sklep

Jasne, narzekajcie wszyscy... teraz gdy firma ma kłopoty to dobijcie gwóźdź do trumny, po co przejmować się ludźmi, którzy tam jeszcze pracują i nadal zależy im na pracy, chcą przetrwać ten kryzys z nadzieją że wrócą dobre czasy jak było jeszcze kilka lat temu! ŚP Ryszard dbał o nas jak mógł. Dlaczego nie powiecie jakie zarobki były jeszcze do nie dawna na sklepach... gdzie się wypracowało dobry obrót towaru, ja byłam bardzo usatysfakcjonowana!!! I ŻADNYCH "ODNÓW BIOLOGICZNYCH" nie praktykujemy, dzięki temu klienci są zadowoleni do dziś z naszych usług! Wypraszam sobie tego typu sugestie, proszę nie obrażać sumiennych pracowników i nie mierzyć wszystkich swoją miarą! Powiem wulgarnie... (usunięte przez administratora)zastanówcie, się komu naprawdę szkodzicie?! Współczuje każdemu kolejnemu pracodawcy, który Was zatrudni... ;(

walczący o swoje

Firma nie płaci czynszów za wynajmowane lokale. Tym, którzy czynszu nie widzą radzę zapoznać się z art. 670 par.1 Kodeksu Cywilnego i z niego jak najszybciej skorzystać.

hannah montana

Zgadzam się z Basią w 100 % wypłaćcie ludziom co im się należy i ogłoście upadłość bo może być za późno na ratowanie tej firmy. (usunięte przez administratora) żal mi tylko ludzi którzy kupują tą padlinę u Was w sklepach i nie są świadomi co się wyrabia na zapleczach sklepów... mam na myśli odnowy biologiczne i spa jakie przechodzą wędliny i mięsa aby wyglądały "do ludzi" - bo przecież ZWROTÓW NIE MA!!! Ludzie omijajcie Hochla szerokim łukiem!

basia

PO (usunięte przez administratora) OTWIERACIE NASTĘPNE SKLEPY JAK NIE JESTEŚCIE WYPACALNI!ZAMKNĄĆ TO W PI......DU!NIE WYPACACIE WYNAGRODZENIA PRACOWNIKOM!NA WYPŁATY TRZEBA CZEKAĆ MIESIĄCAMI!ZATRUDNIACIE LUDZI NA CZARNO I ZWODZICIE ICH!TO JEST ZAKŁAD PRACY?!TAKIM ZAKŁADEM POWINNA SIĘ ZAJĄĆ INSPEKCJA PRACY!!!!!!

oszukany

firma nie płaci nie wywiązuje się w żaden sposób ze swoich zobowiązań !! pani Edyta nie odbiera telefonów (bo tak łatwiej) a kobieta w kasie zachowuje się jak księżniczka w pół zdania odkłada telefon kobiety w księgowości wcale nie są leprze ! są chamskie i aroganckie a zobowiązań swoich i tak nie regulują !!!! za to umieją obiecywać że zapłacimy w przyszłym tygodniu !!!!

kiki

sdfsaf - 2012-04-14 19:34:51 (usunięte przez administratora)oszust niewyplaca pieniedzy wypracowanych przez sklepy poprosyu szuja zeby mu jaja spuchlu i synusiowi tezsświęta prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sdfsaf

(usunięte przez administratora) oszust niewyplaca pieniedzy wypracowanych przez sklepy poprosyu szuja (usunięte przez administratora)

John

Nie wiem jak jest w Kielcach, ale obecnie w Mysłowicach zawitał nowy dyrektor który zrobił porządek po starym który nic nie robił, firma w 100 % wypłacalna, bezproblemowa.

Jolek

Własnie na chłopskich plecach kupił sobie 85% akcji od Państwa firmy Kopalnia Odkrywkowa Surowców Drogowych w Kielcach za nibagatelną kwotę ponad 18 mln zł. Nie wiem, jak ktoś badał jego zdolnośc finansową. Widocznie nieźle się dzieje w Naszym Państwie, że Nasze dobro narodowe jest sprzedawane komu popadnie. podejrzewam, że kasą zasilił go (usunięte przez administratora), w końcu to jedna i ta sama banda, w oszukiwaniu rolnika, który na swoje pieniądze musi czekać i po 6 m-cy. NIE DAJCIE SIĘ

misiu

stawia domy betoniarnie kamieniołomy wszystko na chłopskim tyłku uważajcie rolnicy

anka

zakład nie wypłaca należności hodowcom za tuczniki ma prloblemy finansowe hyli sie ku upadkowi przestroga dla rolników

Jareq08

Praca w tej firmie to tragedia to obóz pracy, dyktator stary Hochel, ma dwóch synalków niczym kapo , obozowe. Omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

Zostaw opinię o ZPM HOCHEL - Micigózd

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPM HOCHEL