Kuehne+Nagel

Błonie

Opinie o Kuehne+Nagel

les

no tak @alos warto się nimi zainteresować. Pracowałem w firmie kurierskiej czyli temat dla mnie podobny a mając papiery na wózek widłowy można na magazynie dobrze zarobić. Jeżeli jeszcze atmosfera jest ok ?

naturka

Proszę o informację na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie w dziale obsługi klienta. Interesuje mnie rzetelna i konkretna odpowiedź.

Bałagan,[usunięte przez moderatora] ludzi,marne zarobki,zmuszanie ludzi do do nadgodzin,niekompetentni ludzie na wyższych stanowiskach,np zastępca brygadzisty in/out po wyroku.(w poważnych firmach od ludzi którzy zajmują poważniejsze stanowiska wymagane jest świadectwo o niekaralności) Poza tym sami kolesie z tesco.Tacy ludzie żądzą k+n.Powodzenia!!!

WYKORZYSTANIE PRACOWNIKA

(usunięte przez moderatora)wykorzystują... człowiek normalnie pracuje, wyrabia normy, uczy się pracować szybciej i wydajniej a oni zwalniają tłumacząc się że słaba wydajność niby... Skończone gbury... NIE POLECAM NIKOMU

Zostaw opinię o Kuehne+Nagel - Błonie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuehne+Nagel