Opinie o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anwi Angelika Wiśniewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anwi Angelika Wiśniewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

tomasz

Realizacja projektu idealnie odzwierciedlila wizualizację i zamysł projektanta. Jestesmy zachwyceni. Szkoda ze nie możemy dołączyć zdjęć jeszcze raz wielkie dzieki

adam

Wspolpraca z biurem na najwyzszym poziomie. Zawsze można liczyc na wsparcue.

Dominika

Przede wszystkim pełen profesjonalizm. Klient i jego potrzeby są najważniejsze. Bardzo długo umawialiśmy każdy element projektu, A efekt końcowy odzwierciedla zaloazenia projektowe.

Edward
@Dominika

Klient i jego potrzeby są najważniejszetylko na etapie dogadywania szczegółów, później niestety nic nie jest jak powinno. Jeśli u Pani montaż zakończył się sukcesem to gratuluję, natomiast po tylu negatywnych komentarzach widać, że w wielu przypadkach współpraca z tą firmą okazała się porażką.

Jestem w trakcie podejmowania decyzji o współpracy z firmą. I nie spodziewałem się tylu negatywnych komentarzy, zdziwiła mnie umowa, którą dostałem, jest bardzo ogólna, a Państwo naciskają na to aby szybko ją podpisać i wpłacić zadatek, bo terminy uciekną... to trochę budzi mój niepokój

Edward
@Gość

Radzę zatem przemyśleć czy warto podpisywać umowę... jeśli ktoś za bardzo naciska ...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Wulkanizator-Mechanik w firmie Anwi Angelika Wiśniewska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krzysztof

Kilka late temu Pan Michał zbudował mi kuchnie teraz zrealizował projekt mebli łazienkowych ( bardzo nietypowych) oraz zabudowę przedpokoju. Firmę polecam kuchnia ma się świetnie a realizacja projektu mebli łazienkowych na najwyższym poziomie z użyciem bardzo dobrych materiałów.

@Krzysztof

Dziękujemy za opinie i świetna współpracę Pozdrawiam

opinia
@Krzysztof

cieszę się, ja niestety nie mogę wyrazi tak pozytywnej opinii... firma wykazała się nieprofesjonalnym podejściem i olaniem sprawy

YHM

HAHAHA, PRAWDA

mariusz

Wspolpraca na bardzo wysokim poziomie od samego początku inwestycji

Klient

Ta firma jest u mnie w trakcie montażu i na razie niewiele mogę powiedzieć ale na pewno trwa to już długo -sam montaż, i właściciel często przekłada swój przyjazd ...

Kurczę kiepsko to wygląda, warto zasięgnąć wielu opinii zanim wybierze się firmę.

Joanna

Niestety przez tego typu osoby ludzie tracą zaufanie do wykonawców...a później dziwne, że rynek się psuje..Nie polecam, naprawdę przestrzegam

renata

Polecam, wspolpraca na bardzo wysokim poziomie i od wielu lat

Nie słowni, meble dramatyczne, włożone samochodem osobowym, brak kontaktu. Nie polecam.

norbert

polecam bardzo wysoka jakość usług

beata

polecam współprace z biurem

Celina

Współpraca przy wykonaniu mebli do restauracji zarówno ze mną jak i z projektantami układała się znakomicie. Polecam!!!

@Celina

Dziekujeme za mile slowa pozdrawiamy

Mateusz

Firmie zlecilem wykonanie mebli kuchennych. Projekt zrealizowany zgodnie z zalozeniami projektanta wnętrz. Bardzo wysoka jakosc frontow i wszystkich zastosowanych systemow.

Gorąco polecam pełen profesjonalizm!!!! Będę polecać wszystkim. Do zobaczenia przy kolejnym projekcie Moje sugestie dla Anwi Angelika Wiśniewska: tak temrzymac Lubię atmosferę w Anwi Angelika Wiśniewska za: świetny kontakt i pełen profesjonalizm

Beata

Dziękuję za cudownie wykonane meble. Precyzja wykonania i cała współpraca na bardzo wysokim poziomie

Polecam współpracę z biurem rachunkowym. Pełen profesjonalizm Lubię atmosferę w Anwi Angelika Wiśniewska za: rzetelność i pełen porfesjonalizm

Tomasz

Współpraca z biurem rachunkowy układa się świetnie i to od kilku lat. Właścicielka zawsze chętnie odpowie na wszelkie pytania niezależnie od pory i dnia tygodnia:) Jestem pod wrażeniem olbrzymiej wiedzy. pozdrawiam

Beata

Jestem bardzo mile zaskoczona profesjonalizmem firmy. Meble kuchenne powstały terminowo, a 7 letnia gwarancja na fronty to dodatkowy plus. Fachowe doradztwo na każdy, etapie realizacji. Możliwość zobaczenia kilkudziesięciu blatów w pełnych wymiarach bardzo ułatwia dokonanie wyboru. Cena w porównaniu do innych firmy bardzo konkurencyjna, co na początku powodowało u nas obawy , ale jak widać zupełnie niepotrzebne. Jeszcze raz dziękujemy za kuchnie marzeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwi Angelika Wiśniewska - Smolec

• Jak się pracuje w Anwi Angelika Wiśniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Anwi Angelika Wiśniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwi Angelika Wiśniewska?

Anwi Angelika Wiśniewska
3.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Wrzosowa 2A lok. 1
    55-080 Smolec