Marek

Bardzo polecam, jestem zadowolony ze współpracy!

Asia

Nie polecam,, biura rachunkowego nie znam, nie miałam do czynienia, natomaist mąż tej Pani pod tą nazwą prowadził usługi stolarskie, naprawde ostrzegam wszystkich, teraz prowadzi pod inną nazwą, bo za dużo machlojek wykonał, wożenie mebli osobówką! brak kontaktu, niewykonanie zlecenia, a zaliczka wpłacona, naprawdę ostrzegam przed stolarzem o tym samym nazwisku co właścicielka firmy Anwi, jej mąż ma współpracownicę, Pania Agnieszkę, odradzam, ostrzegam, naprawdę, jesli nie chcecie wtopić pieniędzy

Zawiedziony klient Nowy wpis
@Asia

To PRAWDA! UCIEKAJCIE! JA NIESTETY WTOPILEM PIENIĄDZE.!!!! Jestem bezradny!!

Marek

Bardzo polecam, jestem zadowolony ze współpracy!

Katarzyna
@Marek

Potwierdzam meble dotarły 14 dni przed terminem pozdrawiam

UCIEKAJCIE Nowy wpis
@Katarzyna

Dziwne bo u wielu klientów (jeśli w ogóle dotarły) to po 3-5miesiacach.

NIE odbierają telefonów!! Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.
Klient

Znikają, trzeba dzwonić. Telefonów nie odbierają. Zaliczkę pobierają. ? montaz mebli nie rozpoczęty. Radzę omijać. Wystarczy popatrzeć na ilość opinii. Kto na gowork ma ich aż 100? Tylko osoba która ukrywa zle opinie. Nie podpisałeś jeszcze umowy? Uciekaj!

Jaka jest umowa w firmie Anwi Angelika Wiśniewska? Wiecie, czy jako Monter zatrudniają na umowę zlecenie?

Dobre źródło wiedzy Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

Polecam ci uciekać. Liczne nierozwiązane sprawy finansowe. Meble pozaczynane i nie skończone. Mnóstwo ludzi z pretensjami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Iwan

Dobry pracodawca, fajni ludzie i atmosfera w pracy a do tego całkiem niezłe zarobki, polecam firmę.

Klient

NIE POLECAM USŁUG MEBLARSKICH!!! UCIEKAJCIE!! ostrzegam! Partactwo, nie kończenia zlecenia. Reklamacji nie przyjmuja! Nie odbierają telefonow! Omijajcie zanim podpiszecie umowę!!!!! Wiele klientow niezadowolonych! Bez skończonych mebli od wielu miesięcy.

Damian

Najlepsza obsługa. Pani księgowa zawsze chętna do pomocy i cierpliwie wyjasnia wszelkie zawiłości

Piotr

Na jakie zarobki mozna liczyc jako księgowy?

Anna

Rozmowa przebiegla w bardzo miłej atmosferze . Czy ktoś wie jak wygląda atmosfera w firmie?

Marta

Pani Angelika jest najlepsza księgowa jak tylko mozna sobie wyobrazic

Tomasz

Czy można jeszcze wysłać Cv na stanowisko asystenta?

Pawel

Czy nadal poszukujecie pracowników?

Mariusz

Jaka jest atmosfera pracy w firmie. Jak kształtują się zarobki?

beata

Gorąco polecam współpracę z biurem

Jurek

Tacy ludzie nie powinni prowadzić działalności.

Joanna
@Jurek

Zgadzam się Jurku z Tobą. Przez takie osoby traci się zaufanie do wykonawców...

Ewa

Jurku zgadzam się

opinia
@Joanna

ja również się zgadza.. czekam i czekam

YHM
@opinia

czy w umowie był przewidywany termin?

JOANNA
@YHM

Tak był przewidziany termin, kuchnię juz mam praktycznie całą, ale sa małe niedoróbki, na które już się chyba nigdy nie doczekam, pogodziłam się z tym. Zapłaciłam także całość, więc czuje ze to niestety już temat zamknięty...

agata

ZGADZAM SIE, MAMA NADZIEJE ŻE PRZYSZLI KLIENCI TRAFIĄ TUTAJ NA FORUM

Damian
@Jurek

@Jurek, czy mógłbyś doprecyzować jakie działania konkretnie masz na myśli? Jeśli jakieś konkretne sytuacje wywołały Twój dyskomfort, to może zechciałbyś się nimi podzielić? Będę wdzięczny za bardziej merytoryczną wypowiedź.

Gienio
@Jurek

Dlaczego, co jest nie tak, jeśli możesz to pomóż

Marce4la

Ile zarabia się tutaj ale w oddziale biurowym, jako obsługa klienta ? Może być tez księgowość.

robert

Zależało nam na dokładnym przeniesiu projektu do rzeczywistość:) Moja praktyczna dokładność zniechęcila kilka firm. Na szczęście Pan Michał obdarzony jest niesamowita cierpliwością, dokładnie znałem wszystkie rysunki i wymiary każdej szafki. Jestem ogromnie wdzięczny za małe dzieło sztuki jakie powstało w naszej kuchni marzen

mateusz

Współpraca z biurem oceniam celujący.

Mateusz

Współpraca z biurem oceniam na 5. Profesjonalnie wykonują swoją prace

Karina

Meble są cudowne!!!!! Jestem zachwycona. Dbałość o szczegóły i każdy detal. Nie mogłam lepiej trafić.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwi Angelika Wiśniewska - Smolec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anwi Angelika Wiśniewska
3.3/5 Na podstawie 81 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wrzosowa 2A lok. 1