Opinie o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anwi Angelika Wiśniewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anwi Angelika Wiśniewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Iwan

Dobry pracodawca, fajni ludzie i atmosfera w pracy a do tego całkiem niezłe zarobki, polecam firmę.

Klient

NIE POLECAM USŁUG MEBLARSKICH!!! UCIEKAJCIE!! ostrzegam! Partactwo, nie kończenia zlecenia. Reklamacji nie przyjmuja! Nie odbierają telefonow! Omijajcie zanim podpiszecie umowę!!!!! Wiele klientow niezadowolonych! Bez skończonych mebli od wielu miesięcy.

Damian

Najlepsza obsługa. Pani księgowa zawsze chętna do pomocy i cierpliwie wyjasnia wszelkie zawiłości

Na jakie zarobki mozna liczyc jako księgowy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Wulkanizator-Mechanik w firmie Anwi Angelika Wiśniewska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Rozmowa przebiegla w bardzo miłej atmosferze . Czy ktoś wie jak wygląda atmosfera w firmie?

Pani Angelika jest najlepsza księgowa jak tylko mozna sobie wyobrazic

Tomasz

Czy można jeszcze wysłać Cv na stanowisko asystenta?

Pawel

Czy nadal poszukujecie pracowników?

Mariusz

Jaka jest atmosfera pracy w firmie. Jak kształtują się zarobki?

beata

Gorąco polecam współpracę z biurem

Jurek

Tacy ludzie nie powinni prowadzić działalności.

Joanna
@Jurek

Zgadzam się Jurku z Tobą. Przez takie osoby traci się zaufanie do wykonawców...

Jurku zgadzam się

opinia
@Joanna

ja również się zgadza.. czekam i czekam

YHM
@opinia

czy w umowie był przewidywany termin?

JOANNA
@YHM

Tak był przewidziany termin, kuchnię juz mam praktycznie całą, ale sa małe niedoróbki, na które już się chyba nigdy nie doczekam, pogodziłam się z tym. Zapłaciłam także całość, więc czuje ze to niestety już temat zamknięty...

agata

ZGADZAM SIE, MAMA NADZIEJE ŻE PRZYSZLI KLIENCI TRAFIĄ TUTAJ NA FORUM

Damian
@Jurek

@Jurek, czy mógłbyś doprecyzować jakie działania konkretnie masz na myśli? Jeśli jakieś konkretne sytuacje wywołały Twój dyskomfort, to może zechciałbyś się nimi podzielić? Będę wdzięczny za bardziej merytoryczną wypowiedź.

Gienio
@Jurek

Dlaczego, co jest nie tak, jeśli możesz to pomóż

Marce4la

Ile zarabia się tutaj ale w oddziale biurowym, jako obsługa klienta ? Może być tez księgowość.

robert

Zależało nam na dokładnym przeniesiu projektu do rzeczywistość:) Moja praktyczna dokładność zniechęcila kilka firm. Na szczęście Pan Michał obdarzony jest niesamowita cierpliwością, dokładnie znałem wszystkie rysunki i wymiary każdej szafki. Jestem ogromnie wdzięczny za małe dzieło sztuki jakie powstało w naszej kuchni marzen

mateusz

Współpraca z biurem oceniam celujący.

Mateusz

Współpraca z biurem oceniam na 5. Profesjonalnie wykonują swoją prace

Karina

Meble są cudowne!!!!! Jestem zachwycona. Dbałość o szczegóły i każdy detal. Nie mogłam lepiej trafić.

adam

Od projektu po realizacje. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Napewno bede polecał. dzieki

HAHAH
@adam

Kończ waść wstydu oszczedź

Jądrek

Jestem bardzo zadowolony. Szafa wykonana terminowo i bardzo sprawnie na czym bardzo mi zależało i się nie zawiodłem.

Dociekliwa

Czy firma Anwi ma coś wspólnego z firmą Meble Michał Wiśniewski?

krystian

Firma bardzo profesjonalna. Podejście do Klienta na najwyższym poziomie. Realizacje również.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwi Angelika Wiśniewska - Smolec

• Jak się pracuje w Anwi Angelika Wiśniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Anwi Angelika Wiśniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwi Angelika Wiśniewska?

Anwi Angelika Wiśniewska
3.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Wrzosowa 2A lok. 1
    55-080 Smolec