Opinie o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Anwi Angelika Wiśniewska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Anwi Angelika Wiśniewska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anwi Angelika Wiśniewska w Smolec

Administrator Nowy wpis

Anwi Angelika Wiśniewska poszukuje pracownika na stanowisko Pokojowa. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Jadzia Nowy wpis

Hej, jak wygląda praca w biurze od strony młodszej księgowej, są przyjmowane? Nie jest to napisane wprost ani wśród tych komentarzy od klientów ani na głównej stronie, a szukam (usunięte przez administratora) w Smolcu i byłabym wstępnie zainteresowana

robert Nowy wpis

bardzo dobre biuro rachunkowe

rafał Nowy wpis

wpsółpraca układa się wzorowo

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Wulkanizator-Mechanik w firmie Anwi Angelika Wiśniewska? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
iwona

od 7 lat lat współpracuje z biurem bardzo polecam

aneta

Pani Angelika jest niesamowitą osobą. bardzo polecam biuro

arek

wszystko super

beata

również gorąco polecam

leon

czy ktoś orientuje sie jakie sa zarobki?

ola

czy prowadzą Państwo rekrutacje///?

filip

bardzo cenie sobie współpracę z biurem

Mateusz

Najwyższy.poziom swiadocznych uslug

Najlepsze.biuro rachunowe

Tomasz

Serdecznie polecam

Sebastian

Świetna współpraca polecam

Najlepsze biuro rachunkowe w okolicy

Asia

Nie polecam,, biura rachunkowego nie znam, nie miałam do czynienia, natomaist mąż tej Pani pod tą nazwą prowadził usługi stolarskie, naprawde ostrzegam wszystkich, teraz prowadzi pod inną nazwą, bo za dużo machlojek wykonał, wożenie mebli osobówką! brak kontaktu, niewykonanie zlecenia, a zaliczka wpłacona, naprawdę ostrzegam przed stolarzem o tym samym nazwisku co właścicielka firmy Anwi, jej mąż ma współpracownicę, Pania Agnieszkę, odradzam, ostrzegam, naprawdę, jesli nie chcecie wtopić pieniędzy

Zawiedziony klient
@Asia

To PRAWDA! UCIEKAJCIE! JA NIESTETY WTOPILEM PIENIĄDZE.!!!! Jestem bezradny!!

Bardzo polecam, jestem zadowolony ze współpracy!

Katarzyna
@Marek

Potwierdzam meble dotarły 14 dni przed terminem pozdrawiam

UCIEKAJCIE
@Katarzyna

Dziwne bo u wielu klientów (jeśli w ogóle dotarły) to po 3-5miesiacach.

NIE odbierają telefonów!!

Znikają, trzeba dzwonić. Telefonów nie odbierają. Zaliczkę pobierają. ? montaz mebli nie rozpoczęty. Radzę omijać. Wystarczy popatrzeć na ilość opinii. Kto na gowork ma ich aż 100? Tylko osoba która ukrywa zle opinie. Nie podpisałeś jeszcze umowy? Uciekaj!

Jaka jest umowa w firmie Anwi Angelika Wiśniewska? Wiecie, czy jako Monter zatrudniają na umowę zlecenie?

Dobre źródło wiedzy

Polecam ci uciekać. Liczne nierozwiązane sprawy finansowe. Meble pozaczynane i nie skończone. Mnóstwo ludzi z pretensjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Anwi Angelika Wiśniewska - Smolec

• Jak się pracuje w Anwi Angelika Wiśniewska?

Zobacz opinie na temat firmy Anwi Angelika Wiśniewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anwi Angelika Wiśniewska?

Anwi Angelika Wiśniewska
3.6/5 Na podstawie 95 ocen.
  • Wrzosowa 2A lok. 1
    55-080 Smolec