Dexpol S.A.

Wrocław

Opinie o Dexpol S.A.

El matador

Osobiście nie polecam. Pracowałem w spółce Silkbau, która należy do Dexpol (i znajduję się 2 piętra pod nią w tym samym budynku) na stanowisku specjalisty. Płacą w terminie, ale zarobki są bardzo niskie (na stanowisku specjalisty 400 zł ponad najniższą krajową) do tego umowa nie jest na całość zarobków brutto, ale na minimalną krajową + premia (która teoretycznie powinna zawsze być, ale nie musi). Duża rotacja ludzi też jest minusem. Proszę sobie poczytać w internecie o prezesie Dexpol (afera paliwowa, wykup gruntów na lotnisku Poznań)

gosc

ta firma to kompletne dno na skraju bankructwa

babla

oj usuwają nieprzychylne opinie.. Każdy kto spotkał na drodze tego prezesa od siedmiu boleści wie jakim gnojem jest...

romek

a szukają specjalisty ds kadr i płac@gość?? Jestem zainteresowany tą firmą, ale nie znalazłem oferty pracy od nich

gość

To nie są duże wymagania dla Specjalisty ds. kadr i płac, akurat tyle aby pensje były naliczane i dokumenty prowadzonee zgodnie z przepisami. Rok doświadczenia jak na stanowisko specjalisty to i tak mało.

gość

Płaci w terminie, nie za wiele, ale płaci.Pani z finansowego o to dba

adamo

Zrobiłem dla Silkbau ofertę na ok 250.000 Wołają na rozmowy. Nie wiem przy tych opiniach warto zawracać sobie głowę.? Może gwarancje bankowe by ratowały sprawę?

aktywny obserwator

Nieprawda, Prezes wizjoner, budujący konsekwentnie solidny biznes od podstaw. Płacą regularnie i w terminie - ale tym którzy solidnie wykonuję swoją pracę. Polecam wszystkim ambitnym. Osobiście znam osoby, które przeszły w Dexpolu wszystkie szczeble - i obecnie pracują na dobrze płatnych stanowiskach w spółkach giełdowych. Mówiąc krótko: kuźnia talentów.

Zostaw opinię o Dexpol S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dexpol S.A.