Opinie o Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław w Wrocław

Kacper Nowy wpis

A premie macie co miesiąc ?

werf Nowy wpis

@pf no zapewne tak tylko ciekaw jestem ile tam konkretnie wynosi takie wynagrodzenie wiem ze na kazdym stanoiwsku jest inne jednak jezeli sa premie to pdojrzwam ze calkiem fajna kwota moze wyjsc pewnie nie na samym poczatku ale po jakims czasie pracy..

WPRxx ... Nowy wpis

Pracuje w tej firmie dosyć długo i nigdy się nie zawiodłam jesli ktos mówi ze malo platne to niestety trzeba pracować żeby zarobić bo nikt nic nie daje za darmo a uwieźcie można zarobić ale trzeba się poświęcić i pracować solidnie.

Ile pracujesz tyle zarabiasz,ja zarobiłam ponad 2 tysiące..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
pracownik cd

placa? nie wiem w takim razie jakie pieniadze Cie interesuja ;D nie polecam. sa na prawde mega oszustami [usunięte przez moderatora] oraz [usunięte przez moderatora] swoje za uszami i predzej czy pozniej kazdy sie przekona jacy oni sa na prawde

płacą uczciwie są bardzo miłymi uczciwymi ludzmi..pracuje rok i nie narzekam

przyjaciel - 2013-06-05 22:18:30 Ktoś - 2013-03-26 16:48:00 http:/[usunięte przez moderatora]nie polecam w ogóle współpracy z ta "firmą". od marca czekam na pieniądze od nich... [usunięte przez moderatora] nie odpisuje na meile, nie odbiera telefonów, olewa jednym słowem wszystko. Dalej kantuje ludzi tak jak kantowal! Znam bardzo dobrze polityke firmy "doradcy s.c." i na prawde odradzam wszystkim wspólprace. Wiem, ze otworzyli swoje biuro w Świdnicy - jakby ktoś znał adres to bym bardzo prosił. Wrocław jest dla nich spalony. Niech dojdzie jeszcze Nowa Ruda, Złotoryja i bodajże Jawor - tam mają salony sprzedaży i usunie sie z rynku nieuczciwy pracodawca.

@pracownik

Ja tam dostałam 130 zł... :P Po ponad miesiącu pracy. Bardzo chciałam wyrobić na więcej, ale dostawałam listy ludzi do obdzwonienia, do których już dzwoniono po 5 razy. A gdy udało mi się z kimś przedłużyć istniejącą umowę o internet, to dostałam ochrzan, że nikt tam nie pojedzie...

t..... Nowy wpis
@Aś

Sorki ale z jedna umowa się nie jedzie

jesli przeczytasz to zanim pojdziesz na rozmowe do nich to znaczy, ze jestes na tyle madry by tam nie isc ;D wyplaty po 200, 300 zl miesiecznie ;o

to prawda od kiedy dyrektorem jest oszust, [usunięte przez moderatora] firma traci wirygodność, i oszukuję własnych pracowników

Nieważne

Bardzo nienormalni ludzie. Zatrudniają ludzi na stanowiska reprezentantów handlowych we Wrocławiu przy ulicy Ostrowskiego. Głównym menagerem jest niejaki [usunięte przez moderatora], który jest takim samym krętaczem jak Pani [usunięte przez moderatora], która okradała salony AGD i oszukiwała na 20 tyś. Na początki może się wydawać,że dosyć normalni ludzie ale kiedy przychodzi dzień wypłaty ciągle jest coś nie tak. Otóż system rozliczania prowizyjny czyli bez stawki godzinowej. Trzeba czekać nie wiadomo ile na własne, ciężko zarobione pieniądze żeby na koniec się dowiedzieć,że jest to marne 100 zł a maksymalnie 500. Banda złodziei i oszustów. Sprawa nadaje się wyłącznie do Państwowej inspekcji pracy lub sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław - Wrocław

Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław
2.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Zbigniewa Burzyńskiego 9
    80-462 Wrocław
  • NIP: 9570882243 REGON: 193025059

Doradcy S.C Dominika Kurzawska Paweł Kurzawski - Wrocław