Opinie o Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina w Starogard Gdański

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina w Starogard Gdański

To jak to w końcu jest? nie ma żadnych staży studenckich lub też ogólnych praktyk? Tak było chyba w jednym z wątków wspomniane ale wolę się upewnić. Pokazały mi się po prostu dawniejsze oferty dla pomocy księgowej stąd też zainteresowanie. Było wtedy zapotrzebowanie na dwie osoby a w opisie pokazała się wzmianka o mile widzianych studentach. Czy z tego stanowiska można później spodziewać się awansu w samej strukturze? Po jakim ewentualnym czasie i jak wtedy zarobki mogą wzrosnąć?

Olga

Biuro rachunkowe prowadzi szeroki zakres usług w swojej dziedzinie. W ofercie firmy jest m. in. obsługa kadr, płac, księgi rachunkowe. W chwili obecnej nie ma ofert pracy. Zaczynając przygodę z rachunkowością, można przyjąć się na staż w tym miejscu?

@Olga

nie

Czar Na
@Olga

chyba sama dała tą opinie

@Iwona

Nie? A z jakiego powodu nie prowadzą tutaj staży?

@Iwona

Dziękuję właśnie widziałam w Internecie że cały czas to biuro się ogłasza o pracę rzeczywiście musi w tym miejscu być coś nie tak dziękuję bardzo nie wysyłam cv

@Aneta

W takim razie złożę cv do innego biura

@Aneta

Starzy w biurze rachunkowym

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina?

Renata

Obojętnie, byleby kandydat zgodził się na najniższą krajową

@Renata

Na start? A co potem?

Renata

Praca w tym miejscu to nieporozumienie. Stanowczo odradzam. takich miejsc pracy w ogóle nie powinno być. Współczuję wszystkim, którzy tam pracują i nie mają odwagi poszukać czegoś innego bo bardzo wątpię aby podobało im się ich zatrudnienie w tym miejscu. ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Święta

Z całego serca nie polecam pracy w tym miejscu. Ilość obowiązków ogromna, oczekiwania od pracownika mimo braku doświadczenia są przeolbrzymie,(usunięte przez administratora)Idzie się dużo nauczyć ale należy uczyć się samemu, w domu czytać przepisy itp ponieważ na pomoc merytoryczną ze strony szefowej nie ma co liczyć (usunięte przez administratora) W każdej pracy są plusy i minusy to oczywiste ale w tym miejscu nie ma absolutnie żadnych plusów ! Szczerze odradzam.

Czar Na
@Święta

nic dodac nic ując

Czarna

Współczuję wszystkim pracownikom którzy tam pracują naprawdę nie polecam ogólnie szefowa inteligentna osoba !!!Sam klimat w biurze (usunięte przez administratora) totalne (usunięte przez administratora) uciekajcie jak możecie ❤️❤️❤️ Zbyt dużo obowiązków zbyt mało płacone brak szacunku do pracowników uciekać stamtąd!!!!!

Jolanta
@Czarna

A możesz opisać te obowiązki i ile za to się dostaje?

@Jolanta

Jak chcesz to przyjdźcie na rozmowę kwalifikacyjną zaproponuj normalną kwotę to zobaczysz co usłyszysz hahaha masz siedzieć nadgodziny ile wlezie a jak nie możesz to jesteś najgorsza daj spokój pracujesz tam jak robot ona tylko dobiera firm

@Czarna

A nie chcesz może wyszczególnić bardziej tych "robotycznych" obowiązków? Bo aż ciekawa jestem ile tu idzie się narobić

Podejście do klientów może i profesjonalne, natomiast atmosfera panującą u Pani (usunięte przez administratora)fatalna. Szefowa bardzo źle traktuje swoje pracownice, traktując je jak swoje "prywatne sprzątaczki". Wobec dużej ilości dokumentów szefowa zobowiązuje swoje pracownice do pracy ponad normy, często w soboty a także niedziele będąc jednocześnie niezadowolona że tak mało pracują. Co więcej P. Renata nie przestrzega norm BHP, a także ma lekceważący stosunek do swoich pracownic. Mam kilkuletnie doświadczenie z różnymi pracodawcami, lecz nie spotkałam się jeszcze z taką osobowością. Ilość pracy jak w większości firm nie jest wyzwaniem, lecz stosunek szefowej do pracownic. Nie polecam pracy ww Biurze Rachunkowym

Aga

dzięki, nie składam tam.

Nowo zatrudniane pracują bez szkolenia bhp, starzy pracownicy w ogóle takie nie mają. Umowy albo śmieciowe, albo najniższe, praca ponad normy, W okresie rozliczeń po 14 godzin . Olewający stosunek dla stałych pracowników, brak kultury. Nie polecam. I ciągła rotacja pracownikow

Iwona

nie polecam , podpisuje sie całkowicie pod opinia

@Aga

I bardzo dobrze , strcony czas

M.M

Hej czarna masz w zupełności całkowitą rację brakuje tej pani kultury osobistej wykształcenia nie wiem jak to nazwać jak można mówić defekto to jest beka przeklina do pracowników powinno to biuro zniknąć ci co zostali to takie sierotki Marysie, które mają bardzo niską samoocenę i chyba najwidoczniej nie umieją sobie poradzić w życiu bo ona nie traktuje nikogo lepiej nikogo że ona po wszystkich jedzie bez hamulcy i a rodzinka to jest po prostu jakieś nieporozumienie ona wszystkich utrzymuje a oni są po prostu a szkoda słów zostawię to dla siebie i dla wtajemniczonych❤️pozdrawiam ekipę

Czarna

Przede wszystkim zatrudnia ludzi niewykwalifikowanych także sama sobie pomyśl co tam się dzieje

Czarna

I ogólnie to bym prosiła administratora o zmienienie adresu biuro rachunkowe Renata Kleina znajduje się nie w Starogardzie gdańskim a w Pruszczu gdańskim pozdrawiam

Ewelina

Jak się macie z Nowym Ładem? :0 Tak naprawdę chciałam zapytać czy będą jakieś przyjęcia księgowych, jakoś po bilansach, kwiecień-maj?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina

Biuro Rachunkowe Twój Partner Renata Kleina