Opinie o P.U.H Bartek Adam Graczyk w Mirów Stary

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.U.H Bartek Adam Graczyk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie P.U.H Bartek Adam Graczyk o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H Bartek Adam Graczyk w Mirów Stary

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam współpracę w tej "rodzinnej firmie" ciągle telefony, pytanie dlaczego auto tyle spaliło, kontrola na czasie wolnym, jazda po zakazach, jazda na oparach i "dziadowanie" poprzez pompowanie z jednego do drugiego kotła, (usunięte przez administratora) można byłoby dużo wymieniać niestety pod negatywnym względem, w skrócie nie polecam

Piotr Milownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 4 lata polecam bardzo na temat tras wszystko było do ustalenia bardzo dobra współpraca i pracodawca bardzo wymaga dbania o sprzęt.Polecam firmę P.U.H BARTEK

Anna Nowy wpis

Mam wrażenie, jakby tu dwóch kierowców dyskutowało, bo te same błędy robią, tylko rozpisują swoje opinie pod różne nicki :) A może by by ktoś jeszcze się z kierowców odezwał, jakie realnie są zarobki, jakie trasy, czy w końcu ten tabor nowy czy stary? :))

Marko Sarko

Firma, której właściciel nie ma pojęcia do zarządzania ludźmi. Praca tutaj to była prawdziwa męka. Właściciel daje stary samochód, a wymaga żeby robić normy paliwowe jak na nowym. Ciągła kontrola, ciągłe sprawdzanie ile kierowca zużył paliwa, a jeśli za dużo, to dlaczego tak dużo itd, itp. oczywiście kierowca jeździ wszystkimi możliwymi objazdami z pominięciem autostrad,, żeby właściciel nie ponosił zbyt dużych kosztów swojej działalności. No dramat.(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla P.U.H Bartek Adam Graczyk: Zakończ działalność i nie marnuj czasu ludziom. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tylko jedno-zamknąć działalność

Mirek Nowy wpis
@Marko Sarko

A dlaczego zamknąć moze sam nie wiedziałeś czego chcesz

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie P.U.H Bartek Adam Graczyk? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

polecam bardzo firme P.U.H Bartek Adam Graczyk

Szofer II
@szofer

a co dokładnie polecasz u Pana Graczyka, mieniącego się dla niepoznaki przedsiębiorcą?

Iwona
@szofer

W komentarzu napisałeś, że polecasz firmę Bartek innym użytkownikom forum, w związku z tym chciałabym zapytać o nieco więcej szczegółów. Możesz powiedzieć, dlaczego? Wymienisz jej największe plusy?

Szofer II
@Iwona

Tam nie ma żadnych plusów. Przykra sprawa z tym pracodawcą. Brak poszanowania i zrozumienia reguł pracowniczych to codzienność.

@Szofer II

bardzo mila wspolpraca,zawsze na czas wyplata,nowy samochod,i dobra robota ja nie wiem co ci kolego nie pasowalo najwyrazniej sam nie wiesz czego chcesz

@Szofer II

i powiec co ci nie pasowało ja sam wrocilem do Pana Graczyka

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H Bartek Adam Graczyk - Mirów Stary

• Jak się pracuje w P.U.H Bartek Adam Graczyk?

Zobacz opinie na temat firmy P.U.H Bartek Adam Graczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.U.H Bartek Adam Graczyk
  • 37b