Opinie o Armar Marzena Ławniczak w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Armar Marzena Ławniczak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Armar Marzena Ławniczak o rekrutacji.


Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Armar Marzena Ławniczak w Łódź

Dominik
Były pracownik

Ten Armar to jeden wielki (usunięte przez administratora), nawet pracownikom nie płaci. Teraz Marmax Marzena Walaszczyk (czyli Marzena Ławniczak), uważajcie bo pieniądze już na konto napewo wpływają ????. Zgłaszajcie wszyscy do sądu, może wkoncu zrobią porządek z tymi przekrętami.

Grzegorz Nowy wpis
Inne

Dogadałeś się że ci zapłacili? Dużo ci był winien kasy? No i konkretnie za co te zaległości?

bartosz Nowy wpis
Inne
@Grzegorz

za transport w pl 8 kafli byli winni dogadala sie kancelaria jako mediator

SlawekO
Inne

Pani marzenka oszukala nas na znaczna kwote. Sprawa trafila do sadu- bezskuteczna egzekucja komornicza. Sprawe skierowalismy do firmy windykacyjnej. Zleconie do windykacji poszlo 2 miesiace temu juz otrzymalismy pierwsza splate. z tego co wiem to szukaja innych poszkodowanych nr:500 439 095

1
Elżbieta Nowy wpis
Inne
@SlawekO

Do jakiej firmy widykacyjnej Pan zgłosił sprawę.

Emilia Nowy wpis
Inne
@Elżbieta

Czy pani też została oszukana przez tę firmę? Czy już udało się to rozwiązać i otrzymać spłaty? :)

Dorota
Inne

Firma nie płaci, brak kontaktu

Rafał
Inne

Wszystkie osoby poszkodowane przez Firmę Armar Łódź Eltronowa 8a prowadzana przez panią Marzene Ławniczak (teraz Walaszczyk) zapraszam do kontaktu rafal.zdunek@onet.pl.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Armar Marzena Ławniczak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wykroty
Logiserv Group Sp. z o.o. sp.j.
(47 opinii)
Wyślij CV
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
(35 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Rafał
Inne

Armar Marzena Ławniczak Łódź Elektronowa 8a działa teraz pod nazwą Marmax Jadwiga Walaszczyk Łódź Nowe Sady 4,. Pani Marzena Ławniczak (Walaszczyk teraz), ma gigantyczne długi wobec wierzycieli za niezapłacone faktury za transport i nie tylko , dlatego w listopadzie 2020 roku rejestruje spółke z kapitałem 5 tys zł na swoją 75 letnia matkę z adresem Łódź Eltronowa 8a, nazwa się zmienia firmy, osoba ta sama, gdy odwiedzają panią Marzene Ławniczak wierzyciele o swoje pieniądze z firmy Armar pani Marzena Ławniczak zmienia w grudniu 2020 adres spółki na Łódź Nowe Sady 4. Następnie żeby nie wiązać pani Marzeny Ławniczak z nową nazwą spółki pani Marzena Ławniczak zmienia 14.01.2021 nazwisko na Walaszczyk. Proszę sobie sprawdzić w KRS spółke Marmax Jadwiga Walaszczyk i CEIG firmę Armar Marzena Ławniczak (teraz Walaszczyk). Te informacje są potwierdzone, proszę administratora o nie usuwanie prawdziwych informacji gdyż te informacje mogą zapobiec kolejnym (usunięte przez administratora)pani Marzeny Ławniczak (teraz Walaszczyk). W pełni biorę na siebie odpowiedzialność karna. Wszystkie osoby poszkodowane przez panią Marzene Ławniczak (teraz Walaszczyk) zapraszam do kontaktu rafal.zdunek@poczta.onet.pl

1
anonim
Inne
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Kasia

Nie to nie jest ta sama firma, jest tylko w tym samym biurowcu. Marmax spedycja Jadwiga Walaszczyk Łódź Nowe Sady 4 to jest firma założona przez matkę Marzeny Ławniczak właścicielki Armar Łódź Eltronowa 8a w listopadzie 2020 pod adresem Elektronowa 8a, a po miesiącu działalności firma zmienia adres na Łódź Nowe Sady 4 z powodu nachodzenia wierzycieli po własne pieniądze których firma Armar Marzena Ławniczak Łódź Elektronowa 8a nie zapłaciła, czyli córka pani Jadwigi Walaszczyk. Musiała zmienić adres działalności Marmax Jadwiga Walaszczyk ponieważ nowa firmę można zarejestrować na matkę, ale wyglądu się nie da zmienić

Rafał
Inne

Bardzo konkretna spedycja, pieniądze za transport na czas.

Ewela
Inne
@Rafał

Bardzo dobra spedycja. Pieniądze za transport na czas. Teraz działa pod nazwą Marmax spedycja (usunięte przez administratora)Łódź Nowe Sady 4, co fakt właścicielka już 75 lat, ale wszystko ogarnia. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Armar Marzena Ławniczak - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Armar Marzena Ławniczak?

  Zobacz opinie na temat firmy Armar Marzena Ławniczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Armar Marzena Ławniczak
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Armii Krajowej 62 lok. 53
  94-046 Łódź
 • NIP: 7271979287 REGON: 100650870
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Armar Marzena Ławniczak
Przejdź do nowych opinii