Opinie o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław w Konin

Bartek

Autoklaw spisuje mi się znakomicie dziekuje.

Lucja

Autoklaw Melag kupiony pol roku temu dziala bez zarzutu polecam.

Ortomedix

Mialem ogromna przyjemność współpracy z firmą Globmedical i stanowczo stwierdzam że wiedza w zakresie urzadzen sterylizacyjnych , obsługa klienta , kultura na 6 .polecam.

Lijewski

Siwetny autoklaw kupiony rok temu za małe pieniądze a stan znakomity dziekuje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław.
Leszno
Leszek

Sprzet kupiony w firmie z Globmedical bardzo.udany polecam.

Madzia

Polecam 100%

Malik

Melag autoklaw spisuje mi się doskonale polecam.

Madmed

Autoklaw kupiony w firmie Globmedical sprawuje się bardzo dobrze, dziękujemy i polecamy.

Leon

Swietna firma rzeczowy właściciel asortyment ok.

Polecam 100% firme.

Edward

Polecam firme asortyment super

Kamil

Polecam firme

Krystian

Polecam firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku urzadzen medycznych , sprzedanych 2500 urzadzen , wielu zadowolonych klientów i jedna osoba na cały portal , ktora obsługiwana mimo ze zakończyła się gwarancja priorytetowo , malo tego urządzenie które oddawała na serwis bylo urządzeniem sprawnym 100% które do dziś pracuje bez zastrzezen w Centrum Stomatologii w Lodzi. PRZYPADEK PANI JEST ZENUJACY ZWAZYWSZY ZE NIBY USTERKI BYLY USUWQLANE JUZ PO OKRESIE GWARANCYJNYM I NIE MUSIALO BYC TO ROBIONE. Malo tego została wynajeta osoba do stalego nękania firmy , xo zostalo zgłoszone odpowiednim instancjom. WPISY TEJ PANI SA ZENUJACO SLABE I BARDZO PROSZE OSOBY ODPOWIEDZIALNE W TYM PORTALU ZA KULTURE O REAKCJE.

Krzysztof

Współpracuje z firmą Globmedical 3 lata bez problemów , tematy zalatwiane od reki.

Lucja

Autoklaw sun kupiłam wystawowy w 2019 roku do tej pory bez zarzutu , polecam.

Day spa

Fotel podologiczny , autoklaw tip top jestesmy bardzo zadowoleni z zakupu.

Urbanczyk

Polecam , rzetelna firma .

Stomat.

Piaskarka zakupiona w 2018 roku działa mi poprawnie polecam.

Bartek

Nasza przygoda z firmą Globmedical zaczęła się w 2008 roku, początkowo ostrożnie podchodziliśmy do tej firmy , bo od 2006 roku dopiero na rynku. W miarę rozwoju i kupna nowych urządzeń nabraliśmy zaufania i jest to współpraca bardzo zadowalająca. KUPILISMY okolo 10 urzadzen i nigdy nie mieliśmy awarii . Moge polecić stanowczo.

Korynska

Autoklaw i frezarka dzialaja mi super jestem bardzo zadowolona polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław - Konin

• Jak się pracuje w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 31 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław
4.9/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Ks. Jerzego Popiełuszki 2
    62-510 Konin
  • NIP: 6652078907 REGON: 300453749

Globmedical-Techniczne Wyposażenie Medyczne Woźniak Przemysław