Opinie o Nasze Szkraby Ewa Sasinowska w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nasze Szkraby Ewa Sasinowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nasze Szkraby Ewa Sasinowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasze Szkraby Ewa Sasinowska w Białystok

Pracownik Nowy wpis

Bardzo nie polecam pracy w oddziale na ul. Błękitnej 1. Pani dyrektor prawie wgl nie ma dostępnej dla pracowników. Pani kierownik natomiast po kursach kosmetycznych wylądowała na tym stanowisku co dla mnie jest nie do przyjęcia.... Szukają tylko naiwnych ludzi, którzy zgodzą się pracować całe dnie i być wykorzystywanym przez "bardziej doświadczonych". Zaczęłam tam pracę zaraz po studiach i już jestem do tego zawodu i do placówek prywatnych zrażona. Zero zupełnego szacunku do drugiej osoby i ze strony pani kierownik i niektórych pracowników... Pani kierownik postępuje niekompetentnie - krzyczy na pracownika przy innych pracownikach i dzieciach, co jest zdecydowanie niedopuszczalnym zachowaniem...... Jednym słowem, żałuję że tak długo tam pracowałam i dopóki zostanie tam w większości ta kadra co obecnie, nikomu nie polecam tam pracy.

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Nie polecam przedszkola Nasze Szkraby II na ul. Błękitnej 1. Pani dyrektor Ewa Sasinowska bardzo rzadko jest dostępna, częściej jej mąż. Pani kierownik widać że ewidentnie nie potrafi zarządzać ludźmi, co chwila zmienia zdanie, krzyczy na pracownika przy wszystkich pracownikach i DZIECIACH - co jest niedopuszczalne! Zaczęłam tam pracę zaraz po studiach i już jestem zniechęcona do tego zawodu... Będąc nauczycielem w grupie, pani kierownik ważne sprawy przekazywała dla mojej pomocy zamiast dla mnie. Ogólnie? Pani kierownik robi dobre miny do złej gry, aby tylko kogoś zachęcić do pracy w tym cyrku.......

Pomoc w żłobku Łąkowa Nowy wpis

Za dwa tygodnie pracy nie dostałam wynagrodzenia. Oczywiście pani Ewa zatrudniania na czarno, więc nawet nie mogłam iść do Inspekcji Pracy żeby odzyskać pieniądze. Szkoda zostawiać dzieci w takim miejscu, gdzie (usunięte przez administratora) są właścicielami.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Nasze Szkraby Ewa Sasinowska odbywa się również w języku angielskim?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nasze Szkraby Ewa Sasinowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jak szefostwo w Nasze Szkraby Ewa Sasinowska? Spoko traktują ludzi?

Anna M.

Niestety p. Ewa Sasinowska nie interesuje się sprawami w swoich placówkach a już na pewno tej na Łąkowej. Nie ma z nią kontaktu, pani odsyła do dyrektor pedagogicznej a sama umywa ręce przy problemach. Ja zdecydowanie nie polecam.

@Anna M.

Pracuje 5 rok.jestem na umowie inwynagrodzenie mam na czas.bardzo dobra współpraca i moja i innych nauczycieli.zreszta obudowie i prace gwarantują nam przepisy wiec bzdura ze zleceniami

Ela

Ciągły stres ... nigdy wiecej

Henryk

Grupa pełna, panie proszą o zatrudnienie kogoś do pomocy, rodzice też. Dyrektor nic sobie z tego nie robi. Chyba tylko kasa się liczy

Aniela

NIE POLECAM Przedszkola, braki w kadrze, przepełnione grupy,wielkie oczekiwania od pracownika brak czegokolwiek od siebie.

Krystyna
@Aniela

Wielkie oczekiwania czyli jakie konkretnie? Możesz rozwinąć?

wiesia

Praca dla ludzi o stalowych nerwach. Chyba ze komus zalezy na nerwicy .

Zofia

Nie polecam pracy w tej placówce.

M
@Zofia

Możesz rozwinąć swoją opinię i poprzeć argumentami dlaczego nie polecasz?

Aska

4 lata współpracy.bardzo profesjonalne podejście do każdego podejmowanego tematu i współpracy.polecam

Asia

Bardzo polecam.nigdy nie miałam problemu z praca i płaca co niestety w innych miejscach ma miejsce.

Beata
@Asia

To bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z pracy w Nasze Szkraby Ewa Sasinowska. Wspomniałaś, że nigdy nie miałaś problemu z pracą oraz płacą. A czy nie będzie to problem żebyś napisała na jaką stawkę można mniej więcej liczyć w firmie?

Wątek o zatrudnieniu w firmie Nasze Szkraby Ewa Sasinowska w miejscowości Białystok nadal nie ma wielu opinii. Nadal czekamy na aktualne informacje.

Jezeli chodzi o zatrudnienie to zazwyczaj zatrudniaja na zlecenioqke..

Kogo?bo na pewno nie nauczycieli i pomoce!!bardzo fajna współpraca i bardzo gajne przedszkole ale widac boli jak się osiąga sukces

Pani Ewa Sasinowska ? Nie wiem co robi na tym stanowisku, nie potrafi zarządzać. NIE POLECAM, wręcz ostrzegam

alicja

Jakie dokładnie wykształcenie, kursy oraz doświadczenie wymagane jest na stanowisko przedszkolanki?

pytanie

Mam pytanie do rodziców. Czy w dobie pandemii Państwo mają zamiar płacić czesne za przedszkole w sytuacji kiedy nie ma zajęć ? Pytam bo jestem ciekawa jakie jest podejście innych osób.

@pytanie

ja zapłaciłam ale mam wątpliwości.

Anita

Ale to jest forum pracownicze więc myślę, że wiążące informacje lepiej szuka w firmie

ewa

proponuje podpisywac opinię.Nigdy nie dostalam wynagrodzenia z opoznieniem,jestem nauczycielem pracuje 5 rok.HEJT TO NIE OPINIA.aha i na umowe o prace jak i wszystkie moje koleżnanki.Ludzie wstydu nie macie.

Słoneczko

Proszę - aktualna opinia: opóźniają wypłaty wynagrodzenia poza ustawowy termin (umowa o pracę).

Zostaw merytoryczną opinię o Nasze Szkraby Ewa Sasinowska - Białystok

• Jak się pracuje w Nasze Szkraby Ewa Sasinowska?

Zobacz opinie na temat firmy Nasze Szkraby Ewa Sasinowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasze Szkraby Ewa Sasinowska?

Nasze Szkraby Ewa Sasinowska
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Błękitna 1
    15-136 Białystok