Opinie o Am Logistics Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Am Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Am Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Logistics Sp. z o.o. w Gdynia

Czy urlop w Am Logistics Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Za hajs matki baluje Nowy wpis

Jeszcze nie slyszalem od zadnego kierowcy co tam jezdzi zeby zarobil ponad 5 tys na lape tak jak oni to oferuja w ofercie pracy. I kazdemu gadaja ze ma najwiekszy przepal paliwa

Wielbiciel Krzysztofa Nowy wpis

Przedstawie wam jak Wyglada praca Pana Krzysztofa z zychlina. Dzwoni ze zwalnia, ze musimy sie rozstac - akceptuje zjazd na baze rozliczenie podziekowanie podpisanie wypowiedzenia. Jednak za 10 min dzwoni (prawdopodobnie ktos mu odmowil wyjazdu) pyta „Jak Ci sie u nas pracuje ?” Odpowiedz kierowcy pozytywna to jednak zostajesz i jedziesz dalej gdzie Cie dyspozytor wysyla. Reasumujac ma czlowieka za nic. Prezesik każe mu zwolnic ale jak mu ktos odmowil kursu albo rzucil L4 to jednak Cie zostawia. Praca tak pewna jak pogoda 16-dniowa na onecie. ludzi przestrzegam uwazajcie. Jak nie chcecie stracic zdrowia i wloczyc sie po sadach, poszukajcie uczciwego pracodawcy ktory szanuje swojego pracownika. Pozdrawiam Krzysztofa i tych cieci z kanciapy przy torach co mu tam dobrze melduja.

Anonim Nowy wpis

3500 zl i jazda w kolo komina (powroty codzienne na baze) zapomnij ! Wyjazd z zychlina do aleksandrowa lodzkiego. Po czym nastepny zaladunek za 3 dni i brak mozliwosci zjazdu do bazy. Masz siedziebc w kabinie i jechac na kolejny zaladunek. Tak wyglada jazda w kolo komina. Kiedys wyslali mnie na zaladunek na Radomsko Whirlpool. Czas pracy skonczyl mi sie pod rampa. Instrukcja Pana prezesa Bartka z Gdyni wyjac karte i jechac na OUT. I to jeszcze z podniesionym glosem. Jak nie mieli roboty nie dzwonili a potem na wolne dni kazal wypisac urlop. Jak zapytalem skad wezme dni urlopowe na zaplanowany urlop podnosi glos a wrecz drze morde do sluchawki i pyta sie czy chcesz pracowac ?? Bardzo konfliktowy czlowiek. Bardzo trudna atmosfera. Odradzam szkoda czasu i zdrowia. Sa mniejsze firmy i uczciwi pracodawcy.

Firma Am Logistics Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierowca kat. C+E. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Jogurt

Nie polecam nikomu niestety, taka jest prawda że Jogurt Maćko czyli słynny Dominik który jest Uwaga prezesem ale niestety tylko na pieczątce jest taką parówą że brak słów, jak coś chce to dzwoni do ciebie jak oszalaly, a w drugą stronę to już tak nie wygląda, odmówisz robotę to obrażony jak dziecko 5letnie, a chłop ma ponad 40lat, kiedyś kogoś nazwał "ciotą" a w rzeczywistości sam nim jest taka jest prawda nie ma co ukrywać, prezesi też na wszystko mają wylane mają swój świat, tak że odradzam wszystkim co chcą przyjść do słynnych Wacków z Gdyni

Marcinek
@Jogurt

Bo pracowałem tam

Były

Firma (usunięte przez administratora) dzwonią do byłych pracowników żeby wrócili już wszyscy się na nich poznali ze nie mają kogo znowu wkręcać jak to u nich fajnie i ile się nie zarobi

Rafał włocławek

Witam co ja czytam pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i szczerze odradzam pieniądze nigdy się nie zgadzały naburmuszone spedytorki same..... jak cie zwalniają to ściągają cię do bazy w Gdyni wywalała z auta rzeczy i martw się jak do domu wrócić. ale widzę że karma wraca tak powoli kończą się kretactwa chyba już całą Polskę przerobili i cała Ukrainę z Białorusią skoro tak piszecie ze kasy brak A słyszałem że to ich metoda na głoda położyć jedną firmę a zaraz zrobić druga A uważajcie na Krzysia z Żychlina bardzo fałszywy człowiek wbije nóż w plecy w najmniej oczekiwanym momencie jest miły i pomocny jak robisz wszystko pod jego komendę zyzce wam AM Logistics wszystkiego najgorszego ludzie to nie (usunięte przez administratora)

Ziomek
@Rafał włocławek

Dokładnie, a najlepsza jest świnka peppa (Ewelina) na kierowniczkę ją haaha, pani z zadartym noskiem

Co wchodzi w socjal Am Logistics Sp. z o.o.?

Toaleta na piętrze vis a vis kuchni...

Były

Powiem jedno o tej firmie (usunięte przez administratora) za przysłowiową złotówkę utopii by cię w łyżce wody okradają kierowców jak się da i ile się da A jak się postawisz lub walczysz o swoje jesteś pierwszy do odstrzału, w tej firmie zostały tylko sieroty losu podpierdalacze i guly oni nawet benda pracować za plolowe stawki nie mają szacunku dla siebie i dla swojego zawodu A najlepszym spedytora jest Radek wazeliniasz z najwyższej pułki w tyłek wyłazi aż burczy jak ma nóż na gardle ale jak to się mówi karma lubi wracać i tego im życzę .

Były żychlin

Witam, potwierdzam to co pisał @Rafał włocławek. Spedytorki jak coś chcą to są miłe,ale jak kierowca potrzebuje coś to już źle. Dyspozytorzy też uważają się za pempek świata. Krzysio z zychlina fałszywy, dobrze że chociaż tego pseudo prezesa/kierownika Bartusia zwolnili. W zychlinie już chyba nikogo niema z "miejscówki" , chociaż od dłuższego czasu to była tylko z nazwy. Ogólnie niepolecam.

Szczerze

Co wy ludzie piszecie jaki rychły upadek czy jakieś auto jest w leasingu ... przecież to wszystko jest jakaś ściema co wy piszecie

Pawel

To będzie ich rychly koniec, ciekawe co będzie z tą inteligencja z kredytami u Wackow

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Am Logistics Sp. z o.o. w mieście Gdynia? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Am Logistics Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Były

Nie polecam tej firmy nikomu zmarnowany czas to nie jest AM LOGITICS tylko EKO DZIADY taki mają przydomek

Kierowca

Panowie powie mi ktoś tak szczerze czy warto do nich iść do pracy jako kierowca, czekam na konkretne odpowiedzi

@Kierowca

Kolego nie warto są nie uczciwi banda falszywcow nowo bogackicg

Były

Nie polecam tej firmy nikomu

Były

Kolego powiem tylko jedno traktują ludzi jak gowniarzy nic nie mówią o tym ze to jest twój ostatni dzień w pracy, tylko kręcą pod pretekstem tankowania paliwa ściągają cię na bazę A potem wkraczają wypowiedzenie po prostu gowniarstwo w naj gorszym wykonywaniu

Jogurt

Panowie UWAGA zwalniają kierowców, mają ok 40-stu zwolnić, nie ma piniożków oszczędności się pokończyly ???????????? uciekać jak najszybciej i najlepiej zabierać ze sobą co się tylko da proponuję

Pracowalem

Firma ta jest już zgłoszona odpowiednim instytucja w związku z jazda przeladownymi po nocach i zmuszaniem kierowców do zabierania ADR. bez uprawnień więc drzyjcie będzie nagonka

Brajan

3,5 stałej + dodatki jeśli przepracujesz więcej godzin lub zrobisz dużo km ???????? Na umówię najniższa Musisz (usunięte przez administratora) 70h tyg żeby powyżej 4 zarobić Nie polecam

RAFAL
@Brajan

Po kij narzekacie na forum jak wam tak źle to po co się nie zwolnicie każdy tylko pitoli jak mu źle a i tak do roboty co tydzień wyjeżdżacie przecież wiedzieliście na jakie warunki się zatrudniacie przed zatrudnieniem powiedzieli wam o stawkach itd to z kad te zdziwienie Pracuje od 4 miesięcy i powiem krótko jedna z leprzych firm żeby zdobyć doświadczenie czegoś się nauczyć popracujcie 6 miesięcy rok 2 i świat należy do was a nie użalanie się jak to mi jest źle jak mi źle składam kwity i dowidzenia jak mi się podoba to pracuje dalej pańszczyzna dawno się skończyła więc nie ma po co się użalać wystarczy się zwolnić co za dziecinada

Tadeusz
@RAFAL

Nikt się nie użala tylko opisuje jak jest faktycznie,po pewnym czasie pracy,aby szukający pracy wiedzieli czego się spodziewać,pracujesz 4 miesiące to mało jeszcze wiesz,ale odejdziesz i ty ,kwestia czasu.I chyba wszyscy którzy tu piszą są byłymi pracownikami.Normalie bym Cię podejrzewał że jesteś Bartkiem,ale on też już nie robi.

Janek

Nie polecam.W ostatnim roku niemal przy każdej wypłacie brakowało kilkaset zł.Tłumaczenie to że mało roboty choć to nie prawda. Tj główny powód zwolnień kierowców .Dodatkowo jazda na skoka i tryb out to codzienność. Słabe planowanie.Chcesz zarobić to na szwagra.Umowa od najniższej.Na chorobowym odliczają za każdy dzień.Problemy z rozliczeniami za np:parking itd. Spedycja miła jak coś potrzebuje ,w innym wypadku musi być wina kierowcy.Często przeładowany,+adr.Długie czekanie na robotę w Gdyni,jak nie weźmiesz adr to stoisz 2 dni. Inaczej mówią przy zatrudniani a inne realia.Uciekają nawet najstarsi pracownicy.np:Długi czy Paweł.Oczywiście są i plusy:wypłata 10-tego,oskubana ale jest,nowe auta.

Zostaw merytoryczną opinię o Am Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Am Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Logistics Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Gołębia 11
    81-185 Gdynia