Opinie o Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. w Szczecin

Moje dziecko uczęszczało tu niecałe 6 miesięcy. Opłata miesięczna z górnej półki (powyżej 1000zl) a dziecko więcej jest w domu niz w żłobku takie mają rygorystyczne zasady. Z samym katarem odsylaja na tydzień do domu a potem żeby dziecko mogło wrócić potrzebne jest zaświadczenie od lekarza że juz jest zdrowe, dla mnie przesada. Pracując na pelen etat normalny rodzic nie jest w stanie zarabiać bo musi byc ciągle z dzieckiem w domu.. za takie pieniądze to kpina a i opieka myślę że w publicznym byłaby lepsza. Dziecko czesto odbieram z pełną pielucha, odparzoną pupa a nawet kupą.. ogólnie nie polecam tego miejsca.

Rodzic
@Marta

Chętnie dowiem się gdzie, na Pogodnie, jest taniej niż w tej placówce, bo w porównaniu z innymi żłobkami to kwota jest zdecydowanie z tej niższej półki. A co do rygorow, to były długi czas za małe, bardzo poblazliwe, jeśli chodzi o chore dzieci które odsyłali rodzice do żłobka . Niby mały katar a gęste gile na kilometr widać. Zamiast porządnie wykurować dziecko to lepiej po łebkach a później inne dzieci chore. I tak w kółko

Czy Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. ma ściśle ustalone godziny pracy?

info Nowy wpis

W Akademii są dwie zmiany. Poranna od 6:30 i popołudniowa do 17tej. Może się to nieco różnić na poszczególnych placówkach.

Eliza Węcowska
@Marta

Prosze Pani dzieci do placówki powinny przychodzić zdrowe, dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych dzieci. Wg. zaleceń sanepidu podczas pandemii dziecko nie może przychodzić z objawami chorobowymi gdyż naraża innych, a katar w tym wypadku także jest wliczany do objawow chorobowych wedle zalecenia sanepidu.

Rodzic Nowy wpis
@Marta

Czy pensja w Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Nauczyciel, ich ogłoszenie jest 13 lutego na Lento.pl.

Czy w Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Anonimowy

Tak

Firma Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. szukała nowego pracownika na stanowisko Nauczyciel Przedszkole Publiczne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
x23

Moja opinia jest dla potencjalnych nowych pracowników - *Panie dyrektorki dostępne cały czas w razie potrzeby. * Umiejetność rozwiązywania konfliktów * Dobre zarządzanie * Potrafią docenić pracownika za zaangażowanie Generalnie takich pracodawców jest mało i współpraca z Paniami zawsze wspominana będzie pozytywnie :)

Dominika
@x23

Brzmi fajnie! A w jaki sposób doceniają to zaangażowanie? Masz na myśli premie czy coś innego? :)

@Dominika

System premiowy :)

Wanda
@x23

A możesz coś więcej o nim napisać ? Jak on dokładnie wygląda?

@Wanda

Takie szczegóły proszę omawiać na rozmowie kwalifikacyjnej :)

@x23

Czy to znaczy, że każdy ma jakieś indywidualne warunki co do tego przed podpisaniem umowy?

@Monika

Nie, to znaczy, że na rozmowie omawiany jest system premiowy

Szanowni Państwo Mój syn uczęszczał do żłobka przy ulicy Lnianej lepszej opieki chyba nie mogłam sobie wymarzyc Dziecko było zadbane czyste i szczęśliwe Jeśli Panie są odpowiedzialne i przyjmują zdrowe dzieci to chyba dobrze Jak najbardziej polecam Każdy ma prawo wyrazić swoje spostrzeżenia ale niektóre są raczej krzywdzace

Rodzic

Jakaś masakra.... Te,, panie dyrektorka,, powinny zmienić zawód

XO

Pracowałam tam jakiś czas. Osobiście nie polecam tam pracować. Dyrektorki wielkie damy, stoją za pracownikami, którzy dłużej pracują, jeśli ktoś chce odejść z pracy i złożyć prośbę o wcześniejsze wypowiedzenie grożą tym, że zadzwonią i powiedzą jaka jest współpraca, a jeśli osoba się zwolni później to dadzą dobrą opinie. Umowa zlecenie na czas nieokreślony. Wypłata ok. 1900,- na rękę. Niektóre opiekunki mówiły, ze dostają 9zł/h

@XO

Proszę napisać prawdę co Pani robiła i dlaczego chciano dać negatywna opinie

Co jaki czas w Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. można ubiegać się o podwyżkę?

Eliza Węcowska

Tak Podwyżki są są zalezne od zaangażowania i ustalane bezpośrednio z dyrekcja .

Irena

Mój synek uczęszczał do żłobka przy ul Niecałej. Opieka cudowna! Aleksander przychodził i wychodził z pełnym uśmiechem na ustach. Panie cudowne! Zawsze odpowiedzą na każde pytanie, odpowiednio zajmują się dziećmi i idealnie współpracują z rodzicami. I ten domowy klimat który jest stwarzany specjalnie z myślą o naszych najmłodszych !

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. - Szczecin

• Jak się pracuje w Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j.
  • Stanisława Ignacego Witkiewicza 58 lok. U9,12,13
    71-124 Szczecin

Akademia Malucha Tuptusiowo Beata Kaczmarek Eliza Węcowska sp.j.