Prywatny Żłobek Bajkowy Zakątek Wioletta Cabaj

Adres: Panoramiczna 1E, 35-101 Rzeszów

NIP: 8181437347 REGON: 180847366

1 2 10 5 1

Opinie o Prywatny Żłobek Bajkowy Zakątek Wioletta Cabaj

Filtruj opinie po kryteriach:

Karina

W tego rodzaju pracy potrzeba mieć predyspozycje i sądzę, że niektórym zabrakło ich

Śpiewające brzdące

Ja wystawiam pozytywna opinie. Wiele w życiu mi Pani dyr pomogła. Zawsze mogłem/am liczyć na jej pomoc. Szukajcie szczęścia gdzie indziej ... odchodząc przynajmniej nie rozpowiadajcie głupot i kłamstw. Monitoring jest już w większości firm więc o co pretensje ? Jeśli ktoś chce pracować i sprawdzić się Pani Wiola docenia ! Wiadomo nigdzie nie jest idealnie a to ze wymaga niektórych rzeczy ma prawo, gdyż jest to jej firma! Polecam założyć swoją i borykać się każdego dnia z milionem problemów o których większość nie ma nawet pojęcia. Z całym szacunkiem pozdrawiam Panią (usunięte przez administratora)!

aaa

Popieram poprzednie opinie. Dużo obowiązków, marne pieniądze, zero dobrego słowa od pracodawcy, zawsze tylko źle i źle....Atmosfera w pracy uzależniona od humoru szefowej, duży przemiał pracowników, przykro to stwierdzić, ale pracodawca nie szanuje swoich pracowników i się z nimi nie liczy. Nie dziwne, że tyle osób odchodzi:P

TakNie1

Bardzo BARDZO średnio presperujaca firma. Zarobki śmieszne w porównaniu do odpowiedzialności w pracy i ilości obowiązków. Nie mówiąc o tym, że praca nie przynosi satysfakcji, gdyż Dyrektorka nigdy nie jest zadowolona z czyjejś pracy. Zalezy czyjej-OCZYWISCIE. Praca nadzorowana zarówno przez monitoring jak i 'kapusiowanie' Przemiał pracowników mówi sam za siebie. Szkoda, że pracodawca nie skupia się na dobrym zespole w pracy, bardziej działa to na zasadzie skłócaniu wszystkich nawzajem. Wcześniejsze komentarze POPIERAM w zupełności.

Tak1Nie1
Uktyta
Nazwa działu: Dział Rozwoju

Miałam przyjemność pracować u Pani Wioletty Cabaj jest to naprawdę pozytywna i bardzo pomocna kobieta. Fakt czasem miała gorsze dni ale to chyba każdy z nas takie ma. Bardzo wesoła i otwarta. Podziwiam tak duże zaangażowanie i pomysły na dalszy rozwój firmy. Pozdrawiam☺️

Tak2Nie1

Będzie startować jako pracodawca roku! Śmieszne , na święta nawet żadnych życzeń nie ma z jej strony , najniższa krajowa na nic innego nie ma co liczyć . Fohy na każdym kroku , chytrość i chciwość na porządku dziennym . Chyba że się przyjmujesz do pracy to tylko wtedy możesz liczyć na odrobinę kultury . Cokolwiek powiesz lub się upomnisz to jesteś skreślony nie mówiąc o mściwości ze strony pracodawcy ! Uważajcie gdzie się zatrudniacie .

Tak5Nie1

Mikołaj
@Były pracownik

Nie masz dobrego zdania o pracodawcy. Oczywiście masz do tego pełne prawo, jednakże czy podjąłeś jakieś kroki, by poprawić tę kwestię? Czy spokojna rozmowa z przełożoną mogłaby coś zmienić tak, żeby pracować w bardziej przyjaznej atmosferze? Jak myślisz?

Tak1Nie

Były Pracownik

Omijać z daleka ! Wymagania z kosmosu ! Jak najlepiej człowiek by się starał to i tak wszystko źle . Przyjąć się do pracy to długo na umowę trzeba czekać a przepisy mówią inaczej - trzeba zebrać i się dopominać! Po co ci umową mówi .Najniższa krajowa inaczej nie ma co liczyć ! Wygania na urlopy -ale uwaga połówkowe na 4 godziny . Omijać z daleka !!! Wielka laska że wyplaci pensje .

Tak9Nie1
Były Pracownik

Tak5Nie2

Twoje doświadczenie w pracy w firmie Prywatny Żłobek Bajkowy Zakątek Wioletta Cabaj w mieście Rzeszów może pomóc innym. Wypowiedz się jak oceniasz pracę w tej firmie. Twoja opinia może być dla wielu osób na wagę złota.

TakNie

Zostaw opinię o Prywatny Żłobek Bajkowy Zakątek Wioletta Cabaj - Rzeszów

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie