Opinie o EON Plus w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EON Plus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EON Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EON Plus w Nowy Sącz

Jarek

Nie polecam tej firmy wspolpracuje z ROYAL GROUP Nowy Sacz Piotr Wrobel I Andrzej Knapik wspolpracuja rowniez z Kondradem Szydlowskim ktory aktualnie przebywa w Hiszpanii I zona Jola Knapik ktora werbuje ludzi do pracy.Generalnie oszusci bardzo nie polecam. Wrobel wyprowadzil sie z Nowego Sacza bo ludzie go nachodzili domagajac sie swoich zarobionych ciezkp pieniedzy. PIOTR WROBEL I ANDRZEJ KNAPIK OSZUSCI!!!

@Jarek

Piotr Wróbel już nawet jest znany sędziemu Sądu Pracy w Nowym Sączu bo miał już kilka procesów

To nie opinia o firmie a szkalowanie człowieka

Dlaczego usunięto wpis, prawda boli?

Firma dno, nawet Ukraińcy już nie chcą tam pracować. No ale kto pracowałby żeby potem po sądach walczyć o wynagrodzenie

Michal

EON Plus, ROYAL GROUP i WTS CAPITAL trzy firmy wspolpracujace ze soba ktore oszukuja ludzi . ANDRZEJ KNAPIK , JOLA KNAPIK i PIOTR WROBEL. Ludzie ktorzy nie wyplacaja pracownikom pieniedzy. NIE DAJCIE SIE OSZUKAC.

Jestem za

Leszek

To jak to wyglądało w Twoim przypadku? Co się stało?

@Michal

Taka osoba nie jest pracownikiem firmy i nikt o takim imieniu nie pracował w firmie to tylko atak na osoby związane z firmą. To niuczciwa konkurencja

@Michal

Piszę to Pan który jest botem konkurencji. Nikt taki nie pracuje

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EON Plus? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Piotr Wróbel Andrzej Knapik i jego żona Jola Knapik werbuja ludzi do pracy nie płacą ludziom kłamią i oszukuja zdecydowanie nie polecam

@Tomek

Opinia alkoholika i domowego zielarza. Świetny fachowiec umie wypić 0,7 i 10 piw na budowie i się nie zabić. Ogromny talent matematyczny 12+12-20*4 godzina liczenia . Po prostu muzg przez u otwarte. Naprawdę wielki autorytet. W jednym poście wymienić 3 osoby a nie pisze ze sam (usunięte przez administratora) pracodawców w całej EU I nigdzie nie pracuje dłużej niż miesiąc czy dwa. Całe szczęście że jeszcze zyje

Igor

Niepowazna firma. Firma nie wywiazuje sie z ustalonych warunkow umowy. Spotkamy sie w sadzie (usunięte przez administratora)

Małgorzata
@Igor

Co się stało? Możesz powiedzieć więcej czemu taka opinia ze aż w sądzie chcecie się spotkać?

@Igor

Niepoważna opinia ostatni Igor pracował w firmie około rok temu i uciekł z kontraktu. Tak czasem bywa że ktoś stara się kogoś oczernić

Lecimy niedlugo Wrobel do BMW do Nowego Sacza do Justynki po Swoje pieniadze takze szykuj Nasza walute ;)

Pracownik obecnie zatrudniony.

Tu Panowie idą po bandzie. Ciekawe jaki wyrok jest za groźby karalne. I czy za publikację takich gróźb jakie wysokie są odszkodowania. Myślę że sprawy firmy załatwiają ludzie w firmie chyba że to szukają na siłę problemu

Byly pracownik

Piotr Wrobel odzust z Nowego Sacza wspolpracujacy z Andrzejem Knapikiem z Royal Group i Capital trust. Sa to wspolnicy ktorzy oszukuja ludzi i nie wyplacaja pieniedzy ludziom za prace. Szukaja ludzi z poza Nowego Sacza bo ludzie w Nowym Saczu i okolicach dobrze ich znaja z (usunięte przez administratora) finansowych. Przy rekrutacji pracownikow pomaga im zona Piotra Knapika Jola Knapik. UWAGA na tych ludzi to (usunięte przez administratora) i jesli ktos zostal (usunięte przez administratora) orzez nich to jedynym sposobem zeby odzyskac Swoje uczciwie zarobione pieniadze jest zalozenie im sprawy cywilnej. Pozdrawiam dobrych ludzi i jechac z tymi oszustami! ????

@Byly pracownik

Pan były pracownik pisze coś nie podając żadnych faktów tylko próbuje oczernić ludzi związanych z firmą. Po prostu nieuczciwa konkurencja. Może brakuje mu ludzi do pracy

Spawacz

Czekam na wypłatę zaległego wynagrodzenia które zostało zasądzone wyrokiem Sądu panie Wróbel wraz z odsetkami przez 3 lata.Sąd Pracy w Nowym Sączu dobrze zna pana przekręty bo nie byłem pierwszym pracownikiem który musiał walczyć o swoje wynagrodzenie

Franciszek
@Spawacz

To więcej osób ma takie problemy z odebraniem wypłaty? Co sie stało? Firma straciła płynność finansową i zawiesiła działalność, czy dalej funkcjonuje?

Pracownik firmy
@Spawacz

Na nic Pan nie czeka przepracował Pan 3 dni uciekł Pan z pracy i sąd w pierwszej instancji zasądził Panu 700 zł ale ich Pan nie dostanie bo wcześniej otrzymał Pan wynagrodzenie i niech Pan nie pisze bzdur. Wyrok jest jeszcze nie prawomocny. Niech Pan nie szkaluje bo za to grozi sąd panie przez małe p

Spawacz
@Franciszek

Tak ten pracodawca jeśli można go tak nazwać nie wypłaca wynagrodzenia

@Spawacz

Ja pracuje w tej firmie i mam wynagrodzenie a nikogo takiego jak Franciszek nie ma

@Franciszek

Funkcjonuje.

Krzysztof Noworyta

Mnie wypłacili po groźbach i wysłanych zdjęciach z donosami do PIPU na inne firmy Wiem że ludzie czekali miesiącami na kasę…..

@Krzysztof Noworyta

Pan Krzysztof który nie umie czytać co pisze w umowie. Przepracował niecały miesiąc po czym uciekł z pracy i zapomniał ze na zleceniu wynagrodzenie jest w następnym miesiącu. Następnie chciał zatrudnić się po raz kolejny . Rewelacja

Tomaszun
@Spawacz

Odzyskal Pan pieniadze sadownie?

@Spawacz

Się nie doczekasz, ja też czekam na pieniądze za towar i nie ma najmniejszych szans. (usunięte przez administratora) Będą to wtedy mnie ścigać,

@Pracownik firmy

A reszcie ludziom kiedy wyplacicie zarobione uczciwie siano (usunięte przez administratora)

@Spawacz

Pan Spawacz 3 dni pracy zaliczka 400 dopłata i wyrok 700 zł za nienależne chorobowe. Czarna lista za ucieczkę z kontraktu.

Tomasz J.

Jeszcze jedno zapamiętajcie nazwiska. PIOTR WRÓBEL I ANDRZEJ KNAPIK często zmieniają nazwę firmy i lokalizacje biura. A to śmierdzi

Leszek
@Tomasz J.

Co w tym w sumie dziwnego? Skąd podejrzenia że coś jest nie tak?

Tomasz Jóźwiak
@Leszek

Nie podejrzenia tylko mnie i czterech kolegów (usunięte przez administratora) Ale spoko to jeszcze nie koniec zabawy z nimi.

@Tomasz J.

Od dwóch lat nie płacą za towar, który dostali w bardzo dobrej cenie. Śmieją się w oczy, rzeczywiście zmieniają lokalizację biura, zwłaszcza Andrzej K. Że na takich nie ma mocnych

Izabela

Jak to? A co na to osoby, które ten towar im sprzedały?

Zgadzam się

@Izabela

Nic,zostały wy.....ne , bez mydła. Za towar który im sprzedały dawno zapłaciły,jesteśmy plecy

Zgadzam się

Wanda

A to ile ostatecznie w plecy wyszło?

Około 9000 zl

Wanda

A to sporo i co teraz z tym?

@Tomasz J.

Co śmierdzi bardziej? Publicysta Tomasz J czy Pani Wanda. Pytanie dla kogo pracują. Firma płaci regularnie a tylko alkoholicy i żule mają problemy. Ile jeszcze konkurencja napisze bzdur. Jak ktoś piję, ćpa i ma problemy to niech szuka pracy w Rosji tam każdego przyjmą. W firmie gdzie pracuje wszystkim zulom mówimy zdecydowanie dziękujemy za współpracę. Pozdrawiam Panią Wande oby Pani nie była mężczyzną bo nie ładnie się podszywać. A wbudowlance niewiele kobiet pracuje

Chłopie (usunięte przez administratora) Mnie i Moich trzech kolegów w Hiszpanii na dużo pieniędzy ale świat jest mały i przyjdzie taki dzień że się spotkamy i wtedy wyjaśnimy sprawę;)

@Tomasz J.

Ciekawe ile Pan nad tym myślał zwłaszcza jak się miesiąc pracuje. Gratulacje dla Pana TOMASZA J. PS. Mniej ziółka i alkoholu to sobie Pan przypomni za co Otrzymał Pan kary regulaminowe

Pracownik obecnie zatrudniony.

Firma jak każda inna trzeba pracować a nie udawać. Zawsze można się dogadać tylko trzeba chcieć

Krzysztof

Firma nie wypłaca ustalonego wynagrodzenia odradzam wszystkim

@Krzysztof

Kto to jest Pan Krzysztof. Gdzie Pan pracował czy aby na pewno w tej firmie? Takiej osoby w tym czasie nie było to tylko oszczerstwa konkurebncji

EON plus I ROYAL GROUP Piotr Wrobel I Andrzej Knapik oszusci. Oszukali zarowno Mnie jak I rowniez 4 Moich kolegow w Hiszpanii. Nie wyplacili Nam ani grosza za uczciwia I ciezka prace. Szczerze nie polecam tych firm.Nie chcesz byc oszukanym, nie dzwon !!!

@Marek

Pan Marek nie podpisał umowy i ociekł z kontraktu i naraziły firmę na straty. Dodatkowo uczestniczył w libacjach alkoholu i (usunięte przez administratora)się wraz z swoimi kolegami co doprowadziło do wyrzucenia firmy z kontraktu i utraty klienta. Pan jest winien pieniądze firmie a nie firma jemu. Tygodniowe wakacje w Hiszpanii jeden dzień w pracy. Gralulaje pomysłu na życie.

Kondrad

PIOTR WROBEL ANDRZEJ KNAPIK I JOLANTA KNAPIK TO (usunięte przez administratora), ODDAJCIE LUDZIOM PIENIADZE

@Kondrad

To osoba podszywajaca się byłego pracownika firmy

Złózmy zawiadomienie do prokuratury za jego przekręty i nie wypłacanie pieniędzy za prace

Wanda

Jak tak patrzę na poprzednie opinie to czy takie zawiadomienie już z czyjejś inicjatywy przypadkiem nie poszło?

@Wanda

Żadnych zawiadomień nie ma. Panowie którzy piszą na tym forum to ludzie którzy piją, (usunięte przez administratora) a później są zdziwieni że mają kary za regulaminowe za swoje postępowanie Dlatego wypisują nazwisko w internecie bo myślą że są bezkarni. W następnym tygodniu firma złoży doniesienie o popełnieniu przestępstwa szkalowania i gróźb karalnych wobec pracowników firmy oraz nawolywanie do zmowy. Panowie którzy mają problemy z wysławianiem w języku polskim będą przepraszać. Panowie podpisują się jakby mieli jakiś wyrok na sumieniu Tomasz J., Anonim to naprawde brzmi jak z kroniki policyjnej. Przykry jest fakt iż Panowie którzy piszą o swoich problemach zapominają czemu spotkał ich taki los. Mam nadzieję że Panowie zaprzestaną swoich działań taki apel bo myślą że ich historii nikt nie zna są bardzo ciekawe np. Pan Tomasz pijany na budowie po wypiciu 0,7 i kilku piw. W swoim upojeniu mało się nie zabił i swoich kolegów. Każdy Pan ma swoją historię. Piszę 4-5 osób a w firmie za ostatnie 3 lata pracowało blisko 600 osób

Mikolaj

Nie polecam firma nie jest wyplacalna.

@Mikolaj

Potwierdzam ta pseudofirma jest niewypłacalna czy w końcu zajmą się nią jakieś organy scigania typu prokuratura jeśli PIP nic nie może?

Ziomek

Mordo jak chcesz odzyskac hajs Swoj zarobiony to tylko sprawe musisz im zalozyc inaczej siana nie odzyskasz

Ola
@Mikolaj

Mojemu mezowi rowniez nie wyplacili

@Ola

jest jakakolwiek szansa na wypłacenie tego? pytam, bo widzę, że to już z rok temu ludzie tu na to się skarżyli, skoro przez taki czas się to utrzymuje to chyba marne szanse? Czy komuś jednak się udało?

TOMEK
@Wanda

Tak da sie odzyskac Swoje oieniadze za prace. Natomiast trzeba zalozyc im sprawe cywilna i wtedy dodzyskuje sie Swoje pieniazki. Generalnie jesli madz jakies dowody ze oracowales tyle i tyle to zakladasz sorawe i masz wygrana jak w banku tylko ludzi niektirych nie stac na takie sorawy wiec odpuszczaja i nie chca sie ciagac po sadach ale jedynym wyksciem na idzyskanie kasy jest proces oozdrawiam

Oszukany

Komornik siedzi na tej firmie także nie ryzykujcie zatrudnienia

Gracjan

Oddajcie Mi Moje ciezko zarobione pieniadze ...

Jacek

Firma to raczej nie przedszkole gdzie trzeba trzymać za rączkę i cały czas mieć pracowników pod kontrolą. Pracuje w budowlane już dosyć długo i takich psełdobudowlancow znam gdzie zamiast pracować to o wszystko mają pretensje a jeżeli chodzi o umiejętności to samo dno. Co to wogole za czasy gdzie pracownicy mają pretensje że nie dostali zaliczki????Mam już trochę lat i zawsze po przepracowanych miesiącu mam wypłatę. Niedługo to tym wymówka którzy nazywają się fachowcami to będzie trzeba pieluche zmieniać albo z mamą zatrudniać. Firma mieszkania daje, zapewnia transport i co jeszcze???? Radzę najlepiej otwórzcie sobie swoje firmy i wprowadźcie swoje zasady.

@Jacek

Zaliczki to uprawnienie. Pracownik w pierwszy dzień nie otrzymuje pieniędzy darmo.

@EON Plus

Oszukaliście mnie już na osiem tysięcy. Proszę nie pisać bzdur panie właścicielu.

@EON Plus

O jakich zaliczkach mowa. Pzepracowałem u was 1,5 miesiąca i mimo próźb nie otrzymałem grosza.

Dulda
@EON Plus

A po przepracowanym tygodniu to też jak po jednym dniu właściciele wydają się wporzadku ale strasznie zagmatwane i nie wiadomo po co tyle bab w tym biurze wystarczyła by jedna sekretarka

Pracownik w stałym kontakcie
@Marek

Jestem w kontakcie z Eon Plus bo mam zamiar pracować z tą firmą i obecnie nie pracuje tutaj żaden (usunięte przez administratora). Aby kogoś oszukać na osiem tysięcy trzeba mu nie płacić przez minimum 2 miesiące i 2 tygodnie. Znamy stawki i czas pracy. Pytanie gdzie Pan pracował

@Paweł

W firmie pracuje jeden Paweł jest kierownikiem kontraktu i on nie bierze zaliczek. Po co Pan kłamie

@Marek

Gratuluję doboru imion Marek i nikt o tym imieniu nie pracuje w tej firmie. Proszę się przyłożyć jak pisze Pan z konkurencji

Jan
@EON Plus

Oczywiscie ze jest Marek Kondrad , to was czlowiek ktory jest aktualnie w Hiszpanii .

Polak

Pracuję w tej firmie od niedawna.Firma w porządku.Wypłata na czas.Nie mogę złego słowa napisać.Ale jak się napatrzyłem co ludzie wyprawiają to nie dałbym złamanego grosza.Pijaństwo na pierwszym miejscu, nie przychodzenie do pracy, w pracy najlepiej nie robić chować się po kątach i tylko zaliczki brać.Firma w porządku tylko wy ludzie ogarnięcie się.Większosc zachowuje się jakby z łańcucha ich spuścił.

Zostaw merytoryczną opinię o EON Plus - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w EON Plus?

Zobacz opinie na temat firmy EON Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EON Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EON Plus
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

EON Plus