3 Dodaj opinię
3 436 1109 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Pracodawca

Aktualność
Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś, zadzwoń lub złóż swoją aplikację w zakładce "Oferty Pracy".

Tak14Nie72
Boniek

Witam. Jak wygląda praca spawacza jakieś opinie? Pozdrawiam

Napoleon Nowy wpis
@Boniek

"pozytywne, jak już sobie wykroisz i posczepiasz to sobie pospawasz" coś jeszcze?!

Seb Nowy wpis

Witam Macie oferty na stanowisko dozoru elektrycznego, Jak wygląda atmosfera pracy, ktoś kto pracuje na tym stanowisku moze sie wypowiedzieć? Jak z zarobkami, bez wekendów ile jest podstawy.? Jakie bonusy przysługują na tym stanowisku Czy jest możliwość przejść w przyszłości pod JSW czy raczej można zapomnieć o tym?

Bzie Nowy wpis
@Seb

Właśnie jak to jest z przejściem pod JSW. Słyszałem że są osoby które przechodzą i nie ma już blokady ale nie wiem czy to prawda. Jest taka możliwość ??

Nn Nowy wpis

Witam. Czy żeby dostać 14 to trzeba mieć przerobiony cały rok czy jak? I barborka? Pozdrawiam

Szalai

Witam jak wygląda robota na Szczygłowicach?jak dozór i zarobki?

Olo 76

Panowie. Dostał ktoś już 14-tkę? Bo u mnie echo...

Ezil
@Olo 76

W zeszłym roku była 27 lutego.

Weiman
@Olo 76

Witam Panowie 14-ka pod koniec lutego. Wszystko przez Bolter, który nie robi metrów. Myslimy o 14-ce w 4 ratach. Pozdrawiam prezes zarządu.

Biks
@Olo 76

Jo dostoł, zwolniłech się z PBSzu i robia pod JSW i dostolech 8000zl w PBSzu bych miol 4000. Yno JSW nie zodne firmy.

Joy
@Weiman

Jak tak może być ze Bolter metrów nie robi? Taka super maszyna z USA, chyba obsługa coś słaba jest. Warunki górniczo geologiczne nie mają żadnego wpływu na taką maszynę, buahahaha. Oby wam się udało koledzy, wasz sukces będzie miał wielu ojców, porażka żadnego. Szczęść Boże

@Weiman

Czyli PBSz jęczy i kwiczy a miało być tak pięknie cuda na kiju a tu jak zwykle g.....no

Pracodawca

@Weiman

Większej bzdury dawno tutaj nie widzieliśmy , nasza firma ma się świetnie 14 - ka będzie normalnie wypłacona w jednym kawałku , zresztą jak już od lat. Żaden kontrakt a już na pewno nie ten na Budryku nie ma negatywnego wpływu na kondycję firmy, mało tego cały czas się rozwijamy i przyjmujemy nowych pracowników . I najlepszą reklamą i rzetelną opinią są Nasi prawdziwi pracownicy a nie podszywający się pod nich ........ na tym forum. Jeśli jesteś doświadczony i masz zamiar pracować w stabilnej i stałe rozwijającej się firmie Zapraszamy.

Tak4Nie5
@Biks

Jak załatwiłeś przejście pod Jsw jeśli każdy mówi o tak zwanej blokadzie z Pbsz do JSW. Pozdrawiam

Biks
@Nowy

Musisz się zwolnić z PBSzu, jedyna opcja. Tak samo jak z PGG, dla chcącego nic trudnego. Przychodząc do JSW na rozmowę która jest formalnością, musisz mieć czyste papiery tzn. nie możesz być pracownikiem PBSzu. Jak masz dobre papiery to zagadaj z kim trzeba i załatwisz wszytko bezproblemowo.

Pikolo
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Przyjmujemy i zwalniamy, a mierny i mizerny ale wierny trwa taka prawda. Tak to się rozwijamy zapomnieliście dodać.

Przodek

Ja polecam firmę. Nie jest źle, a może będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam Bzie przodki! Super załoga i kierownictwo.

Tak2Nie1
Paweł

Zgodnie z UZP dla PBSz 14-tka wypłacona zostanie 28.02.2020. Pozdrawiam

Paweł
Nazwa działu: Finanse

Zgodnie z UZP dla Przedsiębiorstwa Budowy Szybów 14-tka wypłacona zostanie 28 lutego 2020 roku. Pozdrawiam wszystkich

Obiektywny
Nazwa działu: Produkcja

Prawda boli, jako szanujący się pracodawca wypadało by odpowiedzieć. Z drugiej strony czego się spodziewać po takiej firmie? Każdy niech sobie sam na to pytanie odpowie, jeśli pracodawca zamiast wyjaśniać problemy, usuwa opinie.

@Obiektywny

Usówają bo nie mają argómentów a prawda boli i w oczy kole, ale jak już pisałem jaki pan taki kram

Kosmek
 Rekomendacja

Na Szczygłowicach zarobki lepsze niż w pgg. Dobre maszyny i urządzenia. Narzędzia są wszystkie, które trzeba. Dozór nie najgorszy ????

Olo 76

Dostaliście 14-tkę 2020?

Olo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Panowie. Co z 14-tką. Dostał ktoś? Bo u mnie na koncie echo...

Bytomiok nowy

Na początku dostaje się umowę na miesiąc ma od ma niej 2800 brutto do tego premia i kartki 22 i za czerwone dni około 300 zł potem macie umowę na 3 mięsiace i stawka wynosi 3200 brutto plus dodatek do węgla,dojazdowa 15zl,kartki,premia,za czerwone około 300 zł za dniówkę nie jest źle a jak komuś jest źle proponuje się przyjąć do EKO PLUSA w Bytomiu tj prywatna kopania to dopiero jest rzeźnia i zarobki gdzie są opóźnienia a kartki są za 3zl dodatkowo nie płacone za rok poprzedni.... Co do badań można zrobić w każdej uni brackiej nie słuchać baby że inno na Knurowie można a psychotesty w Gliwicach naprzeciw kopalni Sośnica. Mam pytanie jak warunki i sytuacja ogólna na Szczygłowicach a także czy dojeżdża ktoś z Bytomia albo ościennych miast na Szczygłowice?

TakNie2
CzyToWazne
@Bytomiok nowy

Gdzie masz po 3 miesiącach stawkę 3200? Jakoś mi stawki nie podnieśli na drugiej umowie.

Pikolo

Dlaczeg usuwacie opinię. Boicie się prawdy? Prawda jest taka że PBSz to (usunięte przez administratora) A usuwanie opini choćby negatywnych to wasz standart. Powiedzcie prawdę jaką macie słabą kadrę że (usunięte przez administratora) latają do dyrektorów a dyrektorzy słuchają tych bredni i nie weryfikują tych bzdór, że robią krzywdę uczciwym pracownikom, że podejmowane są złe deczje, że nie umiecie przyznać sie do błędów. No ale jaki pan taki kram!!!

Tak12Nie
DW
@Pikolo

Pikilo jutro na Wieliczka za te wpisy.

TakNie1
Były_pracownik

Na SG-1 nie jest lepiej...

@DW

Jeśli to ten(usunięte przez administratora)Polecam można zarobić na plecach

pikolo

czyżby chodziło o pana (usunięte przez administratora) HA HA HA

Pies Pluto
@pikolo

Sam sobie odpowiedz na to pytanie, szkoda gadać, specyficzny człowiek....

@DW

Już leca. Strach mi nogi spętał (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: Produkcja

Kadra słaba, parę osób jest którym zależy i mają wiedzę i podejście do ludzi. Reszta to tylko (usunięte przez administratora).koń by się uśmiał

Gebels

Panowie, jak tylko możecie to załatwiajcie sobie robotę na kontrakcie u Pana (usunięte przez administratora) Jak chce Ci się pracować i nie boisz się wyzwań to jazda na Niemcy, robota ciekawa i moim zdaniem zle się nie zarabia, 2300-2400€ za miesiąc. A kierownik (usunięte przez administratora)nie jest taki zły jak o nim co niektórzy nieudolni sztygarzy mówią, jest fachowiec i zna się na tym co robi.

@Gebels

Cześć pracuje na pbsz jak załatwić tzn z kim rozmawiać o pracy w niemczech.

Luc
@Gebels

Siemka gdzie mozna załatwić robota w Niemcach

Gebels
@Luc

To już trzeba się zgłosić do (usunięte przez administratora)osobiście, bo jak komuś na oddziele powiesz to jak grochem o ścianę.

Nowy

Konkretną firma polecam. Sztygary (usunięte przez administratora) firma ok polecam

LP
@Nowy

Zobaczymy za parę miesięcy czy nie zmienisz zdania

Adamson
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Panowie dostałem ofertę na przodki na Zofiowke. Przodki na strzał czy kombajn, jak zarobki, jak dozór, problemy z załatwianiem urlopu i czy dużo (usunięte przez administratora). Dzięki za pomoc!

Siema

Witam, mam propozycję pracy na bzie, prace poziome. Jakie macie zdanie, polecacie?

Bzie
@Siema

Polecam, pracuje i sobie chwale. Zarobki bardzo dobre, ludzie jak i atmosfera w porządku. Cały przodek na nowym sprzęcie i przede wszystkim sucho.

@Siema

To zależy jaka stawkę ci zaproponowali na początek.???

Józek nowy

Odnośnie zarobków i umowy Pierwsza umowa jest na miesiąc i jest na niej 2800 brutto plus kartki 22zl jakaś premia i czerwone i dodatki za nocki oraz szkodliwe potem macie umowę na 3 miesiące i stawka na niej jest 3200 brutto plus kartki,dodatek za węgiel,premia do 30% dojazdowa 15 zł,kartki 22 dodatki za nocki i szkodliwe plus weekendy około 300 zł jak masz uprawnienia dostajesz więcej więc warunki nie są złe myślę że negatywne opinie dają pawulony mające większy garb niż mózg i emeryt co im ciagle mało.... Odnośnie badań nie słuchajcie baby że tylko można zrobić w Uni brackiej na Knurowie....w każdej uni można zrobić a psychotesty w Gliwicach naprzeciw kopalni Sośnica 60 zł biorą od pon-cz od godziny 12. Mam pytanie jak wygląda robota na Szczygłowicach i czy jest ktoś z Bytomia?

TakNie1
Projektant
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Panowie, wiecie może ile zarobi Projektant w Pbszu ?

Pytanko

Czesc da rade piatke na przodkach zarobic ?? Doswiadczenie i papiery sa. Praktycznie polowa za mna szukam czegos juz na stałe... Odpowiedzcie szlachta... Pzdr

REST
@Pytanko

Nie ma absolutnie szans. Bez dodatkowych dni zarobisz stawkę czyli gdzieś 3500 zł.

Noname

Serdecznie polecom robota na bziu pbsz nima zły narobisz się a zarobisz cwaniaczacych goroli lebrów i l4wiczów zwalniają no ale co nikt by takich nawet we własnej firmie nie chcioł.

TakNie3
Że co?
@Noname

Sprecyzuj wypowiedź.. Chodzi Ci o roboty powierzchniowe i pionowe czy o przodkach piszesz ????? Bo jak chodzi o powierzchnię to nie pogrążaj się bo to żenada. Chyba że jestes od robienia dobrze to może i zadowolony potem jesteś. Najgorsza kadra jaka może być to Bzie powierzchnia! Bo przodki mają normalne kierownictwo to i atmosfera normalna czego nie można powiedzieć o powierzchni. Fałszywy kierownik, fałszywa atmosfera, fałszywe premie i tylko kablowanie gorzej jak w przedszkolu!!! Wstyd p. Kierowniku wstyd!

Tak4Nie
MarekK.
@Że co?

Akurat od kierownika to się odczep kierownik P. Z Bzia to najlepszy harpagan i zno się na rzeczy wszyscy go podziwiamy

Harpagan

Kierownik P. to najbardziej fałszywa osoba jako znam. Opinie od lat ma fatalna. W towarzystwie obecnych jak i emerytowanych ryli powiesz jego nazwisko to każdy się śmieje i ręką macha. Więc gadaj co chcesz i broń jak chcesz. Podziwiajcie, podziwiajcie WAFLE bo taki okaz często się nie trafia. Opinia się wlecze od lat "Nawet swoich sprzeda jak będzie trzeba" :)))))

Tak3Nie
Pies Pluto
@Harpagan

A co Ty chcesz? Pietrek robi to, na czym wychodzi najlepiej i to co najlepiej potrafi. Dyplom dostał za marchewkę i pietruszkę ,a zatwierdzenia to mu dyrektor załatwiał bo sam się tym kiedyś chwalił. Jest to (usunięte przez administratora) pierwszej wody i uważajcie na niego bo w tej swojej głupocie potrafi narobić krzywdy ludziom, wystarczy że zauważy ze masz poukładane w głowie i już na wszelki wypadek jesteś kablowany, bo może akurat go wygryziesz.

Tak4Nie
Czesc

PGG czy Pbsz hmmmm o to jedt pytanie... Co sadzicie drodzy szlachcice???

Euronymous

Przy stawce 2900 z 6 sobotami i premia 28% zarobek niecałe 5000. To chyba nie jest duzo. Myślałem, że jednak Pbsz po przejęciu przez JSW będzie czymś lepszym,l. A tu tak jak ktoś wspomniał, na Bziu to faktycznie każdy patrzy jak tylko drugiego pod....kablowac. Obiecują złote góry, a potem kazdu się przekonuje jak jest. Nic dziwnego, że rotacja ludzi jest tak wielka w tej firmie. Pozdrawiam obecnych, przeszłych i przyszłych pracowników.

Tak2Nie2
@Euronymous

6 sobót ??? To na jakim kalendarzu wy robicie :):(:):)

Euronymous
@Czesc

Soboto-niedziele. Źle się wyraziłem

@Euronymous

A powiedz jak juz pracujesz,pracowales w pbsz ci bys teraz wybral pgg czy pbsz niestety na jsw nie ma plecow :(

NupelZbzia

Zwalniają nierobow i rewirantow a porządne chopy jak jo zarobią z sobotami 6 tysięcy i 30 procynt premi na Bziu ale trzeba sięrobic żeby zarobić

TakNie2
@NupelZbzia

Przy stawce 3600 nie mam takich zarobków, zejdź na ziemie.

Tak5Nie
NupelZbzio

Z 5 sobotami mom 6 tysięcy stawka 3700

Vin, Pain, Fromage, Amour
@NupelZbzio

Fleki walisz aż niemiło wonio. W systemie chopy po 8-9 świąt mają i ledwo co 6000 PLN przekraczają przy tej samej stawce.

@NupelZbzio

Kartki po ile mosz ? Premię są jakieś wynikowe?

@Bytomiak

Bez problemu dodatki premia 4czerwone i 6ma no na koniec dobrego loda kierownikowi i D/W

NupelZbzia

Polecom wom chopy robota na bizu super trzeba się ciężko narobić ale za slusorza mom z sobotami 6 tysięcy

Hahar
@NupelZbzia

już tam leca czekojcie na mnie

pikolo

jak długo ciągniesz?

M.
@pikolo

6 godzin w każdą środę.

Djdziadziorpdgfm

siema orientuje się ktoś jakie zarobki na miedzi ?

asd
@Djdziadziorpdgfm

Pod względem zarobków jest to trzecia może czwarta firma na miedzi. Absurdalny system premiowy sprawia, że można zarobić całe(usunięte przez administratora)

Jack
@Djdziadziorpdgfm

Pracuję od dwóch miesięcy. Podstawy dają teraz 2500 + dwie soboty jakieś zrobisz + bony Sodexo i wychodzi razem jakieś 3800 zł.

@Jack

Ile kartka za zjazd na dzień Sodexo? Jesteś operatorem.? 3800 z 2 sobotami i kartkami mam rozumieć za miesiąc? Szału nie ma w sumie śmiech na sali za takie pieniądze na miedzi ....

Misiura
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Witam. Jakie zarobki na początku za operatora na rękę na miedzi ? Kartki ile płacą?

Ryl

Wiecie czy można później przejść pod kopalnie Tak jak z sigu? Albo z pbszu przejść pod sig?

@Ryl

Na obydwa pytania odpowiedź brzmi : NIE.

NupelZbzio
@Bytomiak

Bytomioki sie nie znają tak Pbsz dziala jak Sig i po czasie można przejść pod JSW pierwsze osoby zaczynają wcielac

Tak1Nie3
Ryl

Obecna władza działu szybowego chcę świadomie albo nie doprowadzić do upadłości tej firmy pozdrawiam

Tak3Nie1

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie