Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Aktualność
Dzień Dobry, niezmiernie się cieszymy że odwiedzili państwo nasz profil, mamy nadzieję iż jest to początek na  drodze do wymarzonej pracy będącej ziszczeniem zadowolenia z wykonywania czegoś co się lubi a dodatkowo płatnego współmiernie do włożonego wysiłku.

Nasi pracownicy mogą liczyć na pełen pakiet socjalny, miedzy innymi:
- bony żywnościowe w kwocie 26zł za każdy dzień pracy (od marca wzrost do 30zł)
i wiele innych....
Oferujemy pracę dla osób z wykształceniem minimum zawodowym w zawodach:
- Górnik
- Górnik kotwiarz
- Elektryk
- Ślusarz
Doświadczenie stanowi dodatkowy atut kandydata.
Praca w systemie zmianowym, wymagana umiejętność pracy w zespole.
NIE CZEKAJ PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !!!
32 736 52 21    sekretariat Działu Robót Poziomych
662 135 203    Dział Górniczy
662 135 225    Dział Energomaszynowy

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Dzień Dobry, niezmiernie się cieszymy że odwiedzili państwo nasz profil, mamy nadzieję iż jest to początek na drodze do wymarzonej pracy będącej ziszczeniem zadowolenia z wykonywania czegoś co się lubi a dodatkowo płatnego współmiernie do włożonego wysiłku. Jesteśmy firmą branży górniczej bez przerw już ponad 75 lat na rynku, od kilku lat jesteśmy w grupie Jastrzębskiej Spółki Węglowej, pracujemy na wszystkich kopalniach tejże spółki. Nasi pracownicy mogą liczyć na pełen pakiet socjalny, miedzy innymi: - bony żywnościowe w kwocie 26zł za każdy dzień pracy (od marca wzrost do 30zł) - wczasy po gruszą + możliwość skorzystania z dofinansowanego wypoczynku w naszym ośrodku w Gdańsku/Sobieszewie - bogaty pakiet ubezpieczeniowo zdrowotny oraz program emerytalny (każdy pracownik ma odkładaną miesięczną składkę opłaconą przez pracodawcę ) - możliwość przystąpienia do kasy zapomogowo pożyczkowej i korzystanie z nieoprocentowanych pożyczek i wiele innych.... Nasi pracownicy dostają tzw Dojazdowe, mamy dobrze funkcjonujący system premiowy. Oferujemy pracę dla osób z wykształceniem minimum zawodowym w zawodach: - Górnik - Górnik kotwiarz - Elektryk - Ślusarz Doświadczenie stanowi dodatkowy atut kandydata. Praca w systemie zmianowym, wymagana umiejętność pracy w zespole. Podejmując pracę w naszej firmie masz pewność na stabilną i dobrze płatną pracę. NIE CZEKAJ PRACUJ Z NAJLEPSZYMI !!! Po więcej informacji oraz w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną dzwoń w godzinach 8-14 pod numery: 32 736 52 21 sekretariat Działu Robót Poziomych 662 135 203 Dział Górniczy 662 135 225 Dział Energomaszynowy

piotr
Kandydat

Witam, jakie warunki na kopalniach KGHMu jako dozór mechaniczny?

Śmieszek
@piotr

Ponoć podobno jakie podwyżki były a czy odczuwalne to...

Zniesmaczony_cebulactwem Nowy wpis
@piotr

Wystarczy Ci na dojazdy do pracy, o opłatach i rachunkach zapomnij. Przy takich wypłatach to w sumie jedzenie też jest przereklamowane.

Kamil37
Kandydat

Kiedy w pbszu wypłacane a wczasy pod grusza i w jakiej kwocie?

Ptr

Dołączam do pytania.

@Kamil37

Bierzesz 10 dni urlopu w ciągłości,składasz wniosek o wczasy pod gruszą i przy następnej wypłacie dostajesz kasę. ( Oczywiście wliczone do wypłaty) Kwota zależy od ilości osób w rodzinie na utrzymaniu.

Obiektywny
@Kamil37

2 tygodnie urlopu + wniosek u planistki.

Sylwia
@Zero z fazą pomylone

a ile jest od 1 osoby ?

@Sylwia

Odkąd pracuje miałem na 4 osoby i jest tego z tysiąc PLNów

Robert
@Zero z fazą pomylone

Czyli wychodzi po 250 zeta na głowę? To bardzo mało. Myślałem że dają tego więcej. To zależy od zarobków czy coś?

Śmieszek Nowy wpis
@Robert

Tak, progi dochodowe zależne od zarobków na członka rodziny.

Lidia Nowy wpis
@Śmieszek

I te kwoty to już na rękę?

Administrator Nowy wpis

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. na stanowisko Pracownik Działu Kadr? Podziel się swoją opinią.

górnik

Pracuje w PBSzu od ponad roku, zarobki sa zadowalające, przy dobrej premii nie raz 5000-6000 na rękę. Do tego kartki, barbórka, 14-tka i inne świadczenia. Jaka firma ma taki socjal? Warunki lepsze niż w PGG. Jedynie miałem problemy z dozorem, nadsztygar Bie….., trochę wymagający, ale taka jego praca.

Achim
@górnik

Extra, który oddział? Ile weekendów robisz 5-6? Jaka stawka? Każdy z nas chciałby tyla mieć w PBSzu.

Niki

Jaka kopalnia?

Calem
@górnik

Kolego to jaką Ty masz stawke ze wyciagasz taka wyplate

Franek
@górnik

Zapomniałeś dodać że z wszystkimi czerwonymi i z kartkami

górnik
@Franek

3-4 weekendy trzeba zrobić, stawka w miare wysoka, do tego dodaki i dobra premia.... nikt od razu nie zarobi kokosów, trzeba zrobić kursy i być dobrym pracownikiem ;) praca na poziomach....

Ryl
@Achim

Do zrobienia 5/6 czerwonych premia 30 ,dodatki przodowego dojazdowe Brak raty w kasie ,brak solidarności i mosz

Luk
@górnik

Masakra co to za zarobki... to ja teraz na powierzchni mam ponad 6 grubo na rękę z 2 sobotami plus wszystkie dodatki ,ale to w kghm

N.K
@Luk

Ponad 8000 bez sobót. Też kghm.

NSW
@N.K

To forum dla pracowników a nie nadsztygarów.

@górnik

Zapomniałeś dodać że za 2 miesiące ????????????????

Mark
@górnik

Fantazje dzisiaj pod kopalnią pieniędzy nie ma a mam przepracowane 17 lat i sam odeszłem z kopalni ale nie można ciegle patrzeć do tyłu a górników tylko tak są postrzegani że zjeżdżają pod ziemią a na powierzchni to rzadko łopatka i kilof tylko przy remoncie trzeba się czymś wykazać a na dole więcej się chodzi niż pracuje tylko często w jakich warunkach a kto ma na dom mondrze zbudowany to (usunięte przez administratora) dawno węgiel a prezes firmy i jego Słowiki nigdy w biurze nie będę miał źle i jedna furmanka na 4 kołach lepsza od drugiej i kopalnia powinna sama na siebie robić a nie tyle w biurach w jsw i kchw i są komputery ale ktoś tym nie umie zarządzać

Zniesmaczony_cebulactwem
@górnik

Chyba jako kierownik takie stawki, bo zwykli śmiertelnicy, którymi tak chętnie pomiatają w tej firmie, nie zobaczą takich pieniędzy.

Obecnie firma Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. poszukuje na stanowisko Frezer. Czy ktoś składa CV?

Adamek

Fajna firma Ludzie Ok ino dozur zjebay pan kierownika ele urbis spoko facet i (usunięte przez administratora)reszta szok jade w poniedziałek sie rozliczyć z nimi niechce ktoś mnie (usunięte przez administratora) to mnie zamkonom

kyg
Kandydat

Jesli na jakiejs kopalni nie ma roboty to moga wysłac na przxymusowy urlop?

Bdhd
@kyg

Połową Twojego urlopu wedlug prawa dysponuje pracodawca , ale przewaznie jak dany punkt sie konczy to pracownicy są rozdysponowani na innne punkty gdzie sa braki w załodze

Ula
@Bdhd

Co za bzdura. Skąd informacje o tej połowie, bo chyba nie z kodeksu pracy i orzecznictwa?

Adam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

jak to jest z dodatkiem za dojazd do pracy? jest to odejmowane z kosztow przychodu czy jest to dodatek wypłacony? pozdrawiam

Tomek

3200 podstawy , ok 40 procent premii , może być więcej albo mniej . 30 zł od zjazdu (w bonach ) 190 zł deputat węglowy , 10 zł dziennie za dojazdy , za dzień swiateczny tj . Święta i soboty 300 zł dniowki plus 30 za zjazd i dycha za dojazd . Tak jest przynajmniej na miedzi

Dawid
@Tomek

Dodatek dojazdowy jest w wypłacie czy osobno na pasku?

Grzegorz
@Tomek

E to wcale nie jest tak źle! Jak rośnie podstawa jeśli chodzi o coraz wyższy staż? Co jaki czas są podwyżki?

Pracodawca

Witam, nie wiem skąd pan ma te kwoty , raczej nie jest pan nawet naszym pracownikiem . Proszę nie pisać bzdur i nie prawdziwych kwot . Każdy poważny kandytat chcący rozpocząć pracę w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów podczas rozmowy kwalifikacyjnej dostanie informacje o prawdziwych stawkach , wiec proszę sobie darować takie wpisy . Pozdrawiam

Wolka kosowska

To ladną stawke dostales kolego sporo osob pracuje za najnizsza krajowa na umowie.

Młodszy górnik Budryk
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Ja mam na umowie 2800 pracuje ponad rok. Więc kto kłamie?? Dlaczego nie powiecie prawdy że ludzie tak zarabiają. W dodatku na budryku kierownik jest osadzony o (usunięte przez administratora) czeku tego nie napiszecie prawda boli.? Omijacie ta firmę szerokiemu łukiem. Jak nie bd roboty to was wyrzuca 80 km na inną kopalnie dalej i nie bd ich interesować z kim jeździsz do pracy. A i nie chorujcie jak to ktoś napisał bo was zwolnią

Zniesmaczony_cebulactwem
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Tak się zastanawiam. Skoro na imprezie dziesiątki osób mówią wam, że jesteście pijani, to może warto odstawić butelkę... Niby sami kłamcy tutaj piszą o firmie, ale jakoś dziwnie dużo dokładnych danych podają. W firmie jest źle już od wielu lat, ale jak widać nikt nie chce wyciągnąć wniosków dlaczego ludzie odchodzą.

Ha
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Co to za odpowiedź jeśli ktoś będzie chętny mogę pasek pokazać pozdrawiam

górnik JSW

Kolega. Jak dostałeś stawkę 3100 to znaczy, że jesteś werbus. Ja w PBSzu podnoszę kwalifikację i stawka idzię w górę. Nie narzekam na wypłaty, wcześniej pracowałem w PGG i było dużo gorzej. Zarobki w PBSz S.A. są godne, do tego masz barbórkę, 14-tkę, wczasy pod gruszą, jest kasa zapomogo pożyczkowa. Żadna inna firma Ci tego nie da. Narzekają tylko lebry, co nie chce im się robić POZDRO !!!

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

stefan ja juz pracuje na stałe i cokolega pisał o zarobkach to szczera prawda z 3lub 4 sobotami w miesiącu jeszcze 4000 nie dobiłem premie kepskie jestem przodowym slusarzem z przodka i po prostu kicha ,zobaczymy po podwyżce w pazdzierniku .Moja stawka przodek 3000 zł smiech na sali ,a roboty ze koszulke idzie wyżymac .PORAZKA

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Jak tacy otwarci jesteście dla ludzi to może pora się wziąć za kierownika który ludzi niszczy .. Czy aż takie plecy ma ? Za co nas macie ? Jeden.... może ludzi .. Czy zgłosić do odpowiednich instytucji jak nie umiecie sami znim porządku zrobić . Na Budryku dajcie dodatek za robotę z takim człowiekiem !

No ja

2800 to dobry zarobek ?

Normalny
@Jo

To nie jest (usunięte przez administratora) Przedszkole.. Kierownik jest po to aby pilnować roboty aby wszystko grały każdy trybik pracował jak należy w tej maszynie a za co was (usunięte przez administratora) za nieudolstwo i lenistwo jak przyszedłeś to pracy pospac i posciemniac to zostań w domu a druga strona to jest kopalnia nie ma miejsca dla słabych... Żałosne te wasze komentarze... Narzekać i beczec.. Tyle potraficie.. Ktoś was trzyma tu na siłę? Nie!! A więc (usunięte przez administratora)

Skórka
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Witam tak dostajemy informacje o stawkach 3400 zasadnicza plus dodatki taka informacja byla a na ror ..wplywa 3200...troche to dziwne

Gornik
@Jo

Wszyscy tak narzekają na wypłaty. Jest wiele firm na rynku co oferują pracę. Jednak w żadnej nie ma Barbórki, 14 tki i innych dodatków socjalnych takich jak w Pbszu. Rok stażu na dole a wymagania wysokie jak przodowy z 20 letnim stażem. Proponuję wziąć się do sumiennej pracy albo zmienić zawód.

Jo

Dokładnie tak jest ludzie pracują po 10-15 lat. I stawki maja po 3500 zł .wstyd i hańba . A co do podwyżek to sami sobie dają

Szczery
@Gornik

Ty sobie jaja robisz xD. Ale mi to wielka Barbórka i 14 jak ona jest tak mała jak wypłata.... Już na powierzchni na CNC zarobię więcej na miesiąc niż ty na dole za 2 z Barbórką lub 14stką mając dwa razy lepszy social niż ty. No niestety koledzy, czasy kopalń i ich świetności dawno minęły.

Bartek
@Ha

Witam możesz podesłać pasek?

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Szczero prawda pisze 3100 na ręce i nic więcej .

@Bartek

podeslij meila to ci podeśle tylko nie smiej sie ze ktos pracuje za takie pieniądze w przodku na bolterze.Tylko ja już mam swoje lata i tylko czekam do swojej emerytury,i zapużno na zmiany,

Kokossnuss

Tak mogę

Ale kum kum xd

Podaj meila

martin
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Na jakich kopalńiach pracujećie.

Marek
@paco

Bylem na rozmowie powiedział 3450 a z dodatkami 4000 netto cz to możliwe

@Marek

Raczej nie jak jestes młody do 26 roku zycia i jak masz powyżej 30 km do pracy i dostaniesz wegel przy takiej stawce jaką ci zaoferowali i jak przerobisz około 3 czerwone oraz dobrz premia to realne ale niewiem ,dam ci przykład po moim koncie ja jestem powyzej 26 roku zycia moja stawka 3200 za dojazd 300 plus wegel 260 oraz 3 czerwone plus jakas premia jeszcze nie wiem jaka wypłata nie dobiła 4000 sporo mniej .niemoge napisac dokładniej bo mogli by zweryfikowac konto SORKI

Byly
@Marek

4000 netto z 4 świętami ????????????????

@Byly

Tak tak jeszcze pan musi nam zapłacić za to ze pan u nas pracuje :) Bądźmy poważni . Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z naszymi propozycjami pracy.

Nowy
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Nie ma się co (usunięte przez administratora) pieniądze są marne...mało kto jest w stanie zarobić 4k bez czerwonych, już nie wspomnę, że są ludzie , którzy nie umieją zarobić nawet 3k. Ludziom się nawet pracować nie chcę za takie pieniądze, a poniżej dozór się dziwi, że kiepskie wykony...

Lucek
@Nowy

Na miedzi 4000 to wstyd zarabiac

Graba
@górnik JSW

Najważniejsze jest szczera opinia i szczerosc. No może nie zdjęcia pasków jak i pokazanie kwoty wypłaty ale mniej więcej. Panowie jeśli można prosić o opinie o tej firmie : Jak wygląda sprawa z Zarobkiem, a dokładnie ile ma się za szychte, po ile są bony w tej firmie no i jak to wygląda z dodatkiem szkodliwym do wypłaty. Jak są płacone soboty i święta ?, Jestem po szkole górniczej mam Górnika, Samego doświadczenia pod ziemią mam 9 lat. Z uprawnień posiadam po szkole górniczej - Górnik Z uprawnień zrobionych prywatnie posiadam: - Cieśla - Uprawnienia na PTG i Skaty Pracowałem na Podsadzkach ścianowych, Jak i na GRP 3 (w transporcie) Jeśli można prosze o informację Panów pracujących w tej firmie. Za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Reks
@Szczery

Tak bo szefostwo siedzi w biurze jakby poszło z nich do budowlanki gdzie na 4 piętro trzeba wnieść panele płytki zaprawy i na ścianie pracując przywieźli i unas nie ma windy tak jak większość w Niemczech i jeszcze płacone od metrów gładzi lup od pokoju na gotowe ale lepiej w biurze siedzieć i w jednej rece kawe a w drugiej telefon i dobrze że górnictwo upada bo państwo które jest rozwinięte to dawno ma ine źródła energii elektrycznej i zobaczcie jak powoli przechodzą na elektryczne autobusy i potem auto

Jork
@Normalny

Dziś pod kopalnią nie ma pieniędzy a co dopiero pod firmą a czy w życiu trzeba się (usunięte przez administratora) fizycznie żeby zarobić nawet mając wykształcenie zawodowe raczej nie tylko jak jakiś (usunięte przez administratora) któremu nie chcę się myśleć

Hh
@paco

Nie rozumiem dlaczego taka firma jak pbsz daje takie zarobki ja bez doświadczenia facet z firmy konstrukcje Jastrzębie na montażu i demontażu rur zaoferował mi że te 4tys i że zarobię bez sobót to oco chodzi że wy macie mniejsze zarobki

Ra-V
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
Kandydat

Witam, Może mi ktoś powiedzieć gdzie dostaje się ubrania robocze przy przyjęciu? W Pbsz czy na kopalni ?

Żona Górnika
Klient

Jesteś ojcem ? Masz żonę , rodzinę - szczęśliwe życie ? To lepiej nie zatrudnia się na Budryku pod PBSz . Traktują ludzi jak ***** mój mąż co piątek informuje mnie o zmianie godzin pracy .Zamiast iść z normą wq zasad . Brak systemu pracy . Mamy dzieci ja mam swoją działalność - nic nie możemy zaplanować . Był cudowny kierownik z którym można było wiele spraw załatwić to przez jakiegoś"opiniowanego" ( który zamiast pracować przyszedł spać ) przeniósł się na inną kopalnie . . . Więc jeżeli chodzi o byłego kierownika to z opinii męża był naprawdę fajnym "szefem " I zarobki .... Smutno że ludzie w górnictwie zarabiają po 3600 ! ! ! Nie polecam.

Xyzx
@Żona Górnika

Własnie tego sie spodziewałem na zofiówce od jutra szkolenia i pare.. osób idzie na budryk :) zamiast w tym samym mieście miec prace to dodaja dojazd 50km..

Zbychu
@Żona Górnika

Całe szczęście, że zrezygnowałem za wczas bo już jedną nogą byłem w Pbsz-u. Wole miec wolne weekendy i spokojną głowę niż robić z takimi ludźmi.

Mark
@Zbychu

Ja też nie będę pracował bo w cześć opini jest cześć prawdy a za takie pieniądze nie będę pracował a kartki w firmie na powierzchni są i przewóz pracowników a mam 17 lat dołu i nie można patrzeć w wstecz a jak firma Górnicza cygani to ja 52 paragrafem się nie przejmuje bo potem firma zmieni nazwe i dalej cygani a z kopalni papiery mam czyste a zobaczcie jakie Pbsz ma biuro w Tychach i tam nie zarabiają tak śmieszne pieniądze

Postronna
Kandydat

Nie potrafię zrozumieć tej firmy. Jak człowiek w takich warunkach pracy na kotwieniu może zarobić 3;890. Mamy 2 dzieci , ja staram się chodzić do pracy ! Tylko tutaj powstaje problem jak i kiedy ? Skoro męża rzucają jak szmatę między różnymi zmianami. Pbsz !!! Zmieńcie ten chory system . . . Lub dajcie ludzią tak zarobić aby nie musieli się martwić jak wyżywić w dzisiejszych czasach rodzinę

Spokojnie
@Postronna

Witam, kwota o której Pani piszę faktycznie nie jest zbyt duża, ale doliczając kartki i przywileje (Barbórka 14nastka) dzieląc na 12 miesięcy kwota robi się już sporo wyższa, którą aktualnie na powierzchni nie jest zbyt łatwo zarobić. Dużo pracowników zostaje w górnictwie, bo ten specyficzny rodzaj pracy bardziej odpowiada ludziom od tego co jest na powierzchni gdzie ważna jest każda minuta pracy często na widoku kamer. Również uważam, że zarobki w górnictwie nie są zbyt dobre, ale każdy ma indywidualny wybór. Co do rzucania po zmianach...na punkcie, którym pracuje nie ma czegoś takiego. Jeżeli Pani mąż nie umie się dogadać z dozorem odnośnie zmiany to może wina leży po obu stronach ? Życzę powodzenia w rozwiązaniu problemu.

Alison
@Postronna

To może trzeba zmienić pracę?

Budryk.

Witam.Czy są organizowane jakies kursy dla Spawaczy na Bziu?

colo
@Budryk.

Są,około 3 tygodnie,na Mag.

Jack D
Klient

Witam, jak wyglądają zarobki na robotach szybowych ? Czy pakiet socjalny, czyli Barbórka, 14 pensja itp. jest atrakcyjny w porównaniu z innymi firmami ? Dzięki z góry za odpowiedź.

Pinokio
@Jack D

Podbijam, jakie zarobki na szybach jako górnik?

Obiektywny
@Pinokio

Od 3.5-7 tys. zł. W zależności od stawki, liczby świąt oraz premii.

Jakotako
Kandydat

Witam . Jak wyglądają dodatki ? kartki barborka 14 węgiel? Czy coś jest ? I jak atmosfera w szybowym Pniówek Bzie Zofiówka?

@Jakotako

Kartki do ręki dostajesz od planistki a Barbórkę i 14 na konto... Ps.Ludzie jak wam się nie chce czytać tego co piszą wcześniej inni to nie przyjmujcie się do tej firmy.

Ciekawy

Szczęść Boże robi ktoś z waszych znajomych w Niemczech ? Opowiadajcie co tam

Jarzabek
@Ciekawy

Ja tam byłem kilka miesięcy.Wyrwałem się z tego miejsca.

adwokat diabła

za te nagany za kotwienie przywita do Pbsz Państwowa Inspekcja Pracy i przekonamy się jak wygląda z tym regulaminem

Janek
@adwokat diabła

Nagany macie na Budryku ? Za co ?

Xxx
@Janek

Za wyjazdy po 6, wg regulaminu kopalni mamy takie prawo, a firma swoje

Tomek
@Xxx

Przy robotach wiertniczych i kotwieniu, gdzie użyta jest płuczka wodna powyżej 45 stopni nachylenia otworu, macie prawo wyjechać po 6 h pracy, wszędzie na każdej kopalni i w każdej firmie, jest to praca w uciążliwych warunkach, mało tego nie wolno przy takich robotach zostawać nadgodzin !

Kowol
@adwokat diabła

W waszym przypadku sprawa wygląda tak że czy się kotwi czy się leży to 6h się należy, myślę że Ci co robią swoje i sobie radzą spokojnie wyjeżdżają na 6h i nikt do nich nie ma pretensji , gorzej jak gówno zrobisz i idziesz na bo 6..

Kret
@adwokat diabła

A jeśli okaże się, że po wizycie PIP pracownikom nie przysługuje skrócony czas pracy, to co pracodawca będzie zmuszony ich zwolnić albo zaproponować 6/8 za te dniówki? Takie tematy chyba lepiej załatwić rozmową a nie kapowaniem na swoją firmę, każdy kij ma dwa końce, pozdrawiam tych którym chce się robić...

@Kowol

Ale tu chłopaki kotwią po 5 lub 6 kotew i to jest mało więc nie wypowiadaj się na temat ile kto robi bo pewnie jesteś jednym z tych co dużo gadają a nic nie robią tylko do biura chodzą ????????????

Asdf
@Młody

6 kotew? To oni na siebie w życiu nie zarobią......

Łep
@Asdf

6 na łep

@Asdf

A ty ile robisz że taki mądry jesteś?

Asdf
@Młody

Wystarczająco długo by nie wiązać przyszłości z tą upadającą firmą.

House
Kandydat

Da się dostać do pbsz bez doświadczenia dolowego chciałbym zacząć przygodę z górnictwem

Janek z firmy
Kandydat

Panowie a jak tam za ślusarza na budryku ? Jakie maszyny , jak dozór i jak płacą

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 196.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 29 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii klientów firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A., to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.