3 Dodaj opinię
3 416 779 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Aktualność
Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś, zadzwoń lub złóż swoją aplikację w zakładce "Oferty Pracy".

Tak7Nie36
Witek

Witam, jakie zarobki w PBS na dzień dobry w kopalni Zofiówka na stanowisku elektryka? 7 tyś zarobię? Proszę o szczerą odpowiedź

@Witek

Tak jest to realny zarobek-po zsumowaniu dwóch miesięcy.

Tak4Nie

opornik 560 ohm
@Witek

7150 z czterema weekendami to tak

Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda robota na Jankowicach?

Aaapn

Witam. Czy jest szansa dostać się na bzie-dębina. Jestem po technikum elektrycznym górniczym 2 lata doświadczenia jako elektryk na produkcji. Czy np po pół roku jest możliwość przejścia do sig ? Jakiej wypłaty mogę się spodziewać bez weekendów?

Ber.
@Aaapn

Kolego na Zofiówkę można bez problemu się dostać na roboty poziome. Podjedź sobie na kopalnię mają tam biuro.

Aaapn
@Ber.

A jak z bzie dębina ? A możesz mi jeszcze powiedzieć jak wygląda praca w pbsz?

Dołowy

Koledzy pomóżcie jak wyglądają badania do PBSz-u w jastrzębiu ? Czy okulista jest ciężki do przejścia jeśli ma się minimalną wadę ? Pozdrawiam i proszę o pomoc !

Adam
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda praca na kwk jankowice przy szybie? Wiela płacą?

RASSIJA
@Adam

3000 zł netto oraz 22 zl kartki za dzień roboczy.

Kazimierz
@RASSIJA

A w weekendy też robicie?

@RASSIJA

To zarobek nie jest zły a czym się zajmujecie ?

Tak1Nie3
ŻYCZLIWY JUZ NIE DŁÓGO BO BĘD
@Janek

czerwone kmery zaczynają się wypowiadać proszę przyjdź na Zofiówke ludzi brakuje każdego przyjmą nawet bez jaj a najlepsi z najlepszych którzy robią tu w PBsz ładne parę LATEK głównie [strzałowi którzy myślą że są najważniejsi ] i mogą robić co chcą z ludźmi i kierować wszystkimi pracami zarówno pracami po tyłach jak i w przodku niech nie myślą ze gdyby nie oni to nie ma postępu po to jest podział na funkcje że jedni odpowiadają za pracę po tyłach a drudzy postęp w przodku żeby były metry [ nie będzie postępu w przodku bez prac potrzebnych po tyłach jak i na odwrót] POZDRAWAM życzliwy

Tak10Nie
Kazimierz
Nazwa działu: Produkcja

Jak z zarobkiem na Jankowicach i na jaką kasę można liczyć?

Jomasz
Nazwa działu: Finanse

Witam pracuję trochę w tej firmie na razie ok. Mam pytanie do pracowników tej ze firmy. Czy jest możliwość wzięcia pożyczki w firmie? Jak takie coś wygląda? Pozdrawiam serdecznie

elo
@Jomasz

Dostaniesz pożyczkę ale musisz należeć do kasy zapomogowo pożyczkowej ,a wysokość pożyczki zależy od wysokości wkładu.

Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda robota na Budryku?

Firmowiec
Nazwa działu: Produkcja

Przy śmiesznych warunkach jakie zaproponowali to ja jednak zostaję we firmie ;)

Jasny gwint
@Firmowiec

Warunki może są ok. Aczkolwiek wypłaty z rzędu 2800 3100 to jest kpina za pracę na dole.. Nie warto uwierzcie nie ma sensu..pracowałem zrezygnowałem

Tak11Nie
Irena
@Firmowiec

Czy możesz nam dokładniej wyjaśnić jakie warunki gwarantuje firma? Firma obecnie prowadzi kilka rekrutacji. Aplikacje możecie składać również bezpośrednio przez serwis GoWork w zakładce „Oferty pracy”. Myśle, że wielu zainteresowanych pracą będzie chciało poznać informację, które udało ci się poznać na rozmowie. Istnieją również inne czynniki które możemy liczyć do dodatkowego wynagrodzenia. Czy firma oferuje benefity pozapłacowe bądź premie uznaniową?

Jomasz
Nazwa działu: Produkcja

Witam serdecznie. Pytanie do pracowników. Czy pracownik w Pbsz ma możliwość wzięcia pożyczki w firmie? Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

Bogus
Nazwa działu: Produkcja

Szczęść Boże Pany mom pytanie na Budryku czym się zajmujecie i na jaki zarobek można liczyć?

chlop

Zarobki od ~3 tysięcy do ~4 z weekendami, które czy chcesz czy też nie robić trzeba (nie są dobrowolne). Możliwość przerzucenia z dnia na dzień na inny oddział i dojazd do pracy po 60km. Jak komuś pasują takie warunki to jest względnie okej. Jeśli nie to szukajcie czegoś innego.

@chlop

Kwintesencja firmy z władzą na czele.... Brak słów..

Tak3Nie2
Alfrid
@chlop

Jak po tyle km cza jezdzic to ida do zok-u na start 3000 robota na jednej grubie Barbórka , Dodatek wakacyjny itp.

Tak7Nie1
Gabriela
@Alfrid

Twój wpis nie jest do końca jasny i nie wnosi tutaj zbyt wiele, możesz powiedzieć, co konkretnie masz na myśli? Pamiętaj, że wątek dotyczy pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A., nie należy tutaj zatem przedstawiać warunków panujących w innych firmach. Co mógłbyś zatem powiedzieć o tym pracodawcy? Jesteś zadowolony z tego, co oferuje pracodawca? Jak oceniasz możliwości rozwoju?

Tak1Nie4
@Alfrid

To idź do tego Zoku a i tak za chwila wrócisz, ale wątpia czy się jeszcze załapiesz...... 3000 brutto/netto nie napisołeś , jakiś dodatek wakacyjny ? co to jest. A u nos 3000 netto dla początkujących ze średnim stażem( podejście indiwidualne do kożdego) Barbórka i 14-ka tj. tyla wiela śrenio zarobiosz mosz to 2x dodatkowo wypłacone, grusza, jubilat, dofinansowane wczasy dla cołki rodziny, kasa zapomogowo pożyczkowo, PPE(nie PPk) czyli iniwidualne konto emerytalne, bony sodexo 22 zł za dzień, bony sodexo dodatkowe na święta. A jak chodzi o dojazdy to jest 15 zł na dzień + dodatkowa dojazdówka jak są dalsze gróby, no i mamy też przewozy dla kolegów z dalekich rejonów. I to jest oferta !!!!!!

Tak4Nie8
@Stary

Taa wszystko cacy a w szczególności te dojazdówki i przewozy dla tych "kolegów" ????

K.T
@Stary

i co ty myslisz ze to ludzi przekona zeby do pbsz przeszli, jestescie przereklamowani inne firmy bez tych dodatkow na ktore trzeba rok czekac lepiej placo

Tak10Nie
Pawel
@Stary

W pbsz na rejonie KGHM nie ma 14 pensji.. Są dodatki jak napisałeś ale 14 pensji nie ma

@Pawel

To nieźle Was zrobili, ciekawe co na to układ zbiorowy? Ruszcie temat z kierownictwem i związkami.

Gorniczek

Panowie. Co lepsze pbsz czy PGG (polska grupa górnicza) nie wiem gdzie isc Niby w pgg zarobki 3000 za czarne

COCACOLA
@Gorniczek

podobnie jak w PBSzu. Więcej nie zarobisz.

Góral

Czy dojeżdża może ktoś na Zofiówkę lub Bzie Dębina z okolic Istebnej bądz Wisły czy Milówki ? Planuję się zatrudnić w firmie w najbliższym czasie.

PIOTREK

FIRMA OK-POLECAM

Tak4Nie4
robercik

Pjoter,to ty??!!!

@robercik

Pjoter jest tylko jeden. Zdania na temat PBSzu nigdy nie zmienię.

Tak4Nie
Joanna
@PIOTREK

Przeglądając poniższe posty można odnieś wrażenie, że Przedsiębiorstwo Budowy Szybów nie jest do końca polecane jako miejsce pracy. Dlatego bardzo się cieszę, iż znalazła się osoba, która ceni sobie tego pracodawcę. Ale przydałoby nam się nieco więcej szczegółów odnośnie obowiązujących tam warunków zatrudnienia. Zachcesz nam powiedzieć, czy pracodawca ten motywuje swoich pracowników w jakiś szczególny sposób?

Tak2Nie6
Alfred
@Joanna

TAK RÓBCIE WEEKENDY TO BĘDZIE LEPSZA KASA (czyli tak zwana premia)

TakNie4
@Joanna

Motywuje, praca w weekendy, bo tak trzeba i takie mają roboty powygrywane na kopalniach. Motywuje, przenosinami z oddziału na oddział kilka razy w miesiącu. Motywuje, transportem ręcznym materiałów bo dozór nic nie potrafi załatwić, albo nie ma sprzętu do tego. Motywuje, niskimi zarobkami, jak chcesz zarobić jak człowiek, zrób 4-5 weekendowych dniowek.

Tak6Nie1
@PIOTREK

PIOTREK mam pytanie, oczywiscie proszę o odpowiedź jezeli jesteś pracownikem. Dostalem sie do firmy PBSz ale mam podpisac lojalke na 5 lat jezeli zrezygnuje z pracy to nie moge przez 6 miesiescy pracowac w górnictwie czy ro teraz jest normalne w tej firmie jak przychodzi nowy pracownik? Orientujesz sie może cos w tym temacie?

NIE dla rozszczenie STOP447
@Janek

Poważnie ?! Pierwsze słyszę, żeby taki cyrograf miał podpisywać człowiek . Co do słów (usunięte przez administratora)potwierdzam jego warunki, płace w tejże firmie.

Supernadoperator
@Janek

W tej firmie to normalne że proponują Ale bądź twardy i nie podpisuj bo będziesz jak pies na smyczy. Jak się nie zgodzisz to nic ci nie zrobią sami zmiękną

Co to za bzdura?

Helena
@NIE dla rozszczenie STOP447

Podsumowywując wszystko to co piszecie, w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów można dobrze zarobić , gdyż firma premiuje za wykonywaną pracę oraz umożliwia pracę weekendami. Ile weekendów w miesiącu można wyrobić, ile nocek i jak wysoko są one płatne/ ile procent?

TakNie4
@Helena

Tak w PBsz można dobrze zarobić a potencjalni pracownicy czekają w kolejce ,aby zostali przyjęci. Nie ośmieszajcie się. Wszystkie firmy okołogórnicze podniosły płace i pracownicy lepiej na tym wychodzą niż my z tym socjalem

@obecny

Taa a w ZUS-ie nawet nie wiedzą że istniejesz bo ci pod stołem płacą,

@Joanna

W szczególny sposób, niech pomyślę...... robisz co do ciebie należy i za to ci płacą. Nie liczę tych co to mają doświadczenia poniżej roku w 15 firmach i najlepiej za to że są chcieli by 5000. Pozdrowienia dla prawdziwych ryli :)

@Stary

Pod stołem to emerytom płacą a reszta ma normalnie odprowadzane składki. To nie te czasy że oszukiwali na składkach ,premiach itd. Teraz firmy walczą o pracownika podbierają pracowników firma -firmie specjalnie ich motywując.Teraz niema tylu pracowników co kiedyś, że można było prowadzić selekcje. Teraz bierze się to co jest no i niestety widać efekty w postaci braku postępu,niedbalstwa,nie zwracaniu uwagi na rzeczy które mogą przerwać proces prac,postępu. nieszanowaniu prac które są realizowane po tyłach [coś leży na spągu lub coś jest przyciśnięte wisi lub jest zahaczone itd. To ich to nie interesuje twierdzą że to nie ich problem, A niestety skutkiem tego są postoje.

Gabriela
@PIOTREK

Piotrek, a czy możesz dodać coś więcej od siebie? Pracujesz w tej firmie? Opisz proszę, czego może oczekiwać po zatrudnieniu kandydat o pracę i na co zwrócić uwagę w procesie rekrutacji.

Bytomiak

Kiedy płacą premie od zysku w PBSzu? JSW swoim 15. 07 placi a u Nas? Co w tej sprawie załatwiły Nasze związki?

Tak6Nie
@Bytomiak

Jsw nie wzięło nas żeby nam pieniądze dawać ????

Jarzabek

Hej.Powodzenia tym,którzy wierzą,wyjeżdzając do władka do niemiec,że składki ZUS są odprowadzane od zarobku w niemczech. P.S.patrzysz sobie władziu w pysk,jak się golisz?

Wiking

Chłopy, jak atmosfera w firmie i ile można zarobić jak się ma chęci do pracy ? Nie pytam betonów, patostreamerów, nowoprzyjętych i wiecznie narzekających tym że trzeba pracować w pracy, jacyś konkretni pracownicy z jajami tu są ? Czytałem wypowiedzi niżej, ale za duży wylew nienawiści hejterów od których prawdy się nie dowiesz, bo wiecznie im źle.

Tak3Nie5
ambitny
@Wiking

To się przyjmij jajcarzu i się dowiesz czy dobrze czy źle z tak wielkimi kulami

Tak3Nie2
@Wiking

Mając chęci takie jak wykazujesz w tym pytaniu, będziesz wykorzystywany, będziesz robił po 20k km rocznie swoim samochodem. Atmosfera w robocie spoko, zależy na jaki dozór trafisz, szału nie ma same karierowicze, więcej i więcej. Zarobki słabe jak na górnictwo, max 3000zl z 4 weekendami max 4000zl, po prostu szał.

Tak5Nie
Wiking
@Pjoter

Dzięki za info, to ja dziękuje za takie pieniądze to się nie opłaca jeździć po 20 tys. Km rocznie, tak jak mówisz, poszukam gdzie indziej.

@Wiking

No nareszcie jakiś mądry wpis, idź gdzie indziej to u nas mniej nierobów będzie.

TakNie3
@Stary

No tak ale u nas w PBsz to dożo cwaniaków i najlepszych z najlepszych którzy płaczą wiadomo o co

Bera

Jest ktoś z Zofiówki ? Ostatnio aplikowałem na stanowisko pomoc dołowa, jak tam wygląda robota oraz czy ludzie są raczej w porządku ? Jak patrzą na studentów zaocznych czy mają jakieś "fory" (Tata mówił że należał się piątkowy wyjazd bez kolejki na uczelnię) Stawkę obiecali mi 2800 brutto czyli najniższa na początek, kartki 22 i na dojazd 15 zł to liczę że zarobię te 2800 przy dobrym wietrze. Szczęść Boże !

t.k
@Bera

To dobrą stawkę Ci dają,bo Ja np.fachowiec 7 lat stażu i mam 3050 brutto.Szczęść Boże...

K.T
@t.k

czyli pseudofachowiec jak za 3050 porażka pany jak to jest dla was dobra stawka ,ŚMIECHU WARTE.

t.i.
@Bera

Dołączam się do pytania jak to jest studiować i pracować w tej firmie ? Szczęść Boże !

Szukający alternatywy

Witam, panowie powiedzcie tak z ręką na sercu ile można zarobić jako nowoprzyjęty, z weekendami i bez weekendów, jest szansa dostać pracę w oddziale szybowym bez wcześniejszego doświadczenia , robić kursy, doszkalać się ? Myślę nad zmianą pracy bo w Tauron Wydobycie jak nie zrobisz 7 świąt to 4000 nie zarobisz, po kilku latach pracy, masakra jakaś !

NIEGLOSUJNADMNIEJSZYMZŁEM
@Szukający alternatywy

przy stawce 3000 brutto - od 2900 do 3300 (bez weekendów). Zależy to od premii jaką otrzymasz. Kartki po 22 zł. Wszędzie duże braki także możesz otrzymać pracę również na oddziale szybowym. Zważ na to, że możesz niejednokrotnie dojeżdzać do pracy po 40 km.

n.
@Szukający alternatywy

Idż i nie prowokuj...?????

Szukający alternatywy
@n.

Ale czym ja cię prowokuję kolego ? Pytam tylko o rzetelne informację na temat pracy w tym przedsiębiorstwie, jeśli nie wierzysz że w Tauronie jest jakaś paranoja organizacyjno płacowa to wejdź sobie na forum Janiny, Brzeszcz lub ogólnie Taurona Wydobycie i poczytaj co sie dzieję w tej firmie.

@Szukający alternatywy

Ciężko przeczytać parę postów niżej wszystko pisze

Daniel127

To zapraszam do PPG-'ROW JAS' firma żetelna i o dużo lepiej płaci. A robimy tą samą robotę co oni. I oczywiście jesteśmy razem z nimi w konsorcjum. Zapraszam!!!!!! PS. Pracuję już tam parę ładnych lat

Tak9Nie

@Daniel127

Widzę że konkurencja zagląda na nasz profil, reklama na konkurencyjnym profilu ? nie mam więcej pytań :) PBSz#JSW Pracuj z Najlepszymi !!!!!!!!!!!!!!!

Tak1Nie11
Pjoter
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Za to Wy, Asy, to się nigdzie nie umiecie zareklamować, non stop szukacie ludzi, za takie propozycje wyplat, nie mam więcej pytań!? :) Coś masz jeszcze do dodania dyrekcyjny pisarczyku? W Tych odpowiedziach pracodawcy widać to jaki mają stosunek do inncyh ludzi, poniżyc, ośmieszyc, jeszcze jeden taki wpis i zgłoszę Was tam gdzie trzeba.

Aktualność

Tak7Nie36
życzliwy

2900 na rękę bez weekendów, drzwi otwarte dla wszystkich którzy mają ręce i nogi, zapraszamy. ;)

@życzliwy

Szał, czyli ~3200 na umowie, jak takie stawki dają dla śleprow to ciekawe co powiedzą obecni wieloletni pracownicy co mają stawki ~3500. Brawa dla Dyrekcji, za szacunek dla wieloletnich doświadczonych fachowców.

Tak2Nie3
Były firmol

Chyba z kartkami...

Alojz Brzęczyszczękiewicz
@Pjoter

Doświadczony górnik ma 2900 na rękę bez weekendów, a śleper ma jeszcze mniejszą stawkę. A wieloletni doświadczeni pracownicy są sami sobie winni dlatego że szef poklepie TAKICH po plecach jacy to dobrzy są i to im wystarczy.A na spotkaniach przodowych z dyrekcją usłyszeli coś o podwyżkach o wyrównaniach i co NIC - CISZA .Najlepsi Wieloletni Pracownicy którzy płacze że nowo-przyjęty ma więcej niż ON SAM to durne myślenie najlepszych z najlepszych.Pracownicy na powierzchni mają wypłaty od 2700 wzwyż takie są Realia dzisiejszego świata

@Alojz Brzęczyszczękiewicz

Alojz mnie tego nie pisz ja to wiem od dawna, że nowi maja lepiej, staremu szkoda coś poprawić na kasie bo długo robi i się nie zwolni. Jest w firmie też kilka płaczkow co stawki maja wywalone w kosmos a w kulki lecą jak im ciężko, jak im źle, wśród załogi nie mają kolegów tylko w dozorze. Dużo by pisać o firmie.... Przyszła nowa władza miało się coś zmienić a jest tak jak było, "kiedyś choopy bydzie lepij".

Ołów

Daj jakiś namiary

@Ołów

NAMIARY KARTY LGBT TO NALEŻY PYTAĆ W WARSZAWIE TROLU

JASIU

Witam Jakie firma ma roboty P/z Na Budryku?? Warto?

FR
@JASIU

Szybowe oraz poziome - lecz dopiero kompletują załogę.

Antek

Panowie i Panie gdzie najlepiej na badania? JAS MOS CZY BORYNIA

Ryl

Witam. Jakie zarobki na Szczygłowicach. Górnik, ciesla gorniczy ,elektryk fo 1 kv i 10 lat górnictwa. Pozdrawiam

Szczygieł
@Ryl

4000zł bez weekendów weźmiesz +500zł kartki. Z weekendami do 6000 zł.

Tak3Nie4

nie żartuj sobie ściemniaczu

Ryl

Dzieki za info.

@Szczygieł

Zapomniałeś dodać że brutto ????

@Szczygieł

To trochę przesadzileś.Fakt- PBSz to jedna z najlepszym firm na rynku,z dużym socjalem.Ale napewbo tyle nie 6000 ze świetami jako nowoprzyjęty.Po za tym możesz być rzucany z kopalni na kopalnię,i nie licz na to,że "władze"pomogą Ci zorganizować jakiś transport. Firma napewno jest warta uwagi.

Tak4Nie2

Szczygieł
@Real

Szczygieł obudź się, zes.... się. Oczywiście że brutto, szału ni ma.

@Ryl

Zarobki bardzo dobre a do tego z racji wejścia do JSW 400 zł podwyżki na ten rok, i podobno w przyszłym kolejna. Ja osobiście zwolniłem się niedawno z PGG i jestem zadowolony, praca niby taka sama ale atmosfera i finanse dużo lepsze. Szczerze polecam :)

Tak6Nie2
Ujec
Nazwa działu: Marketing
@Nowy

Dla kogo, piszesz takie farmazony! Jak jest w firmie każdy wie , co drzwi to każdy szuka nowego miejsca dla siebie. To JSW to taka podpucha, nic się nie zmieni, będzie gorzej tylko. Od serca, uciekajcie póki idzie.

Tak2Nie5
@Ujec

Typowy wpis kolesia co by chciał robić w PBSZ ale po prostu jest za cienki, a i sprawdź se pasek (o ile go masz) czy na pewno dostaniesz emeryturę.

Tak1Nie1
Ujec
Nazwa działu: Marketing
@Stary

Pracowaliśmy w "PBSzu"(usunięte przez administratora) bo nawet nie wiesz gdzie robisz, jakoś nikt z nas nie wrócił na tą firmę miodem i mlekiem płynąca. Zrozum to, że zawsze będziecie na usługach kopalni, i nigdy nie będziecie mieć swojego miejsca. Zawsze na walizkach. Kolesia szukaj w Tarnowskich(usunięte przez administratora)

Tak1Nie3
@Ujec

Taa i najlepi do dziadkopu, a od serca to jest kardiolog. JSW podpucha ;))) koń by się uśmiał, jak ci dobrze w tym dziadkopie to se tam siedź i nie mąć po to by inni skończyli jak ty.

Tak1Nie1
Sp
@Nowy

Witam, kiedy robiłeś w PGG i na jakiej kopalni

luk

dobreeeeee ;)

JOJOJO

Aaa jak z tym węglem tam jest Barbórka i ta 14

NICK

Witam Szerokie grono forumowiczów. Pytanie mam o uczciwość, o roboty jakie są w Pbsz raczej Budryk bądź Knurów. Przeszedłem kilka firm górniczych i dziękuję bardzo. Na Jsw narazie szanse mam raczej marne chodź Cv tez złożone. Kiedy wypłaty kiedy kartki? Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

@NICK

Przeczytałeś kilka postów na tym forum czy z automatu posta napisałeś?

@NICK

Wypłata zawsze na czas do 10, kartki też są przed 10 jak się dziewczyny wyrobia na odbiórkach, pod tym względem normalna firma, o reszcie zapomnij.

Artur
@Pjoter

Wiecie może, czy trudno jest dostać się do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Szybów. Czytając wątek, zauważyłem, iż jest to miejsce, gdzie można dobrze zarobić. Brakuje jednak informacji o procesie rekrutacyjnym. Możecie opisać, jak on wygląda?

ANTEK
@Pjoter

Hej Mógłby ktoś z was odpowiedzieć gdzie lepiej na badania Jas mos czy borynia jak to wygląda

Tratra

Witam, jak wyglada praca elektryka na zofiówce? Często rzucają ludźmi po innych kopalniach?

KALISTENIKA
@Tratra

tak, jak praca wygląda to nie pomogę w tej w kwestii. Ja już 4 oddziały zmieniłem = z tym, że na zofiówce mają ogromną robotę do wykonania - więc myślę, że tam na kilka lat można zakotwiczyć. Osobiście sądzę, że lepsze wynagrodzenie można znaleźć w innych firmach. Wybór należy do Ciebie.

Johnny English
Nazwa działu: Produkcja

Witam. Mam pytanie, Jak to jest teraz z Pbsz? Czy mogę aplikować na stanowisko pracownika pod ziemią? Czy na KWK Budryk jest może ich biuro? Z góry dzięki za odpowiedź Pozdrawiam

@Johnny English

Aplikować możesz zawsze.Nie wiem,czy na KWK Budryk mają swoje biuro.Zadzwoń do Tarnowskich Gór,tam powiedzą napewną dowiesz się wiele więcej.

Johnny English
@Jarzabek

Hej Dowiedziałem się ze maja tam biuro można podjechać i rozmawiać. Głównie chodziło mi o to czy jeżeli Jsw ich kupiło to czy dalej przyjmuje Pbsz Dzięki za odpowiedź :)

@Johnny English

PBSz przyjmuje, płaci średnio 30-40tys zł mniej rocznie niż JSW, przemyśl to czy warto w to brnąć. Zmienilem PBSz na JSW dwa lata temu, nie żałuję ani dnia. Polecam JSW, pracuj z najlepszymi, nie z ciaprokami.

Tak5Nie3

@Johnny English

Witam, jeśli jest pan zainteresowany pracą w naszej firmie to proszę przesłać swoje CV na adres praca@pbsz.com.pl. A nawiązując do odpowiedzi na pana pytanie oraz odpowiedź udzieloną przez innych uczestników forum, pracownicy tam wymienionych firm tłumnie do nas aplikują !?

Tak3Nie5
Pjoter
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Tłumnie aplikują?! Kto? Byli pracownicy, obecni emeryci? Haha. Kolejka taka że na wiadukcie w Tarnowskich stoją. Obłuda i brak słów....

Tak8Nie1
Tadzik
@Pjoter

Dokładnie pan Pjoter pisze prawdę - sporo emerytów swego czasu przyszło.

@Tadzik

Pan Pjoter swoje widział i przeżył w tej firmie, upadki i wzloty, jak ktoś chce więcej info piszcie.

Nowy

Powiem tak chcesz zarobic to co masz na umowie mozliwe ale musisz zrobic 1 szychte weekendowa. Na Rannej zmianie 9 osob dozoru na 2 przodki. Kartki po 22 ale w prg 25 a w linterze 30 a na przodkach 34 wiec duma wygasa. Narzedzia odzyskane z magnesow na przerobce a dozorowi tak na pagony najeb... ze traktuja cie jakbys byl.z.innej kategorii. Salam alejkum.

Tak6Nie1
@Nowy

Taka prawda. Potwierdzam !

Tak5Nie
Elektryk

Witam wszystkich. Stoję przed wyborem aplikowania do PBSZ jako elektryk . Możecie mi powiedzieć na jaki zarobek mogę liczyć i jak wygląda +/- praca elektryka w tej firmie ? I czy jest tak jak na kopalni że 25lat i emerytura ? Mam sep do 1kv ,2 lata doświadczenia jako elektryk , po szkole elektrycznej. Z góry dzięki za odpowiedz.

Tak6Nie2
@Elektryk

Przywileje górnicze czyli 25 lat Barbórka ,14 pensja , jubilat ,kasa zapom.pozycz, na początek możesz liczyć na 3000 bez sobót+ dodatki i kartki ok 450 zł .

Tak5Nie3
John
@Elektryk

Witam mam pytanie na jakie zarobki mogę liczyć w PBSZ na kopalni Pniowek albo Zofiowka ? Młody górnik z 2 letnim stażem po szkole górniczej. Z góry dzięki panowie za odpowiedz ☺️

@John

Napewno nie licz na to,co Ci naobiecują.O zarobkach już było,przejżyj to forum.

@Stary

3000 bez świątecznych? Śmiech na sali, stawkę musisz mieć 3200 i dobrą premie, ostatnio o to ciężko na oddziałach, wyścig szczurów i dzień świra w jednym, tak widzę tą firmę. O szacunku możesz zapomnieć, wyzwizka groźby itp. itd. jak to na kopalni, a niby XXI wiek. Ponoć z PGG ludzie przyszli bo w firmie tak super, jeden przyszedł ananas z Gliwic co się go kopalnia pozbyła, reszta chłopaków nawet nie chce słyszeć o powrocie do PBSzu. Pozdro chłopaki

POPiSowa bandyterka
@Bytomiak

Jaki oddział taki wyzyskujący proletariat ? Brak liczby trzy z przodu - bez dni wolnych od dni roboczych spowodowany zapewne brakiem premii.

@POPiSowa bandyterka

Premia standard 20%, jakie to piękne, fajnie tak nie za dużo nie za mało.

Robert
@Bytomiak

Wiesz może, jakie warunki należy spełnić, aby móc ubiegać się o przyznanie premii za pracę w firmie Przedsiębiorstwo Budowy Szybów? Premia uzależniona jest od ilości przepracowanych godzin, czy może przyznawana jest na podstawie innych kryteriów? Odpowiedz proszę.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie