3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 451 1360 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Witam ponownie, wszystkich zainteresowanych i szukających dobrej pracy zapraszam do naszej zakładki Praca, pojawiły się nowe oferty w dziale elektrycznym. Wszystkim myślącym poważnie o swojej przyszłości życzę powodzenia na rozmowie kwalifikacyjnej. Szczęść Boże...

Tak6Nie31
Aaaaaaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Kiedy wprowadzicie kart zamiast kartek tak jak w wiekszosci firm? Jest to duzo wygodniejsze

Aaaaaaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Kiedy wporwadzicie karte zamiast kartek tak jak w większości juz firm?

Manie2505 Nowy wpis

Czy w PBSz-u wyplacają karpiowe w grudniu ?

Pbsz Nowy wpis
@Manie2505

Nie ma czegoś takiego jak karpiowe. To nie jest Sig.

Gornik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam Barbórka będzie wypłacana osobno czy razem z wypłatą?

Tak4Nie
Alibaba
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Wiela zarobia z 4 sobotami na Budryku? Czy w tych szybach fest wieje? Woda się leje? Bo chca iść ale mie kolega straszy.

Hajer
Kandydat

*Może się spotkamy wyszły znaki zapytania . A chodziło na robocie , bo ktos moze źle zinterpretować.

Hajer
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Witam , jakie roboty macie na Kwk Zofiówka. Z góry dzięki za odp. Może się spotkamy ????

Kandytar
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Witam. Jakie zarobki dla strzałowego w pbsz na budryku?

Joo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Witam na jamie zarobki moze liczyc górnik strzałowy w pbsz? 8lat stażu pod ziemia.

Kandydat

Witam chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki może liczyć Górnik strzałowy w firmie PBSz w robotach wykonywanych w oddziale Lubin KGHM, jak również jak zarabiają tam operatorzy LKP oraz wiertnic czy SWS

Ziemnior
@Rock

3000 brutto

Tak3Nie1
@Ziemnior

Tak na pewno ktoś będzie na miedzi robił za 3000 brutto to na rękę wychodzi jakieś 2100, i co ty chcesz mi powiedzieć że górnik w kopalni miedzi zarabia tyle samo co, kasjerka w biedrze.

Achim
@Rock

Tak, na umowie dostaniesz +/- 3000 brutto reszta to dodatki. W każdej chwili mogą Ci je zabrać. (usunięte przez administratora)

@Achim

Możesz coś więcej opowiedzieć, o tej robocie na miedzi, zarobki itd itp

Tytry

Tys to pewnie jeden z tych co w biurze siedzą i robota mu pasuje. Zarobki słabe niema sie co cisc. Rotacja juz wiecie czemu taka. Niebawem komentarz zniknie bo niewygodny dla firmy

Tak7Nie
gornik
@Tytry

Wracam do Pbsz na Budryk. Ile sie da zarobic z sob.? Pzdr.

@gornik

3200zl to jest granica zaporowa dla pracownika za czarne. Dozór klepie lewizne to ma lepiej, z 4 weekendami da sie jako tako żyć...

@Bytomiak

Dzień Dobry, stawka w naszej firmie jest ustalana indywidualnie więc proszę nie pisać nie prawdy o rzekomo granicznych sumach , a pisząc o cytuje "lewiznię dozoru" co ma pan na myśli ??? bo zdaje sobie pan sprawę ze fałszywe oskarżenia są karalne , jeśli pan posiada prawdziwe to proszę to zgłosić odpowiednim służbom , a na tym forum proszę o merytoryczną rozmowę na tematy związane z pracą w Przedsiębiorstwie Budowy Szybów. Pozdrawiam

Tak3Nie7

Tak6Nie31
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Mi nie zależy, ale jak mam z tego profit bo wożę kierownictwo które jest pod wpływem (innych) środków czy czegoś w plynie to jest ok. Pozdro dla biurowca. Jeśli mogę zasugerować to kontrola podstawa zaufania.

@Bytomiak

Witam , powtórzę to co pisałem w poprzednich wpisach , jeśli posiada pan dowody na to co pan wypisuje to proszę je przedstawić odpowiednim służbom , bo pisanie nieprawdziwych oszczerstw przypominam jest karalne. I jeszcze raz proszę o merytoryczną rozmowę o pracy a nie wyssane z palca sensacje . Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych takową rozmową.

Tak1Nie4
Pom. Elektryka
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Witam, przyjmujecie również pomocników elektryka? mam półroczne doświadczenie na tym stanowisku wlasnie

Bergmann
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Firma pbsz bardzo zle placi za ta robota. Nikt nie bedze oraciwac za 2900 w przodku. Szukajce dalej.

Keine Zukunft
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

W Firme Panstwa jest slaba kasa. Pozdrawiam.

Bob górnik

@Wafelzbiura od.kiedy robisz w firmie i na jakie roboty chodzisz i ile to są kokosy bo dla jednego 4tys to mało a dla drugiego duzo

Wafelzbiura

Zarabiom 2300 na rynka i jesteh sygnalistom

@Wafelzbiura

Z dwoma sobotami te 2300 chyba. Plus kartki 400, nima źle, król życia. Każdego 10 jedziesz do biedronki po śląsko za 9,99, gratki.

Wafelzbiura

Jo zarobiom kokosy na Bziu polecom wszystkimi przylazujcie robić

TakNie2
Bob górnik

@Janek Jak to jest możliwe że ludzie pracują za takie pieniądze mam 2 kolegów którzy pracują właśnie w pbsz i niby nie schodzą poniżej 4tys bez weekendów czy jest to możliwe?

TakNie3
Ezil
@Bob górnik

Kolego jest to możliwe jeśli pracujesz w firmie powiedzmy 8-9 lat.

Hopcyk
 Rekomendacja

Chyba , na rowerze. Zwolnilem się już z jednej firmy , bo chcieli przenieść właśnie na Knurów. Trudno się mówi jak nie ta , to inna .

Hopcyk
Kandydat

Troche szkoda ze trzeba jechać aż do Tarnowskich Gór na rozmowę i przyjęcie do ptacy . Mogłoby się takie coś odbywać tez w Jastrzębiu .

@Hopcyk

Szkoda to Ci kolego będzie jak na Jastrzębskich się skończy robota i będziesz jeździł na Knurów. Jak będzie brakowało ludzi na innych oddziałach to też przenosza z dnia na dzień i jedziesz po +50 km do roboty.

Jo
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.
Kandydat

Jak teraz wyglądają te badania w Bytomiu? Ile zajmie i co dokładnie badane?

Bob górnik

Cześć Panowie jak wygląda praca w pbsz pracuje w Czechach na kopalni na ścianie mam polskie kursy górnika technika górnika sekcyjnego i kombajnista i stażu ponad 5 lat i teraz pytanie czy są przyjęcia?

Janek
@Bob górnik

Przyjęcia są, ale zarobki bardzo małe słabe. 2800 max bez świat... Plus kartki.

Keine Zukunft
@Janek

100% prawda. Robilem tam- nie pilecam.

Jo
Kandydat

Czy ktoś wie jak wyglądają psyhotesty do tej firmy?

Jarzabek
@Jo

Normalnie bez stresu. Na spokojnie, jeśli nie jesteś całkowicie tępy, przejdziesz.

Anon
@Jo

Klikasz guziki w miejscu gdzie zaświeci dioda, bardziej to na refleks, więc spokojnie

Ja
@Anon

Czyli nie rozwiązuje się żadnego testu

Ja
@Anon

A nie ma do wypełnienia żadnych testów??

Krupniok
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
Kandydat

Witam, chciałem sie dowiedzieć jak wyglądają zarobki elektryków z doswiadczeniem w Pbsz? Jest w miarę przyzwoicie czy lepiej sobie darowac?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry