3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 37 75 5 1

Opinie o EON Plus

Olek

Firma jest ok ja nie narzekam,,!

Gosc

Pracowałem z Panem w Warszawie - jak masz jakiś problem to zgłoś się do siedziby firmy i porozmawiaj a nie strasz i opisuj wszystkich na internecie.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z EON Plus? Oddzwaniają zawsze?

Gaj Nowy wpis

(usunięte przez administratora) tylko kary i zabierają wtedy wszystko i dolicza ci jeszcze za odzież której nie dostałeś

Gaj Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) potrafi tylko kary wywalić a namiesieczne wynagrodzenie do wypłat to karami zasypia i wypłata zastąpiona serio prawda przeżyłem to

Niezadowolony Nowy wpis

Są kary za pijaństwo

Tomasz

Z pracodawcą nie miałem żadnych problemów tak samo z wypłatą.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 178 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w EON Plus?

Jacek

Firma to raczej nie przedszkole gdzie trzeba trzymać za rączkę i cały czas mieć pracowników pod kontrolą. Pracuje w budowlane już dosyć długo i takich psełdobudowlancow znam gdzie zamiast pracować to o wszystko mają pretensje a jeżeli chodzi o umiejętności to samo dno. Co to wogole za czasy gdzie pracownicy mają pretensje że nie dostali zaliczki????Mam już trochę lat i zawsze po przepracowanych miesiącu mam wypłatę. Niedługo to tym wymówka którzy nazywają się fachowcami to będzie trzeba pieluche zmieniać albo z mamą zatrudniać. Firma mieszkania daje, zapewnia transport i co jeszcze???? Radzę najlepiej otwórzcie sobie swoje firmy i wprowadźcie swoje zasady.

@Jacek

Zaliczki to uprawnienie. Pracownik w pierwszy dzień nie otrzymuje pieniędzy darmo.

Marek
@EON Plus

Oszukaliście mnie już na osiem tysięcy. Proszę nie pisać bzdur panie właścicielu.

Paweł
@EON Plus

O jakich zaliczkach mowa. Pzepracowałem u was 1,5 miesiąca i mimo próźb nie otrzymałem grosza.

Dulda
@EON Plus

A po przepracowanym tygodniu to też jak po jednym dniu właściciele wydają się wporzadku ale strasznie zagmatwane i nie wiadomo po co tyle bab w tym biurze wystarczyła by jedna sekretarka

Pracownik w stałym kontakcie
@Marek

Jestem w kontakcie z Eon Plus bo mam zamiar pracować z tą firmą i obecnie nie pracuje tutaj żaden (usunięte przez administratora). Aby kogoś oszukać na osiem tysięcy trzeba mu nie płacić przez minimum 2 miesiące i 2 tygodnie. Znamy stawki i czas pracy. Pytanie gdzie Pan pracował

@Paweł

W firmie pracuje jeden Paweł jest kierownikiem kontraktu i on nie bierze zaliczek. Po co Pan kłamie

@Marek

Gratuluję doboru imion Marek i nikt o tym imieniu nie pracuje w tej firmie. Proszę się przyłożyć jak pisze Pan z konkurencji

Jan

wypłacają zaliczki

gość 5

Ok firma! Uczciwy pracodawca

Iwan

Firma jest ok nie mam na co narzekać chyba że na zachowanie niektórych pracowników

Adam

Serdzecznie polecam! Dobre wypłata i super atmosfera

gosc

bardzo polecam ! miła atmosfera w pracy i dobra wypłata

Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy pracownicy w EON Plus dogadują się między sobą?

jurek

firma w miare ok nirkyotzy ludzie ktorzy tu pracuja sami okradaja firme a pozniej placza bo ich obciazaja karami. pijany ukrainiec rozwalil auto i dziwi sie ze dostal kare XD a pozniej mowi ze go okradli

Eon Nowe otwarcie

Witam proszę o opinie ludzi którzy pracują a nie rzucają pomówienia. Ja pracuję i wszystko jest ok

Nowy
@Eon Nowe otwarcie

Jestem w pracy kilka tygodni jak poproszę o zaliczke to jest ok

Andrzej
@Eon Nowe otwarcie

Pracuję w administracji firmy i widzę jak ze wszystkich stron pracownicy próbują okradać firmę i jak robić wszystko aby nic nie robić a brać pieniądze. W tej firmie są jasno wytyczone reguły i zakresy kompetencji. Nikt nie płaci leniom i kombinatorom za to, że żyją. Jeżeli ktoś podchodzi do pracy poważnie, to firma zapewnia wszelkie wsparcie, jak również możliwości rozwoju. A co za tym idzie wysokie wynagrodzenie. Osobiście polecam tą firmę wszystkim tym którzy są fachowcami w swoim zawodzie, a nie przypadkowymi obwiesiami, którzy nic nie potrafią, oprócz wypisywania bzdur...

Gosc

@Gosc

Proszę opowiedz na forum jak nienawidzisz innych ludzi zwłaszcza innych narodowosci

@EON Plus

Każdy ma swoją historię a Pan ma bardzo krótką - próba wyłudzenia chorobowego po 2 dniach pracy. Gratuluję pomysłu ale niestety ie wyszło.

@EON Plus

Zapraszamy do pracy ludzi solidnych. W firmie EON Plus ciężko za darmo coś wyłudzić. Pan jest na czarnej liście wszystkich naszych kontrahentów. Pozdrawiam serdecznie

Irek
@EON Plus

Ukraińcy po prostu się nie myją i mieszkasz z takimi. Polacy za to szybko z tamtąd uciekają, widząc co się dzieje.

Bogusław
@Gosc

Każdy, a w szczególności pokrzywdzony przez tą niby firmę powinien tutaj napisać jak go skrzywdziła. Ludziom ust nie zamkniesz.

Eon

Dmytro nie pracuje w firmie nikt o Twoim imieniu . To kłamstwo. Może to Ty oszukałeś firmę i ukradłeś samochód

Marek

Pracowałem w firmie w Czarnobylu było wszystko ok. Wszystko wypłacone. Myślę iż problem jest w ludziach co myślą że pieniądze są za darmo

Ryszard
 Rekomendacja

Ciekawi mnie to czemu nikt nie pisze pełnego imienia i nazwiska ???? kiedys tam pracowałem jak praca była zrobiona ok to nie było żadnego problemu z pieniędzmi

Jan Kowalski
@Ryszard

a kto odpowiada za wykonanie pracy? Chyba kierownicy, co nie? No, ale jak nie mają pieniędzy na podstawowe narzędzia, oraz czasu aby przebywać na budowie, bo wolą siedzieć na hotelu... ...

Remik

Niepokojące są te informacje na forum. Miałem zamiar aplikować ,ale teraz zastanawiam się.

Ktoś

Ukraińcy płaczą, a Polacy się zwalniają, bo widzą co się dzieje.

Zostaw merytoryczną opinię o EON Plus - Nowy Sącz