Opinie o EON Plus w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EON Plus. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EON Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EON Plus w Nowy Sącz

aamm1

Firma nie płaci pracownikom i nie rozlicza się z kontrahentami. Narzuca kary niezgodne z kodeksem pracy. Jedzie na tym koniku od kilku lat. Proszę uważać co się podpisuje.

Pracownik obecny

Pisze to człowiek o 2 w nocy który jest na pewno nietrzeżwy i na pewno nie pracuje w tej firmie bo nie wie co pisze i do kogo . A napewno pisze to wujek tylko na h. Pozdrawiam

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje EON Plus dla potencjalnych kandydatów? Na Nuzle.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Monter.

Odpowiedź dla Pytanie

Pytanie bzdurne montera czego? Konstrukcji, maszyn, budowlanego z doświadczeniem c,y bez .Takie pytania zadaję się po to by podnosić ilość wyswietleń

aamm1

@aamm1

Pisze człowiek który (usunięte przez administratora) firmę na 1500 EUR . Ciekawe skoro ma takie wiadomości czemu nie poda swoich danych,co pozwoli na opisanie Jego ciekawego przypadku.

Hubert
@Pracodawca

Jak okradł firmę na 1500€? Wyjął szefowi z kieszeni?

Robert
@Hubert

Nie okradł, tylko szef sie pomylil i wypłate przelał, nie na swoje konto, i tu jest problem

Staszek
@aamm1

Przecież ta firma nigdy nie płaciła, i nie płaci. Teraz mają ogłoszenia jako WTS, bo eonplus jest spalony. Dziwię się ludziom, którzy tam wogóle aplikują, chyba, że mają odłożoną kasę, i chcą wesorzeć tą firmę, czyli zamiast wypłaty, dołożyć do interesu. Nawet ukraińcy, już tam nie zaglądaja, bo kolkadziesiąt isób kasy nie dostała

Jaro
@aamm1

Rzeczywiście Ukraińcy, którzy tam pracowali nie dostawali pensji tylko zaliczki Dlatego szybko stamtąd zwiałem

Marcopolo
@Jaro

Komornik na tej firmie podobno już siedzi

@Hubert

Nie odbierają pism, nie wiadomo gdzie firma się znajduje.

@gigant
@aamm1

To prawda omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora) werbują kogo się da..najwięcej obcokrajowców i na nich żerują..Firma nieuczciwa..Z dala o tej Firmy

Obecny pracownik
@@gigant

Widać że jest Pan z konkurencji bo obecnie w firmie obcokrajowców jak na lekarstwo a firma ma dobrych skautów i robi przesiew na projektach i patałachów wyrzuca. Pozdrawiam kolegę z konkurencji. Ja jestem tutaj zatrudniony ponad rok i oprócz wyrzuconych alkoholików nikt nie ma problemów

Pracownik firmy aktualnie
@aamm1

Wypłaty są czasem zdarza się opóźnienie e kazdy jest rozliczany .problem jest z ludźmi nie umieją pracować albo się im nie chceo

Łukasz Nowy wpis

Piotr Wróbel to poprostu (usunięte przez administratora) dobrego alkoholik!!! Nie wiem jak to robicie, że idziecie tam do pracy!!! Gość ma milionowe długi , rodzina go zostawiła, od zawsze nie płaci ludziom, i ich (usunięte przez administratora) Jeździ pijany bez prawka , to właśnie taki odpowiedzialny szef…

@Łukasz

Gratuluje wpisu Pan Łukasz to boot albo Pan Grzegorz który (usunięte przez administratora) mieszkania , bije ludzi podszywa sie pod innych współpracuje z oszustami rozsiewa nieprawdę A te długi to niesamowite wiadomości . Prosimy o konkrety. Czy ten portal to miejsce gdzie oczernia się ludzi ? Gratulaujemy firmie PP ich niesmacznemu pijarowi. Bzdura, .

@Łukasz

To nie opinia o firmie tylko oblewanie pomyjami człowieka .Załość

Oszukane osoby - komunikat

Wszystkie oszukane osoby proszone są o składanie zawiadomień, zeznań w Komisariatach Policji właściwych dla miejsca zameldowania (zamieszkania)

Fgh

Człowieku co ty mówisz ty jesteś jednym z nich który wisi kasę połowa ludzi gdzie jest 8 tys które zarobiłem a nie dostałem (usunięte przez administratora) i nic więcej,

A więc posłuchaj skończyły się czasy nie płacenia i robienia ludzi w bambuko wreszcie prokuratura się Panem Wróblem zajmie i te (usunięte przez administratora) o których piszesz zostaw dla siebie

Widzę że piszesz kolego z firmy konkurencyjnej bo nie znasz swoich danych tylko człowieka podajesz nazwisko którego chcesz oczernić. Podpisz się imieniem i nazwiskiem jak podajesz czyjeś zwłaszcza jak kogoś oskarżasz. Widać że jesteś człowiekiem który podszywa się pod pracownika .jesteś z konkurencji więc nie klam

Alex

Siemano, z tymi wypłatami to serio tak piszecie, że ich od tylu miesięcy nie ma? w zeszłym roku oglądałem ich oferty na stronie dla spawaczy, teraz myślałem, że może na te Belgie bym się wybrał a tu takie komentarze się zbierają. Ktokolwiek jest teraz na wyjeździe?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie EON Plus? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
MARKRZY

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie mam wyplaty za styczen luty i z marzec tez pewnie nie zobacze. Ale sad sie nimi zajmie.

Witam, jak po nowym roku z warunkami stoicie? Cokolwiek się zmieniło? mam na myśli głównie te opinie od jednego pana, który pisał o braku wypłaty w swoim przypadku. myślicie, że to już rozwiązana sprawa? Chciałem się dowiedzieć czy są teraz ogarniane jakieś fajne budowy w Belgii? Robicie teraz przy czymś?

@kadry
@Gość

W Belgii obecnie nie mamy kontraktów. Trzeba ludzi z VCA lub SCC i innymi kursami a od ostatnich kontraktów wiemy że jak gość nie ma i jak w niego zainwestujesz to poleci za euro więcej z nowymi dokumentami gdzie indziej ale kwity ma za darmo tak więc nic nie bierzemy sory

@@kadry

Ale czy to już oznacza, że Belgia całkiem będzie odcięta? Na firmowej stronie wciąż jest wskazana przy spawaczu i ogólnobudowlanym i narobiłem sobie nadziei… to skoro tak to w jaki sposób sytuacja z Niemcami teraz wygląda? Ja na spawanie bym jechał o ile to istotne info

Marzena

A w jaki sposób to uzasadnisz? Widzę tu w ostatnim czasie więcej zapytań niż jakichś konkretnych odpowiedzi. Ludzie chyba nabierają wątpliwości w te cale odradzanie skoro nikt jakoś merytorycznie tego nie wyjaśnia. Robota jest ciężka czy raczej każda jak inna? Partner może będzie jechał

Znacie te druga firmę o której ktoś wspomniał? czemu współpracą z nią może oznaczać coś negatywnego? i co z tą kasą tak w ogóle do teraz są jakieś problemy? jakoś ludzie w ostatnich miesiącach normalnie o robotę tu zagadują, a ja to bym na Czechy chyba się wybrał

Tamecki

NIE POLECAM FIRMA NIE WYPLACA PIENIEDZY I WINNI SA WIELU LUDZIOM KASE. WSPOLPRACUJE Z FIRMA ROYAL GROUP . UWAZAJCIE NA TYCH LUDZI BO TO (usunięte przez administratora)

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez EON Plus dla pracy jako Monter są dla was satysfakcjonujące?

A gdy przyjdę i powiem, że chce umowę o prace? to dostane? Tak czytam te poprzednie opinie o tym, że ludzie chyba bez niej robili i zastanawiam się czy to nie jest jednak jakieś ryzykowne na takim wyjeździe? Ja na Czechy już jeździłem, a na stronie piszą ze na nie biorą spawaczy oraz ślusarzy. Na jakie prace? i jaka kwota jest oferowana zaraz przed wyjazdem?

Lili

Witam, do tych Czech to mój chłopak tez miałby nawet blisko, bo mieszkamy przy granicy. Ale o jakie miasta chodzi? ja o ślusarzu teraz pisze, miałby tak ze codziennie mógłby do domu wracać? I proszę wyjaśnić to odradzanie, jako ślusarz z czym mógłby mieć problem?

Obecnie EON Plus do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Monter. Na Nuzle.pl dodano ogłoszenie 15 grudnia.

Tola

Chłopak już pracował w jednej firmie właśnie jako brygadzista, teraz tylko tak wstępnie okoliczne oglądam i pierwsze co to rzucił mi się w oczy ten właśnie wyraz. Powiedz mi, czy od lat ta sama osoba pełni tu te funkcje? Jest tylko jedna osoba potrzebna? Mimo wszystko ciekawi mnie jak może zarabiać i na jakich warunkach, to jest w ogóle znane? Nie udało mi się odszukać oferty pracy

Jk

W żadnym wypadku nie do tej firmy,tam nie płacą w ogóle czekam na kasę już trzy miesiące po zwolnieniu się,sprawa pójdźe do sądu,z resztą na rękę jest 4 tys reszta niby na rękę skarbówka powinna się temu przyjrzeć

Sylwia
@Jk

Ale nie płacili ci już wcześniej czy nie wypłacili tylko za ten czas przed zwolnieniem? Fakt widzę też starsze opinie o problemach w płatnościach ale interesują mnie aktualne informacje. A co ze składkami? Są płacone?

Jk
@Sylwia

Teraz sytuacja wygląda tak samo,składki są niby odprowadzane, na wynagrodzenie trzeba było czekać,jak można pracować i nie dostać wynagrodzenia

Obecny pracownik
@Jk

Na wynagrodzenie czekają tylko Ci co piją albo zawalą kontrakt . Tak to wszystko z umową . Jak facet pił to czeka. Jak udawał że jest w pracy to czeka. Przyjeżdza do pracy szpachlach , malarz a maluje po pijaku toalety

Tomasz J.

Firma śmiechu warta p. Piotr Wróbel I Andrzej Knapik to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) .Powinni iść pracować jak pracownicy którym nie płacą. Ja już mam gdzieś ich pieniądze ale jeszcze nie wiedzą w jakie prawne kłopoty się wpakowali.Uważajcie podrabiają dokumenty poświadczające odebranie gotówki.i inne .Ci panowie wkońcu trafią na kogoś tto nie będzie się bał....

Pracownik obecnie zatrudniony.
@Tomasz J.

Co można spodziewać się po człowieku który codziennie pali zioło i dodatkowo piję. Oskarża wszystkich kogo może o swoje prablemy. Brak pamięci to normalne przy takim schorzeniu

@Tomasz J.

Nie polecam tej firmy nie płacą na czas, zatrudniają Ukraińców, Białorusinów oraz malolatow którzy nie mają pojęcia o pracy tylko patrzą jak nabic godziny.Mi nie zapłacił za 1,5 miesiąca ale spotykamy się nie w Polskim lecz Niemieckimi sądzie.

@adam

Uwaga firma (usunięte przez administratora) nie zatrudnianie się bo Piotr wróbel i jego brat werbują ludzi do pracy brak umowy brak ubezpieczenia brak wypłaty ..biuro w nowym Sączu Westerplatte 35 nie istnieje...uwaga nie nie zatrudnianiajcie się w tej firmie

@@adam

Opinia ta tylko nieuczciwe kłamstwa wszyscy są ubezpieczeni tylko niektórzy uważają ze firma ma załatwić wszystko .każdy problem a pracownik ma pachnieć a nie pracować.ludzie wylatują z pracy za alkohol i nierobstwo. Pozdrawiam nierobów.Tutaj się nie utrzymacie tu trzeba pracowac

@praca

Nie polecam nikomu tam pracować.żadnej kontroli w firmie chleją po pracy do rana ,chałasy .Szef daje 100euro zaliczki a później o wypłacie możesz zapomnieć..Szef ordynarny .jego (usunięte przez administratora) również .Zbieranina obcokrajowcow co nie wiedzą co i jakie podpisują papiery.Polak tam nie pójdzie do pracy.

Firma jest uczciwa i rzetelna
@@praca

Pracują głównie Polacy z szefem projektu można się dogadać trzeba tylko rozmawiać a nie czytać te bzdury co piszą (usunięte przez administratora) i alkoholicy. Ludzie którzy tu pracują są spoko poza kilkoma wyjatkami

Franciszek

Zalegają ci z wypłatą? Nie możesz się dogadać polubownie bo czasem zdarzają się przecież jakieś poślizgi z kasą...

Tomasz Jóźwiak
@Franciszek

Tak dokładnie poślizgi się zdażają w innych firmach. Tu mamy doczynienia z celowym działaniem. Nie jestem jedynym (usunięte przez administratora).Ja i kilku kolegów pracujących ze mną też już nie pracuje u tych (usunięte przez administratora) a sprawa i kontrole firmy w toku.

@Tomasz Jóźwiak

Celowe działanie? Ale po co mieliby tak wam robić, co to im daje?

Tomasz Jóźwiak
@Wanda

Droga pani 2000 euro piechotą nie chodzi tylko mi są tyle winni. Nie pisząc o mych czterech kolegach.

@Tomasz Jóźwiak

Możliwe, że w między czasie jakoś nimi obracają? Aż ciekawa jestem kiedy zwrócą wszystko co się innym należy

@Tomasz Jóźwiak

Mi wiszą za towar jeszcze więcej

Pracownik obecnie zatrudniony.
@Tomasz Jóźwiak

500 EUR kary Niemcy, 4 dni alkoholizmu i palenia zioła w Hiszpanii, zniszczenie kontraktu, utrata klienta sprawa złożona do sądu na 50 tys tytułem odszkodowania.,,,, "Bardzo poważny człowiek" W ciągu miesiąca pracy 3 razy do zwolnienia i po wielkich obietnicach nie wyrzucony z pracy przez poręczenie kolegi. Prawdziwy autorytet

Odpowiedź dla Pytanie

Wanda

Zauważyłam na stronie, że aktualnie ślusarze są potrzebni tylko w Czechach, z czego to wynika skoro spawacze mają opcję na pracę w 4 krajach? w tym roku także nie pojawiła się jeszcze żadna opinia na forum, co z bieżącymi warunkami w kontekście poprzednich opinii? Poprawiły się czy niekoniecznie?

Jarek

Nie polecam tej firmy wspolpracuje z ROYAL GROUP Nowy Sacz Piotr Wrobel I Andrzej Knapik wspolpracuja rowniez z Kondradem Szydlowskim ktory aktualnie przebywa w Hiszpanii I zona Jola Knapik ktora werbuje ludzi do pracy.Generalnie oszusci bardzo nie polecam. Wrobel wyprowadzil sie z Nowego Sacza bo ludzie go nachodzili domagajac sie swoich zarobionych ciezkp pieniedzy. PIOTR WROBEL I ANDRZEJ KNAPIK OSZUSCI!!!

@Jarek

Piotr Wróbel już nawet jest znany sędziemu Sądu Pracy w Nowym Sączu bo miał już kilka procesów

To nie opinia o firmie a szkalowanie człowieka

Zostaw merytoryczną opinię o EON Plus - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w EON Plus?

Zobacz opinie na temat firmy EON Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EON Plus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EON Plus
2.4/5 Na podstawie 59 ocen.

EON Plus