Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ela S. Mika P. Kubas sp.j.

Adres: Łużycka 14, 57-400 Nowa Ruda

NIP: 8851004278 REGON: 890352528 KRS: 0000156168

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ela S. Mika P. Kubas sp.j.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ela S. Mika P. Kubas sp.j.

Nie ma jeszcze na wątku sprawozdania od Was jeśli chodzi o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ela S. Mika P. Kubas sp.j. w miejscowości Nowa Ruda, może macie jakieś info z pierwszej ręki?

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ela S. Mika P. Kubas sp.j. - Nowa Ruda

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ela S. Mika P. Kubas sp.j.