Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek w Olsztyn

Diana Nowy wpis

Dzień dobry. z chłopakiem zastanawiamy się czy jako budowlaniec mógłby w ogóle się tu jeszcze zatrudnić. firma pokazała nam się jako z takiej branży wśród okolicznych, pisaliście jednak w zeszłym roku o jakichś problemach z finansami. Czy to już rozwiązana sprawa?

Witam, od połowy roku nikt niczego nie pisał a ja widziałem, że firma chyba funkcjonuje skoro ma status aktywny, czy te rozliczenia, o których była mowa już doszły do skutku? I przede wszystkim czy praca jest już realizowana na normalnej umowie? mam doświadczenie z budowy i zatrudnienia szukam, wstępnie się dowiaduje

A teraz co się w firmie dzieje tak z ciekawości? dopiero co tu wszedłem i rozeznaje się w temacie. Ja jeśli już roboty bym szukał i tak od kolejnego roku. czy do tego czasu te wszystkie poruszane wcześniej tematy się wyjaśnią? Są teraz jakieś roboty prowadzone?

Bwb Nowy wpis

Tyle czasu jest dłużny pieniądze. I reszta znajomych również nie otrzymała . Ta firma to poraszka

Czy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Edyta

czemu wątpliwa? odpowiedź raczej jest tak lub nie? mam na myśli sytuację w kontekście samej rozmowy rekrutacyjnej, wtedy wiesz raczej na co się piszesz? widziałam też wpis o tym, że z kasą masz problem, co wobec tego teraz robisz?

@Edyta

A co mogę zrobić skoro pracowałem na czarno. Wysłałem wiele smsow również z innych numerów z prośbą o rozliczenie. Mailem również. Nie ma żadnej odpowiedzi. Dla mnie to są (usunięte przez administratora) i nie uczciwi ludzie. 1400 zł piechota nie chodzi . Przez pierwsze 2 tygodnie nawet nie wiedziałem ile mam na godzinę. Ale płacili na początku a później cisza.

@Seba

A dobra w innym komentarzy pisałeś coś na ten temat. Padło stwierdzenie, że nie masz pojęcia jak to odzyskać. I co z tym tematem? Udało się coś podziałać w tej sprawie i masz może przy tym ewentualną poradę dla osób, które być może znajdą się w podobnej sytuacji?

@Edyta

Narazie pisze smsy. Nic to nie daje. Puzniej prawnik. Mam wszystko w smsach godzin i jego obietnice że się odezwie w sprawie pieniędzy. On się będzie martwił wtedy. A opinni nigdy dobrej nie dostanie.

Seba

Czekam 2 miesiąc na pieniądze. Tyle problemów przez nich miałem bo nie miałem jak za mieszkanie zapłacić. Ta firma to jakaś kpina . Nie mam pojęcia jak teraz wogule odzyskać. Chyba jakoś na lewo .

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nieznana123

Ta firma robi ludzi w balona. Pan Mateusz zbywa z wypłatą wynagrodzenia, opowiadając, że czeka na przelew itp lub po prostu nie odbiera tel. I tym sposobem wzbogacają się na innych ludziach. Odradzam pojscia tam do pracy.

@Nieznana123

No ale to chwilka, bo wypłata co miesiąc, więc po prostu to odwleka w czasie i wypłaca jak już czy o co chodzi? Bo tak to po miesiącu każdy by odszedł jakby nie zostało wypłacone?

Nieznana123
@Edyta

Odwleka a gdy ktoś odchodzi od niego z pracy to zbywa z wypłatą wynagrodzenia i nie odbiera telefonow

Domysl się
@Edyta

Nie wypłacają za przepracowany miesiąc. Pracujesz drugi miesiąc i dalej nie masz wypłaty. Więc nie wiem kto będzie pracował miesiąc czy dwa i robił za darmo bo oni ciągle czekają na przelew. Nawet po odejściu od nich nie masz szans na odzyskanie pieniędzy

@Domysl się

No dobra a jakaś umowa? bo chyba ludzie tu nie pracowali bez niej?

@Nieznana123

Obecnie to cel o-skarbowy już się za nich wziol pewnie za jakoś lewiznę i skończy się to sądem

@Xyz

Pracujesz i jesteś na bieżąco, pewnie? W firmie mówili czy przyszli w trakcie, żeby to zweryfikować? U Ciebie z kasą akurat wszystko było ok, że wciąż w firmie jesteś i co z pozostałymi obecnymi?

@Edyta

Nie nie pracuje już dawno a wiem o tym bo że nawałem jako świadek w cel o skarbowym

Alicja
@Xyz

Hmm wiele tu negatywnych opinii choć pewnie osoby które są zadowolone nie szukają forum żeby o tym pisać jacy są zadowoleni. A tak zupełnie obiektywnie jak oceniacie to miejsce pracy ? Jakie są tu stawki?

@Alicja

Najlepiej zadzwonić do firmy i zapytać

Domyśl się

Nie polecam tej firmy nikomu. Są nie wypłacalni. Kiedy się upominasz o swoje pieniądze za przepracowany miesiąc to blokują twój numer telefonu albo obiecują że zrobią przelew i na tym się to kończy. Wymagania od pracownika mają duże ale od siebie wzamnian nic nie dają. Z dala od nich!

@Domyśl się

więc każdy odchodzi z tej pracy po miesiącu gdy nie otrzyma kasy, tak to wygląda? przychodzi nowa osoba która o tym nie wie i tak w kółko ?

Zawiedziony

Dramat, jakość usług denna, opóźnienia 3 miesięczne, a na koniec nie zapłacił pracownikom... omijać!

Juz nie zawiedziony
@Zawiedziony

Udało się odzyskać pieniądze dzięki kancelarii pana Szczęśniaka! Podaje jego namiary - nr tel 572 300 704.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek - Olsztyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Mateusz Kiełek
  • Janiny Wengris 26