Adres: Bł.Czesława 13, 44-100 Gliwice

NIP: 6311057436 REGON: 272557683

Opinie o Stachowski Adam Stawag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stachowski Adam

Filtruj opinie po kryteriach:

Oczekujemy na aktualne wieści odnośnie firmy Stachowski Adam Stawag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stachowski Adam w miejscowości Gliwice. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych info od Was!

Zostaw opinię o Stachowski Adam Stawag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stachowski Adam - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stachowski Adam Stawag Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stachowski Adam

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.