SGS Polska Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o SGS Polska Sp. z o.o.

Nesene

Pracuje w tej firmie od ponad 10-ciu lat, z mala przerwa. Atmosfera pracy w mojej branzy oparta jest na wzajemnym szacunku i empatii. Tu slucha sie tego co Pracownik ma do powiedzenia i zawsze probuje sie znalezc rozwiazanie choc nie zawsze w trybie natychmiastowym. Pracy jest duzo natomiast jezeli zarzadzana jest we wlasciwy sposob nie stwarza sytuacji ekstramalnych. Tutaj ceni sie samodzielnosc, odpowiedzialnosc i bez watpienia zaangazowanie w prace. Nie jest to niczym wyjatkowym - kazdy pracodawca ma zbiezne oczekiwania. Nie mozna rowniez zapominac, ze jest to korporacja wiec kazdy podlega pewnym odgornym regulom, ktorych znamiona nalezy wypelniac. Jezeli jest mozliwosc - mozna dyskutowac, jezeli nie trzeba przyjac sprawy takimi jakie sa. Wynagrodzenie adekwatne do wyksztalcenia, stazu pracy i predyspozycji jakie opisane jest dla poszczegolnych stanowisk w poszczegolnych branzach. Firma jest znana i ceniona na rynku lokalnym ale i miedzynarodowym dajac mozliwosc poznania charakteru pracy w innych krajach - mozna po nabraniu doswiadczenia aplikowac o prace do innych afilatow. Ze smutkiem czytam powyzsze posty, bo to ludzie kreuja rzeczywistosc w ktorej pracuja. Nie mozna oczekiwac od innych, ze beda "swiecic" jezeli samemu sie "nie plonie". Goraco zachecam do podjecia "ryzyka" i zdobywania doswiadczenia pod swiatowym logo. Powodzenia!

N
@Nesene 01.06.2017 10:27

Z tego co doświadczyła moją znajomą to miała mieć pracę biurową a pracowała tylko na polu. Po studiach wyższych zarabiają mniej niż Ci po zawodowkach.

Joanna

@Anonimowo :) a co możesz powiedzieć o tym jak wygląda praca Kontrolera towarów ropopochodnych, paliw płynnych i gazów? Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń do pracy między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, czy Koluszkach. Taka informacja będzie na pewno cenna dla osób rozważających aplikację oraz szukających opinii o SGS Polska Sp. z o.o.

Anonimowo :)

Tam nikt nie wie na co rekrutuje. Zero realnego przelozenia obowiazkow na oferte pracy. Na przeklepywanie danych adresowych wystawili ogloszenie dla programisty. Ogloszenie do dzialu zobowiazan mialo w obowiazkach ksiegowanie naleznosci. Poza tym ostatnio poinformowali pracownika w ostatni dzien pracy przez komunikator wewnetrzny ze nie dostanie nowej umowy. Co za klasa.

eMa

Byłam tam raz na rozmowie o pracę, nie padły zabronione pytania. Natomiast okazało się że ogłoszenie a faktyczne oczekiwania to dwie różne historie. Widocznie ktoś nie przemyślał tematu.

Joanna

@Pico sprawia, że masz właśnie taką opinię na temat firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w SGS Polska.

;)
@Joanna 30.03.2017 09:16

Pozwolisz Joanno ze odpowiem za Pi - zapewne dlatego ze sam w sgs tego doswiadczyl/a

Pi

Chamstwo, wyzysk i mobbing w firmie. Fałszywe towarzystwo.

M.

Wyzysk i niestety w niektorych przypadkach nawet mobbing. Oczywiscie nikt niczemu niewinny.

Magada

Brak szacunku i wyzysk. Cala prawda. Powinny to miec jako haslo reklamowe

terapeuta

Z tego,co wiem w firmie pracuje około 700 myslących osób... nie sądze żeby dali się tak "torturować" Pensje w okolicach 1500 nie wabią już nawet ukraińców ......... no i skąd kolezanko ta ocena dojrzałosci seksualnej szefa ???

Majkel

bob
@Majkel 20.10.2016 22:42
Hej, Wie ktos ile minimalne zarobki w SGS na stanowisku Inspektor ds, srodowiska inaczej probkobiorca? Dzieki....

ta firma to wyzysk i chamstwo wiem co mówie, nie polecam

bob
@Majkel 20.10.2016 22:42

dostaniesz 1500 a po 4 latach wylot

wiesiek

WIecie jakie zarobki sa dla PRÓBKOBIORCY w tej firmie. Tak orientacyjnie dolne widełki przynajmniej. DZieki

Bb

c.d. Nie ważne czy święto, że to nocki i warunki szkodliwe. Jest mi przykro, że po tylu latach zamiast podnieść mi stawke, zaoferować fajne stanowisko, to obcinają dochody. A tytuł mam taki, jak moja Pani kierownik, nikt wiecej w lab nie jest mgr.inż Może to ona o nas nie potrafi zawalczyć? Dlaczego taki brak szacunku? Ja jestem rok po obronie, wiec znajdę pracę, tylko nie mogę zrozumieć ich bezmyślności. Nasza placówka, znów wroci do wydajności sprzed 15 lat, jeżeli na miejsce dwóch pracowników, jedynych na tym stanowisku, wprowadzą dwóch nowych. Przepraszam, za monolog. Ale nie moge przetrawic. Nie polecam firmy SGS, chyba, że masz znajomosci i od razu usiadziesz na wysokim krzesle, albo wiesz, ze to krzeslo masz obiecane. Pozdrawiam.

darek
@jackie chan 26.10.2016 18:35
Hej. Bylem ostatnio na rozmowie na stanowisko Inspektor ds srodowiskowych inaczej próbkobiorca, na pytanie rekrutera ile chcial...

Ty jako próbkobiorca chcesz zarabiać 3000 /netto/... no nie wspomnę o domniemanych 6000. Nie szkoda Ci było 4-5 lat studiów ? ... z całym szacunkiem dla Tych co ich nie skończyli.Z mojej perspektywy znając tą branżę wchodzę w ciemno. Serdecznie pozdrawiam i życzę sukcesów

Andrzej
@darek 15.11.2016 17:37

Za taką kasę jako próbobiorca też bym pracował.Zapytaj... może potrzebują prezesa ?

Bb

Właśnie wróciłam z pracy. Zgadzam się w 100%, zero szacunku dla pracownika. Od 7 lat mam umowę o dzieło, placone od ilosci wykonanej pracy. Wiem, to tylko moja głupota, że tak długo tam pracuję na takich warunkach, ale czas studiów...tak sobie to tłumaczyłam... Jestem magistrem inżynierem technologii chemicznej, ok...nie pracuje w swojej branży, ale też nie w branży pracuje tam 7 lat. I dwa dni temu dowiedziałam się, że obcinają mi dochody, pewnie dlatego, że zapier... po 16 godz i wystawiam duże rachunki, tez nacisk ZUSu za brak ubezpieczenia, ale dlaczego kosztem pracownika!!! Potrafimy ze współpracownikiem zrobić 300% normy. Oni nie zdają sobie sprawy, co będzie jak oboje od pewnego dnia nie przyjdziemy do pracy, a zastepstwa nie mamy. Nikt nie byl szkolony na to stanowisko. Ja doszkalalam kolegę rok, zanim doszedł do wprawy i mogliśmy zacząć robic 200%. TRAGEDIA. Słuchajcie, co mi zaoferowali 13.06.2016. Dostałam ofertę umowy zlecenie, 85zl za dzień, czyli 60zl na rękę, za prace od 6ciu do nawet 20 godz, ostatnio bylam w niedz od 8 rano do 3 rano w pon. I teraz mam za to dostac 60zl na reke

sherty

A o co pytają na rozmowach kwalifikacyjnych czy testują pisemnie język angielski? chodzi mi o stanowisko asystentki sgs .Ile się zarabia na tym stanowisku?

Martyna

Odradzam pracę w tej firmie.

Patryk

Korporacja, która nie dba o pracowników

AD
@Patryk 04.10.2014 19:27
Korporacja, która nie dba o pracowników

Nie polecam tej firmy, w firmie panują wszechobecne obłuda, fałsz, zakłamanie, cynizm.

Zostaw opinię o SGS Polska Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SGS Polska Sp. z o.o.