Opinie o Cloudferro Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cloudferro Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cloudferro Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cloudferro Sp. z o.o. w Warszawa

Stefan

Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Brak odpowiedzi z decyzją po rozmowie rekrutacyjnej, pomimo zapewnionego kontaktu.Jak na taką doświadczoną osobę z HR słabo zachowanie. Rekrutacja sama w sobie to wyłpania czego się nie wie. Zadania na kartce są napisane małą czcionką, rozumiem że trzeba być eko, ale utrudnia to odczytanie kodu.

Panda
@Stefan

Ja również po rozmowie nie dostałam informacji zwrotnej. Trochę słabo biorąc pod uwagę, że rekrutowana byłam do HRu :/

Pythonnn

Firma fajna, niestety parę osób ostatnio odeszło, w tym starsi dev. Fajne miejsce dla młodych. Niestety najgorsze co mamy to marketing, który jest tak przestarzały i odklejony od standardów rynkowych, że aż szok.

ciekawe
@Jinx

CloudFerro zajmuje się przetwarzaniem zdjęć satelitarnych - dlatego konkurs jest związany ze zdjęciami.

Łukasz

Firma OK. Praca zdalna OK. Pensja OK. Pracowałem w developmencie - ludzie spoko - o działach operations nie mam informacji - wydaje się że działają dosyć sprawnie. Moim zdanie firma za szybko pędzi do przodu (za szybko rośnie). Przez to niepotrzebnie rośnie dług technologiczny i wydaje się że powoli występuje przerost zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych. Ogólnie polecam - ale niestety jest trochę bałagan i proces wdrożenia może być intensywny.

Programmer
@Anetka

Grupy projektowe nie są duże, ale muszę tu dodać swoje 5 groszy, jestem tu, w tej firmie ponieważ to jeszcze nie jest korpo. Mamy tu dobrą atmosferę do pracy, do kuchni ludzie przynoszą tu ciasta, swoje warzywka z ogródka - nie jest źle. Teraz czekam na małą imprezkę po robocie - organizuje HR. (widać, że HR się stara). Co do projektów - są i widać, że będą. Można powiedzieć, że robota furczy. Niestety szybko firma rośnie i tu potrzeba procesów ... ale co by nie pisać - polecam!

Julka Nowy wpis

Hej, to wspomniane doświadczenie w wykonywaniu podobnych obowiązków wskazane w ofercie dla Specjalisty PMO nie musi być w żaden sposób komercyjne? Zastanawiam się jak rozmowa może przy tym wyglądać. Czy aplikował ktoś na to konkretne stanowisko?

No hej. Moje studia (kierunek) nie maja znaczenia podczas aplikowania na Asystenta działu Software Development? Nie widzę by były jakoś szczególnie podkreślone w opisie oferty ale z drugiej strony mogą być one domyślne. Dodam, że mój kierunek nie jest stricte związany z IT, więc nie wiem czy mam szanse

HR Nowy wpis

Cześć, na to stanowisko nie wymagamy konkretnego kierunku studiów:)

Pythonnn

Jinx
@Pythonnn

Firma jest od chmury a wrzuca konkursy co do zdjęć? Co to jest, Google Maps zawody ale z większymi pikselami?

IxDe
@Pythonnn

Oj tam, czepiasz się. U nas na pietrze jest beka na całego dzięki nim. Ale fakt, kiedyś była osoba która to dużo lepiej wykonywała

Agnieszka
@IxDe

Pytanie tylko czy ten cały wspomniany marketing wadzi wam jakoś w wykonywaniu pracy? :D i tak w sumie skoro już piszecie ze to w zasadzie dobre miejsce dla młodych to co to oznacza? Po jakim czasie już się awansuje i mniej warto byłoby siedzieć? I od nowego roku jakie są planowane widełki dla juniora?

A o co chodzi, bo ja jeszcze nie w temacie? Dopiero firmę poznaje a tu już o jakichś konkursach mi piszecie? Jaki mają charakter i co można już tak naprawdę wygrać? Chyba się z tego śmiejecie, wiec tym bardziej nie wiem jak to intepretować.

Dobrrr

Jesteś młody lub młoda i chcesz poznać prace w młodym zespole? Możesz się dowiedzieć o chmurze i rozwinąć swoje umiejętności, ale przy słabych warunkach finansowych. Atmosfera jest spoko,(usunięte przez administratora)

@Dobrrr

To ja po takiej opinii już nie wiem… warto przyjść sprawdzić co i jak? jeśli przyjdziesz na Ceph Engineera w tym momencie to na jakie warunki możesz liczyć? Oferta jeszcze wisi, niby ze siedem osób jak na razie się zgłosiło, ciekawi mnie szczegół. Ilu osób potrzeba? Po dłuższym przyjrzeniu się widzę, że ogłoszenie wystawiono ze 4 miesiące temu…

ciekawe Nowy wpis
@Jinx

Cześć. ;) na stronie w karierze jest button ze stylem „wp-block-button__link” i z dopiskiem, że już wkrótce ma się rozpocząć staż. Czyli w zasadzie kiedy? I z jakiego zakresu zazwyczaj jest prowadzony? zastanawiam się jakie są zasady aby się zakwalifikować

HR

Cześć @AK, mamy program płatnych staży letnich - na stronie pojawią się konkretne ogłoszenia działów, do których przyjmiemy stażystów. Staże trwają od czerwca do października, a rekrutację zaczynamy w kwietniu. Staże mogą być w różnych obszarach, np. dział zarządzania projektami, software development, data science. Prowadzimy na nie rekrutację - są 3 etapy: weryfikacja CV, rozmowa HR i rozmowa techniczna.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Cloudferro Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

część tak (język angielski jest weryfikowany), jeśli kandydat jest obcokrajowcem to w całości

Małgorzata

Hejka, zaciekawiła mnie taka informacja z internetu o wykreśleniu spółki z rejestru. Pokazuje, że doszło do niego pod koniec stycznia tego roku, ale z tego co tu aktualnie piszecie firma normalnie działa i można się zatrudnić? czy coś zatem kluczowego się zmieniło?

Zabawnie

Opinia jest raczej mieszana, z biegiem czasu przechodziła od pozytywnej do coraz bardziej negatywnej. Poniżej plusy i minusy: + można trafić na bardzo fajnych ludzi (aczkolwiek da się też odwrotnie) + firma stawia na nowe technologie, co jest bardzo pozytywne, bo można się rozwijać zgodnie z aktualnymi trendami na rynku + jest dużo różnorodnej pracy, więc im bardziej ktoś jest początkujący, tym więcej stąd wyniesie i tym szybciej się rozwinie, ale to oznacza zmierzenie się z nieraz trudnymi wyzwaniami - jak wspomniane wyżej - można też trafić na bardzo niefajnych ludzi, którzy spychają odpowiedzialność na innych (nieraz za swoje błędy), którzy będą toksyczni względem innych, a w biurze dochodzi do atmosfery plotkowania i obgadywania innych, niestety za wiedzą i pozwoleniem niektórych menadżerów - płace potrafią być ok, ale brakuje uczciwego podejścia do pracownika - podwyżek zazwyczaj sami nie proponują, a mimo rosnących obrotów firmy, potrafią wręcz wodzić miesiącami, że podwyżka będzie, a potem mają tylko wymówki, czemu x miesięcy później nadal nie ma informacji w temacie, z sugestiami, że nic z tego przez najbliższy rok - jest wielu pracowników, którzy staż pracy mają tu już w latach, a aktualnie zarabiają poniżej minimalnych widełek nowo wystawionych ofert na ich stanowiska, firma powinna doceniać takich ludzi, a nie ich tracić, by potem i tak dać większe pieniądze zupełnie nowym - firma zaczyna się plątać w korpo pomysłach - zaczęło się sprawdzanie, ile linii kodu commitują developerzy, do tego jest kilkadziesiąt tasków na logowanie czasu pracy, w tym task na logowanie czasu na logowanie czasu pracy, duży przerost formy nad treścią - warto wspomnieć, bo na rekrutacji pewnie o tym nie mówią, ale firma od niedawna stosuje oprogramowanie pozwalające sprawdzać, kto w jakich godzinach się loguje na komputer firmowy, jakich aplikacji jak długo używa itd, początkowo mogli nawet bez waszej zgody wejść do waszego systemu plików i odpalić kamerkę, ale po sprzeciwie to podobno zablokowali - ciągle coś nie działa, a mimo to na software development jest nieustannie nakładana presja, by pędzić z zadaniami, mimo że nie zawsze są dostarczone do tego zasoby (ludzkie, czy środowiskowe) W skrócie - całkiem fajna firma, dla osób początkujących wręcz wymarzona opcja na start kariery, ale warto brać pod uwagę, że na wielu płaszczyznach zachodzi coraz więcej negatywnych zmian.

@Zabawnie

To jest opinia, chciałabym znajdować same tak rzeczowo napisane. A czy możesz (wolno Ci) wspomnieć o konkretnych kwotach? Chodzi o to, że nie ma widełek w nowo wystawionych ofertach, jak piszesz. Tak więc oszacować opłacalności do końca nie jestem w stanie, choć przyznaję, że dzięki Twojej opinii wiem dużo więcej niż na starcie interesowania się CF.

Zabawnie

@FW nie wolno nam mówić nikomu o swoich pensjach, nawet współpracownikom (można łatwo zgadywać, skąd taka praktyka), ale z tego co widziałam, to na justjoinit są podane wszystkie widełki, podwyższyli je w tym roku. Raczej rozmowy prowadzą tak, by dać okolice dolnych widełek.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż nie jestem zwolennikiem pisania opinii dot. tego jak przebiegał proces rekrutacyjny. Z różnych względów. Jednakże w przypadku CloudFerro zdecydowałem się podzielić swoimi spostrzeżeniami gdyż moim skromanym zdaniem brak profesjonalizmu z jakim się zetknąłem 'wzywa o .......' no własnie. Ale do rzeczy. Teraz trochę faktów. Na plus szybka odpowiedź. Dwa dni i po sprawie. Moja kandydatura została odrzucona z powodu braku wystarczającego doświadczenia w automatyzacji testów. Pomyślałem spoko, bywa. Jednakże postanowiłem dopytać na jakiej podstawie 'brak wystarczającego doświadczenia' został stwierdzony skoro podczas rozmowy technicznej nie padło absolutnie żadne pytanie techniczne bezpośrednio związane z automatyzacją jak i samym pythonem, który jak się okazuje jest głównym jezykiem używanym w automatyzacji w CloudFerro. Na to pytanie póki co nie dostałem żadnej odpowiedzi. Dodam, że pytania podczas rozmowy technicznej głównie dotyczyły zagadnień 'wysokopoziomowych'. W tym miejścu chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że nie mam absolutnie żadnych pretensji do CloudFerro o odrzucenie mojej kandydatury. Serio. Uważam jednak, że argumentacja powinna być podparta faktami, które w tym wypadku, w żaden sposób nie zostały zweryfikowane (co wyraźnie chciałbym zaznaczyć). Moim zdaniem jest to najzwyczajniej słabe.

Róża
@Kandydat

Hej, ciekawi mnie przy tym czy miałeś rozmowę tylko z jedna osoba czy więcej brało udział w całym procesie? Zastanawiam się czy może nie doszło do jakiejś pomyłki? Sama ciekawa jestem teraz odpowiedzi. A tak z ciekawości jesteś w stanie się odnieść do tych pozostałych pytań, które jednak zostały zadane? Czego dotyczyły?

Łukasz

Anetka
@Łukasz

Zaciekawiła ta wzmianka na temat przerostu stanowisk kierowniczych. Czy dochodziło kiedykolwiek do jakichś degradacji? I w jaki sposób przydzielany jest teraz angaż na te stanowiska? po prostu poprzez awans? Nie rzuciło mi się w oczy po prostu ogłoszenie tego typu. Jak liczne są obecnie przy tym grupy projektowe?

@Anetka

To raczej moja subiektywna opinia. Może się mylę. Po prostu dużo tam różnych managerów, koordynatorów itp. Ale może tyłu potrzeba. Ogólnie firmę polecam.

@@Anetka

A co za tymi tytułami idzie? Bo jak tylko nazewnictwo to chyba bez różnicy? Czy może kasa lepsza spływa z takich stanowisk? Trudno w takim razie stad się takim menago? Każdy by dał radę za lepszą stawkę? Ile mogłaby wynosić?

Programmer
@Anetka

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Product Owner w Cloudferro Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Tola

Czy przez stabilne formy zatrudnienia należy rozumieć umowę o pracę? Co wchodzi w pakiet korzyści pozapłacowych? Z kim spotyka się w procesie rekrutacyjnym kandydat na stanowisko Marketing Content Specialist? Z góry dziękuję za odpowiedzi. PS. Ton bynajmniej nie lekkiej drwiny w odpowiedziach udzielanych tu kandydatom w mojej ocenie nie działa jak wabik. Czy taki jest właśnie cel, który temu przyświeca?

Inna

Doświadczenie rekrutacyjne było kompletną porażką. Jestem ogromnie zawiedziona procesem rekrutacyjnym tej firmy. Na początku szybki kontakt, wychwalanie firmy pod niebiosa, a po spełnieniu wszystkich warunków i oczekiwań jakie miał pracodawca- brak odpowiedzi. Rozumiem zmianę zdania, ale warto poinformować chociaż o tym osoby które czekają na feedback. Brak szacunku do potencjalnego pracownika. Niestety, brak jakiejkolwiek odpowiedzi czy reakcji ze strony firmy jest kompletnie nieakceptowalny. Ignorowanie moich maili i całkowity brak informacji to totalny brak szacunku wobec kandydatów.

@Inna

Dzień dobry, dziękujemy za opinię - bardzo nam zależy na dobrym doświadczeniu z rekrutacji na i na tym, żeby każda osoba, która bierze udział w rozmowach rekrutacyjnych dostała odpowiedź. Bardzo tego pilnujemy i kandydaci taki feedback dostają. Jeśli zechciałaby Pani podać więcej informacji (mój adres mailowy: ngorska@cloudferro.com, jestem HR Managerem) - pomoże nam to zidentyfikować gdzie nasz proces nie działa tak jak powinien. Pozdrawiam serdecznie.

Szkoda, że wcześniej nie zajrzałem na gowork, bo moje doświadczenia po tej firmie są podobne jak ostatnie wpisy tutaj. Na początku było super - pani z HR naprawdę dobrze sprzedała mi firmę, technologie też z mojego stacku, ambitne i ciekawe projekty i to jeszcze tu na Wisłą, nie gdzieś tam dla zagranicy. Potem było dziwnie - zgłoszenie rekrutacyjne przeleżało miesiąc, po czym sam zacząłem pisać bezpośrednio do pracowników HR firmy z ciekawości, czy coś było nie tak. Okazało się, że nie, bo spotkanie dało się umówić dzień czy dwa później, dziwne tylko, że samego zgłoszenia nie miał czasu nikt sprawdzić przez miesiąc :). No ale to jeszcze jakoś ujdzie, potem było jeszcze dziwniej. Rozmowa rekrutacyjna wyglądała jak egzamin ustny na studiach - techniczny bombarduje pytaniami od sasa do lasa i sprawdza, gdzie się potkniemy. Większość ludzi ma jakiś tam swój mały stack z którego jest dobra, a tutaj trzeba było wiedzieć więcej niż na fullstacka na podstawowe stanowisko, więc no jak nie pracujesz w 20 technologiach na raz i nie jesteś one man army to na pewno coś pójdzie nie tak. Mi poszło nawet okej, ale technicznemu nie podobała się... składnia mojego kodu :). Widocznie firma z działalnością naukową ma tyle wspólnego co polskie uczelnie - beton i dziwne widzimisię wymyślane przez górę. Konkurencja zgarnęła mnie w tydzień i nie było żadnego problemu, a tutaj to człowiek robi im problem, że w ogóle chce pracować i stara się. Jak chcecie marnować czas to okej, można się zrekrutować, ale są dużo lepsze miejsca i ludzie, a jak macie zdolności to zostaniecie lepiej docenieni w innych miejscach.

@Andrzej

Dzień dobry Panie Andrzeju, bardzo dziękujemy za opinię i cieszymy się, że znalazł Pan miejsce, które Panu odpowiada. Przyznajemy - nasze rozmowy dotyczą dość szerokiego zakresu kompetencji, chcemy w tej sposób jak najlepiej zorientować się w umiejętnościach i przypisać nowe osoby do zespołów na podstawie tego, w czym są dobre.

@Stefan

Hej Stefan, Nie ukrywam, że ciężko mi się odnieść do opisanej przez Ciebie sytuacji - w swojej karierze w CloudFerro nie miałam kandydata, z którym widziałabym się na spotkaniu, o imieniu Stefan. Każdemu kandydatowi odpowiadamy w ustalony wcześniej sposób, mailowo czy telefonicznie. Zdarza się również, że od razu na spotkaniu przekazujemy swój feedback, zarówno pozytywny jak i negatywny. Jeżeli jednak zdarzy się sytuacja, w której odpowiedź się opóźnia - zapraszam do kontaktu bezpośredniego, każdy kandydat ma mojego maila i numer telefonu.

@HR CloudFerro

Stefan to pseudonim. Pani też nie przedstawia swoich personali tylko HR CloudFerro. Gdyby odpowiedź była udzielona w dowolnej formie sms/telefon/email komentarz/opinia nie znalazłaby się na tym portalu. Chodzi jedynie o ludzką przyzwoitość i odpowiedzialność za słowo.

Paweł M
@Stefan

dziękuję za opinię, zwiększymy czcionkę w pytaniach. Rozumiem, że brałeś udział w rekrutacji jako Developer - ale nie wiem czy Junior/Mid/Senior i który nabór (po dacie wpisu zakładam, że mówimy o Junior, ale być może błędnie). Przez kolejne 2 tygodnie będe na urlopie, ale napisz do naszej "HR Cloudferro", a ja udzielę Tobie możliwie szybko odpowiedzi nt Twojego wyniku o ile będę w stanie. Komfort kandydatów jest dla nas bardzo ważny (nikt nie sygnalizował problemów, sam miałem podobną formę pytań z nieco trudniejszymi problemami do opisania) i jesteśmy otwarci na cenne wskazówki. Drugim etapem rozmów jest już dyskusja przy arkuszu Jupytera, gdzie na bieżąco rozmawiamy o pomysłach kandydata związanych z przedstawionymi problemami. Zadania z kartki sprawdzają najczęściej podstawowe zagadnienia związane z Pythonem. Część kandydatów otrzymuje feedback podczas rozmowy - jesteś pewien, że taka sytuacja nie miała miejsca? Z tego co wiem 100% kandydatów otrzymuje od nas informację zwrotną bo zależy nam na tym, by kandydaci wspominali dobrze poświęcony czas. Zachęcamy również do aktywnego uzupełniania wiedzy i śledzenia naszych ogłoszeń - nic nie stoi na przeszkodzie, by po uzupełnieniu wskazanych braków spotkać się z nami ponownie. Pragnę również Ciebie zapewnić, że bardziej interesuje nas co potrafią kandydaci, a nie czego nie potrafią. Uważam, że to ważna informacja dla przyszłych kandydatów. Dziękuję za poświęcony czas i to, że bierzesz udział w dyskusji a nie pozostawiłeś jedynie zanonimizowany wpis. Akurat na tym portalu nie śledzę aktywnie dyskusji, więc zachęcam do kontaktu email przez nasz dział HR / formularz kontaktowy.

John Doe
@HR CloudFerro

@HR CloudFerro, mnie trochę śmieszy ta odpowiedź, jak i zapewnienia, że każdy kandydat otrzymuje feedback. Sam też doświadczyłem kompletnego braku odzewu po spotkaniu rekrutacyjnym. Cóż, może i dobrze się stało :)

Stefan is back
@Paweł M

"Z tego co wiem 100% kandydatów otrzymuje od nas informację zwrotną bo zależy nam na tym, by kandydaci wspominali dobrze poświęcony czas." - jak widać wyżej/poniżej chyba jednak nie 100% kandydatów otrzymuje informację zwrotną. Ktoś tu jest Pinokio. P.S. Senior

Panda

Łucja

Ktoś zechce podać widełki stosowane w CF dla Product Managera? Jakiego pułapu trzymać się w trakcie rekrutacji, aby trafić w sedno?

Planuję aplikować na stanowisko Analityk do firmy Cloudferro Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

HR CloudFerro

Zazwyczaj rekrutacja do nas składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest rozmowa z rekruterem, a drugim rozmowa techniczna z przełożonym. Wszystko zdalnie:)

Mirosław
@HR CloudFerro

Nie ma żadnych testów tylko sama rozmowa? A potem jest zawsze feedback czy odpowiedź dostają tylko te osoby które przeszły weryfikacje pozytywnie?

@Mirosław

Dzień dobry, pytanie dotyczyło stanowiska Analityk, tutaj opieramy się na rozmowie rekrutacyjnej. Udzielamy odpowiedzi wszystkim kandydatom, którzy wzięli udział w rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam i zapraszam do aplikowania na naszej zakładce kariera.

Brak odezwu

Mineł ponad miesiąc a ze strony Cloudferro nie otrzymałem żadnej odpowiedzi a propo tego jak poszła moja rozmowa techniczna. Tak jak już było wspomniane w innych opiniach: "Ani dziękuje, ani do widzenia", słabe

@Brak odezwu

Dzień dobry, dokładamy wszelkich starań, żeby odpowiadać wszystkim kandydatom i udzielać informacji zwrotnych po rozmowach. Jeśli Pan/Pani zechciałby opisać szczegóły tej sytuacji na adres mailowy: ngorska@cloudferro.com będę w stanie dostarczyć informacji zwrotnej i przeanalizować tę sytuację tak, żeby uszczelnić jeszcze bardziej nasz proces. Pozdrawiam serdecznie!

Podobno pracując w firmie Cloudferro Sp. z o.o. można liczyć na zarobki 10500 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

HR CloudFerro

Takie zarobki są możliwe, zarówno przy umowie o pracę jak i współpracy B2B. - oczywiście dokładna kwota jaką oferujemy zależy od kilku czynników (poziom stanowiska, posiadane doświadczenie i kompetencje..).

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Cloudferro Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko IT Manager?

HR CloudFerro

Dzień dobry, na to stanowisko w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji. Serdecznie zapraszamy na naszą zakładkę kariera: https://cloudferro.com/dlaczego-cloudferro/kariera/ - tam znajdzie Pan/Pani aktualne oferty. Pozdrawiam

Programista_IT

Firma niebanalna ze specjalizacją cloud i przetwarzania ogromnych ilości danych. Pracuje od roku i podoba mi się, ponieważ to jeszcze nie korpo. To mnie przekonało żeby tu pracować. Zadań dużo, ale i spotkań firmowych dużo. Wczoraj był Halloween w biurze na piwku i przy pizzy w biurze. Nie ma co narzekać.

Dominika
@Programista_IT

Oooo to ja się dopytam o te spotkania firmowe. Teraz szukają Junior Hardware Engineer i to ważny czynnik, czy aplikować. Te spotkania firmowe to tylko takie rozrywkowe, czy tez jest dużo spotkań zespołowych w związku z pracą? Np. jakieś cykliczne raz na miesiąc, by wszystko przegadać z pracownikami? Sa takie spotkania?

Programista_IT
@Dominika

Mamy daily i spotkania w emergency czyli jak się coś wykrzaczy. A co do imprez to wyjazd integracyjny, halloween z konkursem na upiorny strój i będzie christmass party, ale to słyszałem z plotek korytarzowych. Powodzenia, może wbijesz do CF to się przekonasz sama,

Zostaw merytoryczną opinię o Cloudferro Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cloudferro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cloudferro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cloudferro Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cloudferro Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cloudferro Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cloudferro Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Nowogrodzka 31
    00-511 Warszawa