Opinie o Awaken Realms Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Awaken Realms Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Awaken Realms Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awaken Realms Sp. z o.o. w Wrocław

Do

Pracuję w AR drugi rok i codziennie wracam tu z przyjemnością. Polecam to miejsce serdecznie. Super, zakręceni ludzie, pozytywna atmosfera. Chciałabym napisać coś negatywnego- dla równowagi, ale nie wiem co:P Przy każdej małej okazji pracownicy dostają upominki, co nie jest kluczowe ale jak bardzo miłe.

John

przed rozpoczęciem zadania rekrutacyjnego całe szczęście zaglądnąłem na go work, gdzie utwierdziłem się w przekonaniu, że firma robi z kandydatów darmowych roboli. zadanie na produkcie live to zawsze czerwona lampka. to zadanie rekrutacyjne to normalna praca, na którą u siebie w pracy miał bym spokojnie 3 dni na wykonanie.

U mnie to samo - zadania rekrutacyjne na długie godziny pracy. Brak odpowiedzi przez kilka tygodni. Ogólnie to zadania powinny raczej być krótsze, a nie na zasadzie pełnoprawnych projektów.

@Kandydat

A jakie były zadania? Opiszesz je?

Kandydat 2
@Karolina

Na stanowisko 2D Designera jest do zrobienia 5 grafik, przy czym są one dość czasochłonne, bo trzeba jeszcze przygotować sobie mockupy pod różne assety, a dopiero później można się wziąć za kompozycję itp. W konsekwencji dla osoby, która wcześniej nie miała do czynienia z brandem i musi przeanalizować obecny styl grafik, jakie zostały stworzone, to jest to praca na 3-4 dni (zakładając, że chce się zrobić dobrą robotę). Key visuala ani brandbooka się nie dostaje, więc trzeba zgadywać, jak poprawnie użyć logo, jakie jest pole ochronne, a nawet jakiego fonta zastosować. I to wszystko przed właściwą rozmową o pracę, bo zadanie rekrutacyjne jest drugim etapem rekrutacji - po krótkiej rozmowie z rekruterem.

Blob

Aplikowałem na stanowisko jako młodszy specjalista, rektuter poprowadził screening po czym miał mi wysłać "zadanie rekrutacyjne", schody już się zaczęły kiedy wysłał mi to zadanie przez dysk Google bez dostępu. Musiałem prosić o dostęp i czekać kolejne godziny na zadanie. Otóż zadanie rekrutacyjne okazało się potężnymi ZADANIAMI rektucujnymi, widząc je doszedłem do wniosku, że będzie płaca juniora, a wymagania specjalisty. Po odesłanym zadaniu otrzymałem wiadomość, że manager będzie na urlopie (do końca sierpnia, czyli w moim wypadku musiałbym czekać cały miesiąc), przez co sprawdzenie zadanie zajmie więcej czasu (to po co prowadzą rekrutację skoro nie ma kto tego prowadzić). Już wtedy zrobiło się śmiesznie, ale jakimś trafem manager znalazł chwilę na sprawdzenie zadania, oczywiście były błędy przez co nie zostałem zatrudniony. Szkoda czasu na coś takiego, widać, że nie chcą szkolić młodych ludzi. Chcą zatrudniać juniorów, żeby mało płacić, a ich zaorać.

Teresa
@Blob

Wiesz co, bo aż serio ciekawa jestem jakie te zadania dali, nie dasz rady ich jakoś przybliżyć? Swoją drogą jeśli faktycznie są tak trudne to się im dziwię, że swój czas również na to poświęcają skoro wiadomo, że początkujący nie da rady

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kand

3 etapy rekrutacji i brak feedbacku. Osoby o tak niskiej kulturze, jak ichniejszy "game director" już dawno nie spotkałem. Lepiej nie tracić na nich czasu.

Teresa
@Kand

Serio brak? A ile dni od Twojej rekrutacji już minęło? I co tak wgl było na tych etapach, o których piszesz?

Niezatrudniony

Dostałem zadanie, zadanie odesłałem. Później rozmowa w przełożonym. Informacja że bardzo merytorycznie itp. ale mam za małą znajomość branży (w latach mogę liczyć ilość czasu który spędziłem grając). Wynik niezatrudniony. Jakiś czas później dostałem info, że została zatrudniona osoba, która w ogóle nie gra... No i bądź to "mondry".

@Niezatrudniony

A powiesz jakie dokładnie zadanie było do odesłania? Czego wymagali na tym stanowisku?

Kinga

Czyli rozmowa o prace jest tam przez telefon?

Odpowiadacz
@Kinga

Tak.

Game Designer

Plusy: - Szybki wstępny kontakt z kandydatem. Kandydat dostał maila następnego dnia, - Zadanie rekrutacyjne nie wymagało dużo czasu od kandydata, - Szybka odpowiedź na zadanie rekrutacyjne. Minusy: - Rozmowa HRowa przez telefon. Jakość połączenia naprawdę słaba. W obecnych czasach jednak meet na platformie Zoom albo Google Meets jest standardem. - Rekruter nie ustala terminu wysłania zadania testowego. Jest opcja negocjacji terminu, ale musi ona wyjść od kandydata. Standard w innych firmach jest na szczęście inny. - Bardzo niski poziom kultury rekrutera technicznego. W trakcie wykonywania zadania kandydat zadał dodatkowe pytanie o jedną ze scen w udostępnionym projekcie, która miała interesującą mechanikę (która mogła, ale nie musiała być pomocna przy zadaniu). Odpowiedź można podsumować jako “Jak widać nie zrozumiałeś zadania. Nie miałeś odpalać żadnej sceny w projekcie, a stworzyć nową.”. Nie zachęca, że kandydat na stanowisko game designera jest zbesztany za ciekawość. - Brak feedbacku nt zadania rekrutacyjnego. Ponownie - kandydat musi się dopytywać i liczyć na odpowiedź.

Potwierdzam opinię, która się tu pojawiła. Również dostałem zadanie, bardzo długie zadanie. Po czym brak odpowiedzi przez długi czas.

Ktosik

Wysłano mi 9 zadan do zrobienia w ramach zadania rekrutacyjnego, które wymagały ode mnie poświęcenia czasu- nie dostalem żadnego feedbacku, żadnej odpowiedzi czy biorę udział w dalszym procesie rekrutacyjnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Awaken Realms Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Awaken Realms Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awaken Realms Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awaken Realms Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Awaken Realms Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Awaken Realms Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Awaken Realms Sp. z o.o.
  • Powstańców Śląskich 118