Opinie o INSS-POL w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie INSS-POL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w INSS-POL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INSS-POL w Wrocław

Mongoł

Witam kilka lat popracowałem nie jest tak źle fakt stawki głodowe ale do przuczenia wsam raz praca dla początkujących ... Co do Ukraińców no fakt zarabiają znacznie więcej od stałych pracowników . ZALETY : ATMOSFERA, LUDZIE,PRACA CZYSTOŚĆ WADY:STAWKI GŁODOWE TYPU BIEDRONKA ,BRAK SZKOLEŃ , 200 GODZIN W MIESIACU ,ADMINISTRACJIA KIEROWNICTWO TO NIE POROZUMIENIE NIE MUSISZ MIEĆ POJĘCIA WAŻNE ZE ZNAJOMOŚCI MASZ. 5S BEZSENS NA TAK MAŁY ZAKŁAD P.S Pozdro dla ZIOMKÓW Z WOŁOWA 3MAC SIĘ

Julia

Czy możecie opisać obecną sytuację w firmie? Jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Czy pracownicy mają dostęp do benefitów pozapłacowych, otrzymują premie? @Ninja Sakamura, może jednak warto byłoby zaaplikować? W firmie mogło się wiele zmienić, a w zależności od działu atmosfera może się różnić.

Bartek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Wiktor

Jeśli jest tak źle to po co tu pracujecie? Dobremu pracownikowi w każdej firmie będzie dobrze i tryle w temacie

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INSS-POL padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Spawacz TIG, MIG-MAG.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Slavek Vasyl

To jest firma chylaca się ku upadkowi. Kierowniczek od planowania produkcji oraz obsady dzięki znajomości zatrudnia z agencji Ukraińców którzy (usunięte przez administratora) potrafią a zarabiają więcej niż dobry spawacz. Druga sprawa, układy. Mistrz produkcji robi co chce wraz z mafia Wołomin. Trzecia sprawa, biurokracja. W tej firmie żeby coś załatwić, to trzeba pisać tysiące wniosków i nie wiadomo do kogo je zanosic. Istna spycgologia. Dramat

Witam pracowalem kilku firmach ale pierwszy raz spotykam sie z czyms takim. Zero kompetencji kadry zarządzającej, tylko potrafia opr. jak cos jest nie tak. Firma oferuje bardzo niskie stawki wiec chetnych brak. Nie wspomne o atmosferze jaka panuje w firmie . Jeden drugiemu wrogiem. Bhp na bardzo niskim poziomie chodz jes 5S . Tak 5S jest bo byc musi. Omijajcie wielkim łukiem bo godzin malo i stawka glodowa.

veine

Cześć. Aktualnie poszukuję zatrudnienia w zawodzie i zastanawiam się czy firma w najbliższym czasie będzie prowadzić jakąś rekrutację, wiecie może? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że pewnie warunki finansowe czy socjalne odpowiadają każdemu. Dzięki

Prawda

Złodzieje i oszuści. A współpracownicy są beznadziejni będę drugiego podpieprza, co chwilę ktoś przychodzi i odchodzi masakra nie firma

erere

Chłopaka przygniudl wózek widłowy bo tak tam pilnuje kierownictwo

ecgu

Kierownicy robią co chca niczego nie pilnują mój kolega miał wypadek w tej firmie i ledwo wyszedł z tego a całą firma miała to glemboko

jakapłacatakapraca

patologia kierownicza... jeśli coś potrafisz to lepiej rozglądnąć się za normalnymi firmami. pozdro dla karierowiczów-pseudo kierowników!

jakiś

ogólnie dziadostwo i syf

ługibugi

A co to za kierownik , jaka jest organizacja pracy i atmosfera , czy jest czym tą prace wykonywać .

s.p.a.w.

A robie u P. Norberta i nie ma tragedii stawki nie są rewelacyjne ale są premie i robota jest, kasa na czas. Tylko kierownik Pan K. to karierowicz i donosi o wszystkim. I zapiepsza się po 12 godz czasem 7 dni w tygodniu.

dyludylu
@s.p.a.w.

Panie Norbercie proszę sobie nie robić reklamy,wiadoma sprawa że Pan to sam osobiście pisze , zawsze Pan miał nasrane w głowie i będzie tak Pan miał .

jajajaja
@dyludylu

hahah....no Norbercik tak nasrane w czajniku dno i kupa mułu ten Instaalmax sp.z o.o. , czy enstaal , nie polecam i omijajcie daleko i nie dajcie sie nabierać , na cwaniackie historie i jakieś zapewnienia , na początku super , a pożniej wymyślania , obciążąnia i nie wypłacanie !

INSTAALMAX Sp.z o.o.

INSTAALMAX Sp.z o.o. zatrudni spawaczy TIG kom.535 333 401

kolega

witam bylem na bodowie w borculo i tak jak piszecie o swojej opini od kierownikuw dowiedzialem sie od pana derektora czemu ja o swoich opiniach dowiaduje sie ostatni boja powiedziec sie w oczy a pisza takie bzdury ze żygać sie chce np. zjechal bo za duzo paliw ,bo czesto chodzil do toalety itp. nic nie zwiazane z praca

nie wazne

może jaka opina na temat nowego kierownika warsztatu?

ługibugi
@nie wazne

...co możesz powiedzieć o p.Norbercie żelaznowskim - opinie

Narcyz

Poprzedni wpis jest konkretny i rzeczowy ze firma z Warszawy zatrudni spawaczy a P.Norbert były pracownik Inss-polu będzie się bogacił , najpierw P.Narcyz trzeba mieć coś w głowie a nie nas pracowników zapraszać do pracy.

też Ciebie znam

To jest tak, jak tu piszą ! Jak lubisz się uchlać do nieprzytomnego- to dobry adres! Przyjmuj się do „I-P”! Można chrzanić robotę i cuda w pracy wyrabiać! Jak stawiasz flachy i chlejesz z kim trzeba, to jesteś najlepszym pracownikiem i krzywdy nie dadzą ci zrobić?

ENstaal

Firma z ENstaal z Warszawy zatrudni spawaczy TIG z doświadczeniem, praca za granicą. 536 333 423

Zostaw merytoryczną opinię o INSS-POL - Wrocław

• Jak się pracuje w INSS-POL?

Zobacz opinie na temat firmy INSS-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INSS-POL?

INSS-POL
2.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Międzyleska 6A
    50-514 Wrocław