Lean-Tech S.C.

Wrocław

Opinie o Lean-Tech S.C.

Joanna

@qwertydalej jesteś pracownikiem Lean-Tech S.C.? Czy w ostatnim czasie zaszły zmiany, które wpłynęły na warunki pracy pracowników? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca. W jakim dziale firmy pracujesz?

kontrahent

Nie polecam, nie regulują terminowo swoich zobowiązań. Nie solidni i nie słowni.

mkio

@Jacek a nie napisali nic w ogłoszeniu o tym? to pewnie n rozmowie Ci o tym powiedzą kwalifikacyjnej

qwerty

Jeśli ktoś lubi pracować bez urlopu bo ciągle jest "coś do zrobienia" to polecam. Niesłowne szefostwo, z którym ciężko cokolwiek załatwić, nie wspominając o braku jakiegokolwiek wsparcia z ich strony. Na plus na pewno są różnorodne projekty oraz terminowość pensji, jednak na tym się kończą zalety pracy w tej firemce.

dfa

ktoś coś?

axx

- uwaga na rozliczenia

Zostaw opinię o Lean-Tech S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lean-Tech S.C.