Intechnologia Utrzymanie Ruchu Przemysłowego

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Intechnologia Utrzymanie Ruchu Przemysłowego

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intechnologia Utrzymanie Ruchu Przemysłowego

Papa smerf

Są słowa masz to zrobić w 60 godzin choćby góry sra.y Jeden przychodzi do pracy i haruje i nie ma szacunku a drugi przyjedzie raz na tydzień i wielki mistrz i guru hahaha sam stwarza problemy za które płaca inni. Uważam że jest to firma "rodzinna" pewne osoby nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za swoje błędy.Rozumiem-każdy się może pomylić, ale to nie w tym rzecz wprowadzili duże zmiany personalne tylko pytanie czy odpowiednie głowy poleciały.Sukces ma wielu ojców porażka jest sierotą jest to piękna sentencja.Nie byłem gorszy od innych tylko kto to ocenia ? osoba której nie ma która nie pomaga nie podpowie nie naprowadzi. Polski kapitał polski producent a d.pa wszystko leasing nawet hala wynajmowana producent bez swojego kąta :)

dzik

Heh jak patrze na wasze komentarze to kazdy ma z was racje. Szmacic kierownika projektu hehe po latach uwazam ze teraz bym go zrownal z podloga :) Pozdrawiam Dzik

Headshot

Jedna z ciekawszych prac jakie miałem. Większość pracowników sympatyczna. Jeżeli przychodzisz do pracy i robisz swoje to nikt się nie czepia :) . Nie ma problemów z urlopami. Umowa o pracę. Polska firma , kapitał i zarząd - Polskie wynagrodzenie ( if u know what i mean :) ). Praca na jasnych warunkach. Jest tu kilka osób, które sobie nie radzą ,nie potrafią rozsądnie wydawać firmowych środków, często wymagają więcej od innych niż od siebie i zdecydowanie przeceniają swoje umiejętności. ( W każdej innej firmie ktoś taki się znajdzie ) . Tak czy inaczej daję 5 i jak najbardziej polecam tego pracodawcę.

Zigzag

Jak dla mnie praca w tej firmie jest jedną z lepszych. Mam już doświadczenie w kilku firmach i Intechnologię zaliczyłbym do jednej z lepszych. Stres się pojawia jak w każdej pracy, ale jest na poziomie do zaakceptowania. Poza tym podejście tu jest normalne - ludzkie. Jak ktoś sobie radzi w pracy albo mu się nie chce pracować to generuje takie wpisy jak tu powyżej. Ja polecam tą firmę

krystyna

Mi się tu pracuje bardzo dobrze. Mam ciekawą pracę pełną wyzwań, kontakt z nowoczesnymi technologiami. Robię co do mnie należy i nikt mnie się nie czepia, nie szykanuje itd. wbrew powyższym opiniom. Co do stresu to owszem występuje jak w każdej innej pracy, w końcu budujemy bardzo odpowiedzialne maszyny ale żeby mobbing to już naprawdę przesada... Jak kolega wyżej pisze, że ściemniał w pracy a potem narzeka, że się kierownik czepia to naprawdę nie rozumiem podejścia.

Władzio

Zgadzam się z przedmówcą – miałem podobnie ale co wygadywali na mnie kierownicy projektów ememems i nie ememems to się w głowie nie mieści. Zrównali moje umiejętności z podłogą, a nawet niżej. Brakowało jakiejś blaszki do czujnika do projektu to od razu do mnie i że syf, bałagan nieporządek wiecznie tworzę i nieporządek i syf i w kółko to samo. Więc ja do produkcji, że przecież dałem rysunki, a tam wiecznie ta sama odpowiedź (my żadnych rysunków nie mamy). I kto winny ja winny. Podłe. MASAKRA. Spieprzam stąd Panowie zanim stracę zdrowie psychiczne.

Krzysio

Pracowałem tam kilka lat – wydawało mi się że współpraca układa się nieźle. Dużo projektów za kilka milionów złotych. Niestety myliłem się. Wywalili mnie. Nie wiem do dziś co było nie tak. Wszystkie moje projekty działają i zostały zapłacone oczywiście uruchomione zostały z ogromnymi opóźnieniami tak z 3-6 miesięcy nie z mojej winy. No a ja nie mam pracy. Nie jest to dla mnie łatwe pisać o tym. Długo nie mogłem się podnieść po tym zdarzeniu. Chyba się komuś tam nie spodobałem ale ten ktoś też nie był w moim guście.

Roberto

Na początku pracy było fajnie. Robiłem dużo i było miło. Zorientowałem się szybko, że wszyscy ściemniają więc i ja zacząłem mniej pracować i wynikami w pracy dostosowałem się do reszty (w końcu kokosów nie zarabiałem 2000 brutto). Szybko mnie zwolnił ememems, a przed zwolnieniem szykanował i szydził z mojej pracy. W międzyczasie Ci najwięksi ściemniacze zostali kierownikami. W firmie jest mobbing i nierówne traktowanie. Ogromne dawki stresu wypaczają osobowość i zdrowy rozsądek. Bez melissy i jakichś tabletek na uspokojenie nie da się funkcjonować. Odradzam ten zakład wszystkim ambitnym i mądrym osobom bo będziecie tam robić za popychadła.

Zostaw opinię o Intechnologia Utrzymanie Ruchu Przemysłowego - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intechnologia Utrzymanie Ruchu Przemysłowego